18: 4-2 לריאל במשחק גדול מול ויאריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏7/1/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע, בהתחלה זה נראה יותר כמו המערך הרגיל שראול גרסיה נשלח לאגף ימין. טוב בשביל הרקולס שמציגה שם את נקודת התורפה שלה בהגנה, אחת מהן לפחות, פנייה.

תודה לויגו ששלח את סנדואה לספסל, השלב הבא חייב להיות ביציע ואז במועדון אחר, והעלה את תומרט בהרכב. ללא דרנתה, זו האופציה הסבירה היחידה. טוטה במקום קיקה, רציתי לרשום שזו החלטה שאני לא שלם איתה, אבל טוטה נתן תשובה טובה כרגע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/1/11
  2. הקפיטליסט משער 2 Member

גול של ליגה א'. הזוי לגמרי.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 22 וכבר 2-0 להרקולס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

4. הקפיטליסט משער 2 Member

אם הגול הראשון היה של ליגה א' הגול השני זה כבר קלאסה. בכל מקרה - האגף השמאלי שלנו בהגנה, עם פליפה העילוי, נראה כמו הגבול בין ישראל למצרים - מי שרוצה עובר. נראה לי שאין מנוס מלשלב את פורלאן כמה שיותר מהר. אולי גם את מרידה ולוותר על קשר אחורי.

5. riquelme1 Member

גולאסו של ואלדז. מה שעובד בגביע, לא עובד בליגה.

אתלטיקו לא שווה יותר מדי בהרכב הזה, לא שראול גארסיה באגף, ולא עם אפס כמו דייגו קוסטה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יצא להרקולס מצויין הסידור הזה: מול המגן החלש יותר (פנייה) אין קשר ימני טבעי שיפעיל עליו לחץ. מול המגן הטוב יותר, עם יכולת הצטרפות לא רעה בהתקפה (קורטס) יש את פליפה המבולבל.

מגיע לואלדס, שלא נמצא בתקופה טובה כל כך, על כל ההשקעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

פליפה ודומינגס מסתבכים קשות היום, לפחות במקרה של השני זה לא אופייני כ"כ. את פליפה אני לא מכיר כל כך טוב.

7. riquelme1 Member

פליפה גורם לי להתגעגע לאנטוניו לופז, זה אומר הכל. אחד הפלופים הגדולים בליגה הספרדית, ובמחיר של 12 מיליון יורו, לא שווה חצי מיזה.

3-0, פתטיקו מדריד.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה אנחנו..תמיד אוהבים לרדוף..קיקה לא יכל לעלות עם מישהו כמו מרידה או קוקה במקום אחד מהשלושה גארסיה/סוארז/אסונסאו...

עכשיו אנחנו בפיגור 3-0 וכל פעם שהרקולס רק ניסו להתקרב לשער הם כבשו בקלות מעצבנת

9. הקפיטליסט משער 2 Member

לא ייאמן. כל מטאטא יורה. הקבוצה הזאת מייאשת לגמרי. יש לי כל כך הרבה מה לכתוב אבל כבר אין כוח. אני מקווה שקיקה לא יישן טוב הלילה.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בטוח שיש מקום לביקורת על קיקה, אבל חוליית ההגנה (להוציא את אופלושי אולי) פשוט מכרה את הקבוצה במחצית הזאת. אלו גולים שהגנה של קבוצה עם שאיפות צמרת פשוט לא יכולה לקבל. וזה לא שיש לו כל כך הרבה אופציות אחרות או שחוליית ההגנה שהוא העלה היא לא אופצייה סבירה...

תענוג של משחק של קורטס.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קיקה חיפש את ההזדמנות לתת מנוחה לפריאה. נראה שאל טורבו לא יקבל יותר מנוחה. גודין גמר. התפנה מקום לזר נוסף.
    האופציות לחיזוק ההתקפה: מרידה ואלברטו. לפחות שניהם אוהדי אטלטיקו.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין למה קיקה כל כך מקובע בתפיסה שלו...למה לא נתן למרידה לפתוח במקום אחד מהקשרים באמצע?? למה שאלברטו פראה לא היה מקבל יותר הזדמנויות מתחילת השנה שהיום הוא היה פותח בצד במקום ראול גארסיה...

פשוט מביישים את המועדון..מה סרזו יגיד הפעם?!?!?!

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דני, אולי באמת קבוצת אוהדים הייתה מצליחה יותר היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

מבחינת סיכם מחצית של אופוריה: משחק גדול של טוטה וקורטס, שלא סתם מצטיינים מול המגן השמאלי האומלל של אתלטיקו היום, כשלא הרבה מאחוריהם גם ואלדס שיש לו פשוט לב ענק מעבר לכל יכולת טכנית או מקצועית אחרת.

אמנם במחצית כזאת כולם נראים טוב, אבל בכל מקרה זה מעודד לראות את אבל אגילאר מציג מחצית טובה בעונה הלא טובה שעוברת עליו ביחס לציפיות שהיו לי ממנו.

14. הקפיטליסט משער 2 Member

גודין - נפילה.
    פליפה - נפילה.
    רייס - אכזבה.
    אסונסאו - מיושן.
    סוארז - במה הוא עדיף על קמאצ'ו?

וזה על רגל אחת בקשר לכמה בחירות של קיקה.

אגב, לא ממש מדברים על זה, אבל אם היה עומד בין הקורות של אתלטיקו בקבוק של עראק היום, לא היה הרבה הבדל בינו לבין דה-חאה. הגיע הזמן שמישהו ינחית אותו בחזרה לקרקע.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם את יקיר הקהל, דומינגס, אפשר לתלות גבוה היום אם אתה מתעקש להכין רשימה. דווקא רייס במחצית הראשונה נראה היה אחד מהבודדים שניסה לעשות משהו (עכשיו גם קון).

דה חאה, להוציא את הגול הראשון, לא יכל לעשות הרבה.