2013 NBA: מיאמי האלופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏8/10/12.

1. JR-Riquelme Member

הלייקרס כן יעמדו בציפיות לדעתי והולכים להגיע לפיינלס ושם יהיה קרב קשה נגד ההיט(כמובן תלוי בפציעות ועוד גורמים במהלך העונה).
    מי שמסתכל על המשחקי ההכנה האלה כמדד למשהו הוא דביל רציני

2. GRANDE LAZIO Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

3. Muurad Member

התחילה תקופת הניסיון בליג פאס למי שמעוניין, עד ל-7 בנובמבר.

http://watch.nba.com/nba/subscribe

ו-2 הפרקים הבאים בסדרת הOPEN COURT

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/12
  4. skyday20 Member

תודה.

אפשרי לדלג על הבקשה שלהם לאמצעי תשלום?, הרי המחיר ל TRIAL הוא USD$0.00.

''Where is NBA GAME TIME available?
    NBA GAME TIME is available globally except in the United States, ''
    בארצות הברית הליג פאס לא זמין?

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/12
  5. Muurad Member

הם מתכוונים לאפשרות הבינלאומית - לתושבי ארה"ב יש ליג פאס משלהם.

6. skyday20 Member

https://dl.dropbox.com/u/6504736/Oriya/New%20folder%20%282%29/Untitlednv.Xxx

7. Muurad Member

ושכחתי לעדכן, אבל המדורג מספר 1 במחזור של 2014, אנדרו וויגינס, החליט לעבור דיי כצפוי למחזור של 2013 - ואוטומטית נשאר המדורג מספר 1 גם במחזור הזה.

כל הציפיות הן שהוא ייבחר במקום ה-1 בדראפט של 2014, שכבר דיברתי על זה לפני שהוא עמוק ואיכותי - אבל עכשיו גם עם וויגינס הוא נראה פשוט אדיר.

קאלפרי וקאנטאקי, שבין לבין גם הספיקו לקבלת התחייבות ממרקוס לי, הסנטר מספר 2 במחזור של 2013 והמדורג מס' 29 שאמור להשלים מצויין הגנתית את ג'וליוס ראנדל המדורג מס' 4 שלפי ההערכות אמור להתחייב גם הוא - הם היחידים שנמצאים במירוץ יחד עם פלורידה סטייט, שהקלף שלה הוא שגם אביו וגם אימו של וויגינס למדו שם.

ממה שאני קורא פלורידה סטייט גם הביאו חבר טוב של וויגינס שמשחק איתו בתיכון, ככה שאולי הסיכויים שלהם להנחית אותו ממש לא נמוכים כמו שחשבתי - אבל גם איתו וגם בלעדיו נראה שקאל מכוון לעבר המטרה שמוצהרת שלו להדריך קבוצה לעונה בלתי מנוצחת, ואם ראנדל מתחייב זה עדיין יהיה המחזור הכי טוב בהיסטוריה כנראה - אבל גם עם וויגינס זה פשוט יהיה לא הוגן.

בנתיים יש שמועות שהמדורג מס' 2 של מחזור 2012 שאבאז מוחמד מUCLA יכול להיות שיקבל עונש ולא יוכל לשחק השנה בגלל חשד שהוא קיבל כספים - וגם מי שאמור להיות השותף שלו לפשע, המדורג מס' 5 קייל אנדרסון, גם בספק כשמתנהלת חקירה נגדו כשיש ספק שהוא יצר קשר עם סוכן מהNBA.

האמת שמאוד ציפיתי לUCLA השנה, ככה שנקווה שהכל יסתדר והם ישחקו. אם לא, יהיה מעניין לראות מה שאבאז יעשה - אולי יגיע לשנה לאירופה כמו ג'נינגס?

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/12
  8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

PICKS= שתי בחירות סיבוב ראשון (טורונטו שבקלות יכולה להפוך ללוטרי, דאלאס), בחירת סיבוב שני של הבובקאטס (גבוהה).

טרייד מצויין של פרסטי התחשב בנסיבות. ברגע שיש לך סמרטוט בקבוצה שהשתן עולה לו לראש ולא מוכן לקבל 4 מיליון פחות מהמקסימום אז אתה 1) אומר לו יפה ללכת להזדיין 2) מוצא חבילה טובה וסוגר עניין במהירות בלי להיכנס לסאגות שמשגעות את הפרנצ'ייז.

לטווח הקצר אני לא חושב שיש ספק שמדובר בצעד שלוקח את הת'אנדר אחורה כי בכל זאת אתה לא מחליף את השחקן השישי בקלות ובמיוחד לא כשיש לך מחבל כמו ווסטברוק אבל כאמור לאור הנסיבות לא היה מנוס. לחכות שנה זה אחלה בתיאוריה אבל אז הם לא היו מקבלים אקספיירינג של 13 מיליון (קווין מרטין) שיכול מאוד לעזור להם לקראת הטרייד דדליין ואת בחירות הדראפט המצויינות האלה.

הולך להיות כיף לשנוא את יוסטון השנה ואת שני הגרידיים שיובילו אותה.

9. Ricky van Wolfswinkel Member

פרסטי לא היה יכול למצוא קבוצה אחרת לעשות איתה טרייד?
    איך בכלל קווין מרטין מתאים לשיטה?

10. Muurad Member

אין לי שום טענה בכלל להארדן.

עזוב את זה שהת'אנדר הציעו לו 54 מיליון ל-4 שנים, והרוקטס יציעו לו 80 מיליון ל-5 שנים - כלומר זה ממש לא "רק" 4 מיליון אלא הבדל משמעותי.

אבל מי אנחנו בכלל לשפוט אותם? איך אנחנו יודעים מה אנחנו היית עושים אם זו העבודה שלנו, ובמקום אחר לא רק שנקבל מקצועית את האפשרות להיות האפשרות הראשונה בקבוצת NBA(שלדעתי זה הניע את הארדן אפילו יותר מכסף) - אלא נקבל הרבה, הרבה יותר כסף וביטחון כלכלי?

הארדן קיבל החלטה לגיטימית, וכמו שאמרתי לפני כמה חודשים זה היה בלתי נמנע שטרייד עליו או על איבאקה יקרה - למרות שאני אישית חשבתי שאיבאקה יהיה זה שיעזוב.

מה שיוצא מכאן הוא שאחרי כל הקיץ שדחפו לנו שיהיה שיוויוניות בין הקבוצות הקטנות לגדולות וזו המטרה של הליגה - הצעד המשמעותי הראשון שקורה הוא שקבוצה קטנה נאלצת לוותר על חלק משמעותי מאוד מהעתיד שלה בגלל שהוא לא תוכל כלכלית לשאת בתוצאות - במצב שבו קבוצה גדולה כמו הניקס, הלייקרס וכו' וכו' לא הייתה ממצמצת ומאריכה אותו על חוזה מקסימום.

מבחינת אוקלהומה הם ברור שנחלשים כרגע, אבל המצב שלהם לעתיד נראה טוב - בחירת לוטרי שנה הבאה מטורונטו, ג'רמי לאמב שהוא SG עם פוטנציאל ענק וסקורר אמיתי - ולשנה הבאה את קווין מרטין שיכול בקלות להיות השחקן השישי של השנה, וגם שנה הבאה ה-12 EXPIRING שלו נותנים לת'אנדר עוד מקום לעבוד איתו מבחינת תקרת השכר. סה"כ במצב רגיל אין מצב שבעולם שאני נוגע בטרייד הזה - אבל בהתחשב שזה היה לקבל משהו או לאבד את הארדן בחינם, הם עשו חכם.
    עכשיו צריך להתפלל שפרי ג'ונס או לאמב (או שניהם) יממשו את הפוטנציאל שלהם. כי אם כן, OKC יצאו פה גדולים מהחיים.

אגב נראה לי שהת'אנדר הנוכחית עם דוראנט, איבאקה, ווסטברוק, פרי ג'ונס וג'רמי לאמב זו אולי הקבוצה עם הWINGSPAN הכולל הכי גדול בהיסטוריה. כל אחד פריק גנטי.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/12
  11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, יש לך ספק שאם אוקלהומה היו מציעים לו את ה-MAX הוא לא היה נשאר? זו הגרידיות. זה לא שהוא בא ואמר מראש שלא מעניין אותו שום דבר והוא הולך למקום שיכול להציע לו הכי הרבה כסף אחרת בכלל לא היה ניסיון להשאיר אותו. הוא רצה להישאר והוא קיבל הצעה מספיק טובה ונדיבה ועדיין סירב. למה? בשביל 6 מיליון דולר. מזכיר לך איזה אסייתי שבשביל עוד כמה מיליונים בסופו של דבר מצא את עצמו בקבוצה שהוא לא רצה לגמור בה?

הוא אל השחקן הראשון ולא האחרון שרוצה TO CASH IN אבל אם אני אוהד אוקלהומה זה צעד מסריח איך שלא מסתכלים על זה.

12. Muurad Member

לא מסכים. מה רע בלהיות גרידי? למה אני ואתה לא גרידי?

אני לא חושב שזה צעד פסול או לא במקום. צעד לגיטימי לחלוטין ש99.999 אחוז מהאנשים בעולם עושים אותו. אנחנו לא נמצאים במקום לשפוט פתאום מישהו אחר בגלל שהוא קיבל החלטה דומה, לדעתי, זו סתם צביעות.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו החלטה הוא קיבל? לעשות פוזות על אוקלהומה שהוא לא מוכן לקבל מהם שום דבר מתחת ל-MAX, אפילו לא 5 מיליון מסריחים ובסופו של דבר קיבל בעיטה בתחת? אתה חושב שהוא מרוצה מהטרייד הזה? שהוא דרש אותו? כי משום מה יש תחושה שבדומה לטייוואני שאנחנו מכירים זה בא לו בסוג של הפתעה וההתנהלות שלו ושל הסוכן שלו די התפוצצה בפנים.

אני מסתכל על זה ככה: אם אוקלומה היו מציעים לו את ה-MAX הוא היה חותם שלשום. כלומר הוא לא רצה לעזוב לכל מיני חורים בגלל 20 מיליון. אם זה היה המצב לא הייתה לי בעיה. אבל הוא לא היה מוכן להסתפק ב-6 מיליון פחות ולרוע מזלו נפל על ארגון שלא משחק משחקים כמו GMS אפסים אחרים ברחבי הליגה שבטח היו מושכים את כל הסאגה הזאת על פני שנה שלמה, יוצרים דיסטרקשן שמערער את כל המערכת ובסופו של דבר מאבדים אותו תמורת חפיסת בוטנים במקרה הטוב או בחינם במקרה הרע.

14. Muurad Member

אני חושב שהצעד היה בעיקרו כלכלי, והעובדה שמקצועית הוא יהיה FIRST OPTION ותבנה סביבו התקפה רק תרמה.

לא חושב שזה נכון להסתכל על 6 מיליון דולר כאיזה משהו שולי ולא חשוב כי ההפך הוא הנכון, או להסתכל על צעד שהוא עשה מבחינה כלכלית ללכת למקום שמשלמים לו יותר כפסול - כי עוד פעם 99.99 אחוז מהאנשים בעולם כולל אני ואתה עושים ונעשה אותו הדבר.

אם הוא היה נשאר על מקסימום, טוב - אם לא והוא יקבל יותר ביטחון כלכלי עם חוזה ל-5 שנים ומקום שיתנו לו את הבמה לבלוט מקצועית ולשם אותו במרכז - גם טוב. בכל מקרה אני לא רואה סיבה לבוא אליו בטענות כאילו הוא עושה משהו פסול או לא במקום.

אם באים אליו בטענות למה לא נבוא לבעלים של OKC בטענה שהוא קמצן ולא מוכן להכניס עוד קצת את היד לכיס כדי לאפשר לקבוצה לרוץ, וסה"כ לתת להארדן את מה שמגיע לו?

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי כששחקן רוצה מאוד לשחק בניקס, מקבל מהם 25 מיליון אבל מאריך את החבל בעוד כמה מיליונים מתוך מחשבה שזה לא יזיז לה והוא בוודאות ימשיך לשחק שם ובסופו של דבר נשאר עם הזין ביד - הוא בן אדם אפס עם סוכן עוד יותר אפס.

כששחקן רוצה לשחק באוקלהומה ומוכן לעשות את זה תמורת סכום של 60 מיליון אבל לא תמורת 55 ובסופו של דבר מוצא את עצמו בקבוצה הרבה פחות טובה שזקוקה לנס כדי לאיים על אליפות ומוותר על הדבר המיוחד שנבנה באוקלהומה בשנים האחרונות אז הוא סמרטוט שלא צריך לכבד.

זה לא נטו העניין הכספי אחרת הייתי בא בטענות לכל פרי אייג'נט בהיסטוריה שלא הולך לקונטנדרית שמציעה לו בונזו ומים - זה הרצון לשחק בקבוצה מסויימת והביטחון שזה גם יקרה שבסופו של דבר שמתפוצצים בפנים בגלל כמה מיליונים.

אני שופט את המקרים האלה מנקודת מבט של אוהד. לא של בן אדם קר רוח שמתיימר להיות אובייקטיבי. אני חושב על אוהד אוקלהומה שכל היום וכל הלילה שומע וקורא זיוני מוח שמדברים על "קשר מיוחד" בין הטריו, על DYNASTY, רואה ששני הסופרסטארים האחרים מתפשרים ולוקחים פחות כסף (חתיכת אירוניה) ואז מגלה שדווקא זה שכן היה צריך להקריב העדיף להשתין לו בפה בגלל 5 מיליון.