20:נצחון קליל לברסה,קשה לריאל. ויריאל ממשיכה לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י שי, ‏22/1/11.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אולי צריך להחזיר את אבל. קיקה לא מזהה מי פוגע במורל של הקבוצה. להעיף את פורלאן ואת ראול, ואם בשביל זה צריך לפטר את קיקה, אני בעד.
    פריאה לא אשם בשער. הוא לא ידע שראול כבר לא שחקן אטלטיקו.
    דבר ראשון אחרי המשחק קיקה צריך להתנצל בפני קושטה ואסונסאו. הם הכי נדפקו בהרכב של היום. מן הסתם הם גם הכי בלטו.

2. riquelme1 Member

אתה תמיד נזכר מאוחר דני. הלוואי אתלטיקו הייתה משחקת כמו בתקופה הקצרה של אבל ראסינו, שהוא הגיע לאתלטיקו, היא ניצחה 6 משחקים ברצף והוא הוביל אותה לאלופות, אני חושב שבתקופת קיקה אתלטיקו לא ניצחה יותר מ3 משחקים ברצף.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל ראסינו שילם את המחיר של טעויות ההנהלה באותה שנה..לא היתה בררה או להעיף את פיאטריץ' או אותו..

חאבייר אגירה :aaaprot:

הוא בנה את הקבוצה, אצלו היתה שיטה קבועה ודרך מסודרת..הקבוצה היתה מגיעה מוכנה למשחקים ויודעת לאסוף נק' גם כשאנחנו לא עדיפים על היריבה...עד היום לא מבין למה פיטרו אותו, הקבוצה נקלעה ל 3 משחקים לא טובים ופתאום מפטרים אותו...הוא לקח את מקסיקו שכמעט בטוח לא היתה עולה והעלה אותה ונראיתה נהדר במונדיאל, תראו מה הוא עושה בסראגוסה היום ואיך הקבוצה נראית מאז שהוא בא..

4. פריד טאהר Member

פעם שנייה ברציפות בליגה מוריניו מעמיד הרכב מוזר ועלול לשלם על זה ביוקר , אותה טעות חוזרת על עצמה - כשיש לך צמד שחקנים שמשחקים באותה עמדה ואחד מהם חסר אסור לספסל את השחקן השני בשום פנים ואופן , שבוע שעבר פיפי פצוע ומספסל את הבן-זוג שלו קרבליו , השבוע סמי חדריה פצוע ומספסל את אלונסו !! באמת לא מובן,או שאדון מוריניו כבר הרים ידיים ומוותר על הליגה לזכות הגביע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/11
  5. פריד טאהר Member

1-0 לבלאנקוס משער של קארים בנזימה . אני מקווה שמוריניו ילמד לקח מהמשחק הזה

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ריאל נעצרה מעט אחרי פתיחת עונה טובה, הכל הולך קשה, הכל בקושי, הכל על הקשקש, אין ספק שלפציעה של היגוואין יש חלק בזה, אבל עדיין יש לריאל את כל הכלים לעשות את זה חלק וקל יותר.

7. Zizou10 Member

משחק רע מאד של ריאל, במחצית השנייה שצ'אבי אלונסו נכנס היה הרבה יותר סדר במשחק ולא רק מובילי כדור, ועדיין החורים בהגנה מצד שמאל שהותיר מרסלו (בעיקר בדקות הסיום), פשוט בנס לא הפכו היום לגול עם יכולת טובה של קסיאס, קצת עזרה מהקורה, וקרבאליו שהיה כמעט היחידי שהגיע היום למשחק מחוליית ההגנה- גם מצד ימין, ארבלואה פשוט מגן מגוחך.

עם יכולת כזאת בפיחואן יום רביעי, התוצאה לא תהיה כזאת ורודה עבור ריאל לצערי.

8. riquelme1 Member

עוד ניצחון לויאריאל, 2-1 על סוסיאדד, הבאסקים עלו להיתרון ראשונים, אבל צמד של רוסי סגר סיפור, ויאריאל יכלה לכבוש עוד 2-3 בקלות אבל החמיצה המון.

עם נוציא את שתי הגדולות לרגע, המאזן של ויאריאל הוא פנטסטי, 42 נקודות, כבשה כבר 40 שערים, ונראת בדרך הבטוח לליגת האלופות, למרות שהפער מולנסיה הוא 2.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הרקולס - לצערי למרות התחזיות המעודדות פאריניוס לא יהיה בסגל למשחק בבילבאו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx כנראה ויגו שומר אותו למשחק מול בארסה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

בנוסף אליו, גם טומר הצרפתי ודרנתה יעדרו, מה שמעלה את החשש הכבד שסנדואה ישחק באגף שמאל. אם בפוסט הקודם שידרתי אופטימיות זהירה, זה מתחיל להתפזר. מקווה מאוד לראות חוליית קישור מעובה יותר מהרגיל בשביל להוציא נקודה בחוץ כבר, כריסטיאן יכול לתרום הרבה במרכז וצריך גם לראות איך מגיע תיאגו גומז שחוזר לסגל ויכול לשמש אופציה טובה לעיבוי המרכז.

אם ויגו יחליט לעלות במערך הרגיל, אני מקווה שטוטה ישחק על קו שמאל, או אולי אפילו קיקו, למרות שזה לא התפקיד הטבעי של שניהם.

בנוסף לפורטוגלי, גם אברהאם פאס חזר לסגל לאחר העדרות עקב פציעה.

הא, ומשהו שכמעט שכחתי - אני יודע שאין סיכוי שזה יקרה, אבל במשחקי החוץ הייתי מעדיף לראות את פורטייו משחק לפני טרזגה. הספרדי הרבה יותר נייד ויותר מתאים לסגנון המשחק, או יותר נכון לחולשה, של הרקולס במשחקי חוץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/11
  10. Andrei Kanchelskis Member

השנאה והשחצנות מעוורת את האוהדים בארץ מה אפשר לצפות מהישראלים שבחרו באנייסטה כספורטאי השנה לפניי נאדאל אפילו בספרד נאדאל נבחר ראשון.
    לברצלונה מחלקת נוער טובה והרבה כישרונות שמשחקים באותה שיטה שנים רבות אני לא רואה את גווארדיולה מצליח בקבוצה אחרת גם רייקארד הצליח בברצלונה ונכשל במקומות אחרים כל הפרוייקט של ברסה והתכנון מאחוריו הוא של יוהן קרויף . כבר השנה ריאל יזכו באליפות זה רק עניין של זמן . וכום פה יאכלו את הכובע . ברסה משחקת מעצבן היא לא כל כך התקפית אלא מחזיקה הרבה בכדור וללא מסי היא לא שווה יותר מדיי. מאמן עם שיטה מצלח גם ללא שחקן אחד ויחיד ובלי מסי בארסה תיכשל עם כל הכבוד לכל הצ'אבים ואינייסטות שלהם וגם הפדרויים ווייות וכל השאר.

11. קטלוני Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx
    נראה לי שהתבלבת עם וואן או ספורט 5....

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אוקי ו..
    הודעת תסכול?

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הרקולס חוזרת על תצוגת החוץ הרגילה שלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx למזלה קורטס ופריצלר התחמקו מאדומים גם.

נפטרנו מעולו של סנדואה, אז מגיע ויגו ומעלה את רופטה, שני שחקנים שמקומם בליגה אחרת. רופטה מקבל הרכב, אבל אגילאר המאכזב משלים 90 דק', בעוד קיקה, טוטה ופורטיו בקושי רואים דשא. ההימור על הכשירות של פאס התגלה כטעות קשה. ותודה לואלדס שהיה מנקודות האור הבודדות במשחק כזה.

לאור המשחקים הצפויים בתקופה הקרובה והתחזקות היריבות בתחתית, הרקולס לא נראית במצב טוב וויגו צריך להוציא את הראש מהתחת ולהתחיל להגיב למחדלים במשחקי החוץ. רכש לא יגיע, אז החסרונות של הסגל לא יפתרו מבחוץ, עוד סיבה להתחיל ולשנות כיוון.

לא עוד סנדואה, רופטה ואבל אגילאר. לתת כאפה לשוער הזה ואולי אפילו לעלות את השוער השני שאני לא מכיר, הרבה יותר חלש הוא לא יכול להיות. יותר דקות לכריסטיאן, טוטה וקיקו. במשחקי חוץ פורטייו לפני טרזגה ולצופף את האמצע. להכשיר כבר את טומרט, פאריניוס ודרנתה.

14. riquelme1 Member

תיסכול זה לא מילה, אבל באמת אחד ההודעות ההזויות שקראתי כאן לאחרונה.

איי הרקולס, הרקולס...

15. Andrei Kanchelskis Member

חח אוהדי בארסה יקרים תירגעו אני אך ורק בעדכם בליגה הספרדית(אני אוהד שרוף של מנצ'סטר יונייטד ושונא שנאת מוות את ריאל מדריד), רציתי לשלוח פה הודעה הזויה ולנסות לראות מה יהיו התגובות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/11