23:ברסה מועדת בגיחון,ריאל מנצלת ומנצחת באספניול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏11/2/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה משהו שגם חשבתי עליו..איך יכול להיות שמוריניו אחרי כל משחק מגיע עם רשימה של טעויות שיפוט ואומר אותם ואצלנו שזה פי מיליארד יותר ושההשפעה על המשחק היא גדולה אף פעם לא עושים...הגיע הזמן שכל משחק יתחילו למנות כל טעות שיפוט גדולה ואולי אז נקבל מספיק כבוד מצד השופטים...אבל עדיין זה לא תירוץ לביזיונות הקבועים בכל שבוע

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתמול הביזיון היה רק של השופט. אטלטיקו היתה טובה יותר מוולנסיה.
    מוריניו זו לא דוגמה. גם קיקה מתלונן על טעויות שיפוט. אבל לקיקה אין גיבוי של ההנהלה בקטע הזה. חבורת הגנבים האלה יודעת רק להרוס את הסגל.

3. riquelme1 Member

אתלטיקו לא הייתה טובה יותר, המשחק היה שקול ברובו עם היתרון לולנסיה, השיפוט ממש לא ניצח את המשחק לולנסיה והאדום הגיע אחרי ה2-1.

אם זה היה פעם ראשונה תלונות על השיפוט ניחא, אבל אין משחק שאתה לא מזכיר את השופט, לא יצא לי לראות דבר כזה מעולם, ודווקא השיפוט העונה הוא ממש לא הבעיה של אתלטיקו.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואוווו איזה פתיחההההה

קאסיאס אומנם נגגע ושפשף בשחקן אספניול... אבל לא יודע אני לא שלם עם האדום הזה

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה תוצאות מענייניות היום

הרקולס הופכת פיגור 1-0 בעשר דקות האחרונות ומנצחת 2-1 את סראגוסה
    לבאנטה מנצחת את אלמריה 1-0
    מלאגה איכשהו סוחטת 2-2 מחטאפה כשדקה 80 היא הייתה עוד בפיגור 2-0
    סוסיאדד מנצחת את אוססונה 1-0
    לה קורוניה מנצחת את ויאריאל 1-0

המשמעות של התוצאות האלה שההפרש בין מקום 12 לקו האדום רק 3 נק'...יש משהו כמו 7-8 קבוצות שיכולות לרדת ליגה בסוף העונה...התחתית ממש צמודה והשנה הקבוצות גם מאוד טובות (יחסית לקבוצות תחתית) בלתי אפשרי לסמן יורדת אחת אפילו מרוב שזה צמוד

בינתיים מרסלו מעלה את ריאל ל 1-0 .. גם אני לא בטוח לגבי האדום

6. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201102/pro_photo1297629848.Xxx

קסיאס לא עשה שום דבר, לדעתי אין כאן אפילו עבירה. השיפוט של מטאו לאוז היה מתחת לכל ביקורת אבל למי אכפת. אין טעם להתייחס לרפש הזה, בטח לא בערב כזה בו אני גאה מאוד בקבוצה שלי והייתי אומר את זה גם אם אספניול הייתה משווה או גונבת יותר מנקודה איכשהו. היא לא הייתה קרובה לכך.

השתקפות של ערכים. הניצחון הזה מסמל, לפחות מבחינתי, את המשמעות של צמד המילים הקדושות האלה 'ריאל מדריד' - ניצחון בכל מחיר, בכל סיטואציה, גם עם הגב אל הקיר, לחצים ופחדים - לא בבית-ספרינו אלא רק ווינריות ועוצמה. במשחק חוץ, נגד קבוצה לא רעה בכלל, בנחיתות מספרית החל מהשנייה הראשונה - שאפו עצום לשחקנים. כל אחד נתן מעצמו יותר ואפשרות של התרפסות או אדישות כלל לא עמדה על הפרק. הלוואי שבכל משחק השחקנים היו רצים ככה. השגנו ניצחון נהדר. המחצית הראשונה הייתה פשוט פנומנלית - השחקנים התמודדו נפלא עם הסיטואצייה המסובכת ובשום שלב במשחק לא הרגשתי שאנחנו משחקים רק עם עשרה. שיחקנו כמו גברים ואפשר להיות מבסוטים גם מהמצב בטבלה - פתאום יש תחושה שהסופר-קלאסיקו בברנבאו מקבל משמעות אמיתית, מעבר ליוקרה. התוצאה נראית פוקסית כזאת, כאילו גירדו 1:0, אבל ניצחון בהפרש של שלושה שערים היה משתלב טוב יותר בלוח התוצאות, זה תאם את הפער בין הקבוצות. מזל שלא שילמנו על ההחמצות המזעזעות של אדבאיור, במצב השני כבר הרמתי ידיים והתחלתי לחגוג את הניצחון ופתאום הכדור בחוץ...

הקבוצה תיפקדה היום באופן פנטסטי ובאמת שאפשר לציין כאן כמעט את כולם, אבל אני מעדיף להתמקד בשניים-שלושה: בראש ובראשונה מרסלו שכבש את שער הבכורה שלו העונה, עשה עבודה טובה בהגנה ושחקני אספניול פשוט לא הצליחו להוציא לו את הכדור - הוא לא הפסיק לתמוך בהתקפה, אולי המשחק הטוב ביותר שלו בקבוצה; כריסטיאנו רונאלדו הציג כדרורים מדהימים ואיזה כיף לשחק על המהירות שלו בזכות כדורים ארוכים; אדאן לא היה צריך לעמוד בפני אתגרים קשים מידי, אבל הוא השרה הרבה שקט וביטחון בהנגה. אני מרגיש צורך לציין גם את אוזיל וחדיירה(בעיקר על המחצית הראשונה).

לילה טוב לכם, האללה מדריד!!!

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/11
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל נתנה מחצית ראשונה כמעט מושלמת..פעם אחרי פעם ידעה להגיע למצב בעיטה טוב ולמצבים מסוכנים תוך שבריר של שניה...אם במחצית היה 3-0 או 3-1 זה היה יותר משקף...בגדול הניצחון הזה מגיע לריאל, הגיוני שאחרי מחצית ראשונה מעולה תהיה ירידה ביכולת,עייפות והקבוצה תרצה לשמור על היתרון בכל מחיר...לא היה ספק לשניה מי תנצח את המשחק וזה אומר הכל

8. riquelme1 Member

אספניול מכרה את שתיים מהשחקנים הטובים שלה בהגנה, למילאן ונאפולי, נוסיף לזה פציעה של אוסבאלדו הסקורר היחיד בסגל, ותקבל קבוצה עובדת עצות.

סרחיו גארסיה כזה כלומניק.

גם ויאריאל מפסידה פעמיים ברצף, והסגל הדי קצר מביא את אותותיו.

9. פריד טאהר Member

אני לא אחזור שוב ואציין את היכולת והלחימה שהציגו השחקנים ..
    אני רוצה להתייחס לחילוף המאוחר שביצע מוריניו , החל מדקה 60 אספניול לחצה וכמעט הבקיעה ללא מענה של מוריניו , הקישור לא היה קיים - אוזיל , רונאלדו ואדביור אלו שחקנים ששהגנה מילה גסה בשבילם , מוריניו היה אמור להכניס את לאס הרבה לפני הדקה 75 ..

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/11
  10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני חייב להודות שמוריניו התאים את עצמו למועדון ואפילו ב-10 שחקנים ריאל לא משחקת בונקר מגעיל.

ועוד הפתעה אחת: אנדרס פלופ היה זה שביקש מאדידס להנפיק את החולצות "Mucho animo, Sergio".

11. Valencia_MyLove Member

מורניו לא היה בונקריסט
    כולם זוכרים רק את הבונקר בקאמפ נואו

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיורקה מנצחת בבית 1-0 את בילבאו...הפער בין המקום ה-7 למקום ה-11 הוא רק נקודה. כשארבעה קבוצות עם אותו מס' נקודות..והמקום השביעי השנה גם מוביל לאירופה

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/11