27:נצחונות לבארסה וריאל,3-2 לאתלטי על ויאריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/3/09.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - מחזור 27

http://cache.elmundo.es/banners-hashed/05/54/bbva_mc-24a1mar09/marca_futbol_1adivision_p196x75/bbvajornada18feb196x75.Xxx

הקבוצות הספרדיות חוזרות לליגה לאחר משחקי הצ'מפיונס בליגת האלופות. חלקן במצב-רוח טוב, וחלקן במצב פחות טוב, כמו שתי המדרידאיות למשל שהודחו מאירופה. הפער בצמרת גדל לשש נקודות במחזור שעבר, אבל עדיין נותרו 36 נקודות בקופה וריאל מדריד בהחלט לא מתכוונת לוותר. הקרב על אירופה גם מתחיל להתחמם ופרט לשתי מוליכות הטבלה, שום דבר לא נראה ברור בליגה המטורפת הזאת, שבמסגרת סיפר המשחק בין לה קורוניה לסנטאנדר לא פחות משמונה שערים.

התבוסה לליברפול ביום שלישי הייתה כואבת, אבל ריאל תוכל להתנחם בכך שהיא תשחק במחזור הנוכחי לפני ברצלונה, שתשחק רק ביום ראשון, והיא תוכל להקטין לפחות זמנית את הפער בצמרת לשלוש נקודות, במידה ותנצח את בילבאו, שהפסידה בשבוע שעבר 2-0 לקטלונים בקאמפ-נואו, בסאן ממס. ריאל מגיעה במורל ירוד גם בשל הכישלון בדרבי הביתי נגד אתלטיקו, בו רק עזרתו האדיבה של הקוון והחמצות של אגווארו, השאירו לה נקודה. גאגו ייעדר מהמשחק בגלל כרטיסים צהובים. עוד קבוצה מתוסכל תשחק ביום שבת, לראשונה מזה הרבה מאוד מחזורים - וולנסיה שאיבדה גובה בשבועות האחרונים, עם חמישה משחקים ללא ניצחון ובשבוע שעבר הפסד מעצבן לנומנסיה האחרונה בטבלה, במשחק חוץ, תקווה להתאושש כאשר תארח במאסטייה את רקראטיבו הואלבה שהפסידה במחזור שעבר לויאדוליד בבית והיא במרחק 4 נקודות מהקו האדום(מקום 14).

יום ראשון עמוס במשחקים, כרגיל. מתחילים עם משחק מאוד מעניין בין מאלגה, העולה החדשה המפתיעה שחזרה לעצמה בשבוע שעבר כאשר ניצחה את חטאפה והיא במקום החמישי במרחק שלוש נקודות בלבד מויאריאל הרביעית, לסביליה של מנולו חימנז שבעקבות הניצחון הביתי על אלמרייה והתוצאה בדרבי המדרידאי, צימצמה את הפער מהמקום השני לשבע נקודות. מאלגה כבר הפתיעה את סביליה בפיחואן בסיבוה הראשון ואין לזלזל בה. המשחק שיינעל את המחזור יפגיש בין אלמרייה לברצלונה, כאשר הקבוצה של גוארדיולה יצאה סופית מהמשברון שפקד אותה, כאשר הגדילה את הפער בצמרת לשש נקודות ובאמצע השבוע הפסידה 5-2 את ליון בגומלין שמינית גמר ליגת האלופות. אלמרייה של הוגו סאנצ'ז לא מספיק יציבה ובשבוע שעבר היא הפסידה בפיחואן, אבל מה שבטוח זה שאחד משחקני העבר הגדולים ביותר בהיסטוריה של ריאל מדריד, יינסה לעזור לה. דפורטיבו לה קורוניה חולמת על אירופה והיא תקווה להמשיך את רצף שני הנצחונות הרצופים, במשחק החוץ שלה את ספורטינג גיחון, שניצחה בחוץ את אוססונה בשבוע שעבר והרחיקה במקצת את סכנת הקו האדום.
    ממש לא שכחנו את המשחק המרכזי של המחזור, בין אתלטיקו מדריד לויאריאל. בסיבוב שעבר זה נגמר ב4-4 מהסרטים באחד מהמשחקים הטובים ביותר ששוחקו בליגה בשנים האחרונות, מה מתכננות השתיים הפעם?; המארחת לא הצליחה לשמור על המומנטום מהניצחון על ברצלונה והמשחק הטוב נגד ריאל, כאשר הודחה מליגת האלופות אמש לאחר תיקו מאופס בפורטוגל נגד פורטו. האורחת מנגד הצליחה לנצח ביוון את פנאתינייקוס והיא כן ברבע גמר ליגת האלופות. גם בליגה ויאריאל נמצאת במצב לא רע כאשר היא במקום הרביעי ובשבוע שעבר היא ניצחה את אספניול בבית.

http://estaticos.marca.com/marcador/futbol/2008_09/primera/jornada_8/vil_atm/03.Xxx
    זוכרים את המשחק המדהים בין השתיים בסיבוב הראשון?

משחקי המחזור:

יום שבת -
    וולנסיה - רקראטיבו הואלבה(21:00);
    אתלטיק בילבאו - ריאל מדריד(23:00, שידור ישיר בספורט5);

יום ראשון -
    ויאדוליד - חטאפה(18:00);
    מאלגה - סביליה(18:00);
    אספניול - מאיורקה(18:00);
    בטיס - אוססונה(18:00);
    ספורטינג גיחון - דפורטיבו לה קורוניה(18:00);
    ראסינג סנטאנדר - נומנסיה(18:00);
    אתלטיקו מדריד - ויאריאל(20:00, שידור ישיר בספורט5+);
    אלמרייה - ברצלונה(22:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/09
  2. GRANDE LAZIO Member

כמה שהייתי רוצה שזה יקרה, ממש לא נראה לי שריאל יכולה להתאושש מהביזיון באירופה. מבחינה מוראלית ומנטלית - בלתי אפשרי למועדון כזה.

אני מקווה שפלורנטינו פרז ייבחר בקיץ שוב לנשיא ריאל מדריד ויעשה שם סדר. להשיב את דל בוסקה, 4-5 שחקני רכש והחזרת זידאן לצוות המקצועי.

3. Raulito Madridista

אני לא אשכח את התבוסה שלנו באנפילד עוד הרבה זמן, ואני מניח שגם השחקנים לא מסוגלים להתעלם ממשחק כזה, אבל הם צריכים להדחיק כמה שניתן ולהגיע לסאן ממס נחושים, לא לחוצים וגם חכמים. חייבים לצמק את הפער מברצלונה לשלוש נקודות, גם אם זה יהיה זמני בלבד. בשלוש השנים האחרונות ניצחנו בסאן ממס בלי יותר מידי בעיות, אבל הפעם אני דווקא חושב שאנחנו נירק דם כדי לנצח שם. אני לא מתייחס למשחק העלוב של בילבאו בקאמפ-נואו, בו היא יכלה להפסיד גם בהפרש של שבעה שערים, אלא דווקא למשחק הנהדר שלה נגד סביליה בסאן ממס במסגרת גומלין חצי גמר הגביע, גם בשל ההבדל הגדול בין משחק בית לחוץ וגם משום שאנחנו יותר קרובים לרמה של סביליה מאשר לרמה של ברצלונה.
    בילבאו קבוצה שיוצאת קדימה בכל הכוח ולפעמים מפקירה את העורף, ואני מקווה שננצל זאת. היגואין ימינה ורובן שמאלה, זה מה שאני רוצה לראות, בתקווה שהם יראו קצת יותר אכפתיות מאשר באנפילד. סניידר חייב להיכנס למשבצת במרכז השדה כדי להוסיף לנו גם את האלמנט של בעיטות מרחוק.
    אני מניח שהניסיון הכושל בדרבי עם לאס כמגן, הבהיר לחואנדה ראמוס שאסור לנו לוותר על הצרפתי במרכז, ולכן אני מצפה שמצלדר יישחק במקומו של קנבארו, שעם איך שהוא נראה באנפילד, אולי יותר טוב שהוא מקבל 'חופשה' קצרה. אפשרות מעניין אחרת היא להסיט את היינצה למרכז ולפתוח עם מרסלו כמגן שמאלי במטרה לנצל את היכולת ההתקפית שהפגין בדרבי, בתקווה שזה יחזור שוב. מישהו באמת חושב שפאובר יישחק מחר?;
    אני יודע שכל שבוע אני רושם את זה, אבל אני חייב לעשות זאת שוב - ההתעלמות של חואנדה ראמוס מדרנטה פשוט מעצבנת. גם ככה הקישור שלנו עם קצת פחות אופציות אחרי הפציעה של גוטי וההיעדרות של גאגו(הרי ישנה אפשרות שאם הוא היה יכול לשחק, אז סניידר היה פותח על הספסל).
    שער מהיר של בילבאו יכול להוריד משמעותית את הביטחון של השחקנים וגם את הסיכויים שלנו לנצח, נקווה שזה לא ייקרה. אני מאמין שפפה יידע להסתדר עם יורנטה שהוא שחקן מאוד פיזי. רצוי להפעיל לחץ על ייסטה ולא לשכוח את דוד לופז. לסיום - האללה מדריד!

לצערי הרב, אני לא בטוח שוולנסיה תצליח במשחק הקרוב לצאת מהמשבר שפוקד אותה, וגרם לה להידרדר עד המקום השמיני, כאשר התקופה האחרונה מתחילה להזכיר את מה שקרה עם רונאלד קומאן. אומנם המשחק במאסטייה והיריבה היא רקראטיבו, אבל וולנסיה גם בבית לא מספקת את הסחורה כבר מספר מחזורים, ובנוסף, היא תגיע למשחק ללא ויאה, חואקין ומיגל הפצועים. רקראטיבו תגיע למשחק בלי לחץ כאשר היא יכולה לנשום לרווחה עם הפער שלה מהקו האדום שזה 4 נקודות, והפסד שלה במאסטייה נלקח כמובן מאליו. היא יכולה רק להפתיע.

לגבי עוד משחקים - בהמשך.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/09
  4. REAL MADRID Member

אני לא יכול לוותר על ריאל מדריד. צמד המשחקים נגד ליברפול שבר אותי ומאסתי בעונה הזאת אבל לא פספסתי אף משחק של ריאל מדריד בשנתיים האחרונות (גם לא ידידות) והדחה נוספת מליגת האלופות זה לא מה שיגרום לי לא לצפות במשחק. המוטיבציה שלי כאוהד ממש לא גבוהה ואני מקווה שאצל השחקנים היא יותר גבוהה. אני שונא את הסן ממס ולמרות ההצלחות שלנו שם בשנים האחרונות, אני מעולם לא ארגיש בטוח כאשר ריאל מדריד תשחק שם. חייבים לנצח, למרות שזאת ההרגשה כרגע - העונה עוד לא נגמרה וחייבים לנצח על מנת שהסיכוי לאליפות יישמר, אני מרוצה מהעובדה שאנחנו משחקים לפני ברצלונה. הקטלונים חזרו לעצמם עם חמישייה נגד ליון אבל כולי תקווה שניצחון שלנו יפעיל עליהם לחץ שההגנה החולה שלהם לא תעמוד בוא (ואמוס נגראדו!).

חסרונו של קנאברו יעשה לנו רק טוב, הבלם האיטלקי זקוק למנוחה ואנחנו מסוגלים להסתדר בלעדיו. מצלדר יעלה בהרכב ואני הייתי מעוניין לראות גם את מיגל טורס שם במקומו של היינצה שמאסתי בו סופית ואני רק מחכה לרגע בו פרז יגיד לו שזה הזמן להיפרד. משחק הליגה האחרון שלנו בחוץ היה נגד אספניול והוא היה מזעזע, ניצחנו (כמו ברוב המשחקים העונה) בגלל יכולת אישית של שחקן מסוים (אז זה היה גוטי עם הכדור החופשי), אני חותם על ניצחון כזה גם עכשיו. נשארנו לנו מעל עשרה משחקים עד לסיום העונה ואת כולם צריך לנצח וממש לא אכפת לי איך. אני מקווה שנראה בחלק ההתקפי את אותו מערך שעלה נגד אספניול ונכשל, אני משוכנע שכאשר המוח של המערך - ווסלי סניידר, כאשר הוא בכושר טוב (ונגד ליברפול הוא היה טוב מאוד לפרקים) המערך בהחלט יכול להצליח. הונטלאר שלא שיחק באנפילד יעלה בהרכב ואני מקווה שנראה לידו את ראול כחלוץ ולא כקשר אחורי. היגוואין צריך לעלות באגף ימין, באגף השמאלי יש לי התחושה שחואנדה ראמוס יושיב את רובן על הספסל וייתן למרסלו את הקרדיט. אני מקווה שאתבדה.

לנצח, לא אכפת לי איך.
    האלה מדריד.

5. Sergio Ramos Member

באמת שלא יהיה קל לשבת ולצפות מחר במשחק, התחושות המאכזבות של ההדחה נמצאות חזק בראש ועם כמה שזה קלישאתי החשש למוטיבציה הירודה של השחקנים בעקבות כך בהחלט קיים. לא יהיה לשחקנים ליפול דווקא בסן ממס הגועש אחרי מפלה שכזאת באנפילד(אם כי הרזומה שלנו שם מעודד, אבל אין אף אחד שבאמת אוהב את המשחקים מולם), הדחה חמישית ברציפות לא באה ברגל ואוטומטית היא לא דבר שועבירם עליו בסדר היום, אבל אני מניח שגם במועדון יודעים את האמת ה"מרה" והיא שאין לריאל מדריד מה למכור מחוץ לגבולות ספרד. המטרה העיקרית כעת היא להרים ראש להתרכז בביצה המקומית שבה זכייה היא דבר ריאלי לחלוטין, לפחות מבחינתי. התוצאות ההפוכות שלנו ושל הנבלות באמצע השבוע הופכים בחזרה את הקערה בליגה לרעתינו, יש תחושה ששוב בארסה נראת כמושלמת וכזו שאי אפשר לעצור, אבל את האמונה אי אפשר לאבד כל עוד זה אפשרי, הכל יכול להתפך בין רגע, אולי כבר במחזור הקרוב, שכן ניצחון שולח מעלה את הנבלות ביום ראשון אל כר הדשא שהפער הוא 3 בלבד. השמירה על התואר בפעם השלישית תהיה דבר שימתיק את כל העונה החמוצה שעוברת עלינו, בתקווה שלאחריה כמובן, כלומר, בחלון ההעברות הבא, לא תעשה בשנית אותה השטות ונחזור להיות ריאל מדריד המאיימת.

בנוגע להרכב,
    אולי סוף סוף נזכה לראות את סניידר משחק במרכז? כנראה שכן. גוטי וגאגו פצועים, כך שהאלטרטיבות הם רפי או סניידר, וברור מי מבין השניים יקבל את המפתחות. לא ברור עדיין המ יעשה חואנדה בעקבות היעדרותו של קאנברו. את מרסלו הוא לא הציב עדיין כמגן שמאלי ונראה כי הוא סולד מהאפשרות הזאת, מנגד מצלדר הוא כמו שחקן חדש שזה עתה הגיע לקבוצה, הוא משחק פעם לחצי שנה ולא ברור עד כמה ראמוס סומך עליו. אפשרות שלישית והמועדפת עליי היא הסטה של ראמוס למרכז והצבה של מיגל טורס, אבל האפשרות הזו הכי פחות ריאלית ולא נדמה לי שראמוס ייבחר בה, אבל מי יודע; הריכוז של פפה כמו תמיד חשוב מאוד, חשוב שכמה שפחות כדורים יגיעו לראשו או לרגלו של יורנטה. הוא כבר הוכיח את המיומניות שלו ליצור שערים מכלום, חוסר עירנות של פפה זה הדבר האחרון שחסר לנו.

6. Mr.Eko Member

ואתה עוד קורא לאוהדי ברצלונה בכיינים.?

7. REAL MADRID Member

איפה אתה רואה פה בכיינות?

למקרה שאתה עילג מידי על מנת להבין מה כתבתי, התמצית של צמד השורות הללו היא שלמרות שריאל איכזבה אותי ונמאס לי כבר מהעונה הזאת - אני לא יכול לוותר על ריאל מדריד ואני אצפה במשחק הערב.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/09
  8. Sergio Ramos Member

אתלטיק בילבאו - ריאל מדריד

http://up41.siz.co.il/up2/rniwyizg2mni.Xxx - http://up39.siz.co.il/up1/mugrtilntlxm.Xxx

שבת, 23:00, סאן ממס, שידור ישיר בספורט 5.

אחרי המפגש עם ברצלונה בסופו התוצאה הסופית הייתה "רק" 2-0, הערב יארחו חניכיו של קאפרוס את ריאל מדריד השבורה של חואנדה ראמוס. למרות הניצחון המוחץ על סביליה שתחושתו המוקסמת עוד באוויר, אתלטיק בילבאו נמצאת במומנט רעה מאוד בליגה שעומד על 2 נקודות בלבד מתוך 15 אפשריות. למרות זאת היא עדיין רחוקה יחסית מלהבות התחתית, ויש לה היום הזדמנות לרכוב על גל המשבר של ריאל מדריד בסאן ממס. אולם מזלם של האריות לא מאיר פנים בשנים האחרונות מול הבלאבקוס. כבר חמש מפגשים ביניהן שריאל מדריד יוצאת עם שלושת הנקודות בידיים, ובשלושה בשני המפגשים האחרונים זה נגמר עם 3 חתיכות לרשת של הבאסקים. קאפרוס ממשיך לתרגל את ההרכב שניצח את סביליה. לב ההתקפה יהיה פרננדו יורנטה, אחד התגליות היפות של הליגה הספרדית, כאשר מאחורי יישחקו ייסטה הוותיק, דויד לופס המוכשר שחוזר מפציעה ואת המקום הנותר בשלישייה ישלימו סואסטה או טוקרו. בהגנה, החדשות העיקריות הם אייטור אוסיו שלא שיקח נגד ברצלונה ישוב הערב להרכב. בקישור האחורי ישחקו בצוותא כרגיל חאבי מרטינס ואורביז.

הרכב משוער: איריסוס; קויקילי, אמורובייטה, אוסיו, איראולה; חאבי מרטינס, אורביז; סוסאטה\טוקרו, ייסטה, דוד לופס; פרננדו יורנטה.

"יש לנו עוד 12 גמרים עד סיום העונה", אמר גונזלו היגוואין לתקשורת, ואכן כך - לריאל מדריד נותרה רק הליגה הספרדית. ביום שלישי האחרון תמה לה עוד עונה אירופאית לריאל מדריד, ושוב, כן כן לא טעיתם, בשמינית הגמר. חמש שנים שריאל מדריד לא עוברת את המחסום הזה והאווירה הקבוצתית לא ממש מעודדת. הפעם, יש שיגידו שזהו הקש האחרון - בניוגד להדחות קודמות, את ההדחה הזאת שחקניה ואוהדיה של הקבוצה לא ישכחו הרבה זמן. זה התחיל ב1-0 בברנבאו מגול של יוסי בניון ממצב נייח, והמשיך באנפילד, שם שחקנים קיבלו כנראה הלם מוחלט, לא ידעו את עצמם והוכו קשות ע"י החניכים של בניטס שגרמו לאיקר קסיאס להוציא 4 כדורים מרשתו. המדרידיסטה בין הקורות טען טרם המשחק שרק ניצחון על בילבאו ישכיח את הזוועה הזאת ויוציא את קבוצתו לדרך חדשה. אז אכן ריאל מריד עומדת היום במבחן אופי גורלי שלו תהיה השפעה רבה להמשך. הפער מברצלונה עדיין נזיל(6 נקודות), וריאל מדריד יודעת שהיא צריכה לאסוף את השברים כמה שיותר מהר ושאסור לה לשמוט נקודות אילו היא רוצה את תואר האליפות; גוטי שוב סובל מפציעה בשריר ולא יטול חקל בסגל היום, כמו גם חאבי גרסיה, קאנברו, סאלגדו וגאגו שסובלים מפציעה. החידוש סגל של חואנדה ראמוס הם פאובר ודני פארחו שהגיעו בינואר כזכור.

הרכב משוער: קסיאס; היינצה\מרסלו, פפה, מצלדר\היינצה, ראמוס; לאס דיארה, סניידר, רובן, היגוואין; ראול, הונטלאר.

9. Mr.Eko Member

רק עצם זה שאתה אומר "אני לא יכול לוותר על ריאל מדריד" כבר מראה איזה מן אוהד דגול אתה ידידי.

ולמקרה שאתה עילג מדי על מנת להבין מה שכתבתי,התמצית של דבריי באה להראות שמה שמסתתר מאחורי דברייך זאת בכיינות לשמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. REAL MADRID Member

רק עצם זה שאני אומר "אני לא יכול לוותר על ריאל מדריד" מעידה שאני אוהד גם ברגעים הקשים ולא מסוגל לוותר על הקבוצה שאני אוהד אפילו אם אני רוצה בכך (ולמען הסר ספק, אני לא).

שוב, איפה אתה רואה בכיינות מאחוריי הדברים שלי?

נ.ב, אם תוכל לנסח את המשפטים שלך לבד (ולא להסתמך על מבנה המשפט שאני כתבתי), זה רק יוסיף לך כבוד.
    אה, ואני ממש לא ידיד שלך.

11. REAL MADRID Member

המשחק של ולנסיה נגד רקראטיבו ייצא לדרך ממש בעוד דקות ספורות.
    ולנסיה ללא מיגל, חואקין ודוויד ויאה

הרכבים רשמיים:

ולנסיה: סזאר, אלביול, מרצ'נה, אלקסיס, מוראטי, אלבלדה, בראחה, סילבה, אדו, ויסנטה ומאטה.
    רקראטיבו: ריאסגו, בוזון, מוריס, לאמס, פולי, ברבר, קאמונייס, פואגו, וסקז, איטור ואדריאן.

12. xavi6 Member

ארז תעשה לי ילד!!! מר אקו, מה אתה רוצה? אני גם אשאל-איפה ראית בכיינות בדבריו? אני רואה אוהד מסור שמדבר על רגשותיו.

יאללה בילבאו, תוציאו את כל התסכול מהמשחק מול ברסה על ריאל! אתם מסוגלים! (לא, אתם לא...)

אני מקווה לתיקו בין את' לויאריאל, זה יהיה טוב לברסה שאף אחד מהן לא תנצח. כמובן שיהיו שערים, שני קבוצות התקפיות עם חרא של הגנות. עמי כבר מכין את השחיטה היומית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/iconos/escudos/almeria.Xxx אלמרייה - ברצלונה http://estaticos02.marca.com/iconos/escudos/barcelona.Xxx

יום ראשון, 22:00, המדיטרנאו, שידור ישיר ב5+ LIVE

לא קרובים לקרבות התחתית אך רחוקים ממטרה כלשהי בעונה הנוכחית - כך אפשר להגדיר את מצבה של אלמרייה של הוגו סאנצ'ז, הממוקמת במקום העשירי במרחק של שש נקודות מהקו האדום(לא רע בהתחשב בכך שכמעט חצי ליגה במאבק הירידה). אין ספק שלחבר שני נצחונות רצופים זה דבר שאלמרייה מתקשה לעמוד בו. בשבוע שעבר היא הפסידה 2-1 בפיחואן, אך אף אחד לא לקח קשה את ההפסד, שלא היה הפתעה גדולה, בייחוד לנוכח הרקורד הזוועתי שלה במשחקי החוץ - אלמרייה היא קבוצת החוץ השלישית הכי גרועה בליגה. אבל בבית זה סיפור אחר. אלמרייה הפסידה רק פעמיים ומאז שהוגו סאנצ'ז מונה למאמנה, הקבוצה רק מנצחת לעיני הקהל הביתי, שיהווה תפקיד חשוב במשחק מחר, לפי דבריו של המאמן הוגו סאנצ'ז. "הבדלי הרמות בין שתי הקבוצות ברורים, אבל אנחנו נוכל לקבל עזרה מהקהל שלנו, שייצטרף לדחוף ולעודד ולתת לשחקנים שלי יותר אנרגיות. נבוא לתת את המקסימום", כך אמר המאמן לקראת המשחק. להוגו סאנצ'ז תיהיה מוטיבצייה מיוחדת מחר, לנצח את ברצלונה כדי לעזור לריאל מדריד, הקבוצה בה עשה את מיטב הקריירה שלו ובה נחשב לאחד מהגדולים בכל הזמנים. עוד אחד שיירצה מאוד לעזור לריאל מדריד הוא האקס שלה, החלוץ אלבארו נגרדו, שנותן עונה פנטסטית עם 16 שערים עד עכשיו, וגם מגיע להתמודד בכושר שיא - החלוץ כבש שישה שערים בחמשת המשחקים האחרונים. הוגו סאנצ'ז פירסם כבר את ההרכב לקראת המשחק. חואנמה אורטיז, הקשר המוכשר שנעדר מהמשחק האחרון נגד סביליה בגין צהובים, יחזור להרכב על חשבונו של סולארי. ברגע האחרון החליט הוגו סאנצ'ז להמשיך להעניק אשראי בהרכב לבלם פיירינו שעשה טעות קשה במשחק נגד סביליה במחזור הקודם.

http://img.notasdefutbol.com/2008/11/negredo170208_ES.Xxx
    נגראדו חוגג. החלוץ יישמח מאוד להבקיע מחר ולעזור לאקסית.

אלמרייה - הרכב משוער: דייגו אלבס; ברנו, מאנה, פיירינו, אקסייטה; איריני, חואניטו, חואנמה אורטיז, קרוסאט; נגרדו ואוצ'ה

הסדר שב על כנו בשבוע האחרון. ברצלונה חזרה לדרוס, הקהל שוב נהנה והדיבורים על משבר כלשהו נראים כעת מאוד מגוכחים. אומנם במחזור הליגה האחרון, בו הגדילה את הפער מריאל מדריד ל6 נקודות, ברצלונה לא דרסה וניצחה רק 2-0, כאשר לא הפסיקה להחמיץ, אך ביום רביעי ברצלונה חזרה למסלול הנכון. ברצלונה הציגה משחק פנטסטי, בו כבשה חמישייה(בפעם השמינית העונה) לרשת של ליון, כאשר כל אחד מהחולייה הקדמית נראה בלתי ניתן לעצירה, וכמובן שהניצחון בגומלין שמינית גמר הצ'מפיונס סידר לה כרטיס לרבע הגמר. גם בגביע הספרדי כזכור ברצלונה העפילה לגמר, וחלום הטרבל בהחלט אפשרי. בברצלונה לוקחים בחשבון שריאל מדריד שתשחק היום, תוכל להקטין את הפער לפחות זמנית, אבל אף אחד לא נלחץ כמובן, רק שומרים על מוטיבצייה. המאמן פפ גוארדיולה טוען שמדובר במבחן עבור ברצלונה. "המשחק נגד אלמרייה ייבדוק אותנו, כיצד אנחנו חוזרים לקרקע לאחר משחק מצויין", אמר המאמן לקראת המשחק, כשהוא חוזר יותר מפעם אחת על המילים 'אנחנו לא מושלמים ועדיין רחוקים מלשחק כך', בניגוד לדבריהם של חלק משחקניו לאחר הניצחון על ליון. "אסור לנו לנוח ואנחנו חייבים להמשיך לשחק טוב ולצבור נקודות בקצב כמו לפני חודש, קרב האליפות עדיין פתוח". גוארדיולה דווקא לא היה מרוצה מעשרים הדקות הראשונות של הקבוצה, והבהיר לשחקנים שהוא רוצה יותר נחישות ולהבקיע יותר מוקדם. מבחינה מקצועית, ההגנה של ברצלונה רחוקה משיאה. הקפטן קרלס פויול והמגן השמאלי אריק אבידאל, עדיין פצועים ונותרו מחוץ לסגל. ישנה אפשרות שקאסרס ייפתח כמגן שמאלי על חשבונו של סילביניו. חוץ מזה, ההרכב צפוי להיות זהה למשחק נגד ליון.

http://i301.photobucket.com/albums/nn73/fcbtemp2008/barca13.Xxx
    אטו והנרי חוגגים נגד ליון. ברצלונה חזרה לדבר בחמישיות.

ברצלונה - הרכב משוער: וואלדז; אלבס, מארקז, פיקה, סילביניו; טורה, צ'אבי, אינייסטה; מסי, הנרי ואטו

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופט הרס פה את המשחק עם כל הצהובים האלה שהוא שולף, והאדום של יסטה הוא לא האחרון להיום ככל הנראה.
    בילבאו היו מגעילים בגול שלהם שלא הוציאו כדור כאשר סניידר על הרצפה למרות שהוא לא נפגע באמת ורק ישב על הדשא אבל עדיין הם היו חייבים להוציא כדור כמו שעשה קאסיאס כמה דק' לפני כן.

15. xavi6 Member

אתה שוכח שהיה מצב לפני שריאל לא הוציאו את הכדור והמשיכו ועוד כעסו על שחקן את' שקיבל פצצה לפנים מהונטלאר. אם כבר מדברים על אדומים, לריאל הגיעו 2 בהתחלה-אחד הונטלאר עם פצצה לפנים של שחקן את', ועוד סטירה "קלה" של לאס. השיפוט אם כבר נוטה לטובת ריאל, ולא להפך.