2016 NBA: קינג ג'יימס סוגר מעגל - האליפות נוסעת לקליבלנד!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏27/10/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

זה לא סותר.

ג'ורדן דאג למכור נעליים גם לרפובליקנים אבל תוך כדי חשב איך הוא יכול לקחת את הטבעות שלו ולייצר את הלגאסי של עצמו.
    הוא לא חשב מעולם ללכת ולשחק עם לארי בירד ב8 שנים הראשונות שלו שלא השיג כלום.
    הוא לא חשב גם לעבור ולשחק עם מג'יק.

הכוכבים של היום?? מעבר לזה שמשדרים אדישות איומה על גבול החוסר אכפתיות ממש, נראה שמה שבראש שלהם יותר מהכל זה איפה לייצר את הכסף ולשחק עם החבר'ה הטובים. ברור לך ששני שחקנים עם סיכוי ממש טוב לטופ 10 ALL TIME הרסו לעצמם את האפשרות להגיע לשם בהחלטה אחת.

בקשר ללברון- זה מזוייף כי זה פסטיבל שצמח בזיוף.
    דרך ההחלטה, דרך הליקוקים שהוא מקבל מהתקשורת מגיל 15 בערך. המחשבה שזה ממש בסדר לסדר לעצמך 2 אליפויות ראשונות עם חבירה לשני אולסטרים במזרח בשיאם כשאחד מהם הוא היה אז גם כן טופ 5 בליגה באותם ימים.
    מצטער שאני מפריע לשפשוף של הבוקר, אבל כן, גם הוא עשה לעצמו הנחות שרק דוראנט בהיסטוריה המודרנית- הצליח לאתגר.

JohnTerry26,
    בחיים דאנקן לא יהיה לפני שאק בדירוגים רציניים(וכן לא כאלה של ESPN שנותנים כבוד לטים פלייר וכל החארטות האלה).
    מי שראה את שניהם בשיא יודע שלא הייתה תחרות בכלל, ב90 אחוז מהפעמים שהם נפגשו דאנקן נאנס.
    זה היה עד כדי כך חוסר שיוויון שפופ הזיז את דאנקן מהתפקיד הטבעי שלו(סנטר) לעמדת הPF(אגב, גם כדי שהוא יוכל להכנס לחמישיות אולסטאר וכו..).

2. Eric Cantona Member

בכלל לא נכנסתי לויכוח לגבי תחרותיות ואם מעבר כזה או אחר ספורטיבי פחות או יותר. הגבתי רק לניסיון ליצור כאן תדמית (בדיונית) אחרת לכמה שחקנים בגזרת הכסף והמיתוג.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן לא חיכיתי לראות איך שחקן ישתלב בלוס אנג'לס לייקרס כמו שאני מחכה לראות את ברנדון אינגרם. גם מסקרן אותי לראות אם דאנג'לו רסל וג'וליוס רנדל יעשו קפיצת מדרגה. בסך הכל, יש הרבה כשרון בצהוב-סגול, אבל הוא עוד צריך להבשיל. עונה טובה של לואל דנג, טימופיי מוסגוב ורוי היברט (מעניין איך ימצא את מקומו בהרכב) ואפשר לפנטז על כניסה לפלייאוף.

4. VAR Member

היברט כבר לא שם.

פלייאוף לא נראה לי שאפילו הם בעצמם רוצים לעשות. היו מעדיפים לסיים בבוטום 3 ולשמור על הבחירה שלהם.

Maor995 אוהב/ת את זה.
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שהוא כבר לא שם, כי אני חושב שהוא לא היה מוצא את המקום שלו בחמישייה. לאן הוא עבר?

אני לא בקיא בפוליטיקות האלה ויכול מאוד להיות שאתה צודק. אני מסתכל על הכשרון שיש שם ואם הדברים יתחברו כמו שצריך, אני חושב שהם יכולים להיכנס לפלייאוף.

6. VAR Member

הוא עבר לשארלוט (חוזה חד עונתי 5 מיליון דולר)

דברים לא עובדים בצורה כל כך פשוטה כמו שאתה מתאר. יש כישרון גולמי פוף צריך רק שיתחבר ויש פלייאוף. במינסוטה יש פי 10 כישרון מבלייקרס והם לא חושבים על פלייאוף העונה. הדברים האלה ייקחו זמן.

7. DRORIKO Member

קרי ממש לא סמרטוט, הוא פשוט הקרי שכולנו מכירים, שחקן נטול אגו שלא אכפת לו שיהיה לידו כוכב שאולי יאפיל עליו אם זה מה שידחוף את הקבוצה למעלה. לקרי לא אכפת שהאליפות תירשם על מישהו אחר, הוא יודע שגם ככה אין מצב שהוא יכנס לעשרת הגדולים, במקסימום ל-20.
    אני חושב שהמעבר של דוראנט לא רק יתרום מקצועית אלא גם מוראלית. הקבוצה מפורקת מנטלית אחרי הגמר והיא צריכה מישהו כמו דוראנט שיפריח שם תקוות ואנרגיות חדשות.

דוראנט בטח שלא סמרטוט, רציונאלי יותר יתאים פה.

מי שיוצאת פה רע זאת הליגה. מה שתמיד ייחד אותה ביחס למקומות אחרים זה שהמגבלות שלה(דראפט ותקרת שכר) מונעות מקרים של גלקטיקוס. אין לך פסז שלוקחת אליפות לפני שהליגה מתחילה או של באיירן שקונה מדורטמונד את כל התותחים שלה. גולדן סטייט הולכת להיות גלקטיקוס ועם KD ישתלב יהיה בלתי אפשרי לקחת ממנה אליפות(אלא אם הוא או קרי יפצעו בסדרת גמר וגם אז צריך קבוצה חייתית מהצד השני)

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/16
  8. k_700 Member

תן לי לגלות לך סוד, ג"ס לא באמת הייתה צריכה את דוראנט שידחוף אותה למעלה (בלאדי הל).
    וקרי אם היה ממשיך על המסלול של השנתיים האחרונות היה מוצא את עצמו בטופ 10(כבר שני mvp רצופים, אליפות, עונת שבירת נצחונות, שני גמרים מהמערב שהיה מאתגר עד לפני 3 דקות שהוא החליט שזה ממש סבבה שהשחקן השני הכי טוב בקונפרנס יחבור אליו).

מהטופ 20 גם היום הוא לא רחוק.

9. k_700 Member

10. DRORIKO Member

סטף כיום בן 28, נניח בהגזמה שיש לו עוד 4 שנים ביכולת הזאת, קשה לי לראות איך ב-4 שנים האלה הוא עושה מספיק כדי להיכנס לטופ 10. כרגע אין לו אפילו FMVP אחד. ובחי דוראנט יכול מאד להיות שאפילו אליפות לא תהיה לו שנה הבאה. דוראנט זה תעודת ביטוח.

11. k_700 Member

דוראנט העונה היה בגמר מערב אחרי 4 משחקים כמעט שלמים שהקבוצה שלו הייתה יותר טובה ממי שעלתה וכשהיה להם גם מאץ' אפ נהדר מול קליבלנד בגמר.אין בטוח אבל זה לא המצב של קבוצה שהגיע למקסימום שלה ואין לה יותר מה להשיג, וחוץ מזה שבכל מקרה הוא היה מקבל חוזה עם אפשרות יציאה כבר בקיץ הבא(למקרה ש...) ובדיוק עשו לו טרייד שבתכלס רק מחזק ומעמיד את האפשרויות לסגל.
    ללכת ולשחק עם מג'יק כשקוראים לך לארי בירד זה לא לשחק את המשחק, זה לעשות צחוק ממנו.
    וזה בדיוק מה שהיה פה שלא תטעה.

נו סטף בן 28, מה הבעיה בזה? הוא גם ככה מבסס את עצמו כקלעי הגדול בכל הזמנים.
    אם הוא לא קורע את האכילס או דופק את הקרסול למה שהוא לא יוכל לשחק עוד 6-8 שנים לפחות? בטח באימפריה שנבנתה להם שם וגם בלי דוראנט הייתה יכולה להוריד ממנו המון לחץ שכוכבים אחרים בשנים הטובות שלהם היו יכולים לחלום לקבל.
    הוא השיג שני MVP רצופים בעונה הרגילה, הוא הקלעי הכי טוב בליגה ובדרך למצב את עצמו כקלעי הכי גדול בהיסטוריה, הוא שחקן קלאטץ' מצוין, הוא השחקן הכי טוב בקבוצה שלפני חודשיים שברה שיא נצחונות לעונה רגילה.
    הוא טופ 20 כבר היום.

שניהם יקחו ערימות של טבעות, ברצף, אף אחד מהם לא יכניס את השם שלו לטופ 10.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותרת אומרת הכול.

תודה לשניכם.

http://i.imgur.com/GuXfTHI.Xxx

13. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

משך יותר מידי את הקריירה דאנקן. להגנתו אומר שזה כנראה פופוביץ' שידע איך לשכנע את דאנקן להמשיך. גם את ג'ינובלי הוא עדיין מחזיק מאיזושהי סיבה. כנראה מבחינתו שחקנים ותיקים משתבחים כמו יין טוב, אבל לפעמים זו באמת כבר הגזמה. אם יש לפופ חולשות או קריזות למינהן אז זו אחת הבולטות.

14. k_700 Member

טוב בקיצור פרש??

לא יודע מה אתכם, אבל זה הדבר הכי מעניין שקרה היום בעולם הכדורסל-

15. DRORIKO Member

כתבתי בטעות "בחי דוראנט״ במקום ״בלי דוראנט״. וזה היה נשמע כאילו אני אומר שדוראנט ככל הנראה לא יקח אליפות באוקלאומה, הכוונה שלי היתה לסטף. תשמע הוא והקבוצה שלו חטפו כאפה רצינית בגמר, זה ברמה שזה גורם להם לחשוב שהם לא קבוצת פליאוף מספיק טובה(והגמר של שנה שעברה לא אומר כלום כי בלי קיירי לברון נשאר לבד עם שחקני רוגבי אוסטרלים) אני גם חושב שלגולדן כבר אין לאיפה להתקדם במתכונתה הנוכחית, תהליך הבניה הארוך שלה די הגיע לפיק שלו. לכן הם מרגישים שהם צריכים אחד כמו דוראנט כדי לשדרג אותם. עם כל הכבוד לסטף הוא לא מזן השחקנים שיכול להוליך קבוצה לאליפות, הוא לא ג׳ורדן והוא לא קובי והוא לא אולג׳ואן והוא לא.....לברון. לכן הוא חייב עוד סופרסטאר לידו.
    כמוך אני גם לא אוהב את זה שיוצרים גלקטיקוס, אבל כמו שאמרתי פה צריך לבוא בטענות לליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.