2-0 ענק לארסנל על יובה, 0-0 לבארסה ולמילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏26/3/06.

1. Mourinho Member

ובעיקר כי יש לה שחקן כמו אלסיו טאקינרדי.

אינטר גדולה עלייה לא בהרבה, בגלל זה אנחנו אומרים שויאריאל בהחלט יכולה לעבור את אינטר, אולי אנחנו שוכחים- אבל זה כדורגל, קוראים דברים לא צפויים, מי האמין שיובה ומילאן יודחו ע''י לה קורניה? מי האמין שפורטו תיקח את ליגת האלופות, מי האמין שליברפול תיקח את ליגת האלופות? הכל יכול לקראות, בלי פיגו ואדריאנו אינטר לא שווה יותר מדי.
    תפסיק לזלזל בכל דבר שבוא קשור לבארסה, רונאלדיניו השחקן מספר 1 בעולם, על כך אין עוררין, וכבר היום הוא אחד הגדולים בהיסטוריה.
    גרינצ'ה ופושקאש כן, רונאלדיניו לא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/06
  2. Jose Mourinho Member

איזה זילזול, איזה זילזול... תאמין לי שגם בלי פיגו ואדריאנו, וגם בלי טולדו, סמואל, ורון ורקובה יש לאינטר הרכב שעולה על זה של ויאריאל, אז תעשה לי טובה ותיזהר לא לאכול את הכובע בסוף.

ויאריאל יכולה לעבור את אינטר, אבל הסיכויים שלה קטנים מאוד. הייתי מגדיר את זה ככה - 70%-30% לאינטר. וזה לא יותר אחוזים לנו רק כי באינטר אוהבים לפשל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/3/06
  3. FelaKaT Member

נכון, הצעקות שלו מהספסל מבלבלות את השחקנים שנמצאים על כר הדשא, מלחיצות את סנה ולכן הוא מאבד כל כך הרבה כדורים.

רק אל תבקש אחרי זה מסרג'יניו לדבר על קבוצות שהוא לא מכיר. אינטר גדולה עליה כמעט בכל עמדות מלבד אולי עמדת המאמן ובלם אחד.
    אינטר קבוצה טובה יותר מויאריאל ואת כל הדוגמאות של ההפתעות שהבאת ניתן להוריד באסלה או לתת להם מקום ברשימה של קדימה לכנסת, זה שליברפול ופורטו זכו באלופות לא הופך את סיכוייה של ויאריאל לטובים, זה רק מראה שאין בלתי אפשרי בכדורגל.

אתה יודע מי זה בכלל גרניצ'ה ומה הוא עשה בקריירה שלו?
    רונאלדיניו עשה:
    זכה עם בארצלונה באליפות(שגם אם סבתא שלי הייתה משחקת בעמדה שלו בארסה הייתה זוכה, אבל ניחא), והקשית מעל סימן. אחד הגדולים בהיסטוריה ללא ספק!

אתה רואה לאיזה מצב הגענו? אני צריך להגן על כבודה של אינטר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/3/06
  4. Mourinho Member

אלסיו טאקינדרי שחקן הרכב בויאריאל העונה, לפחות ברוב המקרים. (ברוב המקרים שהיא משחקת רע).

אתה שוב לא מוכן לקבל את הדברים שלי, איפה אמרתי שאינטר לא קבוצה טובה יותר מויאריאל? ברור שאינטר קבוצה טובה יותר, אבל עדין אינטר היא לא קבוצה מפחידה כמו בארסה, מילאן ויובה. אתה מספיק עשיתה מאינטר קטנה והראת את החיסרונות שלה בדיון בפורום איטלקי, למה אני צריך לעשות אתזה שוב? לאינטר יש הרבה חסרונות שויאריאל יכולה לנצל, אם ויאריאל היו נגד צ'לסי\בארסה\יובה, הסיכויים שלה היו נמוכים בהרבה, אינטר היית אחת היריבות הכי נוחות שהיא יכלה לקבל.

הקשית מעל סימן זה נחמד, במילים אחרות יש לו גביע העולם בכיס, אגב, גם למארדונה יש אליפות עולם וכמה תארים עם נאפולי, עכשיו- עד גיל 30 לרונאלדיניו יהיה יותר תארים ממארדונה, לא אמרתי שרונאלדיניו יהיה גדול יותר ממארדונה, כי לא יהיה יותר גדול ממארדונה, מה שכן, רונאלדיניו כבר היום שייך לרשימה של הגדולים מכולם, למה? כי היזכרו את השם שלו גם עוד 40 שנה כשחקן הטוב בעולם.
    להרבה שחקנים גדולים אין גביע עולמי, לרונאלדיניו כבר יש- במילים אחרות, רונאלדיניו אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה, בזכות הכשרון שלו, תארים? יש כבר היום, יהיו יותר בהמשך.

הסיכויים 60-40 לאינטר. בלי אדריאנו החלוצים שלכם הם: אובפמי ורקובה\קרוז לא עולים על פורלאן וגיז'א פרנקו. ריקלמה וסיינה לא פחות טובים מקמביאסו וורון, ריקלמה עולה על שתיהם.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/06
  5. SeRgInHo Member

רונלדיוניו שחקן גדול.. אפילו ענק,..אבל..
    1.עם כל הכבוד אליו, הוא מקבל 90 אחוז מתשומת הלב בגלל הדריבלינג המדהים שלו והמשחק היפה.
    2.הוא שחקן גדול אבל הוא לא מנהיג. הוא לא אחד שכאשר תרצה לבנות קבוצה, אתה תבנה אותה סביבו.

6. Mourinho Member

קודם תרשום את המילה רונאלדיניו בצורה נכונה

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אדון שגיאות כתיב התחיל לדבר. תיתן כבוד למשתמשים אחרים,חוצפן.

8. Mourinho Member

איזה כבוד, הכבוד שאתה נותן לי?

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מתייחס לתוכן של ההודעות שלך. תתייחס גם אתה לתוכן של ההודעה((בין אם זה לטוב או לרע,) אבל אל תתנשא פה על משתמשים אחרים,בטח לא על היכולת כתיבה שלהם.

והכוונה היא לזה שרשמת קודם "תכתוב את השם רונאלדיניו נכון,אחר כך נתייחס אליך". העריכה שלך לא נעלמה מעייני.

10. FelaKaT Member

אין ספק, רוב המקרים זה 17 משחקים(בליגה ובליגת האלופות), נכון?
    אלסי טקינארדי מנגן כינור שני לחוסיקו, אין לו שום קשר ליכולת הרעה של ויאריאל מפני שלא מן המטלות שלו לגרום למשחק של ויאריאל להיראות טוב, המטלה שלו זה עבודה שחורה והוא אחד הטובים בעבודה שלו.

לא צריך להיות בארסה\מילאן בשביל לעבור את ויאריאל. לויאריאל אמנם אין עדיין הפסדים במפעל, אך יש לה בסה"כ 2 ניצחונות. הבקיעה 6(!) שערים וספגה 4. זאת לא קבוצה מספיק טובה שניתן לתת לה סיכוי סביר לעבור את אינטר.

גם אם הוא יזכה בעוד 10 אליפויות עם בארסה, מראדונה עדיין יהיה טוב ממנו.
    רונאלדיניו בחיים לא יעשה את מה שמראדונה עשה בנאפלוי\ארגנטינה 86, תשכח מזה.

לא, תקרא את סעיף א' של סרג'יניו(למרות שהיו לי איתך וויכוחים בעבר, אני לאחרונה מסכים איתך הרבה!). רונאלדיניו הוא אובררייטד.

11. SeRgInHo Member

אוי באמת סליחה. אתה סולח לי? אני לפחות התבלבלתי בגלל מהירות ההקלדה ולא מנסה לשכנע את אף אחד שמושחט כותבים עם ת'.
    דבר שני, אל תזכיר אפילו את דייגו ארמנדו ורונלדיניו במשפט אחד.
    מראדונה לקח את המונדיאל עם נבחרת אפורה ביותר שאף אחד לא האמין שהיא תוכל אפילו להגיע לשלבים הגבוהים.
    מראדונה הפך את הביצה בשם נאפולי לקבוצה אלופה.
    בעוד שרונלדיניו זכה במונדיאל עם הנבחרת הטובה בעולם ועם רונאלדו וריבאלדו בכושר שיא.
    רונלדיניו לקח את האליפות ספרד עם המועמדת הבלעדית אפשר להגיד.

12. Mourinho Member

ופיספסת את הפרט היחיד, היא בעונה הראשונה בליגת האלופות, והיא עברה שת שלב הבתיים, כאשר היא מסיימת במקום ה-1, בבית שמשחקת בה קבוצה עטירת ניסיון כמו מנצ'סטר, קבוצה כמו בנפיקה, אותה בנפיקה שעברה את ליברפול בקלות יתרה, וקבוצה מצויינת כמו ליל(מקום 3 בצרפת), בית לא פשוט בכלל, בעונה הראשונה שלה במפעל, קצת יותר כבוד בבקשה. זאת קבוצה שבהחלט יכולה לעבור את אינטר, אייאקס כמעט עברה אותה, אז ויאריאל לא יכולה? פחחח..

אני לא צריך לעשות אתזה, יש הרבה אחרים שעושים אתזה- אפילו מארדונה בכבודו ובעצמו.

טוב, לא ניתן לה סיכוי- אינטר בשלב הבא. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נכון, אובררייטד, בגלל מה? בגלל הגול המדהיים נגד צ'לסי(אולי ההגנה החזקה בעולם), או אולי בגלל הגול המדהים נגד מילאן? או אולי בגלל הצמד נגד צ'לסי בסטרפורד ברידג', אולי הסטיסטיקות המדהימות שלו בליגה ובליגת האלופות?
    עכשיו שאלה: מי שחקן יותר טוב נדבד או רונאלדיניו?

13. FelaKaT Member

ניקלעה לבית קל ביותר שעברה אותו בזכות הבונקרים שלה. לא פיספסתי כלום, ויאריאל קבוצה בונקריסטית(העונה) עלובה שנמצאת ברבע גמר בחסד ולא בזכות.

יפה, אתה מקשיב למסומם(ציניות גמורה, לא להתייחס), מה הצעד הבא שתעשה, תצביע עלה ירוק ותבקש שיורידו את מחירי הבמבה?
    אתה באמת חושב שרונאלדיניו יכל להוביל היום את ויאריאל(קבוצה יותר טובה מנאפולי של אז, אם מוציאים ממנה את מראדונה) לאליפות?
    עזוב, זה מיותר. יאללה רונאלדיניו!!

לא אמרתי את זה. אמרתי אי אפשר לתת לה סיכוי סביר.
    שאלה:כמה מכספכם הייתם מוכנים לשים על ויאריאל וכמה מכספכם על אינטר?

בגלל זה:
    "עם השחקן שלדעתי הולך להיות מס' 1"

http://www.datasport.it/immagini/pirlo(3).Xxx

14. אלי מתחן Member

אכן, אחד הפנדלים הגדולים בהיסטוריה.

15. Mourinho Member

איזה ציני אתה. הגול השני היה סתם גול, נכון?
    מיסטר, גם אתה חושב שרונאלדיניו הוא לא מהגדולים בהיסטוריה?