20:נצחון קליל לברסה,קשה לריאל. ויריאל ממשיכה לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י שי, ‏22/1/11.

1. noamvcf Member

אין מה לעשות,טינו בכושר הרבה יותר טוב ממנו.באנגה לא מזכיר קמצוץ מהיכולת של עונה שעברה ויש גבול כמה הוא יכול לקבל חסד נעורים בגלל היכולת שהוא הציג עונה שעברה ולפתוח בהרכב.
    אני מקווה שיש הסבר טוב להגנה שפתחה את המשחק כי זה פשוט דבר בלתי נסבל, השילוב של דלברט את סטנקביוצ'יוס יבייש אפילו את ההגנה של הפועל ר"ג (בלי לפגוע כמובן).למרות התוצאה אני עדיין מרגיש שאנחנו פשוט קבוצה שאוהבת לבעוט בדלי ולהרוס לעצמה.
    הנקודות הטובות הן שסולדאדו וטינו קוסטה מראים כושר טוב וכשאמרי יחליט לפתוח עם הגנה נורמאלית אולי נראה יכולת יותר טובה של הקבוצה(נכון שהם שיחקו לא רע אבל היינו ביתרון שחקנים רוב המשחק אז זאת לא כזאת חוכמה,במיוחד שאתה פייבוריט עוד לפני המשחק).

2. hai80 Member

נכון , להוציא את השנתיים שלוש האחרונות שהן השיא של צ'אבי באנגה שחקן הרבה יותר טוב ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/11
  3. riquelme1 Member

גם בתור מעריץ גדול של באנגה, אני יכול להגיד שהמשפט הזה הוא עוד אחד מהמשפטים המגוכחים שלך.

נעם, באנגה שיחק פחות העונה, הוא היה פצוע וגם הוא לא פותח בכל משחק, פעם אחד כן פעם לא, אבל שהוא משחק הוא תמיד מוכיח שבמקומו בהרכב. טינו קוסטה שחקן נהדר ואני אישית באמת התאהבתי בו, אבל באנגה זה קלאסה אחרת, אני מסכים שצריך לעשות בינהם רוטציות, אבל באנגה עדיף עליו.

אני מאוד מקווה שאמארי לא ימשיך עם קוסטה על הספסל, בלעדיו ההגנה של ולנסיה פח אשפה. ואני מקווה שגם טופאל יועדף על מדורו.

4. hai80 Member

טינו ובאנגה ממש דומים בסגנון המשחק שלהם, לדעתי הם יכולים גם לפתוח ביחד בהרכב.. בכל מקרה באנגה עדיף עליו.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כל משחק חוץ הוא קשה להרקולס, אבל סאן מאמס הוא אצטדיון קשה במיוחד. למרות הכל יש גם בשורות מעודדות לקראת פתיחת הסיבוב החדש: לשימושו של אסטבן ויגו יעמוד סגל כמעט מלא לראשונה העונה, למרות שעדיין שי כמה בספק. טומר לא יגיע כמעט בוודאות, אך טיאגו גומס שותף במשחק אימון וצפוי להכלל בסגל לאחר פציעה ארוכה שפגעה בקבוצה. אברהאם פאס ודרנתה סוחבים פציעות אך שבו להתאמן והחדשה אולי הכי משמחת לאוהדים, היא שובו של פארי לעניינים אחרי שלא שיחק מתחילת העונה. הקשר לא יודע עדיין אם ישותף במשחק, אבל הוא לקח חלק במשחק אימון השבוע ולא סבל מבעיות פיזיות (כן דווח ששיחק רע אמנם).

http://img413.imageshack.us/img413/3366/farinosdemuestralistore.Xxx

חוזר לעניינים? מרכז הקישור של הרקולס חסר מישהו שמעבר ללחימה ידע גם לנהל את המשחק. אבל אגילאר עד כה לא מספק את הסחורה שמצופה ממנו ופאריניוס יוכל להיות האיש הזה.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רואה שלא ציינו זאת כאן, אז אתמול רשמה בארסה את ניצחונה ה- 14! ברציפות בליגה.
    בכך השוותה את שיא הניצחונות בליגה הספרדית, שאותו קבעה ריאל מדריד. אם בשבוע הבא בארסה שוב תנצח, היא תשבור את שיא הניצחונות הרצופים בספרד. שיהיה בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/1/11
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב למשחק:

דה חאה-ואלרה,אויפאלושי,פראה,לופז-אסונסאו,ראול גארסיה,אליאס,חואנפראן-דייגו קוסטה,פורלאן

לא משנה איך,חייבים לנצח :aaarse:

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

http://i54.tinypic.com/34is4ew.Xxx

9. הקפיטליסט משער 2 Member

לואיס פראה והעולם שותק. מי פה אמר שהוא קפטן בלי סרט? יותר בכיוון של בלם בלי שכל.

הסיכוי הכי גדול של אתלטיקו להבקיע זה מפנדל.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי ת'40 דקות ראשונות והרגע חזרתי וראיתי שקיבלנו גול...המשחק היה זוועה..לא יאמן איך אנחנו נהיה בפער של 10 נק' מולנסיה לא יאמן...שוב הרכב דפוק אבל עם זה אנחנו תקועים עד לסוף השנה

11. הקפיטליסט משער 2 Member

שפת הגוף של קיקה על הספסל משדרת ייאוש מוחלט. יכול להיות שסוף הרומן מתקרב?

12. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

הרכב ריאל להיום :

קאסיס ; מרסלו, קראבאליו, ראמוס, ארבלואה ; גאגו, גראנארו ; קאקה, די מריה, כריסטיאנו ; ובנזמה .

13. hai80 Member

איזה מאמן מטומטם מוציא את אליאס ומכניס את מרידה במקום להוציא את ראול גארסיה ולתת לאליאס לשחק בתפקיד המקורי שלו,

14. פריד טאהר Member

?? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    מוריניו השתגע! זה לא הזמן לתת מנוחה לאלונסו , גם אם ברביעי מחכה לך סביליה

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שקורה למי שמאמין בקיקה סנצ'ז פלורס !! ואני אמור לאכול חרא בגלל זה כל שבוע, פשוט נהיה עונש לראות כדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

ההנהלה עם המאמן הפכו אותנו לקבוצה הכי מסכנה בליגה,פשוט בדיחה של קבוצה...אני נראה נביא ליד האפסים שיש שם..הקבוצה לא מסוגלת לא להפסיד משחק שהיא לא טובה בו, חבורת לוזרים חסרי יכולת...קיקה כל שבוע פשוט עושה כל טעות אפשרית ומחריב לנו את המועדון...

תודה לאנשים שהחזירו אותנו עשור אחורה