18: 4-2 לריאל במשחק גדול מול ויאריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏7/1/11.

1. הקפיטליסט משער 2 Member

אם יש משהו שאי אפשר לקחת מרייס זה העובדה שהוא כל הזמן מנסה. רק מה, לא יוצא לו. אם היתה לו רגל מסיימת הוא היה משחק בקבוצה גדולה יותר. 0 שערים העונה בליגה. זה כישלון.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד יום שחור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

שום דבר שאני אגיד כבר לא ממש ישנה...

חוץ מזה שיש לנו את הקהל הכי טוב בעולם, לא היה ולא יהיה קהל שיתקרב לקהל שיש לנו...הדבר היחידי שתמיד הכי טוב ושם את כל הקבוצות מאחורה...לא מגיע להם מה שהם מקבלים

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם למישהו מאתלטיקו הגיע לכבוש במשחק הזה, לפחות מה-11 שפתחו אותו, זה לרייס. אני מבין את הביקורת עליו ומסכים איתה, אבל חושב שיש אחרים שצריכים "לקבל בראש" הרבה יותר ממנו.

---------

לא מכיר לעומק את הקריירה של ויגו כמאמן, אבל ממעקב אחרי הרקולס של העונה אני חושב שמדובר במאמן טוב מאוד שמוציא הרבה מהמעט שיש לו ואני לא אופתע אם יגיע למועדון גדול יותר בעונה הבאה (אם יש דבר כזה גדול יותר מהרקולס בכלל...).

משחק נהדר של הרקולס מן הסתם, מעל כולם בלט טוטה הותיק אך לא רחוק ממנו נמצאים כמעט כל השחקנים שראויים לתשבוחות. ואלדס וקאסטרו שציינתי במחצית הראשונה. פריצלר שלא מפסיק לעשות עבודה שחורה. טרזגה שממשיך לכבוש. ועוד. מי שקצת איכזב, שוב, היה אבל אגילאר שלאחר מחצית טובה ירד מאוד ברמה. גם פנייה היה מאוד לא מדוייק, אבל בסה"כ הציג משחק טוב מעל המצופה יחסית למה שהרגיל אותי אליו.

תענוג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. AS R Member

כן, לאתלטיקו יש קהל טוב, בטח לא הטוב בעולם, אבל אולי הטוב בספרד (לא שזה הישג גדול כל כך בליגה הזאת. גם לבילבאו יש קהל טוב).

מה יהיה עם הקבוצה הזאת, עד שחשבנו שהיא התייצבה קצת העונה היא חוזרת לעצמה. למרות זאת, היא כרגע במקום ה-6, אבל נקודה אחת בלבד מפרידה בין המקום ה-6 ל-10. במחזור הבא היא פוגשת את מאיורקה שיש לה את אותו מספר נקודות כמו שלה (27 נק, ב-18 מחזורים).

אספניול נראית נהדר, כנראה שדווקא הפרידה מטאמודו, הסמל הגדול שלה, עזרה לה. אוסבאלדו שחקן מצויין ועוד כמה שנים הוא בטח יהיה בקבוצת צמרת טיפוסית. אספניול כרגע נראית כמו מאיורקה של העונה שעברה, מרשימה בעיקר בבית. כרגע היא גם נמצאת במקום בו מאיורקה סיימה את העונה שעברה- המקום החמישי.

ויאריאל בהחלט הרשימה מול ריאל, אבל ריאל אוהבת לעשות לעצמה צרות בבית ולבסוף לנצח. מעניין אם מתישהו מאזן הבית המדהים של מוריניו יישבר. כמעט עשור בלי הפסד בית בליגה יש לו. בחישוב משוער זה יוצא כ-150 משחקים בלי הפסד. אבל בעצם יש סיכוי טוב מאוד שהמאזן הזה יישבר מול בארסה.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אוסבאלדו יעדר כחודשיים אם אני לא טועה, בעקבות הפציעה בתחילת המשחק האחרון. ככה שאספניול תצטרך להראות שהיא לא תלוייה בו, דבר שלפחות במשחק האחרון היא הראתה (יצא לפני הדקה ה-30).

6. riquelme1 Member

אליאס, ששחקן ברמה של רייס כובש שער אחד העונה, שעובר כמעט סיבוב שלם, ובתור שחקן ששיחק למעלה מ1500 דקות במדי אתלטיקו העונה, הוא פשוט כשלון, זה שהוא נלחם ומשקיע זה יפה, תרומה התקפית הוא כמעט ולא נותן, הוא מאבד המון כדורים, הוא לא יעיל, והוא לא שחקן שמתאים לשחק בהרכב הראשון של קבוצה ברמה של השאיפות של אתלטיקו.

יש המון שחקנים שצריכים לקבל בראש, אבל מעל כולם זה קיקה שכבר למעלה משנה בתפקיד ולא בנה שום קבוצה יציבה עם עמוד שידרה. לזכותו יהמר שיש לו הנהלה שלא ממש תומכת בו.

עם זה ההרכבים המוזרים שלו שראול גארסיה בתור קשר ימני, שעם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק, והיום אתלטיקו שיחקו 4-2-2 שראול גארסיה בכנף הימני ולא כמו שאמיר אמר 4-3-3, שגודין הוא בלם בינוני ולא יותר מכך שהגיע בסכום של 10 מיליון יורו, שפליפה לוייס הגיע כעלק אחד המגנים השמאלים הטובים בליגה ולא מדובר יותר משחקן פרווה בינוני, גרוע מבחינה הגנתית, עושה חורים בלי סוף, חוסר אגרסיביות והבנה טקטית, וגם מבחינה התקפית הו אלא תורם כלום חוץ מלתת פס לקשר, תאמין לי, את זה גם אנטוניו לופז יודע.

ומה נגיד על דייגו קוסטה, חלוץ שלפהולע ת''א לא היתי מביא היום, חלוץ בינוני ומסורבל שחוץ מלקבל כדור ולאבד אותו, ולרוץ ראש בקיר לא יודע לעשות כלום, רק על זה שקיקה העדיף להשאיר אותו ולהשאיל את סאלביו צריך לפטר אותו.

בקיצר, אתלטיקו מדריד עפה מהליגה האירופית בשלב הבתים, קבוצה שבנוייה לא נכון, קבוצה עם מאמן בינוני ומטה.

עם כל הכבוד לאליאס וחואנפראן, לא רואה אותה מסיימת במקום המוביל לליגת האלופות, מקווה שאתבדה.

מילים טובות כמובן להרקולס על עוד משחק ביתי נהדר, פשוט תענוג לראות את הקבוצה הזאת במשחקי הבית, וכמו שכבר אמרתי, אם רק תשפר את משחקי החוץ היא יכולה לסיים יותר גבוה ממרכז טבלה, אני לא חושב שהיא משחקת כזה גרוע בחוץ, אבל היא נאיבית מידי. טוטה היה מצויין, גם ואלדס, טרזגה בגול טיפוסי קלאסי, והחיסרון של דרנתה כמעט ולא הורגש.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/11
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המזל שלנו השנה שגם ולנסיה לא פחות חלשה מאיתנו (3 משחקים אחרונים ניצחה בזכות בישול של שוער סוסיאדד והשופטים ניצחו להם שני משחקים ברציפות) והם עוד יאבדו לא מעט נקודות העונה.. לעשות סיכומים בחצי זה מאוד מאוד מוקדם..אנחנו אמנם רחוקים 7 נק' מולנסיה אבל עדיין חושב ומאמין שאנחנו כן מסוגלים לסיים מעליהם..מקווה שזה באמת יקרה ונתחיל לראות טיפה ווינריות בקבוצה וגם קצת מזל אף פעם לא יזיק

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי, אני מסכים לגבי הביקורת על רייס אבל לא לגבי המסקנות שלך.

אמת, אלו מספר(ים) רע(ים) מאוד ואכזבה גדולה.

לא מסכים. הוא מעורב במרבית מהלכי ההתקפה של אתלטיקו, גם אם הוא לא מסיים אותם בהצלחה, או שאחרים נכשלים בסיומם בהצלחה. לראייה, במשחק אתמול הוא היה הכי בולט באורחת מבחינת סכנה על השער לדעתי (גם בנסיונות וגם בבניית נסיונות של אחרים). הוא מאבד הרבה כדורים, גם בגלל שהוא מהבודדים שמנסים ואת זה המבקרים לא מציינים.

בכלל לא מסכים, גם אם אולי זה נכון - זה לא רלבנטי לדעתי כשבסגל הנוכחי הוא השחקן הטוב ביותר בעמדתו ואחד היחידים שיכול לתת קצת יצירתיות למשחק הקישור השבלוני של הקבוצה. עם כל הביקורת עליו, נסה לדמיין שחקן אחר מהסגל הזה במקומו בהרכב ותכתוב בכנות אם זה יהיה שיפור? לא סתם רשמת בהתחלה "משחקן ברמתו של רייס"...

הביקורת עליו במקום, אבל למרות זאת אני חושב שמתעלמים מכך שהוא בהחלט לא מהרעים של הקבוצה ובהחלט לא הבעייה העיקרית של הקבוצה. אם הוא לא מתאים לשחק בהרכב של קבוצה ברמה של (השאיפות) של אתלטיקו, אז יש לפניו עוד חצי הרכב שצריך לנקות שלא זוכה לאותן ביקורות חוזרות ונשנות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/1/11
  9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראינו איך הקבוצה נראית בלי רייס וזה הרבה הרבה הרבה יותר גרוע..גם אויפאלושי כשרייס לא שיחק/שיחק בימין פחות מורגש התקפית..כרגע רייס הוא בין השחקנים היחידים שיכולים לעשות משהו מבחינה התקפית..

רק לציין משהו שאני מאמין שכולם שמו לב אליו..לא קון,לא פורלאן ולא רייס..השחקן הכי חשוב והכי משמעותי זה טיאגו..בלעדיו אנחנו לא אותה קבוצה

10. xavi6 Member

מה הוא יכול לעשות? לשים גול? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

העיקר שאתם אימפריה ואתם יותר גדולים מולנסיה\ויאריאל\סביליה. אתם כל פעם מוכיחים את זה מחדש. פשוט קבוצה מדהימה.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיכית לדבר כזה בשביל לקפוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx ??

ואם כבר אתה מדבר על איך קבוצות נגד ריאל ונגד בארסה..ראית את קאמני נגדנו נותן משחק חייו ונגד ולנסיה מנסה בכח לבשל להם גול, ולנסיה בשלושת המשחקים האחרונים במקסימום היתה צריכה להוציא 3 נק', תיקו נגד סוסיאדד,תיקו נגד אספניול ותיקו נגד לבאנטה(לא ראיתי את המשחק אבל סיפרו לי שולנסיה לא היתה "גדולה") ככה שולנסיה צריכים לשלוח זר מאוד מאוד גדול לכמה אנשים שבזכותם היא במצב הזה...מאז ההפסד לברצלונה הם לא נתנו יותר מחצי שעה סבירה ברצף...ככה שאתה אולי חוגג עכשיו..אבל עדיין העונה ארוכה

12. xavi6 Member

אני יודע, יש לכם עוד לאן לרדת...

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx :aaarse:

14. ValenciaCF Member

ת'כלס, ולנסיה באמת הייתה צריכה להוציא רק 3 נקודות במשחקים מול אספניול, סוסיאדד ולבנטה.
    היא שיחקה חלש מאוד, אבל גם במשחקים כאלה צריך לדעת להוציא את כל הנקודות, וזה מה שולנסיה עשתה, במקום 3 נקודות היא הוציאה 9 וזה מה שמעניין אותי. מבחנתי שתשחק בצורה מחרידה כל משחק ובדקה ה85 תוציא את ה3 נקודות, לא אכפת לי מהדרך ומכדורגל יפה, אכפת לי מהתוצאה.

15. xavi6 Member

זה לא האישיו מבחינתי, פשוט מבחיל אותי לראות את השחצנות של אוהדי את' כלפי אוהדי ולנסיה\סביליה\ויאריאל. זה כמו האשמות שלהם כלפי אוהדי ברסה שאנחנו שחצנים. לנו לפחות יש הצדקה, אנחנו זוכים בתארים בעונות האחרונות, אבל הם כל עונה נכשלים ועדין חיים בסרט לפיו הם אימפריה ומעל ולנסיה\סביליה\ויאריאל בשנים האחרונות, ועל סמך מה? על סמך כלום. זה מה שמעצבן אותי וגורם לי לאנטי כלפי את'. וגם בגלל שהם חבורה של נמושות שלא מסוגלים לנצח דרבי אחד.