26:מסי עם 1-0 קטן במסאטייה,ריאל עם 7-0גדול על מלגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏1/3/11.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית הראשונה מסי היה צריךל לגמור את הסיפור הזה עם ההחמצה המשולשת.

למה כל ההתקפי לב והמתח הזה. עברנו מסוכה קשה בשלם.

2. riquelme1 Member

ועברתם אותה תודות להרכב זוועתי של אמארי, וניהול משחק עוד יותר גרוע, למה אתה מוציא את חואקין השחקן מספר אחד שלך בתקופה האחרונה?

וגם החילופים שהיה צריך לעשות מוקדם הרבה יותר שולנסיה בפיגור, הוא עשה בדקות ה82, ו85, נו באמת.......

בקיצר, מה שאני טוען כבר אולי שנתיים ויותר, עם ולנסיה רוצה לעשות צעד קדימה מאיפה שהיא היום, היא חייבת להעייף את המאמן הלוזר והפחדן הזה, בכל פעם שהוא עושה רושם שהוא כן לומד, הוא חוזר 3 צעדים אחורה.

אבר באנגה גאון כדורגל, טינו קוסטה במשחק די מאכזב אבל לא מאשים אותו, היה חסר לולנסיה קשר אחורי הורס, היה חסר גם לולנסיה בלם טוב לצד ריקרדו קוסטה שעושה עבודה של 3 שחקנים, ומשחק עם אפס כמו דאלברט המסורבל והאיטי, שמאבד כדורים כמו טירון בן 12.

3. yakov_y YNWA

אונאי אמארי פתח במערך של 4-5-1 ולא 4-3-3.
    סטנקצבי'וס מגן ימיני וקוסטה בלם ולא ההפך.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאני מגזים בהערכה שלי, אבל בחודש האחרון זה נראה לי כאילו מסי סופר רק את עצמו וחושב רק על המאזן שאיתו הוא יסיים את העונה. אתמול הייתה לו הזדמנות מעולה להשאיר שחקן מול שער ריק והוא בחר לבעוט וביותר מדי פעמים הוא מעדיף לרוץ על כל הקבוצה היריבה במקום לשחרר את הכדור. ושוב, אולי זה רק רושם מוטעה שאני קיבלתי, אבל תחושה שכבר חודשת מסתובבת לי בראש כשאני רואה משחקים של ברצלונה (ואני רואה את הרוב המוחלט, גם אם אני לא מגיב).

אגב, אבר בנגה יהיה אחד הגדולים בעוד שנתיים. התרשמתי מאוד מהכח העצום שלו והיכולת לשמור על הכדור.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זאת לא רק התחושה שלך, גם אני הרגשתי את זה אתמול, ואם להיות יותר מדוייק לדעתי זה גם היה וייה שהוא היה יכול להשאיר אותו פנוי לגמרי, ובחר שלא לעשות זאת.
    למרות שהוא מבשל לא מעט שערים, אני לא זוכר כרגע את המספר המדוייק אבל זאת כמות לא קטנה, אין ספק שכמעט בכל משחק אני רואה לפחות פעם אחת שהוא היה יכול למסור והחליט ללכת לבד. הבעיה היחידה, וכנראה גם שמת לב שאף אחד לא מעיר על כך, זה שרוב המקרים הוא מסיים את הפעמים שהוא הולך בהם לבד בשער, ואז אין אף טענה כלפיו. הפעם שזה דווקא כן בולט, זה דווקא המשחקים שבהם הולך לבארסה קצת יותר קשה, מעבר למה שהשחקנים ציפו.

6. yakov_y YNWA

וינסט גוויטה השתפר בצורה יוצאת מן הכלל מהיכולת שהציג לפני שנה וחצי אבל עדיין הוא עושה טעיות איומות. השער שספגה ולנסיה היא באשמתו, הוא היה צריך לקחת את הכדור של מסי בקלות.
    מעניין מה יעשה אונאי אמארי בעמדת השוערים לקראת העונה הבאה, מקווה לראות את סזאר עוד עונה ושגוויטה ומויה ייצאו להשאלה.
    ריקרדו קוסטה וז'רמי מתיו פשוט רכשים ענקיים, לא להאמין שהם הגיעו בחינם!
    סוף סוף אבר באגה חוזר לעצמו עם היכולת מהעונה שעברה, מקווה לראות אותנו ואת טינו קוסטה ביחד במרכז השדה בהמשך.

7. riquelme1 Member

סזאר עוד מעט בן 40, לבנות עליו כשוער ראשון זה סיכון, הוא גם נפצע לא מעט, גוייטה בהחלט מרשים, עושה כמה טעויות אבל יש לו נתונים טובים מאוד, מה גם שאלבס של אלמריה כנראה יגיע לולנסיה בעונה הבאה.

ריקרדו קוסטה אכן מחזיק את הגנת ולנסיה כמעט לבד העונה, חבל שצידו משחקים שחקנים בינוניים כמו נאבארו, או אפסים גמורים כמו אנחל דאלברט שבאמת שהוא בלם מביך ביותר, לא יאמן איך הוא מאבד כדורים ואיזה לחוץ הוא שהוא מקבל כדור.

שנה הבאה יגיע אדיל ראמי, וביחד עם ריקרדו קוסטה בהחלט יכולה להיות לולנסיה הגנה ברמה גבוה.

ומה עם חואן מאטה? למכור את הפלופ הזה ב20 מיליון יורו יהיה הדבר הכי טוב לולנסיה, ולהביא שחקן צעיר טוב מימנו.

8. xavi6 Member

כואב לי על ולנסיה. כואב לי לראות חבורת נגרים בהגנה שלא יודעים לשחק כדורגל. כואב לי לראות חלוצים שלא יודעים לעבור שחקן. כואב לי לראות את אמאורי מחליף את השחקן הכי טוב שיש לו בהתקפה כבר במחצית. זאת לא אותה ולנסיה, שמישהו יבעט משם את המאמן העלוב הזה. ולנסיה האמיתית הייתה נותנת 3 חתיכות לברסה של אתמול.

9. Raulito Madridista

שבוזה משהו מהפער הדו-ספרתי בצמרת תנסה ריאל מדריד לא לומר נואש במאבק האליפות בספרד.
    הלילה(23:00) ריאל מדריד תארח את מאלגה בסנטיאגו ברנבאו כששני נתונים סטטיסטים חזקים עומדים לטובתה: ריאל מדריד ניצחה העונה בכל משחקיה הביתיים בכל המסגרות; מאלגה לא חזרה עם ייבול מהברנבאו בעשור האחרון ולא כבשה שער מאז 2001.
    מנואל פלגריני מגיע לברנבאו לראשונה מאז פוטר מהקבוצה בעונה שעברה למרות שהוליך את ריאל מדריד ל-96 נק' ליגה. המאמן כבר ניהל קרב עקיצות פתוח דרך התקשורת עם זוז'ה מוריניו שלא נישאר פראייר - "אולי פלגריני אגר יותר נקודות אבל הוא גם הובס בגביע והודח נגד ליון. ואם אעזוב את ריאל אני אנחת במנצ'סטר ולא במאלגה".
    ייתכן ומוריניו ינסה הערב מערך חדש שיכלול בחוד ההתקפה גם את קארים בנזמה וגם את עמנואל אדבאיור, ובמקרה כזה אחד מהקשרים ההתקפיים יישב בחוץ. פפה הפצוע לא זומן למשחק. פדרו לאון וסרחיו קנאלס דווקא כן.
    בשורות מאלגה - האקס ז'וליו בפטיסטה סובל מפציעה ולא נכלל בסגל למשחק. כמוכן, הקפטן חסוס גמז מושעה. פרט לכך מאלגה מגיעה למשחק בסגל מלא. בשבוע שעבר מאלגה ניצחה 3:1 את אלמרייה וכבר ארבעה משחקים היא בלתי-מנוצחת אך למרות השיפור בקצב צבירת הנקודות, מאלגה מדורגת במקום ה-19 בטבלה.

10. riquelme1 Member

like.

אני לא שונא את ז'וז'ה מוריניו, אולי לא מת עליו, אבל מעריך אותו בלי סוף, גם את הדרך שלו, וגם את השיטות שלו ואת הידע שלו בכדורגל, אבל מה שהוא אמר על פלגריני אתמול עבר כל גבול שאמר: ''אני לא היתי מאמן את מאלגה אחרי ריאל, אלא הולך לקבוצה גדולה יותר''.

פלגריני ענה לו ואמר שהוא גאה לאמן את מאלאגה.

ממש לא אהבתי את ההתנשאות הזאת של מוריניו, מאלגה אומנם לא מועדון גדול, אבל הוא מועדון מתפתח עם נשיא עשיר שבעתיד יכול להגיע רחוק, נבנה שם פרוייקט מעניין ופלגריני לקח את זה על עצמו.

ואני מקווה שמאלגה תנצח את ריאל היום, אבל קשה להאמין, ריאל בברנבאו כמעט בלתי ניתנת להכנעה, ומאלגה קבוצה עם הגנה לא משהו, גם שמדיקליס הגיע.

אז יאללה מאלגה!

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי שמשהו כאן כתב זאת, אז ריאל, בלי הרבה מאמץ, משפילה את מלאגה 7:0, כמשחק שפשוט היה נראה מתחילתו כלא כוחות.
    רונאלדו כבש שלושער, ובכך איזן את מאזנו ל 27 שערים בדומה למסי. היה נראה שהוא לא חוגג לאחר הבקעת השערים. יש לכך סיבה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/11
  12. Ian Wright Member

אני גם לא הייתי חוגג יותר מדי. מלאגה פשוט מכרו את המשחק או שהם ממש גרועים. כל גול של ריאל אתמול היה יותר קל מהשני וגם אחרי השער השלישי של רונאלדו הוא פשוט חשש שהוא נפצע אז הוא ביקש לצאת.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/11
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תהיה הגיוני.
    לא נראה לי שרונאלדו לא חוגג כי היריבה חלשה והניצחון קל מידי. בשער השלישי כן הוא אכן נפצע, וגם מורניו דיבר על כך לאחר המשחק. אך אני בטוח שיש סיבה אחרת. אוהדי ריאל יוכלו לענות על כך בצורה טובה יותר. אגב, רונאלדו כנראה לא ישחק במשחק מחר מול סנטאנדר.

14. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201103/pro_photo1299206042.Xxx

כדור הרגעה זמני. בדרך-כלל אני קופץ בגולים ומבסוט כשהקבוצה מבקיעה גם במשחקי אימון זוטרים אבל אתמול זו לא הייתה חגיגה שלמה, כנראה בגלל התיקו המאכזב נגד לה-קורוניה וההבנה שהליגה אבודה, החשיבה שהיום כבשנו הרבה שערים אבל בעוד משחק-שניים בחוץ שוב יגיע יום ששום כדור לא יכנס. בכל-מקרה, המשחק הזה חשוב לביטחון של שחקנים בעיקר כמו די-מאריה ואוזיל, אולי גם מרסלו(משחק רגוע עם שער ושני בישולים). על רונאלדו אני סומך בעיניים עצומות למרות שיש לו תקופות בצורת של 5-6 משחקים ולעיתים שתי רביעיות ברצף ובנזמה מחוץ למשוואה כי ברור שהוא בלוף...

סוף-סוף חצינו את רף 60 שערי הליגה, כבר זמן רב שאנחנו מתקשים לכבוש גם במשחקי הבית והמשחק לא מספיק שוטף.

בסיום העונה כשסרחיו קנאלס יושאל או יימכר הוא יוכל לפחות להגיד לעצמו שהוא כן רשום בסטט' עם בישול ראשון בריאל מדריד. קצת מאוחר מידי לשלב אותו אפילו כמחליף שלישי. הוא ופדרו לאון לא ייראו דשא עד לסיום העונה, בניגוד לקאקא שאני מקווה שיתן את האקסטה ברגעים המכריעים. אגב, אני כן בעד לנסות במשחק ליגה מסויים שילוב בין אדבאיור לבנזמה.

ומשהו לגבי פלגריני - אני לא יודע אם אני שמח שדווקא על הקבוצה שלו התפוצצנו. מצד אחד הוא יצא למלחמה אבודה מראש - גם במשחק הנ"ל נגד ריאל מדריד ואולי בעיקר נגד זוז'ה מוריניו. מצד שני - למרות קצב צבירת הנקודות המצויין בעונה שעברה - פלגריני עשה הרבה טעויות והוא לא חף מביקורת, הוא בירבר קצת יותר מידי - ההדחה המבישה לאלקורקון, הכישלון נגד ליון, ההפסד לברצלונה בברנבאו, הייבוש של ראול וכו' וכו'.

15. Zizou10 Member

אני מזדהה איתך לגמרי דור, הרגשתי שהמשחק יכל להיגמר גם ב0-10 אם היו מספיק רוצים... אבל אין זה משנה כי משחק חוץ הבא עוד יחזור הניגון של ה0-0. נחכה ונראה מה יהיה נגד סאנטנדר (ראשון בחוץ).

גם לי כאב על פלגריני - אבל אני גם בטוח שהוא הגיע למאלגה היה סבור שהם יהיו בתחתית, אולי לא כ''כ עמוק אבל מחלק התחתון של הטבלה. ככה זה פעם למעלה, פעם למטה.
    עוד זוכר את הימים שלו בויריאל, היו קבוצה לא רעה בכלל.

לגבי - קנאלאס, באמת חבל שהוא לא הושאל בינואר, שחקן בגיל שלו צריך לשחק כמה שיותר. בספסל הוא סתם מתבזבז.

ורק אני רציתי לראות את קאקא?