2010 NBA - לברון ג'יימס: "אשחק במיאמי היט"

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י אבו, ‏9/7/09.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני עוקב אחרי מייקל אבל הוא מעולם לא אמר כלום על הסל המפורסם. הבלימה שלו באמצא תנועה כבר הוציאה את ראסל משווי משקל, אבל כן, מייקל גם עזר לו עם דחיפה קלה להמשיך קדימה ובכלל לצאת משוויי משקל. מה שכן, שימוש ביד השניה כדי לדחוף בזמן שרצים עם הכדור זה דבר שקורה לא רק הרבה, אלא כמעט כל הזמן. אתה שומר עם היד השניה על הכדור או יותר שם את היד הלא מכדררת על השומר שלך ומנסה להרחיק אותו. קורה גם בכדורגל. זה בשבילם כמו שבשבילך ללכת מגיל 0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. GRANDE LAZIO Member

הייתה משיכה ברורה של ג'ורדן על ראסל, שעזרה לו להתרומם לג'אמפר חופשי. בגלל שזה ג'ורדן לא דיברו על זה, אלא רק על גדולתו. כצפוי.

3. אבו Member

אם קובי היה מקבל את הכבוד שמייקל היה מקבל...איי.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל שחקן אחר עושה זאת. השימוש ביד השניה הלא מכדררת היא דרך עולם של כדורסלן.
    מה גם שמיותר לציין שכל כוכבי הליגה לדורותיהם מקבלים כבוד מהשופטים ואפילו אובר כבוד.

כן, מה אז? הוא היה מייקל ג'ורדן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/09
  5. דנידין Member

אני על הרצפה
    :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/09
  6. JR-Riquelme Member

סן אנטוניו פותרת את בעיית הגבוהים כנראה...
    החתימה את ת'יאו ראטליף. כן, כבר קשיש, אבל עדיין שחקן ספסל מפוצץ בניסיון. כרגע לספרס להוסיף עוד גבוהים לספסל זה הכי חשוב כי אין לדעת באיזה מצב יהיה דאנקן... בעונה שעברה הוא לא הצליח לסחוב אחרי הכל.

7. GRANDE LAZIO Member

לא מקדייס ולא ראטליף הם הפיתרון לבעיית הברכיים של טימי.

החתמות מפגרות של פופ אם שואלים אותי. תביא אחד כמו ביג בייבי, שיודע ליצור לעצמו מצבים, וגם ספק נק' לא רע בכלל, ואף מעבר לזה. מה עשית פה בעצם? הגדלת משמעותית את יחס הגיל בקבוצה זקנה גם כך, במקום להביא גבוה, או שניים, כמו ברנדון באס, בייבי או לאון פו?

דאנקן ומאנו הם סימני שאלה, האחד גמור פיזית, השני גמור מפציעות. אם שניהם לא יהיו בשיאם לקראת הפלייאוף, או באוף סיזן כדי להשיג יתרון ביתיות מתישהו, הספרס באבדון מוחלט.

8. JR-Riquelme Member

אם דאנקן נפצע, בכל מקרה הלכה להם העונה. הגבוהים שהם קנו הם לא פתרון גם אם הוא נפצע ל10 משחקים, ראטליף שחקן של 5-10 דקות גג, מקדייס שחקן של 20 דקות.
    באמת תמוה למה הם לא הביאו פאוור פורוורד שיכול לחפות על טימי, אין להם כזה ודווקא השנה בשוק היו הרבה זולים וטובים.
    אבל אולי פופוביץ' מחזיק מדחואן בלייר וחושב שהוא כבר מוכן?

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיאו ראטליף!?!
    אני מבין את הספרס שמפחדים מכשירותו של קאנקן, אבל ראטליף? לדעתי דג'וואן בלייר הוא התשובה לפציעה אפשרית של דאנקן, אבל לא ראטליף. בכל מקרה יש לספרס לפחות עוד שחקן שיכול לתרום 6 עבירות במשחק... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Gunner4life Member

לספרס יש עכשיו שבעה גבוהים: דאנקן, מקדייס, בונר, בלייר, הייסלפ, ראטליף ויאן מהימני הצרפתי.מכאן יש רק מסקנה אחת, הם הולכים לעשות טרייד, כנראה על סווינגמן, עדיף כזה שיוכל לשמור על קובי, כי כרגע אין אף אחד כזה. אולי סטפן ג'קסון, נוצ'יוני, ראג'ה בל, אני אישית מקווה לבאטייה, אבל זה תלוי. אם יוסטון נכנסת לתהליך של בניה מחדש אז יש סיכוי. בכל אופן, בלייר כבר חתם על חוזה ל-4 שנים, וחוץ מזה מדובר על אחד הריבאונדרים הגדולים שיצאו מהקולג' ב-20 השנה האחרונות (17.9 ל36 דקות), ככה שלדעתי הוא בטוח ברוטציה. בונר ומייסון הם חוזים נגמרים, ועשויים להיות אטרקטיביים להרבה קבוצות לקראת הקיץ הבא, כמו כן יש תמיד את הזכויות על טיאגו ספליטר שלפי ההערכות ישתחרר מטאו יגיע ל-NBA בקיץ 2010. ישנה עוד אפשרות של sign and trade על ראטליף, או הייסלפ. בקיצור יש לספרס מספיק מקום לתמרון כדי להמשיך ולשפר את הסגל.

11. JR-Riquelme Member

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=4354227

זה באמת יעלה את פורטלנד בדרגה אחת לפחות.
    לדעתי הרכז הכי אנדרייטד בליגה, שחקן אולאראונד מצוין ושקט שעושה את העבודה שלו כמו שצריך בכל ערב...

12. GRANDE LAZIO Member

ומה יעשו עם סטיב בלייק? טרייד או סקנד אופצ'נס?

הבעיה עם פורטלנד היא גרג אודן, חד משמעתית. הבנאדם כישלון עצום, הבחירה מספר 1 בדארפט היה אמור לאכול אנשים לארוחת בוקר בצבע, דבר שקרה בדיוק ההפך. פציעות, חוסר הסתגלות, אנערף, העובדה היא שהוא סוס מת בגיל 21, בעיה קשה לנייט מקמילן, שנתקע עם ג'ו פרפזפכזגפכדגפעכדגפע, השם שלו מעצבן אותי, באותיות. בול עץ במקום אולסטאר אמיתי.

קבוצה שאני ממש מחזיק ממנה, ומשוכנע שתהפוך להפתעת העונה הבאה היא וושינגטון.
    רנדי פוי (אחד הרכזים המוכשרים בליגה, בא ממינסוטה, עיסקה מעולה)-אייג'נט זירו בריא ובכושר-קארון באטלר-אנטואן ג'יימסון (לא הלך לשום מקום, בניגוד לתחזיות)- וסנטר צעיר וסופר כישרוני כמו אנדריי בלאטש. ובספסל - שוטר נהדר כמייק מילר, דשון סטיבנסון, ניק יאנג וברנדון היוואד (שיחק עם ג'ורדן והיה גבוה יעיל מאוד).

ומאמן - פליפ סונדרס. כל מילה מיותרת.
    עבדו שם כ"כ נכון הקיץ.
    וואלה, יש תחושה טובה לגבי הקבוצה הזו.

13. פול סקולס Member

אתה יכול לפרט יותר על הנתונים והיכולת של גרג אודן בעונה החולפת? פשוט אני לא עוקב אחרי ה NBA (או כדורסל באופן כללי, אבל ניחא).

אניט זוכר שהיה סביבו הייפ עצום, ואז הגיעה פציעה שהשביתה אותו עונה שלמה.. אבל בעונה שאחריה, עד כמה שאני זוכר, הוא היה אמור להיות בריא. מה שאתה אומר הוא שגם אחרי שהוא השתקם סופית (אם בכלל) הוא לא סיפק את הסחורה?

14. דנידין Member

15. SeRgInHo Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

חיזוק אדיר לפורטלנד. אמנם הוא כבר די מבוגר, אבל מהיר וזריז הוא אף פעם לא היה כך שזה לא משנה. חוכמת משחק רק משתבחת עם השנים...
    היה השחקן הכי משמעותי של פילי בשנתיים האחרונות והוא הולך לשדרג את פורטלנד בכמה רמות. שנה הבאה בפלייאוף הם כבר בטוח יעברו סדרה אחת לפחות.