2010 NBA - לברון ג'יימס: "אשחק במיאמי היט"

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י אבו, ‏9/7/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פארקר גם לא סוג שחקן כמו קובי...ארון ברוקס הראה רק לפני כמה שבועות שהקו האחורי של הלייקרס סובלת מחורים רציניים. פארקר לא שחקן שיקלע 40 נק' למשחק, אבל הוא כן שחקן שיחדור הגנות ויוציא לשחקנים אחרים. ברגע שפישר לא יכול לשמור אותו הספרס יכולים בשקט להכנס למשחק. 15-20 אסיסטים למשחק לא יכולים 'לנצח סדרה'? בכל מקרה עם דאנקן וג'ינובילי יישארו בריאים תהיה בטוח שללייקרס מצפה סדרה ארוכה...מה שכן, לדעתי הצירוף של ארטסט יעשה לאלופה רק טוב.

2. אבו Member

שי, אני רק רוצה להזכיר לך איזה אחד, סטופר הגנתי מהטובים בליגה שהבאנו לא מזמן- רון ארטסט. נקודה למחשבה.

3. JR-Riquelme Member

15-20 אסיסטים למשחק? בסדרת פלייאוף?
    לא רק שפארקר הוא לא רכז אמיתי שמחפש קודם את המסירה, אלא סקורר בעמדת הרכז, גם לא נראה לי שהיה רכז בהסטוריה של המשחק שעשה דבר כזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    פארקר הוא מיס מאצ' לא קטן מול הלייקרס, אבל זה בהנחה שפישר עדיין פותח שם ולא ישימו את בראון שהוא שומר לא רע בכלל.
    ועדיין זה יותר תלוי בלייקרס(ולדעתי יש להם קו קדמי הרבה יותר מרשים מזה של הספרס או של כל קבוצה אחרת בליגה אולי), הספרס בבעיה רצינית כי ראיתי איך המחסור בסטופר נגד קובי הפסיד להם את הסדרה לפני שנתיים. ובכלל הם לא מסתדרים נגד הלייקרס, אם לאמאר אודום ישאר אז בכלל... אם הם היו מביאים אחד כמו שיין באטייר, הייתי אומר בביטחון שהם סוחבים את הסדרה נגד הלייקרס לפחות ל-7 משחקים.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אולי הגזמתי עם פארקר, אבל ללייקרס יש את הקו הקדמי הטוב בליגה? אני חושב שאתה קצת מגזים ידידי. מה עם הקו הקדמי של בוסטון? אתה באמת חושב שאם הסלטיקס בריאים ללייקרס יש עדיפות על החבר'ה מבוסטון? שים את גארנט, פרקינס, ביג בייבי, ראשיד מול פאו גאסול, אנדרו ביינום, ולמאר אודום ותראה שהסלטיקס לוקחים את זה (ארטסט מבחינתי הרבה יותר מספר 3).

בכל מקרה הדברים האלה כרגע לא רלוונטים...אנחנו טוחנים אוויר. נראה בעוד כמה חודשים מה יקרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. ManUtd Fan Member

לטעמי אתם עושים מסאן אנטוניו הרבה יותר ממה שהיא.
    אז כן, היא בהחלט התחזקה עם הגעתו של ג'פרסון, אך הוא לא בדיוק השומר הכי טוב. מלבד זאת, יש את רון ארטסט שיעשה עבודה מספקת עליו. מזכירים כאן את ג'ינובילי ודאנקן. ג'ינובילי לא ממש משחק בצורה סדירה הרבה זמן, אז מה הגורם למחשבה שהוא יחזור ביכולת שיא? טים דאנקן שחקן יעיל ונהדר, אבל הברכיים שלו מתחילות לבגוד בו.
    מצטער, אבל לא נראה לי שסאן אנטוניו היא הקבוצה שיכולה לעבור את הלייקרס.
    (טפו טפו טפו, חמסה חמסה חמסה).

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/09
  6. אבו Member

מאט בארנס חתם במג'יק שממשיכים להתחזק, אין ספק כל המזרח בהתחזקות מאסיבית. אם לאמאר ייצטרף לדוויין, אז בכלל יהיה שם מעניין.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המג'יק בשקט בשקט בונים קבוצה מאד נחמדה. הם איבדו את טורגוקלו והעבירו בין היתר את לי ואלסטון, אבל החזירו כמה שחקנים מאד נחמדים. מאט בארנס לא סופרסטאר, אבל כנראה יתאים מאד לסטייל של המג'יק. הוא אתלטי ויש לו זריקה טובה מקשת השלוש. אורלנדו לדעתי הולכת להנות מהשירותים של ברנדון באס, וינס קארטר ועכשיו מאט בארנס.

מבחינתי אורלנדו טסה עכשיו מתחת לרדאר, אבל אני חושב שהיא כרגע יותר טובה/עמוקה מקליבלנד. אני משום מה מאד לא מתרשם מהרכש של קליבלנד. שאקיל אוניל יוסיף לקבוצה בקרב שלה מול הווארד והקו הקדמי של הסלטיקס, אבל היא לדעתי נשארת הרבה יותר מדי תלוייה בנקודות של ג'יימס. אני קראתי היום שג'מאריו מון מועמד להצטרף ללברון ג'יימס. נראה מה יוצא מזה.

אורלנדו בעיניי קבוצה יותר מאוזנת ואם הסלטיקס יישארו בריאים אז אני שם את כספי על המג'יק שיתמודדו מול בוסטון בגמר המזרח. בכל מקרה אם מיאמי בהחלט

8. דנידין Member

החתמה מרשימה של אורלנדו. הם באמת רציניים לגבי הכוונות שלהם ונראה שהצוות המקצועי הפעם הוא טוב באמת. מדיניות רכש טובה ובנייה נכונה כבר שנים לא ראינו מהמג'יק. עידן חדש להם!

9. ManUtd Fan Member

קליבלנד תמיד תתבסס בצורה לא רגילה על המשחק (ולאו דווקא נקודות. גם מו וויליאמס מספק לא מעט נקודות) של לברון ג'יימס. זה היה כך בעבר, וזה לא הולך להשתנות עד שהוא יעזוב, אם בכלל.
    לגרום לכך שלקליבלנד לא תהיה תלות גדולה במשחק של לברון מצריך הרבה מאוד זמן והרבה מאוד רכשים חדשים, ואת זה אין לקליבלנד. לכן הם הביאו בדיוק את מה שהם היו צריכים - ביג מן. שאקיל אוניל אמנם בשלהי הקריירה שלו, אבל הוא השחקן שהיה הכי חסר לקאבלירס ואני בטוח שנראה את השינוי שהוא יביא השנה.
    לברון לדעתי יכול להוביל את הקבוצה הזאת לגמר, למרות שבוסטון ואורלנדו יותר טובות, ואולי אפילו מעבר לכך. הבן אדם (צריך לבדוק את זה האמת...) כבר הוביל את קליבלנד לגמר ה-NBA ולמאזן הכי טוב, אני לא רוצה לדעת מה הוא מסוגל לעשות כשהוא ממש יהיה בשיא שלו (ושלא יהיה ספק, הוא עוד לא).

10. piston Member

מה שצריך לקרות בכדי שקליבלנד לא תהיה בלברון זה המעבר של לברון לניקס, כך שבתוך שנה כל התלות בלברון של קליבלנד תפתר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. GRANDE LAZIO Member

למי שרוצה לראות, הדאנק של הילד מייקל ג'ורדן קרופורד ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) על הפרצוף של ג'יימס.

http://www.youtube.com/watch?v=TxE2bRtpgjw&fmt=18

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה נייקי וכנראה בעיקר לברון עשו כזו פאניקה? אפשר לחשוב מה רואים בקטע הזה...האמן לי שאם היו מוציאים מיד את הקטע הזה החוצה אף אחד לא היה עושה מזה עניין. לברון היה צריך לעשות מזה צחוק ולהזמין אותו למעין דו קרב הטבעות בשביל צדקה. הוא יכול היה לצחוק בתקשורת על המקרה הזה ולהגיד שנכנסה לו משהו לעין. הוא היה יכול לקחת את זה בצחוק ולהגיד שבעתיד אם הבחור מצטרף לקבוצה בנ.ב.א שהוא כבר יחזיר לו שם.

לא, לברון ונייקי עשו מזה כאילו קשרו את לברון לעץ והשפילו אותו בצורה המחרידה ביותר. ברצינות, כדאי לג'יימס לעזוב את השטויות האלו כי לפני שירגיש הוא יהפוך לשחקן מאד לא אהוד בליגה.

אגב 'לאציו', אודום יישאר ככל הנראה בלייקרס...החלטה נכונה לשני הצדדים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/09
  13. ManUtd Fan Member

כן אה, ויחד עם זאת להיפרד גם מהפלייאוף.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

לגבי אודום...
    אני משתדל לא לעורר ציפיות כדי לא להתאכזב. הלוואי שישאר.

14. GRANDE LAZIO Member

LO סתם ניפח שרירים. הוא ידע שבאף קבוצה אחרת, לבטח קונטנדרית, לא יקבל הצעה טובה מזו של ג'רי באס, שמקריב המון המון. אודום חשוב לפרנצ'ייז והוא ניצל זאת לרעה ובכל יום שעבר הקיץ, עם כל מיני בקשות לתוספות בשכר ובשנים, עד שקובי וארטסט דיברו איתו ולפי מה שהבנתי מ-ESPN גם הורידו אותו לקרקע וגרמו לו להבין שאין כמו הלייקרס, גם במחיר של להתפשר כלכלית. הרי אפילו קובי הקריב הקיץ, יכל לצאת מהחוזה כדי לקבל מקסימום -135 מיליון דולר בחוזה ארוך טווח עד סיום הקריירה, אבל לא עשה זאת, כשגם ארטסט, כידוע, ירוויח פירורים (טוב, לעומת מה שקיבל עד כה בקריירה) ב-3 שנים הקרובות.

זוכר שגם פייטון ומאלון עשו זאת כשבאו ללייקרס ליד שאקובי. שחקנים עם אופי גדול נמדדים בתקופות כאלו. אריזה הוכיח חמדנות מסריחה מהי, אודום אמנם לא הלך בדרכו אבל אותה אהבה גדולה שאוהדי אל.איי פיתחו כלפיו עם השנים, תלך ותפחת מעט, אם לא הרבה. חמדן, בקטנה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/09
  15. פול סקולס Member

* יהיה הוגן לומר שלא קראתי את הדיון, כך שמן הסתם התגובה שלי לא קשורה לכלום..

אז קודם כל, סתם משהו שרציתי לחלוק, והוא שהמריקאים הם פוצים, כשהם מכתירים את אלופת ה NBA לאלופת העולם, לא פחות... וזה לא משנה שהליגה שם היא הכי טובה וכו'..

ועכשיו יש לי שאלה.
    יש את הסל המפורסם של מייקל ג'ורדן, שהוא הולך אחד-על-אחד נגד שחקן של יוטה (ראסל? ככה השדר אומר), עושה לו אנקל-ברייקר וצולף ג'אמפ שופ ("הבולס מובילים 86-87"...).
    האם הייתה לאורך השנים איזו התבטאות מצד ג'ורדן או השחקן שנפל על הפרקט בהקשר של פאול שעשה (כביכול, וזה לא משנה שלדעתי זה אכן פאול) ג'ורדן?

*אוף טופיק לחלוטין: ג'ורדן זו בערך המילה הכי מעצבנת שיצא לי להקליד, כל הזמן אני מתבלבל עם האותיות והצ'ופצ'יק הזה*