2011 NBA All-Star

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏18/2/11.

1. shlomydavid מנהלים

http://i.cdn.turner.com/nba/nba/.element/img/2.0/sect/allstar/2011/header_other.Xxx

http://img510.imageshack.us/img510/5015/nbaallstar201160thediti.Xxx
    ה'סטייפלס סנטר' יארח את כל סופ"ש האולסטאר.

הלילה יתחיל סופ"ש האולסטאר בלוס אנג'לס, קליפורניה.
    זה יתחיל עם משחק הרוקיז מול הסופמורס (שחקני השנה השנייה).

להלן הסגלים של שני הקבוצות .

* שידור ישיר של המשחק החל מ-4:00 בבוקר בספורט 5+ LIVE.

* בסופ"ש האולסטאר יהיו מ"ס תחרויות יפות כגון תחרות ההטבעות, תחרות השלשות, תחרות החיובים, תחרות הכישורים (Skills Challenge), תחרות זריקות הכוכבים (Shooting Stars Competition).

בתחרות ההטבעות ישתתפו: בלייק גריפין, ג'אבל מגי, סרג' איבקה, דמאר דרוזן

בתחרות הכישורים ישתתפו: כריס פול, דרק רוז, ג'ון וול, ראסל ווסטברוק וסטפן קרי.

בתחרות השלשות ישתתפו: ריי אלן, קווין דוראנט, דניאל גיבסון, ג'יימס ג'ונס, פול פירס ודורל וויט.

* שידור ישיר בין שבת לראשון, החל מ-3:30 בלילה בספורט 5+ LIVE ו-5HD.

* אבל עם כל הכבוד לכל הדברים הללו, הדובדבן של שבוע האולסטאר הוא משחק האולסטאר בין כוכבי המזרח לכוכבי המערב.
    יאו מינג שנבחר לחמישיה של המערב, פצוע ולא יוכל להשתתף במשחק. מאמן המערב, גרג פופוביץ', בחר בטים דאנקן כמחליפו בחמישיה.
    הקומישנר של הליגה, דייוויד סטרן, בחר בקווין לאב כמחליפו של מינג בסגל המערב.

להלן הסגלים של שני הקבוצות .

* הזמרת ריהאנה תופיע במחצית המשחק.

* שידור ישיר בין ראשון לשני, החל מ-3:00 בלילה בספורט 5 ו-5HD.

זה הרגע לאהוב: אלה הזכרונות שנצרבו בנו ממשחקי האולסטאר .

** שידורים לכל סופ"ש האולסטאר אפשר למצוא באתרים הזה או הזה או הזה

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

האולסטאר שגם היה משחק פרידה למג'ק ג'ונסון ב-92 היה באמת מרגש, בעיקר בדקות האחרונות שהוא נכנס לזון.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/11
  3. shlomydavid מנהלים

4. Muurad Member

השמועות שהולכות הם שבלייק הולך לקפוץ מעל מכונית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx נחכה ונראה

5. k_700 Member

מדהים, אני בערך מ98 רואה תתחרויות האלה.
    לדעתי ואני לא סתם אומר זו הטובה בהיסטוריה.
    נכון לא היה שם שמות של דומינק נגד גו'רדן אבל קודם כל היה את דומינק ודוקטור ג'יי בתור שופטים.
    היה את ג'אבל מגי שהביא את אמא שלו(הול אוף פיימרס בWNBA) ודוקטור ג'יי שדפק לה בוסה.

בהטבעות היו הטבעות מדהימות, זה מה שכתבתי בדף של סורוקה:

"ביי פאר התחרות הכי גדולה בהיסטוריה, כן כן כן.
    סרג' איבקה לא גונב מילימטר ונותן הטבעה מטורפת מהעונשין, גריפין בהטבעה של קרטר עם המרפק, עוד אחד של 360 עם סיבוב ושתי ידיים, מגי גנב לי את ההצגה היום, רק לראות את הפרצוף של האוורד כשוובר אומר לו ש...הבחור לוקח טבעת יותר גבוהה משלו ביחד עם עוד טבעת, היה שווה הכל.
    אחרי זה מגי עוד נתן הטבעה נוספת מטורפת של 3 כדורים.

אבל ההטבעה המדהימה ביותר בביצוע שלה לדעתי הייתה השנייה של דרוזן, בוגר USC."

מי שפספס זאת ההטבעה השנייה של דרוזן מהתחרות:
    http://www.youtube.com/watch?v=czm3-MZ01XU

אגב, יכול להיות שמה שעשה את התחרות הזו לכל כך טובה זה השידור HD של ספורט 5 שהיה מצוין.

אגב, כל כך מצחיק לשמוע את בארקלי הקשקשן. הוא כל כך אוהב להתגרות שזה מדהים.
    הוא צחק על אלן שזה לא יוכל לקלוע בתחרות עם זמן, אלן הפגיז 20 בסיבוב ה-1.

הוא אמר שדרל ראייט יקח את זה, דרל ראייט לא עלה לגמר.

אגב, החלטה נהדרת של סטרן שאפשר לפול פירס ואלן(שתיים מאותה קבוצה שזכו כבר בתואר) להתחרות אחד נגד השני.

ושאקיל אוניל עם הטראש הכי טוב בערב הזה:
    "את ההטבעות של ג'בל מגי לא ראו הרבה מאוד שנים, אבל גבוה כמו בלייק גריפין מגיע פעם ב10-15 שנה".

עם רמיזה עבה שמאז הוא ודאנקן לא היה גבוה משמעותי בליגה.
    את האמת, צודק.

6. shlomydavid מנהלים

7. דנידין Member

+1

8. shlomydavid מנהלים

ש.ח. של תחרות ההטבעות והשלשות ישודר בספורט 5 החל מ-13:35.

9. דנידין Member

תודה על המידע שלומי וכמובן על התקצירים!

10. SeRgInHo Member

מגי היה יותר מרשים מגריפין.
    ההטבעה עם האוטו לא הייתה מסובכת בכלל. כל שחקן קפיצי היה עושה אחת כזאת בקלות. אני התרשמתי יותר מההטבעה הראשונה שלו.
    לא התייחסו להטבעה הראשונה של איבאקה וחבל. אולי כי לא היה שם איזה גימיק ו/או תפאורה. מה שהוא עשה לא עשו גם ג'ורדן וד"ר ג'יי ואני בספק אם מישהו יכול לעשות אחת כזאת עכשיו. ראיתם מאיפה הוא קפץ?! אולי בגלל שזה "ממוחזר" נתנו לו ציון נמוך...

אני אישית מתגעגע לתחרויות בלי כל הגימיקים למיניהם. פשוט הטבעות נטו. עם סל אחד וכדור אחד. בלי כל מיני מכוניות/בובות/נרות או חליפות של סופרמן.

הרמה של התחרות השלשות הייתה כנראה הנמוכה בהסטוריה. רייט, גיבסון ודוראנט לא השלימו 25 נק' ביחד.

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/11
  11. Muurad Member

התחרות הכי גדולה אי פעם, אין ספק.

אבל הסיבוב הראשון היה פשוט אדיר... בשלב הגמר כבר איבדתי עניין וכל הקטע של גריפין עם המקהלה, הנאום המטומטם הזה של קני והכל היה מוגזם בטירוף... גם זה שמקגיי התחיל לסרסר את אמא שלו והיא נישקה את השופטים(דר.ג'יי גנב לה אחת עם השפתיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx)

סה"כ הכל היה מתוכנן ומובנה לזה שגריפין יזכה - וחבל.... גם ההטבעה הראשונה שלו לא הייתה משהו לא נורמלי.. הניסיון הראשון שלו היה באמת אדיר - אבל זה לא היה אותה הטבעה שהוא בסופו של דבר עשה... אני הכי אהבתי את ההטבעה של דרוזן, ואת זו של מקגי עם 2 הטבעות - זה היה לא מהעולם הזה.. אני באמת מאמין שהוא היחידי בNBA שמסוגל לעשות את ההטבעה הזאת.

גריפין לא היה צריך לעבור את הסיבוב הראשון לדעתי... שם היו צריכים להיות מקגיי, ואיבאקה\דרוזן.... מדהים איך נתנו לאיבאקה 45 על הקפיצה לפני קו העונשין אגב, רק מחזק את הטענה שלי... גריפין יכל לעשות הטבעה פשוטה עם 2 ידיים והוא עדיין היה מנצח את כולם בגמר כשזה בהכרעת הקהל בבית, ככה שזה סתם דפוק ומכור.

אבל היה כמו תמיד אירוע נחמד מאוד.. בשלשות כמה אנשים עשו קצת בושות(עומרי היה עושה יותר טוב מכמעט כולם שם אני משוכנע), אבל איך שפירס השתיק את הקהל היה ענק, עדיין חבל שריי-ריי לא לקח.

עכשיו לאירוע הגדול מכולם.. נקווה שיהיה משחק צמוד לקראת הסוף ונראה קצת כדורסל אמיתי ביחד עם כל הדאנקים והשואו שבאמצע.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הליגה מנסה לקדם את גריפין כי הוא מוסיף צבע. הקהל והשופטים אוהבים אותו והבחירה לא נעשת נטו על מה שהיה בתחרות עצמה, אלא על גריפין מתחילת העונה ועד לרגע זה. לא הגיע לו על התחרות, אבל אני גם נופל ברשת של השחקן הענק הזה ורוצה בהצלחתו.

13. SeRgInHo Member

איזה מזל שג'נינגס נפצע וראינו במקומו את דרוזן.
    הוא עוד היה זוכה וגונב את כל ההצגה בגלל שהוא גמד שיודע להטביע (כמו ספאד ווב ונייט רובינסון).

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

15. k_700 Member

התיפאורה והתסריט היו למען ניצחונו של גריפין. בכל זאת הכוכב הכי גדול מדובר בליגה שבא לתחרות כרוקי ועוד בעיר שלו. זה בסדר, גם מייקל זכה בעיר שלו בשיקגו.

אבל אם להיות פייר, גריפין לא איכב, ממש לא.

הוא נתן בשלב הראשון דאנק 360 מדהים, באמת מדהים. הביצוע של סרג' איבקה היה יפה אבל צריך לזכור שסרג' איבקה גבוה מג'ורדן, ניתור יש לו אבל הסיומת של הדאנק לא היה מהמדהימים.
    בנוסף, גריפין נתן את הדאנק של קרטר עם המרפק בתוך הסל, רק עשה את זה באופן מושלם יותר מדאנקן(אגב, הוא ממש נפצע כתוצאה מהדאנק).

הדאנק האחרון של המכונית, היה יפה, היה קצת גימיק, אבל שוב ביצוע מושלם. הוא תופס את הכדור בגובה נמוך ופשוט לוקח אותו כל הדרך לטבעת.

זה בסדר, כבר ראיתי הטבעות גרועות יותר בגמר(למשל האוורד למי שזוכר, שבכלל לא הטביע אלא הדף את הכדור ובכל זאת לקח כסופרמן את התחרות).

אמרתי שההטבעה שהכי הרשימה אותי הייתה השנייה של דרוזן.
    הטעות של החבר'ה האחרים הייתה התזמון של הדאנקים הטובים ביותר שלהם. אם סרג' איבקה היה משאיר את הפרי טרוא ליין דאנק לגמר אולי הוא היה לוקח, אם דרוזן היה עושה את הדאנק השני שלו בגמר אולי הוא היה לוקח.

אם מגי היה לוקח את הדאנק המדהים עם שני הידיים ושני הסלים לגמר אז אולי הוא היה לוקח.

הייתה אחלה תחרות. עוד בתחרות הביצועים בחרו אחלה מתמודדים(ווסטברוק,פול,רוז, וול והזוכה המפתיע סטף קרי). השלשות היה קצת אכזבה משאר המתמודדים אבל פירס, אלן וג'ונס עמדו בציפיות. אגב, פירס נכנס לגמר בצורה מותחת, ממש בזריקה האחרונה עם איזה שנייה על השעון כשכל הקהל צועק לו בוז.

מוראד, לגבי כספי, אני מקווה שאמרת את זה בצחוק. כספי לדעתי ממש לא היה מציל בדיוק מאותה סיבה שדוראנט שהוא קלע 3 הרבה יותר טוב ממנו לא הצליח, לשניהם אין עדיין ג'אמפ רך, בטח בתחרות שהיא על זמן, ועומרי עדיין לא קולע טוב מכל הצדדים של הקשת.

רק להסתכל על הזריקה הרכה שיוצאת מהיד של אלן ופשוט לא להאמין.