25-26/8 הגרלת שלב הבתים של גביעי אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏25/8/16.

1. Raulito Madridista

אני חושב שדורטמונד קבוצה מאוד מאתגרת, לא חושב שהיא הייתה לוקחת אליפות בליגה אחרת למרות שבאיירן מפלצת - היא לא הייתה זוכה באליפות בספרד או באיטליה וגם לא מול פריס, אולי רק בליגה האנגלית אשתקד. המגרש שלה חוויה גדולה, הכדורגל התקפי ואני לא אתפלא אם ריאל תפסיד בגרמניה וחשוב שהמשחק הראשון ביניהן יתקיים בברנבאו לדעתי. מצד שני מה רלוונטי מה קרה ב-2012/13? בברנבאו בגומלין ריאל שיחקה לא רע בכלל ורק ברבע השעה הראשונה יכלה למחוק את הפיגור הגדול מהביזיון ההגנתי בגרמניה.

לגבי סביליה - אני לא יוצא מגדרי אחרי ה-6:4 נגד אספניול כי רק עם התקפה קשה להגיע רחוק והשיטה הזו לא תתפוס, בטח כאשר שחקני ההגנה ברמה נמוכה. ברור שההגרלה טובה לעומת אשתקד, ועדיין הייתי מעדיף בית נוח יותר עבורה מה גם שסביליה התפרקה בליגה וסיימה רק שביעית ללא אף ניצחון חוץ. מסכים איתך שקרב עם ליון זה משהו שהיא יכולה להתמודד איתו ופחות משמינית גמר זה מאכזב.
    בבית 7 עוד יש לנו את הסינדרלה לסטר אבל בתים 2 ו-5 למשל באמת משעממים למוות. מהמר על נאפולי וטוטנהאם כראש הבית. לפחות האיטלקים נהנו מהגרלה סבירה הפעם.

2. VAR Member

בכל הבתים האחרים הוא לא פייבוריט. בכל בית כזה יש קבוצה עם ניסיון אירופי די עשיר בדרג ג', אפילו אם מסתכלים רק על השנים האחרונות. למעשה אני חושב שרק ברוז' + קבוצה שנמצאת פה תודות לשיטה מהדרג הרביעי (ורשה/לודוגורץ למשל) היו שמים אותו פייבוריט לעלייה.

עד שלא יוכח אחרת, מה שקרה עם לסטר אשתקד הוא בגדר של פעם בדור ולא איזו קבוצה אירופית חזקה בהתהוות.

3. Doritoz FCBJ - RMCF

גם בשלב הבתים של 2012/13 לא הלך איתם קל מבחינת ריאל, אנשים שוכחים (ובצדק) את המפגש הכפול בשלב הבתים של אותה עונה.
    המשחק הראשון בדורטמונד נגמר בניצחון של המקומיים 2-1. המשחק השני בברנבאו נגמר בתיקו 2-2 כשדורטמונד מובילה פעמיים וריאל חוזרת עם שער אחד של פפה והשער השני של אוזיל בבעיטה חופשית ממש בדקה ה89.
    המפגשים הכי "חלקים" איתם מבחינת ריאל היו המשחק הראשון ברבע הגמר של 13/14 - ניצחון 3:0 קליל בברנבאו (מותחן בגומלין, ניצחון 2-0 של דורטמונד שלא הספיק והיו צריכים לתת יותר) , וגם הגומלין בחצי הגמר של 1998, כשאני אומר חלק זה לא ממש חלק כי היה את כל הסיפור של השער שנפל בברנבאו והייתה המתנה ארוכה עד שהביאו שער ממתחם האימונים של ריאל או משהו כזה, בסוף ניצחנו 2-0 ועלינו לגמר בדרך לגביע מספר 7 וראשון מזה 32 שנה.

יש הסטוריה בין שני הקבוצות האלה, אני מאוד שמח על המפגש הזה תמיד מעניין ופיקנטי ומלא בכדורגל טוב.

4. VAR Member

הדבר הכי מעניין בשלב הבתים יהיה לראות האם באזל תקטול עוד קבוצת פרמיירליג. ממש לא פוסל את האפשרות הזאת.

5. Ever Banega Member

לא רואה שום סיבה שהיכולת של לסטר תצנח פתאום ביחס לשנה שעברה, לא מבין איך אפשר להשוות אותה בכלל לקבוצות דרג ג,ד אולי חוץ מהצרפתיות וטוטנהאם (שגם ככה היא לא יכולה לקבל אותה).

6. Civil Anti Madridista

עם כל הפיקנטריה סביב גווארדיולה, עוד פעם סיטי? דיי כבר נמאס.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגדול, המפעל הזה במילא מרגיש כמו גארבג׳-טיים אחד גדול למעט 2 וחצי משחקים טובים בבתים ושניים וחצי מפגשי נוקאאוט לאחר מכן. מי יודע, אולי העונה הקרובה תיראה קצת אחרת. יש לא מעט קבוצות מעניינות כמו: לסטר (בעיקר בגלל הסיפור), טוטנהאם, דורטמונד, נאפולי וכו׳.

ואני כבר כמה שנים אומר את זה, אבל חסר לי אנפילד וסן סירו. סוג של נוסטלגיה כנראה.

אה, והימור הזוכה: ברצלונה. בלתי נתפס כמה כישרון יש להם בסגל העונה. נראה מה תיהיה ההתנהלות של אנריקה בנושא.

דווקא מעניין, כי מצופה ממנו להציג סיטי שונה לגמרי לא רק בפרמיירליג - אלא גם בליגת האלופות - בטח מול ענקית כמו ברצלונה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/16
    Dayatso, Die Werkself ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  8. Butragueño מנהלים

עונה קלאסית של ארסנל? אני לא זוכר שהיא עשתה משהו מאז שחטפה מבלטי.
    לודוגורץ' היא מסוג הקבוצות דרג ד' שארסנל פתאום משתינה במכנסיים ומוציאה 0-0 הזוי בחוץ. לנאפולי יש אחלה סיכוי לקבל המשך הגרלה נוחה אם תסיים ראשונה, אותו הדבר טוטנהאם ולסטר. בתים סופר מאוזנים.

9. DRORIKO Member

ואן פרסי יפגוש את שתי האקסיות שלו

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/16