2-1 לרומא על מנצ'סטר, 1-1 בסטמפורד ברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/4/07.

1. Football God Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/07
  2. spurs229 Member

יא אללה איזה פרשנים מפגרים.
    "מ-80 קילומטרים אפשר לראות שהיה פנדל"
    לא פנדל ולא נעליים, תאקל נקי.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה יופי של מילאן,פירלו גאטוסו אמברוסיני וסיידורף גדולים,כמה כיף לראות את נטסה ומלדיני עם כלכך הרבה נסיון.כמה חבל שרונאלדו לא יכול לשחק,אוי כמה חבל..
    וד"א טאקל נקי זה לא היה,היה פה פנדל.בלי וויכוח.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ראיתי מגע של לוסיו עם הכדור , רק עם הרגל של קאקה

5. לא מצאתי כינוי Member

משחק די פושר בהולנד. ליברפול סך הכל עושה את שלה, לא מסתגרת אבל גם לאמאיימת יותר מידי. גם איינדהובן לא בשיאה היום. אני במקום בניטז מוציא את קראוץ' ומכניס את בלאמי וגומר את המשחק ולא משאיר שום סיבה לראות את הגומלין. אין בזה סיכון מיוחד, ואיך שאיינדהובן נראית היום ליברפול יכולה גם לגנוב את השני.

skiman,
    כל מה שאתה אומר נכון. אבל לזכות רביבו יאמר שהדבר היחיד שטוב אצלו זה שהוא קורא את המשחק באופן מצויין. יודע לנתח מערכים/שינוי טקטי באופן מצויין, וזה לעומת הפרשן שמשדר עכשיו את מילאן - באיירן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. spurs229 Member

שימו לב לרגל ימין של לוסיו.
    נוגעת בכדור עוד לפני שלוסיו נוגע בקאקה.

7. מיכל3 Member

היה פנדל והתשובה של מילאן על החלטת השופט הייתה בהבקעת גול דקה אחרי המקרה. אין ספק שהיתרון מוצדק, סופסוף אני רואה מילאן טובה, תוקפת ולא בינונית למדי. נסטה עם משחק מעולה עד עכשיו, ניתן לראות כמה הוא היה חסר במשחקים שהוא לא שיחק ומלדיני עושה את העבודה שלו עד עכשיו ברוגע ובשקט, כהרגלו. אני מקווה שאותה מגמה תמשיך במחצית השנייה ושנגדיל את התוצאה, כי 1-0 זה יתרון מאוד נזיל ואני מקווה שאנצ'לוטי לא יסתפק בתוצאה הזאת. וצעד מאוד מתבקש-אינזאגי במקום ג'ילארזירו!! נמאס כבר מההחמצות של העציץ הזה, פשוט נמאס. או שהוא מחמיץ או שהוא הורס את ההתקפות, דבר אחד טוב לא ראיתי ממנו היום ובכלל כמעט העונה הזאת ממנו.

8. Raulito Madridista

לטעמי המחצית בין מילאן לבאיירן מינכן דיי מאכזבת, אני ציפיתי ליותר התקפות מסוכנות. משחק חלש מאוד של באיירן שפרט לבעיטה של אוטל מרחוק שדידה הדף דיי בקלות לקרן, לא הגיעה למשחק. ואן בומל שמנהל את המשחק שלה מאוד חסר לקבוצה, אין מעבר בין הגנה להתקפה, אנצ'לוטי פגע בול עם היתרון של קשר נוסף במרכז המגרש, סיידרוף חופשי כל הזמן. גאטוסו ופירלו ביום טוב, אוטל והארגריבס לא יודעים מה לעשות נגדם. ג'ילארדינו מפשל בינתיים, אבל הוא הסיך את דעתם של לוסיו וואן בוייטן, ופירלו בתנועה גאונית חתך את ההגנה, בא מאחוריה וכבש את השער, שער יפה, גם אם זה מצב נייח. גאטוסו חוטף הרבה כדורים, ההגנה של מילאן יציבה מאוד. באיירן מאבדת כדור בקלות, מקאיי לא קיבל כדור נורמאלי אחד, ובאיירן פשוט משחקת שבלוני ומשעמם, שום תנועה באגפים, שום ניסיון לכדור מתוחכם, כל פעם שבאיירן יוצאת קדימה זה נגמר בבעיטה מרחוק. תוצאה כזאת תיהיה לא רעה לבאיירן, שצריכה להיזהר לא לספוג את השני. אני חושב שהיצפלד מתאים לו התוצאה הזו והוא יישתדל להרוס למילאן את המשחק ולהעביר את ההכרעה הסופית לאליאנז ארינה, 1-0 זו תוצאה שבאיירן יכולה לשבור. באיירן חייבת להתחיל לשחק על הקרקע, מאלדיני ונסטה נוגחים ומרחיקים בקלות את ניסונות ההגבה הפתטים של באיירן. רנסינג מבאיירן הציג משחק טוב, בעיקר ההצלה נגד ג'ילארדינו, שנגח לו דווקא כדור חכם נגד כיוון התנועה, אבל בשער של מילאן יש לו חלק. לטעמי, היצפלד חייב להכניס את שול, חסר לבאיירן מנהיג במרכז המגרש, בקישור, שול יישחק באגף במקום סליהמידיץ, אולי הניסיון שלו ייתרום.
    שורה תחתונה: מילאן כמעט כל השנה בינונית, גם לקישור שלה פרט לקאקא יש חלק בזה, אבל, שחקנים גדולים מתעלים על עצמם ברגע האמת, ובמחצית הראשונה, פירלו, גאטוסו וסיידרוף מציגים את היכולת הטובה שלהם.

עריכה: גול חוקי לטעמי של ג'ילארדינו נפסל, שיפוט לא טוב גם ברמות הגבוהות ביותר וחבל. לא היה מקום לצהוב, הוא באמת לא שמע את השריקה לדעתי, וגם אם כן, לא צריך להיות קטנוני.

בקשר למשחק של ליברפול שאני לא רואה אותו, גם את הגול לא ראיתי, אבל ידעתי שאם ליברפול תבקיע זה ג'רראד, אני משתכנע לאט לאט שהוא אולי השחקן הטוב בעולם.
    עריכה: 2-0 לליברפול משער של ריסה, אמרתי שהוא מסוכן השחקן הזה. המשחק גמור, ליברפול בשמינית הגמר. איינדהובן ממשיכה את התקופה הרעה שלה.

9. SeRgInHo Member

שיפוט ביזיוני, אפילו שיפוט בספרד טוב יותר. פנדל שם בחיים לא היה, והגיע לקאקא צהוב על התיאטרון.
    אולי החלטה שהכריעה את העולה לחצי גמר (למרות שכמובן כלום לא סגור).

10. Spanish Weapon Member

פ.ס.וו פשוט פתטית במחצית השנייה, לא מבין את ההתפרקות הזאת.
    משחק פשוט מושלם של ליברפול מבחינת הגנה והתקפה , ליברפול עלתה היום לחצי הגמר,ברכות.
    אה ושכחתי את האי הכללה של פרפאן במחצית השנייה, אחד החילופים ההזויים שראיתי.

שיפוט פשוט ביזיוני של השופט הרוסי במשחק של מילאן-באיירן , לא פנדל ולא נעליים.
    באיירן כבר יודעת מה זה לחזור מפיגור בחוץ (3-2 בברנבאו) ולדעתי באליאנז ארנה היא תנצח את מילאן.
    בואנה הם אשכרה השוו , מדהים מדהים , כל פעם אני נוכח מחדש לדעת שהמשפט "כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף הגרמנים מנצחים" נכון גם היום - אז אומנם לא ניצחו אבל עם רגל וחצי בחצי גמר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/4/07
  11. SeRgInHo Member

מסתבר שיש צדק בכדורגל!

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גנבים.

עריכה - מה לעזאזל מוצדק פה?! ראית את המשחק? כי השופט שרק לפנדל שלא היה? ואת הפנדל 100% שהוא מנע ממילאן בחמצית הראשונה מה יש לך לומר? ועל זה שבאיירן הגיעה לבידוק 2 מצבים בכל המשחק וכבשה את שתיהם זה מוצדק? באיירן גנבו פה תיקו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/4/07
  13. Football God Member

הצדק נעשה!!שופט מושחט,אני כל כך שמח שבאיירן סיימו ככה את המשחק.

14. Zizou10 Member

איזה גול מגוחך שדידה חטף הרגע, פשוט גול שלשוער בילדים אסור לקבל.
    במצב הנוכחי באיירן במצב מעולה לעלות לחצי הגמר.

15. city Member

דידה שוער פשוט לא מספיק טוב. למרות מתנה מהשופט מילאן לא מצליחה לנצח, והכול בגלל טעויות של שוער.
    ואן בויטן - כשהוא היה בסיטי (לפני שלוש שנים) אני התלהבתי. תראו איפה הוא היום ואיפה סיטי..