2 נציגות באלופות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י burning soil, ‏15/10/03.

1. שגיא Guest

כמה בוגר מצירך. אני פשוט נמוג לחביבותך.

זה כאילו גורם לך להרגיש טוב שהתבלבתי בין האותיות ואתה מתקן אותי? כי זה לא ממש עושה עלי רושם כלשהו...
    להבא תתעסק בלהביא עובדות נכוחות ולא להסתמך על הידע שלך ("בדוק ומוכח"), מאשר לזרוק "עובדות". הרי גם אם הייתי כותב את זה בסדר היית מביא איזה תירוץ...

2. burning soil Member

טוב בואו נחזור לנושא..

ראשית למכבי ת"א,שבהחלט לא עשתה הישגים גדולים באירופה,אבל בכל זאת
    עשתה תוצאות יפות,הרי אנחנו זוכרים יפה,מה עשו קבוצות ישראליות
    מול קבוצות מפורטוגל(בית"ר ירושלים,מכבי חיפה).

ומכבי חיפה לא יכולה להתמודד עם הרמות הגבוהות של אירופה,כי
    אל תשכחו שהיא באה מפה,מהליגה שלנו אז זה טבעי..
    אבל עדיין,התוצאות שלה היו מעוררות כבוד בשנה שעברה.

ואני גם לא מסכים לגבי "הגרלה שערורייתית",שטורם גראץ
    והקבוצות האוסטריות היו חלק נכבד מליגת האלופות בשנים האחרונות,
    נכון שהייתה יכולה להיות הגרלה קשה יותר.

3. Julian Joachim Member

סדר בעניינים.

מכבי חיפה של עונת 93/94 הגיעה לדעתי רק לשמינית הגמר של המפעל, ועפה בפנדלים לפארמה, למרות ניצחון (חוץ?) היסטורי על קבוצה איטלקית, 1-0 משער של משה גלאם (פה אני כבר משוכנע).

לעומת זאת, מכבי חיפה של 98/99, הגיעה לרבע הגמר של המחזיקות, ועפה כידוע לשער מקילומטר וחצי של - זה אני כבר לא זוכר, ועוד צמד שלו (נכון?).

ועוד שאלה, רק כי בא לי להיות קטנוני, הפועל חיפה לא הגיעה בזמנו לשלב השלישי של גביע אופ"א? אולי לא קראו לזה ככה, אבל לדעתי בעונת 99/00 חיפה עברה את ברוז' בדרך למפגש מול אייאקס.

טעיתי?

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

5. ג'רי בית הלוי Member

פולדש אני ההודעה שלך.

עוד קצת סדר, הפעם יותר מסודר:
    *בעונת 93/4 מכבי חיפה הגיעה לשמינית גמר גביע המחזיקות, שם היא הפסידה במשחק הראשון בקריית אליעזר 1-0 לפארמה. בגומלין חיפה ניצחה 0-1 משער של גלאם שאני הבריחה שלו לחו"ל, ואז היא הפסידה בפנדלים, מה שלא הפריע לתשקורת לעשות מזה לפחות זכיה בצ'מפיונס ליג, אבל ניחא.
    *בעונת 98/9 מכבי חיפה הגיעה לרבע גמר גביע המחזיקות, אחרי שהיא העיפה בין השאר את פ.ס.ז' ואת ריד האוסטרית. ברבע הגמר היא הפסידה ללוקומטיב מוסקבה, אחרי שמר אף-19 החליט לעבור לקבוצת האם-בת של רומא, ניס.
    *טכנית, חיפה הגיעה להישג יותר גבוה מהסיבוב השני(בניגוד למה שלירן נדמה לי אמר), וזה היה בעונה שעברה, כשהיא עפה מהצ'מפיונס ליג. הפועל חיפה לעומתה עפה בסיבוב השני של גביע אופ"א לאייאקס. בסיבוב השני המוקדם של ליגת האלופות היא העיפה את בשיקטאש, בסיבוב השלישי היא הועפה ע"י ולנסיה(שהגיעה לגמר המפעל), בסיבוב הראשון של גביע אופ"א היא עברה את קלאב ברוז', ובסיבוב השני של גביע אופ"א היא נכשלה בלעבור את אייאקס, למרות שהיא ניצחה אותה באמסטרדם ארנה.

ולירן, אתה ממשיך לדבר שטויות. על סמך מה בדיוק אתה קובע שרק חיפה יכולה להצליח? בגלל שהיא הצליחה שנה שעברה נגד קבוצות שסבתא שלי הייתה עוברת, ושהשנה היא הגיעה לסיבוב השני, שגם בדרך אליו היא לא עברה קבוצות ברמה יותר מדי גבוהה? לפי איך שזה משתמע מהדברים שלך, השם שלה זה הסיבה היחידה לזה. רגע, אתה שכחת שבעונת 2002 היא עפה בגלל פאקס? זה חובבני למדי, לא? ובעונת 2001 היא עפה לאיזה קבוצה קיקיונית מהולנד, גם את זה שכחת? ופרח מזכרונך שבעונת 2000 היא בכלל עפה בסיבוב השני של האינטרטוטו?
    בקשר למכבי ת"א, אם אין לך איך להסביר את זה אז בכלל אל תגיד את זה. מכבי נפלה לשרשרת של סיבות נוראיות לפני המשחק מול ז'ילינה(שלרגע אני לא אומר שנגרמו על ידיה בלבד), ששום קבוצה לא הייתה עוברת את ז'ילינה אחרי מקרים כמו שקרו למכבי. ומכבי לא חטפה שישיה, עם כל הכבוד, היא הפסידה 4-1, שזה בכלל בכלל לא בושה. אולי עם קצת יותר מאמץ מכבי הייתה עוברת את בואבישטה, אבל היא בהחלט נתנה לה פייט טוב, ולנצח את בואבישטה 1-0 בבולגריה זה הישג שאני אישית תופס אותו מאוד יפה, לא יודע מה איתך. להזכיר לך גם שמכבי יצאה בתיקו עם פנרבחצ'ה בטורקיה? ועם גראסהופרס(שהייתה קבוצה מצוינת בזמנו) בשוויץ? אני מקווה שהבנת את הנקודה שלי.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מבקטע של גלאם נראה לי שצדקת בהכל..

הכובש של השלועשר[צמד ועוד אחד.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ] הוא לא אחר מ-זאזא דזאנשיה...שאותו לא אשכח כל חיי..
    אחרי שנתיים כבר החלוץ הזה נהיה ממש ממש רע והתייבש על הספסל..
    מעניין מה קורה איתו עכשיו..

7. Julian Joachim Member

זה היה גלאם מאה אחוז.

אני זוכר את הריקוד שלו אחרי שער. מן בורג.

וניצן ההסבר שלך לגבי הדרך של חיפה עושה רושם הגיוני מאוד. אז בזה בני דווקא לא טעה.

8. ג'רי בית הלוי Member

דווקא כן טעה, כי הוא אמר שרבע גמר המחזיקות היה ב-94, ובעונה ההיא זה היה רק שמינית הגמר.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם תצטרכו את זה ליומולדת שלוש של אייסוקר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. burning soil Member

כולכם טועים,האווירון הוא זה שהבקיע מול פארמה
    בטארדיני.

אני אפילו זוכר את הגול,ואת השדרנים האיטלקים(היתה איזה
    כתבה על המשחק הזה)

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

פולדש....אחרי כל גול של גלאם הוא עושה את הבורג הזה..
    וברננינג סויל צודק..אני כמעט בטוח שזה היה העפיפון שהבקיע בפארמה[וזה עוד אפילו לפני שהוא יחק בקבוצת אם בת של רומא!!!]

ניצן..קבוצה קיקיונית מהולנד????מה נהיית בני???הקבוצה הזאת היא ויטסה ארנהיים שאותה אימן קומאן[אם אני לא טועה]
    והיא הייתה באותו זמן במקום הראשון בליגה מעל קבוצת החובבים של אייאקס וקבוצת הנוער של פיינורד..
    וגם מעל קבוצת המילואים של פ.ס.ו..
    ממש לא קבוצה קיקיונית..

ופרשת הפאקס..זאת אולי טעות..אבל את ה-4 על קבוצה שהיא ברמה של זילנה או אפילו יותר טובה נתנו..

וקבוצות שסבתא שלך מנצחת????אמר האוהד של הקבוצה שהפסידה לזילנה האימתנית..עם כל הכבוד שטרום גראץ היא קבוצה שהייתה כבר כמה פעמים בליגת האלופות ואולימפיאקוס היא קבוצה אדירה..במיוחד בבית..

12. AFC Member

רק הבהרה - בהולנד, מלבד פ.ס.וו, אייאקס ופיינורד, כל הקבוצות חרא ואין הרבה הבדלים ביניהן. אין כמעט הבדל בין רודה לויטסה ארנהם. כך שנכון שחיפה הפסידה לקבוצה די גרועה אבל מכבי ת"א הובסה ע"י קבוצה לא פחות גרועה...

ואגב, טוב שהפנמתם סוף סוף שה"הצלחה" של חיפה בשנה שעברה באירופה נבעה מהגרלה פושעת ושבעצם... חיפה לא השיגה כלום (חוץ מהרבה מאד כסף).

13. Julian Joachim Member

ברנינג אתה צודק, עכשיו אני יודע מה הטעות. מזרחי כבש, אבל בפנדלים נדמה לי שרק גלאם כבש.

14. burning soil Member

ויטסה אולי לא ברמה של אייאקס ושאר הגדולות,אבל זו
    קבוצה הולנדית בכל זאת.
    ובאמת קומאן היה המאמן,הוא התרשם לטובה מבניון.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/03
  15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שאתה לא משווה קבוצות הולנדיות לקבוצות בליגה שלנו..הליגה ההולנדית הרבה הרבה יותר חזקה מהליגה שלנו...

ויטסה קבוצה הרבה יותר גדולה מחיפה..