3:מעידה של ברסה בסוסידד,4-2 לריאל על חטאפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏8/9/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא במחצית שהיינו יותר טובים הפסדנו את המשחק הזה...לא יודע מה צריך לעשות בשביל גול כי באמת הגענו במחצית השניה לכמה מצבים שהיו חייבים להסתיים בשער, אני עדיין מאוד מעודד ואופטימי מאיך שהקבוצה נראיתה ומאמין שתהיה עונה טובה למרות ההפסד המעצבן הזה

בנוגע לולנסיה אני חושב שיש להם קבוצה מאוד טובה עם חלוץ תותח שיודע לזהות בדיוק את הנקודה ואת הסנטימטר היחיד שאפשר לעשות ממנו משהו ועושה אותו בצורה הכי טובה...חבל לי שכבר אחרי שני משחקים אנחנו 5 נק' פחות מהם אבל עדיין העונה הזאת ארוכה ואני מאמין שנהיה צמודים להם השנה

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/11
  2. GRANDE LAZIO Member

לא מופתע מההפסד של אתלטיקו. נכון היו כמה חצאי מצבים אבל הקבוצה הזו חסרת מחץ, כמו שצפיתי. פלקאו לא מקבל כדורים, אין מי שיפעיל אותו. טיאגו, סוארז, גאבי ורייס מאוד בינוניים, לא מביאים שום תועלת. אם מנסאנו הולך לבנות על אדריאן כסקנד סטרייקר ליד פלקאו אז הוא בצרות. ביאס אותי רצח שדייגו לא היה בסגל. גם ב-60 אחוז כושר שלו הוא עדיף מכל שחקני הקישור שיש למנסאנו בסגל. מוזר.

לגבי ברצלונה, מסי, אינייסטה והיתר נכנסו רק אחרי שעה, עם ההרכב החזק מהפתיחה אני בטוח שזה היה נגמר בשחיטה. הליגה הספרדית לא תשתנה, ריאל גם בהילוך שני-שלישי דרסה את חטאפה החלשה שסחטה את עצמה לגמרי.

3. Raulito Madridista

בחוף של פורטוגל. לא כל שבוע צריך לתת הצגה, אפילו לא בברנבאו. אבל אסור שיתנהל משחק פינג-פונג נגד יריבות ברמות האלה כמו חטאפה ומרכז השדה כלל לא היה שייך לנו(ואני בכלל לא מפיל את התיק על קונטראו). שלא נדבר על ההגנה - קרבאליו היה חלש מאוד. הוא ופפה ממש עוד היו עסוקים כאילו במה שקרה בנבחרת לפני שבוע. בסופו של דבר ניצחנו ונזכור את היום הזה כחיובי בגלל המעידה של ברצלונה. נהוג לומר אחרי משחקים כאלה שטוב שבאה 'הסטירה' והשחקנים הבינו שכדי להיראות כמו נגד סראגוסה בכל שבוע צריך גם לרוץ ולהתאמץ ולא מנצחים משחקים מראש רק בגלל שאנחנו ריאל מדריד. אני מרוצה מאוד מהגול של פיפיטה, עבודה יפה מאוד ברחבה וזו גולת הכותרת שלי. הפרש שערים אחרי שני מחזורים 10-2. יפה לנו. האללה מדריד

אני חושב דווקא שהמחצית הראשונה במאסטייה הייתה קצת מאכזבת, לא מספיק אומץ מצד שתי הקבוצות. הפסד של אתלטיקו במאסטייה מתקבל בהבנה כמעט בכל זמן אפשרי, רק חבל שאתלטיקו עוד לא הצליחה לכבוש העונה. אולי זה המחיר שאתלטיקו תשלם אם תמשיך לשחק במערך עם שלושה קשרים במרכז השדה ואף-אחד מהם לא יהיה דייגו. קשה יותר להכניע אותה אבל אתלטיקו קצת אובדת עצות בהתקפה בינתיים אם כי ברור שזה ישתפר. דווקא מיגל בישל את שער הניצחון - ככה זה הכדורגל. ולנסיה חדה יותר כרגע מאתלטיקו והיא רושמת 6 נק' אחרי שני משחקים - סבבה.

4. riquelme1 Member

לא רק שדייגו היה בסגל, הוא גם נכנס בדקה ה60 פלוס מינוס ושיחק, שוב אתה מוכיח כמה שטויות אתה פולט בלי שום ביסוס ובלי שום קשר למה שקורה במציאות, אתה לא רואה את המשחק ואתה מסיק מסקנות מכלום.

גם פה אני בטוח שלא ראית את שתי המשחקים, ריאל לא דרסה ולא נעליים, המשחק היה שקול לגמרי רוב המשחק, שריאל מדריד נהנת מטעות קריטית של שופט שנותן לה פנדל שלא היה ולא נברא במצב של 1-1, ובמצב שחטאפה לא פחות מסוכנת וטובה מריאל.

אני פשוט לא יכול לסבול אנשים שמדברים מהתחת, ואתה עושה את זה בלי סוף, איך אתה מסיק מסקנות בלי לראות שום משחק?

5. GRANDE LAZIO Member

ראיתי חצי שעה בערך מכל משחק וראיתי תקצירים. דייגו אכן עלה בחצי השני, הקטע הוא שבגול כתבו את השם המשפחה שלו וחשבתי שזה שחקן אחר. גם בדקות שראיתי ת'משחק הוא לא עלה. אני כותב ממה שהספקתי לראות וזה נראה שריאל עושה מה שרוצה, הגול היה באוויר והשערים שכבשה היו קלים.

אין לך מושג מה ראיתי וכמה ואתה נובח כמו ילד קטן. בחייאת, שמור את הדיבורים האלה לחברים בשכונה.

6. riquelme1 Member

אני מסכים איתך שאחרי החילוף של טופאל ולנסיה ירדה אחורה וגם אני לא ממש אהבתי את החילוף, בעיקר כי טינו קוסטה היה נהדר ועשה כהרגלו עבודה אדירה בקישור, צריך להשים לב לשחקן הזה, הוא לא הכי מבריק אבל אחד השחקנים היותר אינטלגנטים וחכמים שדרכו בספרד בשנים האחרונות, גם התקפית גם הגנתית.

אבל זה לא היה רק בגלל החילוף של טופאל שולנסיה שיחקה עם שתי קשרים אחוריים, גם החילופים של מאנזסנו שהכניס את טוראן ודייגו הובילה לשליטה של אתלטיקו בחצי האחרון של המשחק, וגם העובדה שאתלטיקו הובילה וכצפוי רצתה לשמור על התוצאה שלה.

התוצאה הייתה מוצדקת לחלוטין, אתלטיקו לא הייתה רעה אבל רואים שולנסיה קבוצה מעט טובה יותר, ובעיקר מחוברת יותר, אתלטיקו היא קבוצה כמעט חדשה לגמרי, בעוד ולנסיה שגם עשתה מתיחת פנים הרבה יותר מחוברת וכבר הולכת עם אותו סגל פחות או יותר כבר כמה שנים. ולנסיה גם במאזן הכללי הגיע ליותר הזדמנויות וברוב המשחק שלטה בו, וכמובן גם נפסל לה שער חוקי של פיאטי(מהלך אדיר), עוד שתי מצבים של סולדאדו שהשוער לקח לו, שדרך אגב השוער החדש של אתלטיקו שרק בן 19 מרשים אותי מאוד, ועוד מצב אחד מהאוויר שהיה חייב להכנס, אבל טכניקה אף פעם לא הייתה הצד החזק של סולדאדו.

סולדאדו כבר עם 4 שערים בשתי מחזורים, ממשיך את החצי השני של העונה שעברה, מתאים בול לולנסיה, באמת שאם אומרים לי וייה או סולדאדו אני מעדיף את השני עכשיו, סולדאדו כל כך חד ומסוכן, והשער שלו היה נהדר עם עלייה פנטסטית לנגיחה, וגם בישול מצויין של מיגל, כמה מזל שאמארי סלח לו ושברונו נפצע, מיגן הוא המגן מספר אחד של ולנסיה, בצד ימין כמובן, בשמאל מאת'יו היה אדיר, ואני שמח שאלבה שיחק כקשר במקום פיאטי.

אתלטיקו גם יכולה להיות אופטימית, למרות שהיא לא כבשה שער בשתי משחקים, ועם נקודה אחת בלבד ראינו ניצוצות מהפוטנציאל. פלקאו לא היה רע, ונסגר נהדר ע''י ראמי ורואיז, טוראן שנכנס הרבה מהכשרון והטכניקה האדירים שלו, גם דייגו במעט זמן הראה כמה גאון הוא, וכמה הוא צריך לשפר את קבלת ההחלטות שלו.

הכדור של טיאגו לאדריאן היה גאוני, אבל הספרדי החמיץ אותו וחבל. אני חושב שהבעיה שהחולשה המסויימת אצל אתלטיקו היא הקישור, גאבי לא מראה לי משהו שלא ראיתי מראול גארסיה למשל, וגם הוא משחק כקשר האחורי בשלישייה בקישור, הוא לא גרזן ולא מספיק פיזי למערך כזה לדעתי, סוארז הוא גם שחקן נחמד אבל אף פעם לא עשה עלי רושם יותר מדי, ולדעתי עדיף לפתוח עם קוקה.

בשורה תחתונה, ולנסיה עם שתי ניצחונות ב-2 משחקים, שיפרה בצורה אבסולטית את משחק ההגנה שלה, לא רק בגלל השינויים של אמארי, הקבוצה עבדה כיחידה, עדיין היו חורים ובעיות, אבל לא השוק נגד ראסנג. ולנסיה כמו שאמרתי בתחילת העונה היחידה שיכולה להצמד לבארסה וריאל, בעוד אתלטיקו תאבק על המקום הרביעי למרות הפתיחה הלא טובה.

עוד משהו לגבי ולנסיה ואתלטיקו, ולנסיה כל כך עמוקה שהיא יכולה להרשות לעצמה לשחק בלי באנגה וריקרדו קוסטה שישבו בספסל, ופארחו ופיגולי שאפילו לא התלבשו, מדהים, אבל גם קצת מעצבן, באתלטיקו לא שיחק סאלביו ופיזי, הראשון היה חסר מאוד במשחק כזה לדעתי עם הערמומיות שלו.

7. הקפיטליסט משער 2 Member

החדשות הטובות מבחינת אתלטיקו מדריד: זה נראה לפרקים כאילו שיכפלו את חוסה אנטוניו רייס לחמישה שחקנים נפרדים בקישור.
    החדשות הרעות מבחינת אתלטיקו מדריד: זה נראה לפרקים כאילו שיכפלו את חוסה אנטוניו רייס לחמישה שחקנים נפרדים בקישור.

בקיצור, יש הרבה הרבה פוטנציאל, אבל אין מספיק תכלס. צריך עוד דבק ורק בסביבות מחזור 8 או 9 נדע אם יש כאן קבוצה למקום 3 או קבוצה למקום 6.

8. yakov_y YNWA

01.04.2011 - רביעיה לרוברטו סולדאדו ב-28 דקות נגד חטאפה. מאז הוא עם 16 שערי ליגה ב-11 משחקים. מדהים!

9. Valencia_MyLove Member

הוא בכושר מטורף רק שימשיך ככה

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בעיקר אחרי הכניסה של ארדה ודייגו זה נראה ככה. אבל בדקות האלה סילביו התחיל לזייף ופלקאו גם כן התעייף. אז באמת זה כבר לא היה תכליתי. אבל גם לפני החילופים יצרנו מספיק מצבים ברחבה של רמי בשביל לנצח. ולנסיה עשתה בשכל שהתרכזה באל טיגרה.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוקדם מאודדד לשפוט את הקבוצה... עמדנו מול קבוצה מצוינת ונראינו מאוד טוב בחלקים לא קטנים של המשחק, לא קל לשלוט במשחק במסטאייה ועשינו את זה במהלך כל המחצית השניה וחלקים מהמחצית הראשונה...יש לקבוצה הזאת המון כדורגל והמון טכניקה אישית אצל כל החלק ההתקפי.... ארדה טוראן ודייגו נכנסו מאוד חדים והיו נהדרים רק היה חסר האקסטרה הקטן שהיה מוביל לשער

אני מאוד אופטימי מהקבוצה הזאת ומהסגל הרחב והנכון שיש לקבוצה

לגבי גראנדה לאציו שאמר שהשקענו כסף על שחקן אחד במקום להביא 3-4 שחקנים אז תראה איך אתה טועה כי זה מה שהגיע : שוער,מגן,בלם,קשר אחורי,קשר קדמי,קיצוני,חלוץ/מתחת לחלוץ,2 חלוצים... אז להגיד שהקבוצה התרכזה בשחקן אחד זה לא נכון כי הגיע חיזוק לכל עמדה במגרש!

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/11
  12. GRANDE LAZIO Member

חוץ מדייגו ופלקאו כל יתר השחקנים שאתלטיקו הביאה הם הימור. אם 'התחזקתם' בעמדות הללו את זה נראה במהלך העונה. דייגו ופלקאו שחקנים מוכחים שאתה יודע מה תקבל מהם ולכן יש מהם ציפיות יותר מכל האחרים. גם על אויפאלושי אמרתם בהתחלה שהוא חיזוק וראינו איזה פלופ הוא היה..

אתה יכול להיות אופטימי ואין בעיה עם זה, אך עם נקודה מ-6 אפשריות והקאדר שברובו אלמוני, אני לא הייתי כל כך יוצא מגדרי ובהצהרות שיש לי קבוצה טובה. ימים יגידו. כרגע אתלטיקו היא עדיין תעלומה.

13. riquelme1 Member

אופאלושי היה שחקן ההגנה הכי טוב של אתלטיקו ב4 שנים שלו בקבוצה, על איזה פלופ אתה מדבר בדיוק? וגם הוא הגיע עם הוכחות, בתור קפטן של פיורנטינה והיה אחד משחקני ההגנה הטובים באיטליה, וקפטן נבחרת צ'כיה.

תפסיק להמציא.

14. GRANDE LAZIO Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז שהסיטו את אויפאלושי לעמדת המגן הוא היה השחקן הכי יציב מבין שחקני ההגנה (גם היו לו המון פריצות נהדרות על הקו ושיתוף פעולה טוב עם רייס) אלה שלא ראו אותו מספיק/חוץ מהשנה הראשונה שלו/מקשיבים למוטי איוניר ושאר תקשורת חסרי המושג יחשוב שהוא היה פלופ ושחקן גרוע...אבל כאחד שרואה כל משחק הוא היה לדעתי שחקן ההגנה הכי טוב בשנתיים-שלוש האחרונות ושמר על אותה יכולת