2011 NBA All-Star

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏18/2/11.

1. Muurad Member

עומרי עומד טוב בלחץ והוא דיי סטריקי בקליעה שלו.. ראיתי כבר סרטון שלו אומנם באימון, אבל שהוא קולע אם אני לא טועה 22 מתוך 30, אבל אל תתפוס אותי במילה.. דיי בטוח שזה היה יותר מ-20 אבל.

ממש לא צוחק.. לדעתי הוא היה עושה טוב יותר מרובם.

2. k_700 Member

כן רק שבאימון ומול קהל של 40 אלף איש זה ממש לא אותו דבר.

אני די בטוח שעומרי לא היה מצליח. הוא לא הצליח בתחרות ההורס שנה שעברה מול קהל של שני אנשים.
    אגב, גם רוזיצקי בתחילת הקריירה כשעדיין הייתה לו קליעה טובה נכשל ובגדול.

אני עדיין מאמין שהקליעה של עומרי לא מספיק טובה, רכה וטכנית טובה כדי להתמודד עם שני תותחים כמו פירס ואלן.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אגב, חבל שאלן לא הצליח לשמור את היכולת הזאת גם לגמר.

4. k_700 Member

נתן דווקא שתי תוצאות טובות.
    20 בשלב הראשון ו18 בגמר.

הייתי רוצה במקום גיבסון או דוראנט לראות את צ'ונסי בתחרות הזאת. או אפילו ג'ייסון קיד כאחד שממש שיפר את הזריקה ל-3 וקולע ממש הרבה שלשות העונה(בטח כשזה היה העקב אכילס שלו כל הקריירה).

5. דנידין Member

אין לי סבלנות לחכות עוד שעתיים, שיתחיל כבר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

6. Carlo Zampa Member

ג'ייסון קיד עם זריקה מכוערת, אני מעדיף שחקנים עם זריקה נקייה.

לא מבין את הדיבורים על גריפין. מנסה לקדם או לא(ברור שכן, חתיכת כוכב צבעוני), הוא זכה בצדק. הדאנק האחרון של מגי היה עלוב ולא מתאים לתחרות, לא רק לגמר. חוץ מזה באמת שהוא הפתיע עם דאנקים קשים וחדשים ומדהימים, אבל גריפין לאורך כל התחרות שמר את היכולת והדאנק שהוא נתלה על הסל היה נדיר...

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בנתיים יש הרבה שואו ומעט הגנות. כמו שצריך.

8. k_700 Member

בלי ספק אחד האול סטארים הטובים בהיסטוריה.
    מזמן אבל מזמן לא נהנתי ממשחק אול סטאר בין המערב למזרח. מבחינתי עמד בכל הציפיות. משחק בלי היילייטסים, הגנות, יריבות.

המזל של וויד שהוא יצא ברבע ה-3 בגלל פציעה, הוא ירצה לשכוח את האולסטאר הזה. קובי פשוט... הרג אותו בשמירה. את הנקודות שלו וויד השיג במעבר/כשקובי לא היה על המגרש.
    4 איבודים ב20 דקות אומרים הכל.

אהבתי באמת לראות את המשחק הרבה יומרות היו שם:
    1. קובי הכריז חד משמעית שבמשחק מלא כוכבים הוא יודע להתעלות, לעשות הגנה, לדפוק 6 דאנקים כולל אחד על לברון, לשמור.
    2. דוראנט הולך להיות הכוכב של הליגה הזו ב10 הקרוב. הבחור מתחיל להראות מי הולך לשלוט בקלאץ' בשנים הקרובות.
    3. לברון לא פראייר ועמד מצוין במאץ' אפ מול קובי. לקח על עצמו את כל המחצית השניה כשוויד נפצע ובוש ושאר החבר'ה התחילו להשתולל ולקלוע שלשות.
    4. היריבות בין סלטיקס-לייקרס, בין שני מאמנים גדולים כמו פופוביץ וריברס עשתה רק טוב לאול סטאר הזה.

אין ספק שאלו 3 ימים שכנראה מבשרים לנו שחזרנו לימים הגדולים ששווה להתעורר לפנות בוקר.

נ.ב.
    בזמן שבהוליווד מתקיים כנראה אחד האול סטארים עם הרייטינג הגבוה בהיסטוריה, מתקיים מחזור סופר חשוב וגורלי במכללות.
    דיוק שנמצאת כרגע 5 בדירוג אירחה משחק בדורהאם עם 0 מקום פנוי באולם בידיעה שניצחון כנראה מקפיץ אותה ללמקום 3.

לא הרחק משם UCLA
    מתאחרת בדרבי בקליפורניה לעיני אולם מלא למשחק שאם היא מנצחת היא כנראה נכנסת לדירוג.
    רק מראה את תרבות הספורט בארה"ב לראות ולקנא.

יום טוב

9. k_700 Member

אההה הכי חשוב:
    קובי עם 4 MVP באול סטאר, אחד יותר משאק ואחד יותר מאלוהים.
    מחזיק בשיא ביחד עם בוב פטיט.

לברון, השני שנותן טריפל דאבל באולסטאר(הראשון היה ג'ורדן ב1997).

קובי עם דאבל דאבל של 37 נק' ו14 ריבאונדים(10 בהתקפה, פאקינג הל).

בדקתי עכשיו, קובי שבר את השיא בריבאונדים בהתקפה במשחק אול סטאר(10).
    השיא הקודם עמד על 9 והחזיקו בו האקים אלג'ואן ודן רונדפילד. וזה מדהים כי קובי גארד.

ואני לא סגור אם לקובי היה 24 נק' במחצית אבל אם אכן היה לו אז הוא השווה את השיא של גלן רייס לנק' במחצית במשחק אול סטאר(24).

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/11
  10. shlomydavid מנהלים

11. Carlo Zampa Member

היה סוף שבוע נחמד ביותר, והמשחק באמת עלה על כל הציפיות. הם שיחקו שם רציני וזה מה שיפה, אבל ציפיתי שהמזרח עם היכולת האתלטית שלהם תביס את המערב עם החמישייה המוזרה שהם העלו.

12. SeRgInHo Member

וואו ממש מדהים הקובי הזה
    במשחק בלי הגנות לתת 37 נק' ו 14 ריבאונד...

13. דנידין Member

אל תיהיה כבד סרגיי. זה היה משחק בית שלו והלכו עליו, נתנו לו יותר דקות והוא הרגיש שמותר לו לזרוק יותר ובמשחק כזה לא צריך לבוא אליו בטענות. גם לברון הוא השני אחרי אלוהים שעשה טריפל דאבל וגם מזה לא צריך להתלהב כי זה רק משחק אולסטאר.

14. Muurad Member

לגבי ההטבעה של בלייק, אם הוא באמת היה מצליח בניסיון הראשון שלו זה היה באמת מ-ד-ה-י-ם.

אבל תראו אחרי 2 הניסיונות הראשונים הוא משנה לגמרי את ההטבעה והופך אותה ל360 יחסית דיי פשוט..... אבל הניסיון הראשון שלו היה ממש קרוב להכנס וזה היה לוקח אפילו את ההטבעה של דרוזן ומקגי.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

העברתי את הדיון המאוד מעניין יש לומר לדיון ה NBA המקביל.