22: עסקים כרגיל , נצחונות לברצלונה וריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏4/2/11.

1. riquelme1 Member

חי, אולי תפסיק לחיות במנג'ר?

2. xavi6 Member

למה? הוא נהנה שם, תן לו.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק בהילוך שלישי של בארסה אנחנו מקבלים 3 וזה אומר הכל..כל גול זה טעות מטופשת בהגנה, כל גול הגנה נורמאלית מונעת אותו...במצב של 2-0 עוד איכשהו קיבלנו הזדמנות לחזור למסכן אבל פיקה לקח כדור מהקו וגודין הפריע לאגווארו לכבוש מ 7 מטר... מישהו צריך להתעורר שם למעלה לפני שיהיה מאוחר מדי (או שכבר מאוחר מדי)

4. riquelme1 Member

צריך פשוט להעייף את קיקה עכשיו ומיד, אין טעם לחכות לסיום העונה, לנסות כבר להביא מאמן טוב שיתחיל לבנות מעכשיו, קיקה פשוט הרס כל חלקה טובה.

גם שאתלטיקו הייתה מובסת ומפסידה היא לא נראת אפטית כמו שהיא נראתה היום, שברצלונה בהילוך שני ושלישי מפרקת אותה.

4 משחקים בלי לכבוש שער אחד זה שערורייה עם התקפה כמו של אתלטיקו, אבל זה לא התתקפה זה כל המערכת בקבוצה לא עובדת ופה זה אח ורק המאמן.

10 הפסדים ב22 מחזורים זה מאזן של קבוצת תחתית והפסד כמעט בכל שני משחקים, בושה!

הסגל של אתלטיקו, גם עם לא מאוזן שווה הרבה יותר מיזה, ההתקפה של אתלטיק אנמית לחלוטין ולא כבשה כבר 4 שערים, אתלטיקו תמיד ידעה כקבוצה שכובשת ומשחקת יפה בהתקפה, קון עם 7 שערים ב22 מחזורים, שחקן ברמה שלו צריך להיות עם 15 שערים ומעלה עד עכשיו, אבל המערכת שם דפוקה וגם הוא סובל מיזה.

להביא מאמן חדש, שיוריד את רייס לספסל, אין דבר שאני רוצה לראות יותר מאת האפס החסר יעילות הזה שפורץ באגף ושוב מסתובב עם עצמו, שבועט לשמיים 95 אחוז מהבעיטות שלו, שעושה הצגות כל משחק ומשחק.

צריך לקבל את העבודה שאתלטיקו עוברת עונת מעבר, מאירופה היא בחוץ ולא עברה את שלב הבתים, מהגביע היא בחוץ אחרי שתי תצוגות מביכות נגד ריאל, וגם ליגת האלופות רחוקה מידי.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/11
  5. hai80 Member

מאוחר מדי

6. Muurad Member

אגב, קצת מספרים.

מסי הגיע לשערו ה-40( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx ) העונה בכל המסגרות, כשב-33 משחקים עד כה הוא כאמור כבש 40 שערים ובישל 18, מספרים לא הגיונים בעליל... לשם השוואה שנה שעברה ב 53 משחקים הוא כבש 47 ובישל 11.

בליגה הוא עומד על 24 שערים ו 14 בישולים ב 19 משחקים עד כה.

המדהים הוא שאפילו אחרי שנה מדהימה כמו השנה שעברה הוא מצליח לפחות בנתיים להתעלות על עצמו... זכינו שהוא משחק בתקופה שלנו, פשוטו כמשמעו.

7. Raulito Madridista

ליאו מסי ישבור את שיאו של זארה האגדי משנות ה-50. ביום שהוא יעבור את ראול בטבלת הכיבושים אני בהחלט אזיל דמעה.
    בידיוק כמו עם רונאלדו לפני עשור, שכולם ידעו שהוא הולך לעשות את הטעיית הפדלאדה('מספריים') ובכל-זאת לאף מגן בעולם לא הייתה תשובה - כך כל שחקן הגנה יודע שמסי הולך לחתוך משמאל למרכז, ובכל-זאת זה מצליח לו כל פעם ולראייה הגול הראשון. הוא כל-כך זריז והבעיטה שלו לשער פנטסטית, לטעמי טובה יותר משל כריסטיאנו רונאלדו. אחוזי הפגיעה של מסי טובים הרבה יותר.
    נתון אחד בלבד מספיק כדי לתאר את ברצלונה: שלישיית המחץ - פדרו-מסי-ויאה כבשה יחד 50 שערים, יותר מסך כל שעריה של ריאל מדריד עד עכשיו(49).

ובכל-זאת - לא מעניין אותי שהליגה גמורה. אני רוצה לראות קצת כדורגל מהקבוצה שלי. כריסטיאנו רונאלדו - לטיפולך.

ויאריאל הפסידה אתמול במפתיע במשחק החוץ שלה נגד לבאנטה. משמעות הדבר מבחינת ולנסיה - ניצחון במאסטייה הערב נגד הרקולס והיא מצמקת את הפער מהמקום השלישי לנקודה אחת בלבד.

הפתעה נוספת אמש(הכל יחסי) - אלמרייה גוברת 3:2 על אספניול. מאז התיקו עם ריאל מדריד, קורה משהו טובה באלמרייה. אבל היא עדיין מתחת לקו האדום.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

באטלטיקו בחרו בדרך הקלה ו"האשימו" את מסי. אבל האשמה כולה על ההנהלה. אם היה עירעור על האדום של פריאה, היינו גם מקבלים את הבלם הכי טוב שלנו מול החלוץ הכי טוב של בארסה והיינו גם משנים את היחס של השופטים אלינו. לפדרו וויה הגיע אדום ישיר, לוולרה לא הגיע צהוב, השער השלישי היה לא חוקי.
    ולשגיא כהן מגיע לשבור רגל בפטיש.

9. Muurad Member

ראיתם את התרגיל של כריסטיאנו עם הגב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ענק

10. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/Black354X281/210397.Xxx

הקבוצה חזרה. והיינו צריכים את המשחק הזה. לאליפות אנחנו לא נרוץ כבר אבל לפחות אפשר לחזור ליהנות מהמשחקים. כבר שראיתי את ההרכב שפורסם הייתה לי הרגשה טובה. הקבוצה מניעה את הכדור מרגל לרגל באלגנטיות מרשימה וזוהי אחת המחציות הטובות ביותר שלנו בחודשיים האחרונים. קאקא נראה מצויין (אני מאמין ששילוב שלו עם כריסטיאנו ואוזיל יכול לנפק כדורגל עצום!) והשער תרם לביטחון שלו בצורה משמעותית. רונאלדו שבר גם הוא את הקרח(50 שערי ליגה!) והיו לו עוד מצבים לבעוט אבל הוא ויתר. אם הניסיון שלו לכבוש בהרכב היה צולח זה היה פשוט שער ספקטקולארי. גם אדבאיור בסדר גמור אם כי לא מאיים על השער. עכשיו כל מה שנותר הוא להבקיע עוד שער-שניים בפתיחת המחצית השנייה כדי שאפשר יהיה לצאת מהמשחק הזה לא עם תחושה טובה אלא מצויינת. אני פורש עכשיו לדרבי התל-אביבי(יאללה הפועל!) ומאמין שתסתדרו בלעדיי.

11. riquelme1 Member

איזה גולאסו של טינו קוסטה, מבעיטה חופשית. השמאלית של השחקן הזה היא פשוט דבר אדיר, אחד הבועטים הטוביפ באירופה ללא ספק בכלל.

ולנסיה נהדרת היום, 2-0 משערים של אדוריז וקוסטה.

אמארי סוף סוף עלה עם מערך טוב, 4-4-2 יהלום, טופאל קשר אחורי, באנגה וקוסטה ודומינגס מאחורי החלוץ.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנסיה מנצלת את ההפסדים של היריבות שלה..מתקרבת לכדי נקודה מויאריאל ובורחת להפרש של 6 נק' מבילבאו ו 7 נק' מאספניול

13. riquelme1 Member

טוב ללא ספק אחד המשחקים הטובים והמהנים של ולנסיה העונה, 2-0 שיכל בקלות להיות 4 או 5, אבל להגיד לזכות הרקולס שגם היא יכלה לכבוש שער או שתיים, וגוויטה לקח לדעתי את אחד הצלות העונה לפריצלר עם אני לא טועה.

משחק מהנה מאוד, סוף סוף אמארי מעיז ועלה עפ הרכב טוב והתקפי, קשר אחורי אחד, מהמט טופאל שהוא פשוט שחקן כדורגל מדהים, גם הגנתית וגם יש לו טכניקה פנטסטית ועשה כמה מהלכים גדולים, גם אבר וטינו ביחד שבטינו כבר התאהבתי העונה, ואבר הוא קוסם, ומעליהם דומיגנס שהיה טוב מאוד וצריך להמשיך לקבל קרדיט, ושתי חלוצים אדוריז וסולדאדו.

אולי המשקח הטוב ביותר של ולנסיה.