2007: מסכמים שנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏28/12/07.

1. REAL MADRID Member

מיהו שחקן השנה? רציתי להגיד רוד ואן ניסטלרוי שמשלים שנה חלומית בריאל מדריד אבל כבר ברגע שבו קאקה עובר בין 2 שחקני מנצ'סטר יונייטד ומגלגל את הכדור לרשת היה לי ברור שהוא שחקן השנה..

השחקן המאכזב של השנה? רונאלדיניו. אמרו כבר הכל - השנה הגרועה ביותר בקריירה שלו. בתור אוהד גאה של נבחרת ברזיל שצריך את רונאלדיניו בנבחרת אני אומר שהוא כבר היה צריך להיות מזמן במילאן שיכולה לשקם אותו פלאים, אך בתור אוהד מושבע של ריאל מדריד אני מקווה שהוא יישאר בברצלונה וימשיך לפגוע בה (אני ציני, חבל עליו..)

השחקן המפתיע של השנה? אתם אומרים פה שמסי. אבל מסי הוא הפתעה? כולנו ידענו מה יש לבחור ברגליים.. אני אשאר במחוזות ריאל מדריד ואגיד שמיגל טורס שמשום מקום בה ומילא בעונה שעברה בצורה יוצאת מן הכלל את האגף השמאלי כשקרלוס היה פצוע.. רק חבל שעכשיו שוסטר לא סופר אותו.

השחקן הצעיר(עד 23) של השנה? ההתלבטות בין מסי ורונאלדיניו כ"כ גדולה שלא תהיה לי ברירה אלא לבחור בפברגאס שעשה העונה קפיצה ענקית העונה.

מאמן השנה? קפאלו. לקחת מועדון כמו ריאל מדריד שהיה במצב כ"כ גרוע ולהחדיר לשחקנים שהשנה בונים קבוצה זה לא קל. יותר מזה - להמשיך גם אחרי ההפסדים הבייתים כשכל הקהל שורק לך בוז זה אפילו יותר קשה, ולמרות זאת הקטע שבו הוא בה, הוריד מהכבוד שלו והחזיר את בקהאם לסגל פשוט ענק. קאפלו עשה את האליפות לריאל מדריד עם החילופים הגאוניים, ולמרות כל זאת - אני לא כ"כ מצטער שהוא עזב.

והמאמן הגרוע? באמת קשה להחליט. אבל אני אלך על רייקארד שעומד על הקווים וצופה בקבוצה שלו נופלת כמו צמח. רייקארד פשוט עומד על הקווים בלי להגיד כלום..

מיהו מועדון השנה? מבחינתי ארסנל הגדולה מכולם. בשנההאחרונה נפרדו כבר מכל השחקנים המרכזיים שהוליכו את הקבוצה בעונת האליפות ולמרות זאת הכל מחובר ומתקתק כאילו השחקנים האלה משחקים ביחד בהרכב של ארסנל כבר שנים - פשוט וואו.

מיהו המועדון הגרוע ביותר של השנה? מועדון גרוע? לכל קבוצה היו את החלקים הטובים והפחות טובים. בסופו של דבר שנת 2007 תיחשב כשנה איומה עבור ברצלונה שלא זכתה בכלום וגרמה להרבה סימני שאלה לגבי העתיד שלה. אבל למרות זאת להגיד שברצלונה הייתה גרועה השנה זה לא נכון.

מיהו המועדון המאכזב של השנה? או, פה אני כבר מוכן להגיד שברצלונה הייתה לחלוטין המועדון המאכזב. קחו את ההודעה הקודמת ותדביקו אותה כאן.

מיהו המועדון המפתיע של השנה? סביליה. סביליה בעונה חולמית - לקחה בפעם השנייה ברציפות את גביע האופ"א (הקבוצה השנייה בהיסטוריה שעושה את זה. הראשונה הייתה ריאל), זכתה בגביע ספרד, הוליכה את הטבלה בליגה הספרדית בחלק לא מבוטל בכלל של העונה ונשארה בתמונת האליפות ממש עד הרגעים האחרונים.

מהו שער השנה? מסי נגד חטאפה. כבר אמרו הכל.

מהו הרגע שעשה לכם את 2007? ראול טאמודו משווה בקאמפ נואו ואני עובר מדקות של עצב לדמעות של שמחה ב-18 שניות.

מהו הרגע השמח של 2007? * ריאל מדריד חוגגת אליפות ראשונה לאחר 4 שנים, והדבר שאפילו יותר מזה - כל הברנבאו במחיאות כפיים סוערות לרוברטו קרלוס שעזב את ריאל מדריד אחרי כ"כ הרבה שנים.

מהו הרגע העצוב של השנה?* ריאל מודחת מליגת האלופות וכמו ב-3 השנים האחרונות אני לא שם..

מהי החתמת השנה? RVN, תותח על.

ומהו הרכש הגרוע ביותר של השנה? רובן.

קמבק השנה - כמעט כל משחק של ריאל מדריד בעונה שעברה.
    אבל מעל הכל בקהאם שהוכיח שלמרות כל המסביב הוא ספורטאי בכל מאת האחוזים.

הרגע המרגש - איקר קסיאס בוכה משמחה נגד מאיורקה ואני יחד איתו..

--------

אני אוסיף עוד קטגוריה,

מה היה משחק השנה? לפי דעתי זה היה ה-3:3 של ריאל בקאמפ נואו.. משחק של פעם בעשור.

2. שער 7 Member

מיהו שחקן השנה?
    ליונל מסי.

מיהו השחקן המאכזב של השנה?
    מיכאל באלאק

מיהו השחקן המפתיע של השנה?
    יוסי בניון, ללא צל של ספק. ההחתמה בליברפול וההשתלבות הנהדרת עשתה את שלה מעל ומעבר.

מיהו השחקן הצעיר(עד 23) של השנה?
    ליונל מסי וקארים בנזמה

מיהו מאמן השנה?
    ראפה בניטז

והמאמן הגרוע?
    יש תשובה אחרת מסטיב מקלארן?

מיהו מועדון השנה?
    אם לוקחים את פתיחת העונה הנוכחית, ארסנל וליברפול.
    אם לוקחים את כל 2007, אז מנצ'סטר יונייטד.

מיהו המועדון הגרוע ביותר של השנה?
    בכל הליגות האירופאיות, הפועל ת"א.

מיהו המועדון המאכזב של השנה?
    ליון

מיהו המועדון המפתיע של השנה?
    רדינג

מהו שער השנה?
    מסי נגד חטאפה, רונאלדיניו נגד ויאריאל וסוריה מאטאלנטה.

מהו בישול השנה?
    השניים של בניון נגד בשיקטאש. פשוט גאונות.

מהי החמצת השנה?
    היו המון, קשה לפרט באופן ספציפי.

מהו הרגע שעשה לכם את 2007?
    הצרחות של נדב יעקובי בגול של ריאל מדריד בסראגוסה והשיוויון של טאמודו בקאמפ-נואו.

מהו הרגע השמח של 2007?
    הזכייה של מילאן בצ'מפיונס שבוע אחרי הזכייה של הפועל בגביע. השלמתי "דאבל" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מהו הרגע העצוב של השנה?
    המוות של פוארטה ושל צ'סוואה אנסופואה.

מהי החתמת השנה?
    תיירי הנרי בברצלונה.

ומהו הרכש הגרוע ביותר של השנה?
    כל הרכש של הפועל בעונת 2007-2008.

3. matan9010 Member

למרות שכבר עשיתי את הבחירה שלי שכחנו כולנו לציין את הקבוצה המפתיעה ביותר:

לאנוס-הקבוצה הקטנטנה הזאת לקחה אליפות במחזור האחרון כשריבר ובוקה יצאו כבר מהמירוץ לאליפות

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לגבי באלאק, קצת קשה לא לאכזב כשאתה פצוע מאפריל עד דצמבר.

בניטז? זה לא האיש שלא זכה בשום תואר, רחוק כבר מרחק משמעותי מהפסגה, רב עם ההנהלה ושנוא על הקהל?

ליברפול מועדון השנה? על מה? על העלייה בקושי משלב הבתים בצ'מפיונס או על המקום הרביעי בפרמיירליג?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/12/07
  5. Bridge Member

מאיפה המצאת את זה? אני זוכר בבירור שהקהל היה לטובת בניטז.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/07
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תלוי, חלק מהקהל כבר מאס בחוסר האיום של ליברפול על הצמרת ובהתרכזות במפעלי נוק-אאוט. בכל אופן זה שולי, עיקר ההודעה היא שזאת בדיחה לבחור בבניטז כמאמן השנה על שנה ריקה מתארים.

7. Ampelmann Member

מיהו שחקן השנה?
    קשה, קשה לבחור. כל ליגה גדולה שלחה נציג (ובכל שלושת המקרים הוא לא היה מקומי). קאקה לאיטלקים, מסי לספרדים, ורונאלדו לאנגלים. קשה, קשה לבחור...אז לא נבחר. שליש תואר לכל אחד.

מיהו השחקן המאכזב של השנה?
    תיירי הנרי. אמנם רונאלדיניו נתן לו פייט (סוף סוף הוא נלחם על משהו) אבל בזמן שמינואר אף אחד כבר לא ציפה מרוני להנהיג את ברצלונה, הנרי בא עם חצוצרות ושטיח אדום לקאמפ נואו אבל סיים, עד כה לפחות, כהחתמה טובה בעיקר מהצד של ארסנל...

מיהו השחקן המפתיע של השנה?
    עוד אין תשובה

מיהו השחקן הצעיר(עד 23) של השנה?
    ההתלבטות כאן, ממש כמו בזו של שחקן השנה, קשה מאוד. מסי ורונאלדו נתנו עונה יוצאת דופן והתואר הולך לארגנטיני, קצת בגלל שנה "פור" שיש לו והרבה בגלל שלמרות רונאלדו המדהים, מסי היה מדהים עוד יותר.

מיהו מאמן השנה?
    פ-ר-ג-ו-ס-ו-ן!!!!
    פרגוסון פרגוסון פרגוסון פרגוסון. למה? כי גם אם ניקח את מנצ'סטר מהעונה הקודמת, שכללה את הפירוק של רומא ותצוגות התקפה מהממות של היונייטד בניצוח גיגס, רוני ורונאלדו, נהיה חייבים להודות שמנצ'סטר של השנה נראית אפילו טוב יותר. היונייטד כובשת בצרורות (שבע רביעיות בחצי הראשון של העונה), משחק המסירות הקצרות של פרגוסון מחורר כל הגנה שהוא פוגש וכל שלוש ההחתמות הגדולות מהקיץ פגעו בול עם אנדרסון, נאני וטבז, שההצטרפות שלו להתקפה מאחור היא התוספת הגאונית ביותר של פרגי העונה.

והמאמן הגרוע?
    הרבה אנשים הכתירו את מק'לארן, אבל אם יש בן-אדם אחד שמגמד אפילו את אי-ההעפלה של אנגליה ליורו זה גיא לוזון. אחרי שפישל בפ"ת וקיבל את הפועל תל-אביב לא בדיוק בזכות היכולת, לוזון לקח מועדון צמרת ודירדר אותו כל כך מהר וכל כך תלול שפשוט אי-אפשר להאמין. ציון 0 בהחתמת זרים, 0 בטקטיקה, 0 במוטיבציה...פשוט הכי גרוע שאפשר. נוסיף לכך את העובדה שהגו'ב הזה הוא חיבור בין ההנהלה של הפועל להנהלה של ההתאחדות ונגיע למי שאני כנראה גם אבחר בו למאמן הגרוע של העשור כשנפתח את דיון הסיכום ב-2010. איום.

מיהו מועדון השנה?

מיהו המועדון הגרוע ביותר של השנה?
    בית"ר ירושלים. כדורגל בינוני (וזה כנראה מספיק) ואוהדים(לא כולם, כמובן) שהוכיחו שלמועדון שלהם לא תמיד מגיע להתקיים.
    צ'לסי. אברמוביץ' בעט בדלי החשוב ביותר שלו ויחד עם שערוריית קול (2005) וההחתמות המאולצות של שבצ'נקו ובאלאק, המיליונר הרוסי הוכיח שבניגוד לרושם הראשוני שהוא יצר (שהוא לא יוצר גלקטיקוס אנגלים אלא משקיע נכון בכשרונות רעבים ולא בכוכבים שבעים)- גם הוא מנסה לקנות את הכדורגל בכסף במקום בכדורגל. ואיך אפשר בלי השיא- הפיטורין של מוריניו שהיו הקש ששבר את גב האוהד והוכיח שמה שמשנה בצ'לסי העונה זה כבר לא כדורגל.

מיהו המועדון המאכזב של השנה?
    מאכזבים קטנים יש בלי סוף- בארסה שממשיכה להראות כמו הצל של עצמה (וכל מי שהתנגח בקרויף אחרי היציאה שלו באמצע העונה שעברה צריך להודות שלפחות הפעם, יוהאן צדק). מכבי חיפה, שעונה אחת בלי אליפות הוציאה לה את הרוח מהמפרשים, ומספר טעויות לא אופייניות של שחר הוציאו גם את המפרשים עצמם. ליברפול, שלמרות שוק העברות שובר שיאים לא עונה על (כל) הציפיות עד כה.
    אבל מאכזבת גדולה יש רק...שתיים...התל-אביביות. שתי קריסות מחרידות של מועדוני ענק שנהנו יותר מדי זמן ממזל שהסתיר את הטעויות הפטאליות שלהם.

מהו שער השנה?
    הסלאלום של מסי הגיע רחוק, אבל לא עד הסוף. החצי-מספרת של רונאלדיניו הוא הנמבר וואן שלי. מדהים.

מהו בישול השנה?

מהי החמצת השנה?

מהו הרגע שעשה לכם את 2007?

מהו הרגע השמח של 2007? *
    מבחינה אישית, הרגע השמח ביותר שלי שקרוב לכדורגל היה באותו ערב עם האוהדים האנגלים בתל-אביב. היכולת להנות כל כך הרבה עם אנשים שאני בכלל לא מכיר והשמחה שנזלה מהם לכל כיוון אפילו אחרי התיקו. מדהים.
    מבחינת כדורגל, בקהאם זוכה באליפות בדקה האחרונה שלו באירופה.

מהו הרגע העצוב של השנה?*
    אנגליה מודחת מהיורו. כמה חבל, במיוחד לאור העובדה שאני עובר לגור די קרוב לאיצטדיון ובניתי על עוד כמה רגעי עושר עם האריות.
    נבחרת סקוטלנד האמיצה מפסידה לאיטליה בגלל בעיטה חופשית שמעולם לא היתה והצעירים המוכשרים והנחושים האלה מפספסים במילימטר את הפרס שכל כך הגיע להם על קמפיין מעולה.

מהי החתמת השנה?
    כאן היה לי גם קצת קשה להחליט, ואני בטוח שאני עוד אערוך את הבחירה הזו-
    בטופ 10- הטריו של היונייטד (טבז, אנדרסון ונאני), בעיקר בגלל שלא האמנתי שקבוצה על טהרת הטכניקה תצליח באנגליה ופרגוסון האכיל אותי כובע.
    תיירי הנרי- השחקן שבחרתי כרכש הגרוע ביותר הוא גם ההחתמה של השנה. איך? כי מבחינת ארסנל זו עסקת העשור. במקרה הנרי, ונגר זוכה בשתי נקודות: הוא הביא אותו מיובנטוס כשחקן גמור כשבטורינו לא האמינו שארסנל מוכנה לשלם על הצרפתי כל כך הרבה- ועשה ממנו סמל וסופרסטאר. עשר(?) שנים אח"כ, הוא מכר את תיירי בסכום מכובד ופתח את ה"פקק" שתקע את ההתקפה של התותחנים. האוהדים באמירייטס כבר לא מתגעגעים.
    היו לי עוד כמה על קצה הלשון, נערוך אח"כ.

ומהו הרכש הגרוע ביותר של השנה?
    תיירי הנרי, אכזבת השנה שלי, 10 מיליון ליש"ט ו-10 מיליון החמצות. פאביו ג'וניור.

מהו הרגע המרגש של השנה?
    ההחלטה הכי פשוטה שלי עד כה- דיוויד בקהאם נפרד מאירופה אחרי קאמבק לפנים (של קאפלו). האיש הכי שמח-עצוב במדריד ברגע הכי חזק של 2007.

אח"כ נוסיף את מה שנזכר בו.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מצטער על הקטנוניות, אבל היו ארבע החתמות גדולות בקיץ-גם הארגריבס המצוין.

9. Ampelmann Member

אתה צודק- שכחתי את אואן, אבל אני עדיין משאיר אותו בחוץ כי עד כמה שגם הוא פגיעה בול, השלושה האחרים מתחברים יחד בהתקפה והארגריבס קשר הגנתי, אז הוא גם החתמה מעולה אבל קצת פחות קשור. http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/smile.Xxx

10. A. Arshavin Member

ספרו לנו על הנבחרים שלכם...
    מיהו שחקן השנה? קאקא, ללא ספק. הוביל את מילאן הזקנה לגמר הצ'אמפיונס, וכמו שנאמר כאן, הרגע הזה של גאונות צרופה שבה השחיל בין 2 מגינים את הכדור בדרך לכבוש, רגע שיילמדו בבתי ספר לכדורגל עוד הרבה שנים.
    מיהו השחקן המאכזב של השנה?רונאלדיניו, בנו על האיש יותר מדי.
    מיהו השחקן המפתיע של השנה?גייל קלישי. אחרי שקאשלי קול עזב, רואים שהצרפתי פשוט טוב ממנו.
    מיהו השחקן הצעיר(עד 23) של השנה?ססק פאברגאס, בגיל צעיר מנהיג את מרכז הקישור הפאנטסטי של ארסנל הצעירה, שעד לבוקסינג די הוליכה את הליגה.
    מיהו מאמן השנה?פרגוסון.
    והמאמן הגרוע?אין מישהו, אולי יש מאמן מאכזב, וזהו לדעתי סטיב מקלארן.

מיהו מועדון השנה?ריאל מדריד, אליפות בדקה ה-90
    מיהו המועדון הגרוע ביותר של השנה?אין ממש.
    מיהו המועדון המאכזב של השנה?ברצלונה, שאפו לכל התארים, וייצאו קרחים מכאן ומכאן.

מהו שער השנה?מסי מול חטאפה, קאקא מול יונייטד,אדבאיור מול טוטנהאם, ההחלטה קשה. נלך עם מסי.
    מהו בישול השנה?
    מהי החמצת השנה?רוזיצקי מול צסק"א מוסקבה
    מהו הרגע שעשה לכם את 2007?לראות את דייויד בקהאם, שחקן עם מיליונים בבנק, אבל משקיע כמו ילד בן 18 שרק עלה לבוגרים, לוקח אליפות אחרי 3 שנים שכונות בריאל.
    מהו הרגע השמח של 2007?
    מהו הרגע העצוב של השנה?אלכס הברזילאי נוגח בדקה ה-82 לרשת של להמאן ושולח את ארסנל הביתה ואותי להוציא זכוכית מהרגל, אחרי ששברתי כוס.
    מהי החתמת השנה? באקארי סאניה, נאני.
    ומהו הרכש הגרוע ביותר של השנה?הנרי
    משחק השנה:פה אני משוחד טיפה, ארסנל נגד יונייטד באמיריות, הנרי בדקה ה-93, ובאופן סימבולי, זהו גם שערו האחרון במדי התותחנים.
    ------
    אם יורשה לי להוסיף סעיף:
    עסקת השנה:הנרי עובר לבארסה,ארסנל מרוויחה את פאברגאס, אדבאיור, וכל הצעירים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/12/07
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מיהו שחקן השנה? רוביניו ומסי , אמנם קאקא זכאי לתואר מקצועית אבל אותי הוא איכזב שלא הגיע לייצג את הנבחרת שלו בקופה אמריקה.

מיהו השחקן המאכזב של השנה? קלאודיו לופס , למרות כל האהבה אליו אכזבה גם בצד המקצועי וגם בהתנהלות מחוץ למגרש

מיהו השחקן המפתיע של השנה? חביאר סאנטי , תענוג , הוא פשוט לא נגמר

מיהו השחקן הצעיר(עד 23) של השנה? מסי ורוביניו במידה והוא בגיל המתאים

מיהו מאמן השנה? ראמון דיאס , בלי רכש כמעט הרים מועדון מהקרשים לאליפות

והמאמן הגרוע? גוסטאבו קוסטאס , יאהב אותו לנצח בתור אוהד ושחקן עבר אבל בתור מאמן שישאר בפרו , פאראגוואי וכו'... וכמובן גם מאמנה של נבחרת אנגליה זכאי לתואר הזה

מיהו מועדון השנה? מילאן , במצבה לזכות בליגת האלופות זה דבר מדהים

מיהו המועדון הגרוע ביותר של השנה? ראסינג קלוב , ביזיון שרק מחריף

מיהו המועדון המאכזב של השנה? בוקה , למרות הליברטדורס

מיהו המועדון המפתיע של השנה? טיגרה , סתמו הרבה פיות השחקנים של טיגרה השנה

מהו שער השנה? הומברטו סוואסו בתבוסה של צ'ילה לברזיל בקופה אמריקה , השחלה בנגיעה והקפצה מדהימה מעל דוני.

מהו בישול השנה? גדול על הזיכרון שלי

מהי החמצת השנה? גם קשה אבל פשוט זה טרי לי בראש , גמר הסוד אמריקנה , קאלדרון ממרכז השער בתוך רחבת החמש בועט לקורה

מהו הרגע שעשה לכם את 2007? לצערי לא היה

מהו הרגע השמח של 2007? חגיגות 40 שנה לזכייה הראשונה של קבוצה ארגנטינאית בגביע הבין לאומי , וזה אומר הכל על ראסינג אם זה היה הרגע השמח שלנו השנה

מהו הרגע העצוב של השנה? כל מקרי המוות על המגרש ומחוץ לו באיטליה , ארגנטינה , אקוואדור וכו'...

מהי החתמת השנה? עושה רושם שטורס בליברפול , מהעונה הקודמת הייתי הולך על מסצ'ה בליברפול

ומהו הרכש הגרוע ביותר של השנה? יש כמה : פראדס , אבאלוס , סאלסדו , צ'טרוק , צ'אנצ'י אסטבז , קבררה + רונאלדו במילאן אולי (למרות סיום העונה הקודמת)

שתהייה שנה טובה יותר מהקודמת לכל משתתפי הפורום
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. אבו Member

מיהו שחקן השנה?- אני חושב שבשכלול עם תארים כ. רונאלדו, כי כמובן שהפרמייר ליג הרבה יותר יוקרתית וקשה מהצ'מפיונס ליג. אבל היכולת האישית של קאקא הדהימה אותי השנה. עדיין רונאלדו. אבל בניגוד לקאקא, יש לו גם לא מעט צדדים מכוערים, ובעיקר: הצגות, הצגות, הצגות. בשביל מה?
    מיהו השחקן המאכזב של השנה?-הנרי? רק על השער ב-21 בינואר לא הייתי בוחר בו. איך אפשר?
    מי שכן אני בוחר בו הוא רונאלדיניו. מספיק לראות את המשחק של ברצלונה מול ריאל מדריד, שבו מה שרונאלדיניו חיפש זה צלילות וכדורים חופשיים, כי גם הוא יודע שאת היכולת לעבור שחקנים הוא כבר איבד.
    מיהו השחקן המפתיע של השנה?[/B]אדבאיור, מי באמת חשב שהוא יגיע לרמה הזאת?
    מיהו השחקן הצעיר(עד 23) של השנה?- את רונאלדו בחרתי לשחקן השנה, פה יש שניים- מסי המלוכלך, וססק פאברגס.
    מיהו מאמן השנה?- פרגוסון.
    והמאמן הגרוע?- מקלארן.

מיהו מועדון השנה?- מנצ'סטר יונייטד, מועדון ענק אבל העונה עם טונות של אופי.
    מיהו המועדון הגרוע ביותר של השנה?-ניוקאסל, טמבלים.
    מיהו המועדון המאכזב של השנה?- ברור שולנסיה, באנקר.
    מיהו המועדון המפתיע של השנה?- אין לי.

מהו שער השנה?קראנצ'ר מול קארסון.
    מהו בישול השנה?- אדוארדו בוומבלי.
    מהי החמצת השנה?- ארסנל 2006\2007, היו כל כך הרבה...
    מהו הרגע שעשה לכם את 2007?- הנרי מול מנ' יונייטד ואדבאיור בליין(העונה). שתי אורגזמות.
    מהו הרגע השמח של 2007? *- צ'פורה כובש בדקה ה-94 במחזור הפתיחה של העונה מול טוטנהאם. גם לראות את פאברגס מפרק לאשלי קול את הצורה- תענוג. קינג פאברגס
    מהו הרגע העצוב של השנה?*- פוארטה.
    מהי החתמת השנה?- אנערף..פנטאני.
    ומהו הרכש הגרוע ביותר של השנה?-פאביו גו'ניור.

13. Ampelmann Member

אני עדיין נדהם מזה שאנשים ששמעו את השם גיא לוזון בכל זאת חושבים שמקלארן היה המאמן הכי גרוע העונה. מקלארן נכשל, לוזון השמיד...

14. George Best Member

שחקן השנה - אומנם קאקא סחב את מילאן בדרך לעוד זכייה בצ'מפיונס, אבל כריסטיאנו רונאלדו הפך את עצמו משחקן מפוצץ בכישרון אך לא יעיל לשחקן פשוט מושלם, ונתן ועדיין נותן עונה אדירה.אני חייב לבחור בפורטוגזי.
    המאכזב - אדריאנו.מחלוץ ענק ואחד הטובים בעולם לשחקן שכרגע נראה גמור, על המגרש ומחוצה לו.
    השחקן המפתיע - וידיץ' ואדביור שאחרי פתיחות לא מזהירות בקבוצות שלהם הפכו למניות בטוחות ולשני שחקנים יציבים ופנטסטיים, פשוט כך.הפעם אני אפרגן לאוכלי החלזונות ואבחר בקאנו 2(שמתם לב שיש להם גם את אותו המספר על הגב?).
    המאמן - פרגי, האימפריה חזרה אחרי שלוש שנים של הפסקה.מילה טובה(ענקית) גם לונגר.
    המאמן הגרוע - חד וחלק, סטיב מקלארן.ראש כרוב פחדן.
    מועדון השנה - מאנ יונייטד, שכרגע היא הקבוצה הטובה באירופה.
    המועדון הגרוע - ולנסיה.
    המאכזב - ולנסיה וספרס.
    המועדון המפתיע - אממ אני אתן את הקרדיט למועדון שאני די מספמט - אספניול, שנותנת עונה מדהימה.
    שער השנה - וואו, היו כל כך הרבה.סקולסי מול וילה היה מרהיב, אבל השער שהכי אהבתי היה של מרסקה בברנבאו במשחק שאפילו ריתק אותי ל90 דקות לכיסא, משחק ענק!
    בישול השנה - קשה מדי לחשוב..
    הרגע שעשה לכם את 2007 - חד וחלק, ג'ון אושיי באנפילד אשתקד.
    הרגע השמח - היו הרבה, אבל אני אלך על מוריניו מפוטר ואברם ממונה למנג'ר צלסי.
    הרגע העצוב - כמובן שפוארטה, חיים של בנאדם שווים פי 100 מכל תוצאה/תואר.חייב לציין גם את אברם גרנט ממונה למנג'ר צ'לסי.עם כל השמחה שהאיש הלא ראוי הזה ממונה למאמן אחת הקבוצות הטובות בעולם, החליא אותי לראות עד כמה הקומבינות והעסקנות עמוקה גם בכדורגל האנגלי.לא סובל את זה.
    החתמת השנה - אנדריי וורונין :aaarofl:
    הרכש הגרוע - אם שבצ'נקו נחשב - אז הוא.אם לא האוקראיני, אז הנרי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/07
  15. REAL MADRID Member

פתאום נזכרתי בבישול השנה.
    הדריבל המדהים של רוביניו עם נבחרת ברזיל נגד צ'ילה אני חושב.. אני אשמח אם מישהו ייתן פה לינק מיויטיוב לגול.