25: 2-2 גדול בקלדרון, ברסה שוב פותחת פעם של 7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/2/11.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד הגול של מסי נראינו כמו כלום. מאז אודות לאוואט אגב בגול של מסי חזרנו לעצמנו.

איזה נאיביות של דור, כמה שטויות וחופש נותנים לריאל, שאלה של זמן הגול הראשון.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו בעיה בניצול מצבים שאחריו אנחנו בוכים על זה

כשאנחנו שווים תיקו בדרך כלל אנחנו בתיקו כשאנחנו פחות טובים מהיריבה אנחנו מפסידים אבל כשאנחנו יותר טובים אנחנו צריכים פי כמה מצבים בשביל לנצח...

דווקא בדקות מאוד טובות שלנו במחצית השניה הגול המעצבן של סביליה הגיע וכמו נגד אספניול אנחנו צריכים לרדוף במקום להשלים מהפך מוצדק...אני לא חושב שלסביליה הגיע יותר מתיקו כי במחצית הראשונה אנחנו היינו חלשים ולא סביליה שיחקו טוב או הגיעו למצבים מסוכנים, ובמחצית השניה היינו שווים יותר מתיקו...עוד משחק בית בלי ניצחון והעונה המבוזבזת הזאת הופכת להיות אסון כלכלי למועדון..אסור לסיים מתחת למקום השביעי, הקבוצה הרוויחה לא מעט כספים בשנים האחרונות בגלל המפעלים האירופאיים וחייבים להמשיך את זה

3. xavi6 Member

הראל הראל, לא רציתי להגיב לך מטעמי נאחס, אבל אתה כנראה מזלזל בקללת הריאזור. הריאזור תמיד עושה עבודה, חוץ מפעם אחת כאשר אפילו גוטי התעלה על הגאונות של עצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/11
  4. riquelme1 Member

אני מתגעגע לדייגו טריסטאן.

כל הכבוד ללה קורניה, סוף סוף לטוינה הזניח את ה5-4-1, והם עשו גם רכש טוב בינואר. הייתה לי הרגשה שהיא מפסידה היום.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא הבנתי למה אבי מלר אומר שזה תיקו לא צפוי..יש דברים שהם הרבה מעבר לכדורגל..הריאזור זה מגרש שריאל תמיד תתקשה שם לא משנה באיזה מצב יהיו הקבוצות

6. M_T_A Member

סתם דבר שחשבתי עליו אחרי המחזור הזה.
    לדעתי העונה הזאת ובפרט המחזור הזה מוכיחים שבניגוד לטענה המקובלת, הליגה הספרדית היא לא ליגת פח והקבוצות בה לא קבוצות פח ובלה בלה.. ז"א, לא יותר פח מקבוצות מרכז טבלה ותחתית בליגות אחרות באירופה.
    העובדה שריאל מדריד יצאה עם 0-0 באותו מגרש שברצלונה נתנה בו רביעייה לפני חודש וחצי מספרת לנו יותר על ברצלונה מאשר על ריאל או לה קורוניה.
    כל קבוצה גדולה אחרת באירופה היתה מתקשה מאוד בריאזור כמו ריאל, כולל בארסה בימים מסוימים והיתה יוצאת ממנו עם ניצחון דחוק או תיקו מבאס. אבל בארסה היא הקבוצה הכי טובה בעולם בקטע של לתפוס את ההגנה ברגעים של חוסר ריכוז ולהכניס את הכדור איפה שצריך ומתי שצריך. לשחקנים שלה יש עיני נץ. גם מול בונקר מושלם הם יזהו את העשירית שניה הנכונה שאפשר לעשות משהו והמשחק במחזור הקודם מול בילבאו הוא דוגמא מצוינת. מאז אינטר בחצי גמר שנה שעברה הקאמפ נואו לא ראה כזה בונקר מושלם, מדויק ומתוזמן כמו הבונקר של בילבאו. אבל בחלקיק שניה שדני אלבס ברח למגן השמאלי של בילבאו, כדור מדויק על המילימטר מצ'אבי כבר היה אצלו ברגל ומכאן הדרך לרשת קצרה.
    ככה מנצחים בריאזור 4-0, עם כמה הברקות שמתסכלות את היריב שעושה הכל נכון, ובסוף זה נראה כאילו זה סתם יריב נחות שגם ככה לא היה יכול לעשות כלום. אבל באמת שזה לא נכון.
    לריאל עם כמה שהיא קבוצה מצוינת אין את זה. לקבוצות הגדולות באנגליה גם אין את זה(לפחות לא ברמה ובכמות שבארסה עושה את זה) ובגלל זה אנחנו רואים שם הרבה איבודי נקודות.
    תמיד טענתי ואני אמשיך לטעון שהדומיננטיות הזאת בליגה והאיבודי נקודות הכל כך מעטים רק מלמדים עד כמה בארסה הזאת היא גדולה, ולא עד כמה הליגה חלשה. נשאר רק לקוות שהתארים ימשיכו להגיע(בדגש על איזה תואר אירופי חביב שנראה קצת בסכנה כרגע..) כדי שהעניין הזה יקבל את ההכרה שמגיעה לו.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון המוקדם של ברצלונה עשה לחץ על שחקני ריאל וראו את זה בצהוב המיותר של פפה, ובדי מאריה שעל כל פאול שעשו עליו ניסה להחזיר בבעיטה ופעמיים למזלו פספס לבעוט בשחקן.

הייתי בטוח כשבחילופים ההתקפים של מוריניו זה בסוף יקרה וריאל תכבוש.

גם ריאל אבל הגיע למצבי הכיבוש האלה אבל ההבדל בינה לביננו כנראה זה בנזמה.

8. Raulito Madridista

http://www.as.com/recorte/20110227dasdasftb_4/C280/Ies/20110227dasdasftb_4.Xxx

בעיטה בדלי. היו לי לבטים במחצית - 'לראות את המחצית השנייה - לא לראות..' ויתרתי על התענוג. מצד אחד אולי פיספסתי כדור שינה טוב. מצד שני חסכתי הרבה תסכול ועצבים. הליגה אבודה חד וחלק, כעת גם איבוד נקודות של ברצלונה במאסטייה בהמשך השבוע, דבר שאפשרי בתיאוריה - כבר לא ישנה. מאיורקה, לבאנטה, אלמריה, אוססונה ו...לה-קורוניה. אנחנו יותר מידי מפספסים וזה מתסכל, בטח כשברצלונה מגיעה למשחק לא פשוט ולמרות שחסרה שלושה שחקנים חשובים היא משחילה שלישייה בקלות. בניגוד לבארסה - הנעת הכדור שלנו לא מביאה דבר - אנחנו לא מתקדמים בעזרת המסירות ובסוף מעיפים כדור לכריסטיאנו ומקווים לטוב. גם אם אנחנו יוצרים מצבים אז אין לחץ רצוף על שער היריבה אלא פרק זמן ארוך בין הזדמנות להזדמנות, להוציא את שני המשחקים נגד אספניול וסוסיאדד.

שימו לב שמאז ההביזיון בקאמפ-נואו אנחנו בקושי ומבקיעים שערים, משהו נעצר: 3-1 נגד אתלטיקו מדריד, 4-1 על סוסיאדד וזהו. לקבוצה יש רק סקורר אחד - כריסטיאנו רונאלדו. אדבאיור טוב מבנזמה אבל הוא לא הפיתרון האופטימלי וכמה שגונזו חסר. אוזיל ודי-מאריה הגיעו לשלב הזה של העונה כשהם סחוטים וגמורים וקאקא עדיין חלוד(חבל שאתמול הוא שיחק דווקא בכנף הימנית לפחות לפי מה שראיתי).
    אני הולך עם מוריניו 'באש ובמים' ואני לא מתחרט לרגע שהוא הגיע, גם לא למרות ה-5-0 הצורם ההוא. אני אצדיק אותו בכל צעד ושעל. רק קשה לי להבין את הבזבוז של פדרו לאון וסרחיו קנאלס - שחקני סגל לגיטימים שכן יכלו להוסיף לנו הרבה. המחזורים מתקדמים והם בקושי קיבלו פרורים ואני בספק אם יקבלו. הסגל שלנו מונה יותר מאשר 17 שחקנים טובים. הזכרתי את די-מאריה ואוזיל - חוסר הרוטצייה של מוריניו כבר בעוכריהם. בנזמה לא שחקן כדורגל.

אולי אני עיוור אבל דווקא בנוגע לליגת האלופות יש לי תחושה טובה, אני לא חושב שאנחנו נופלים מאף קבוצה למעט ברצלונה כאשר אני 'תופס טרמפ' על הכושר האיום ונורא של צ'לסי וחושב שיונייטד של השנה היא לא משהו מיוחד. כמובן שנשאר גם גביע המלך וניצחון בגמר בהחלט יספק אותי. וכמו שכבר אמרתי - היעד העיקרי בספרד נפל אבל לא כל המטרות הלכו. מעבר לשילובו של קאקא במשחק הקבוצתי - חייבים לנצח את ברצלונה בברנבאו. שבוע טוב לכולם.

עריכה: ראיתי את תקציר המשחק בספורט 5 והכדור פשוט סירב להיכנס. חוסר מזל, תסכול, ליבי עם רונאלדו, זו באמת התקופה של ברצלונה. אבל כשזה קורה לנו כל-כך הרבה פעמים...

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבאנטה ממשיכה בכושר הנהדר שלה מהחודש האחרון(למעט ההפסד בברנבאו) מנצחת את אוססונה 2-1 אחרי שאוססונה הובילה
    הרקולס ממשיכה לשקוע עם 0-0 נגד חטאפה ונמצאת רק 2 נק' מעל הקו האדום
    סנטאנדר שגם היא נראית טוב בחודש האחרון פספסה ניצחון בתוספת הזמן עם 2-2 נגד ויאריאל, דוס סאנטוס עם שער בכורה בסנטאנדר

השנה בשונה מבדרך כלל אין קבוצה אחת שהיא הרבה יותר חלשה מהשאר ושנסמן אותה בתור היורדת הבטוחה..התחתית לוהטת והרבה יותר איכותית מהשנים האחרונות

ולנסיה משלימה מהפך ומנצחת את בילבאו 2-1 בסן ממס, השער הזה לדעתי הבטיח לולנסיה את ההשתפות באלופות לעונה הבאה והשאלה אם תסיים במקום השלישי או הרביעי. בילבאו שנותנת עונה מצוינת עד עכשיו תאלץ להיאבק על הליגה האירופית

10. riquelme1 Member

ניצחון סופר חשוב של העטלפים בסן ממס הקשה, חואקין שהיה מספר אחד אתמול בולנסיה וממשיך ביכולת הנפלאה שלו, עם כדור גדול למאטה, שאפילו האפס הקטן לא יכל לפספס, וגול גדול של חונאס גוזאלבש, הברזילאי החדש שנראה חלוץ טוב מאוד, אחרי בעיטה של טינו קוסטה וחונאס על הריבאונד.

עדיין, ההגנה של ולנסיה בלי ריקרדו קוסטה היא לא אותו דבר, דוויד נאבארו הבינוני היה צריך להיות מורחק אתמול.

בכל מקרה, ולנסיה בקצב מרשים לש נקודות, אפילו יותר מבעונה שעברה, וזה בלי וייה וסילבה.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלאגה עוד פעם פותחת משחק בצורה לא טובה וכבר בדקה התשיעית בפיגור 1-0 מול אלמריה בבית...משחק תחתית סופר חשוב לשתי הקבוצות שההפרש ביניהם נקודה והמנצחת תהיה דבוקה לקבוצות מעל לקו האדום...

אם למישהו יש שידור אני אשמח לראות את המשחק..

12. riquelme1 Member

פיגולי הצרפתי הנהדר שהגיע בהשאלה מולנסיה, כובש את השער. שחקן סופר סופר מוכשר הוא.

עצוב על מאלגה, הם בצרות צרורות וממשיכים לאבד נקודות, וממשיכים לקבל גולים בדקות הפתיחה, עם הם לא מנצחים קשה לי לראות אותם נשארים ליגה.

זה יהיה פשוט לא יאמן, קבוצה שהשקיעה כל כך הרבה, הביאה מאמן עם רזומה כמו של פלגריני שפשוט נכשל טוטאלית עד עכשיו.

מהפך גדול של מאלגה, משערים של מארסקה( :aaa8: ), רונדון וחואנמי, סוף סוף מאלאגה מנצחת וחייבת לתפוס מומנטום.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/11
  13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלאגה משלימה את המהפך ומנצחת 3-1 מול 9 שחקני אלמריה, עכשיו הם רחוקים רק 2 נק' מהקו האדום.. ההפרש ממקום 13 ל 19 רק 4 נקודות

14. xavi6 Member

איך היה קמאצ'ו? אם בכלל שיחק?

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק אבל הוא הוחלף במחצית באנזו מארסקה(שכבש את השיוויון)