2010 NBA - לברון ג'יימס: "אשחק במיאמי היט"

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י אבו, ‏9/7/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי שאלה,עדיין יש את החוק הזה שאם שחקן נפצע לעונה שלמה הליגה מפצה אותו בסכום מסויים?אני זוכר שהיה משהו כזה עם לארי ג'ונסון בניקס.
    ועוד משהו,אם יש חוק כזה,איך זה הולך לתקרת השכר,יש איזה שינוי?
    אני שואל את זה בשביל לדעת מה קורה עם הפציעה של יאו,כי אם אין חוקים שיעזרו ליוסטון,הלכה לנו העונה בלי יאו.

2. GRANDE LAZIO Member

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=4324074

נראה לי שקליבלנד יכלה להשיג משו טוב יותר בעמדה הזו. אנערף כמה יש להם לבזבז בתקרת השכר, אבל אם כבר להביא חיזוק, תביאו אחד תותח לחמישייה ליד ג'יימס. ג'רי סטקהאוס הוא פרי אייג'נט, ממפיס ויתרו עליו. סקורר מעולה. דני פרי היה צריך לעשות יותר.

AP ברמה של פבלוביץ' בערך, או קצת יותר טוב. לא מספיק.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה היה הממוצע של בית הסטקים שנה שעברה?נראה לי הוא בירידה די גדולה ביכולת בשנתיים האחרונות,או שני טועה?נראה לי הוא גם לא שיחק הרבה אני זוכר שהוא היה פצוע ככה שזה די הימור.
    AP לעומתו שחקן יחסית יציב,בטח ובטח לשחקן שישי,אחד עם ניסיון אבל לא זיקנה,אז למה לא לקחת אותו.

4. Ohad_Glr Member

לא ראיתי שמישהו עדכן כאן- בהפתעה גמורה אורלנדו השוו את ההצעה של דאלאס לגוטראט, מה שכמובן מחזיר אותו אליהם (MLE מלא).
    ובמהלך הזה אורלנדו מעבה את הסגל ובונה את אחד הסגלים העמוקים שיהיו העונה.
    אגב, עם כבר מדברים על קונטנדריות אז אסור לשכוח את סאן אנטוניו שעשו מהלכים נפלאים (דראפט מעולה, ג'פרסון ומקדייס) שהופכים אותם לאחת מהמועמדות הבכירות.
    והעונה הכל תלוי לדעתי באודום- אם הוא עוזב הכל פתוח, אם הוא נשאר בלייקרס אפשר לדעתי כבר לתת להם עוד תואר.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהד, כרגע נראה שאודום עוזב, אבל גם עם הפאוור פורוורד הייתי קצת נזהר בלהעניק עוד תואר ללייקרס. התוספת של ארטסט מאד חשובה, אבל אם סאן אנטוניו, והסלטיקס יישארו בריאים אז לדעתי יש פה שתי קבוצות שמסוגלות לקחת את האלופים בסדרת פלייאוף. סביר להניח שגם אורלנדו וקליבלנד רוצות להגיד משהו, לא? אם הלייקרס היו משחקים בליגה בלי הקבוצות שציינתי הייתי לבטח מסכים איתך.

6. אבו Member

איזה עצבים. לאמאר ממש מאכזב אותי. הוא מקבל הצעה מצויינת על השולחן, הוא רק לקח אליפות, הוא דיבר הרבה פעמים לאחר העונה שעברה על הרצון שלו להישאר באל איי- ועכשיו הוא עושה בעיות.

אנחנו בבעיה אם אנחנו מאבדים אותו. קיבינמאט

7. דנידין Member

לא בטוח. הבאתם שחקן לעמדה שלו והוא עשוי לרדת בדקות. לא לכל שחקן יש זין לרדת לספסל. הוא תותח וראוי להיות שחקן הרכב, אבל אולי זה הלייקרס בעצם שלא מאמינים בו ומעמידים שחקנים לפניו.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני, איזה שחקן הלייקרס הביאו לעמדה של אודום? ארטסט? הוא יותר שחקן של עמדות 2 ו-3. לדעתי בראיינט יכול בקלות לשחק כמספר 3 וארטסט כבר ידאג לקלעי של הקבוצה השנייה. לדעתי זה פשוט עניין של כסף נטו...

9. דנידין Member

2 הוא בטח שלא. קובי ישאר 2 נקודה סוף. קובי הוא 2 קלאסי. איפה אתה מכניס את אודם בין ארטסט+ גאסול וביינום? אני שואל ועונה: בספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/09
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז קובי יישאר 2. אני בכל מקרה ראיתי שב-ESPN באמת לקחו בחשבון שקובי מדי פעם יזוז לעמדה מספר 3 (או למה לא רכז כמו בימים עם רון הארפר ומייקל ג'ורדן?) כדי שארטסט ישמור על הקלעי של היריבה וקובי יתרכז בדברים אחרים.

בל מקרה למה בראיינט, ארטסט, אודום וגאסול לא יכולים לשחק ביחד? שים את פישר כרכז והנה יש לך את החמיישיה הפותחת. לדעתי דווקא ביינום יהיה האיש שיסבול מפחות דקות אלא אם כן הוא יהיה יותר יציב. בסה"כ דני אני ממש לא רואה שום סיבה למה אודום רוצה לעזוב את הסטייפלס סנטר אלא אם כן כסף בראש מענייניו...

11. דנידין Member

לשחק בלי סנטר קלאסי זה אפשרי, אבל לא בטוח שזה מה שפיל רוצה. קובי ב 2 או ב 3 לא משנה דבר כי לא מפנה מקום לאודם. אם הוא רוצה לעזוב כנראה שיש לו סיבה מספיק טובה ואני מעריך שזה די קשור למחליף שהביאו לו, פשוט וקל.

12. JR-Riquelme Member

כמו שדנידין אמר, שחקן כזה על הספסל זה בזבוז. כשחקן חמישייה הוא בקלות יכול לתת ממוצע דאבל דאבל. במיאמי למשל, הוא יכול לחבר שם קבוצה פשוט נהדרת עם סיכוי להגיע לשלבים הגבוהים בפלייאוף.

אבל גם בלייקרס הוא יכול לפתוח, וכשביינום נפצע לפני שנתיים הוא גם פתח(והם הגיעו לגמר באותה עונה). הלייקרס יוכלו לעשות חמישייה עם קובי, ארטסט, אודום וגאסול. כל אחד בתפקיד הקלאסי שלו, ולדעתי גאסול מתאים הרבה יותר כסנטר. למרות הרכות שלו.
    למה זה לא יקרה? בגלל שיש להם את ביינום. הוא מפלצת שמחכה לפרוץ אבל תמיד נתקע עם איזה פציעה מרגיזה. אין שום סיבה שפיל ג'קסון ישאיר אותו על הספסל.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ממש כך. להוציא את ביינום מהצבע או לשחק בלי סנטר יהפוך את מרכז הצבע של הלייקרס למשהו קרוב לבדיחה ואני לא מגזים. גאסול הוא לא האיש ששיבור ידיים ורגליים למי שנכנס לסל, אלא במתקונת הזאת שחקנים ישמחו ללכת לסל בעיקר מול הלייקרס ופחות מול שאר קבוצות הליגה עם סנטרים טבעיים. גם בשיקאגו היה לג'קסון את האפשרות לשחק בלי סנטר ולהעמיד חמישיה יותר יצירתית אם זה היה מכניס את טוני קוקוץ' להרכב ומוציא את לונגלי הבינוני החוצה. אבל הוא לא עשה זאת כי גבוה בצבע זה מאסה וכמעט בגדר החובה בכדורסל. זה משנה את כל איך שההגנה נראת. כנראה שהראו לאודם את הדרך החוצה.

14. JR-Riquelme Member

אתה שוכח שהלייקרס לפני שנתיים עם גאסול כסנטר הגיעה לגמר הגדול...

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אולי בגלל שהמערב לא היה מספיק גדול ואולי בגלל שלפעמיים התוצאות נראות חיוביות אבל בשטח המציאות היא אחרת. גם פיניקס בזמנו הייתה כמעט כזאת ומוכשרת מספיק גם ללא הגנה להגיע רחוק, אבל עד כמה אפשר באמת לסחוב בלי הגנה? כנראה שלא הרבה. מול הסלטיקס הורגש בצורה אפילו יותר מידי בוטה העובדה שהלייקרס משחקים בלי גבוה. הפלופ לא נמשך לנצח ידידי. מזכיר לי את באיירן מינכן, שברו שיא ספיגת שערים בליגה הגרמנית אבל קיבלו צרורות באותה עונה באירופה. שמגיעים מול יריב הולם הפלופ יוצא החוצה. למעט מקרים מאוד חריגים אפשר לחיות בלי סנטר ואולי אולי גם לגנוב אליפות פה ושם, אבל לרוב זה לא עובד וזה חיסרון בולט מידי בשטח.