2010 NBA - לברון ג'יימס: "אשחק במיאמי היט"

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י אבו, ‏9/7/09.

1. JR-Riquelme Member

זה לא מספיק לקחת אליפות כמובן(מתי שבוסטון בשטח), ובגלל זה אני אומר שעדיף להם את ביינום, אבל גם אם הם יעדיפו צבע של אודום+גאסול הם יהיו קבוצה מצויינת שתאבק על התואר...

אודום וגאסול ביחד בצבע זה שילוב מאוד מגוון, אבל לא מספיק טוב הגנתית. השאלה מה הם מעדיפים, וזה תלוי נגד מי אתה משחק ובאיזה מומנטום.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/09
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עובדתית אפילו אתה צודק. הרי הם נלחמו כך כבר על האליפות. כל שאמרתי הוא שהדבר הוא אפשרי, חריג, אבל אפשרי. שכן זה דבר די נדיר ולא תראה הרבה ממנו. קבוצה מספיק מוכשרת יכולה להתמודד על התואר בלי סנטר על המגרש, תאורתית הכל אפשר בכדורסל. הייתי אומר 1 ל 10 ואפילו פחות. אם ניקח כל קבוצה שלקחה אליפות ב 30 שנה אחרונות (המקומות בהם עקבתי ואני יודע), אז לכולם כולל כולם היה סנטר טבעי וגדול מספיק כדי להרתיע (גם אם לא סנטר כזה טוב). אז שוב, "אפשר" בלי, אבל זה על תקן חריג או נדיר, איך שתרצה.

3. piston Member

סלע תיקון קטן, לידינו המקורב מייקל ג'ורדן יש בחגורה שישה סימני אליפות ללא בנטר דומיננטי באף אחת מהם (אלא אם אתה מחשיב את בריאן וויליאמס לאימת הליגה, וגם זה בעונה אחת בלבד).

4. piston Member

שאלה שמשום מה אנשים חושבים שעדיין פתוחה, היא האם לברון בסוף העונה הקרובה יארוז את חפציו וייסע לניו-יורק, או מנגד יבחר להקשיב לעצתו של מייקל ג'ורדן ולהישאר בקליבלנד על מנת להמשיך להאבק על אליפויות.

אם יש משהו שהמהלכים שנעשו עד עכשיו בקיץ זה להוכיח לנו שהתשובה לשאלה הזו כבר נמצאת וברורה.

קבוצה שמחתימה את שאקיל אוניל מדברת על העונה הזו, ולא על העתיד.
    שאק כבר די הרבה מעבר לשיאו, אך עדיין יכול להוות נוכחות משמעותית בצבע, הבעיה היא שמעונה לעונה ההחלשות שלו מגבירה את הקצב שלה.

עצם החתמתו של שאקיל בקליבלנד אומרת שלברון הודיע להם שהוא עוזב בסיום העונה (כפי שאדם הגון היה עושה), והם מהמרים בכל מה שיש להם על ההווה.

ההימור שלי, זה יגמר בכשלון טוטאלי, ובבוהן של שאק, והמהלך הזה של לברון יגרום לו לדהות קצת בספרי ההיסטוריה העתידיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואן מפרסמים שדיוויד אנדרסון של צסק"א וברצלונה חתם ביוסטון,באתר של יוסטון מופיעה תמונה שלו מטביע על ג'ימי ארנולד :)
    בכל מקרה מעניין איך הוא יתאים לNBA,הוא נראה לי רך ורזה מידי.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קרא שוב טוב טוב את כל ההודעות האחרונות בנושא. הם כן שיחקו עם סנטר בכל מקרה ובכל מצב, אחד גדול ששם גוף על גבוהים אחרים בצבע ומרתיע חדירות לסל. לכן רשמתי בהודעה האחרונה שכל קבוצה הייתה צריכה סנטר כדי להיות אלופה מושלמת גם אם הסנטר הוא לא הכי דומננטי.

טוב לראות אותך כאן שוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי. אין לי מושג איך יסתדר בנ.ב.א, בסה"כ בעשור האחרון ראינו סנטרים יותר טובים ממנו מככבים באירופה ואחר כך נעלמים בארה"ב. לדעתי רבראצ'ה ונייט האפמן הם שתי דוגמאות לעניין הזה. אנדרסן מתאים מצויין למשחק האירופאי, אבל בארה"ב? אולי היותו שחקן יותר חכם מהאמריקאי הממוצע יעזור לו, אבל אני ממש לא רואה איך אנדרסן יכול לתרום מדי ערב. אם יאו מינג לא יחזור אז בכלל חבל על הזמן כי ליוסטון אין סנטר מחליף ברמה של הסיני (אפילו לא חצי מהענק השביר). כמו שזה נראה עכשיו יוסטון בכלל מחוץ לפלייאוף, אבל אולי אני טועה.

אגב דיברו הערב ב-ESPN שמיאמי, יוטה וממפיס אולי יעשו ביזנס ביניהן. זה בעיקר אומר שקרלוס בוזר הולך למיאמי שגם ממש חמה על אודום. שתי רכישות ודווין ווייד מרוצה?

8. JR-Riquelme Member

אני חושב שאחד כמו אודום עם כל הכבוד לא יכול להשאיר שחקן כמו וויד, ובקשר לבוזר הוא מסיים חוזה בעונה הבאה אז אין ממש קשר...
    אבל כן, וויד יהיה מאוד מרוצה ומיאמי הולכים חזק כנראה על שחקנים שלבטח ישדרגו את הקבוצה. מעניין לראות איך תהיה מיאמי.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי(נכון?) אני לא בטוח שאפשר לשים אותנו מחוץ לפלייאוף,הוכחנו כבר שנתיים רצוף שאנחנו מסתדרים לא רע גם בלי טי מאק וגם בלי יאו,אם יעבירו את טי מאק תמורת עוד איזה 2 גבוהים בינוניים אפשר יהיה להסתדר.
    כמובן שלא ניקח אליפות או נאיים עליה,אבל הלחימה שראיתי בסדרה מול הלייקרס(ובעוד כמה מקרים) גורמים לי לחשוב שלפחות מבחינת הפלייאוף העונה עוד לא אבודה.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זיו (כן שמי שי), אני בהחלט נוטה להסכים איתך. יוסטון קבוצה מיוחדת במינה, קבוצה אחרת כבר היתה מזמן 'מתפרקת' אחרי שהוא מאבדת באופן קבוע את שני הכוכבים שלה, אבל לדעתי העונה כל כך ארוכה שקשה לי להאמין שיוסטון ממשיכה ב'נסים' שלה. אם זה קורה? אחלה, אבל מתישהו אני מצפה לנסיגה של ממש.

לך תדע אולי הרוקטס יצליחו להעביר בטרייד את טי מאק ולקבל בשבילו שני גבוהים נחמדים. אני בספק עם אנדרסן, סקולה, לנדרי וצ'אק הייז יכולים לסחוב את הקו הקדמי של הרוקטס עד לפלייאוף.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני בספק למרות שכל ה-3 חוץ מאנדרסון הוכיחו שהם גברים בזמן שהם שיחקו.

אני יודע שיוסטון כבר נכשלו לעשות טרייד אחד על טי מאק הקיץ,מעניין אם נצליח להוציא משהו יפה עליו.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות מהליגה:
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?fold...d=62525&lang=HE

מרקיס דניאלס שחקן לא רע, יכול לתת דקות טובות מהספסל. הסלטיקס עושים רושם של קבוצה שבאמת יכולה ללכת שוב על כל הקופה. רק שהזקנים יישארו בריאים...

חוץ מזה החליט יאו מינג לעבור ניתוח, הוא צפוי להעדר את כל העונה הבאה. הסיני עובר את אותו ניתוח שעבר בזמנו זידרונאס אילגאסקאס. הוא חזר לשחק, אבל נדמה לי שהוא היה יותר צעיר מהסנטר הסיני של הרוקטס. אפשר לאחל ליאו רק בריאות כי נדמה לי שבאמת מדובר בבחור צנוע ונחמד ביותר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/09
  13. JR-Riquelme Member

החתמה נהדרת. ריי אלן חייב גיבוי מהספסל, הוא מזדקן ויקבל פחות דקות. מרקיז דניאלס אחלה שחקן שמוסיף הרבה אנרגיות.

לא יודע מי המועדפת עליי, בוסטון או לייקרס. צריך לחכות עד שיסתיימו כל ההחתמות ואז הדברים יתבהרו יותר טוב.
    מבחינתי, אם הלייקרס מוותרת על אודום ולא מחתימה במקומו אף אחד, בוסטון הפייבוריטית.
    סן אנטוניו התחזקה, אבל עדיין צריך לחכות ולראות. ג'ינובילי נפצע מכל ליטוף, דאנקן בן כמה הוא כבר? הספסל לא מרשים והם צריכים עוד כמה החתמות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/09
  14. אבו Member

מדאיג, מדאיג המצב כאוהד לייקרס.
    לאמאר בדרך החוצה, ומחוזקים בטוח לא נצא מהקיץ הזה. במזרח, גם בוסטון וקליבלנד- שתיהן מתחזקות משמעותית, גם בשחקנים משמעותיים וגם בשחקנים משלימים. ובמערב, אם הספרס נשארים בריאים? אני לא יודע מה לחשוב...

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו, אתה לדעתי חושש בצדק. אני חושב שהסלטיקס והספרס התחזקו ברצינות, אני אפילו חושב שעל הנייר הם כנראה יותר טובים ממכם. העניין הוא שתי הקבוצות 'זקנות', האם החבר'ה יישארו בריאים? אם כן, לדעתי נראה אלופה חדשה. אם לא אז ללייקרס יש את כל הכלים לקחת עוד אליפות, מה שכן אודום לדעתי חשוב לכם.

אני פחות מתרשם מקליבלנד. לא יודע למה, אבל שאקיל יוסיף ללברון ג'יימס, אבל לדעתי זה לא מספיק. אנתוני פארקר שחקן טוב, אבל לדעתי לא מספיק טוב בשביל להיות האיש שיוביל את הקבוצה בדקות ש'קינג ג'יימס' על הספסל. לדעתי הקאבס היו צריכים לוותר על דלונטה ווסט ולהחתים מישהו יותר רציני, היה נחמד לראות מה היה קורה אילולא מייק ביבי היה נוחת באוהיו. הארכת חוזהו של וורזאו גם לא ברורה לי, הברזילאי לא מוסיף דבר להתקפה. האם ראשיד וואלאס, אודום, בוזר או אולי מילסאפ לא היו אפשרויות יותר טובות?

מבחינתי במזרח הסלטיקס הכי טובים, אורלנדו אולי איבדה את טורגוקלו, אבל הוסיפה שחקן שיכול באותה צורה לתרום נקודות (קארטר) ועוד גוף בדמות בראנדון באס. ממה שהבנתי המג'יק כבר סיכמו עם סי ג'יי ווטסון מגולדן סטייט, רכז שיחליף את ראפר אלסטון. בסה"כ למג'יק תהיה קבוצה נחמדה מאד!