18: 3-2 לברסה,3-0לריאל ו3-3 גדול בין ולנסה וויאראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/1/09.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - המחזור ה-18

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

משחקי גביע המלך היו לא רעים בכלל למרות שלא חידשו הרבה(מסי ממשיך בשלו, אתלטיקו בשלה, וולנסיה מתרכזת אך ורק בליגה, אספניול מידרדרת...), אבל זאת שמקבלת את מירב תשומת הלב היא הליגה הספרדית. איך הזמן עובר מהר. נראה שהליגה התחילה רק אתמול - אבל למעשה אנחנו כבר במחזור ה-18, המחזור הלפני אחרון של הסיבוב הראשון. גם במחזור הנוכחי נקבל משחק צמרת איכותי, ולאחריו נצא 'לפגרה' עם מספר מחזורים יחסית משמימים, הרי אין דבר משמים באמת בליגה הזאת.

ביום שבת יתקיימו שני משחקים. דפור וסביליה, שניפגשו רק אתמול בפיחואן במסגרת שמינית גמר גביע המלך, יתעמתו שוב זו מול זו, אך הפעם בריאזור. לה קורוניה שניצחה בחטאפה בשבוע שעבר והגיע למקום השישי, רוצה להמשיך בתנופה. סביליה לעומת זאת רשמה תיקו מיותר נגד אוססונה בבית והיא רוצה לחזור למסלול הנצחונות, לאחר שגם מחזור לפניכן לא הצליחה לנצח. אבל המשחק המרתק באמת הוא בין וולנסיה לויאריאל. הקבוצה של אמארי הוכיחה ביום שבת שהיא מסוגלת לשחק כדורגל מצויין גם נגד קבוצות צמרת, כאשר ניצחה בקלות 3-1 את אתלטיקו מצמד של דוד סילבה שחזר אחרי פציעה ארוכה. וולנסיה שחזרה למקום השני, שוב תשחק לעיני הקהל הביתי, ולויאריאל שהידרדרה למקום השביעי(אבל רק 4 נקודות מהמקום השני)יהיה קשה מאוד ללא הקפטן סנה המוצהב.

http://www.as.com/recorte/20090104dasdasftb_18/C280/Ies/Robben.Xxx
    סנה מאוכזב בברנבאו אחרי השער של רובן. הקפטן ייעדר מניסיונה של ויאריאל לנצח סוף סוף קבוצה גדולה.

רקראטיבו שטיפסה מעל הקו האדום לאחר ניצחון בנומנסיה בשבוע שעבר, תנסה להשיג עוד ניצחון, הפעם ב'אל סרדינרו' אצל סנטאנדר שלאט לאט מתייצבת ובמחזור האחרון ניצחה בויאדוליד. זה ועוד - ביום ראשון. אספניול של מאנה מתקשה לצאת מהבוץ, אך תשתדל לשמח לשם שינוי את הקהל הביתי, במשחק נגד אלמרייה, שהשאירה טעם טוב בפה למאמנה החדש - הוגו סאנצ'ז, כאשר ניצחה בהופעת הבכורה שלו על הקווים בשבוע שעבר, את בטיס. עוברים לצמרת - אתלטיקו מדריד שפישלה בגדול במאסטייה וגם בגביע המלך כשהפסידה פעמיים 3-1, תקווה לחזור למסלול הנצחונות במשחק נגד בילבאו שלא הצליחה לנצח בבית את אספניול. באותה שעה גם תתארח ריאל מדריד באונו סטאדי של מאיורקה. הקבוצה של מאנזנו הייתה לא רעה בכלל בקאמפ-נואו, אך הפסידה וירדה מתחת לקו האדום. לא ברור עדיין אם דודו אוואט ייפתח בין הקורות או שיסופסל כמו בשבוע שעבר. ריאל לעומת זאת מגיעה למשחק במומנטום חיובי אחרי ניצחון שני רצוף בלי לספוג, כאשר רובן ממשיך להוביל וגם קסיאס חוזר לעצמו. הקבוצה נחה בימים האחרונים שכן היא הודחה מגביע המלך בסיבוב הקודם. חובבי הכדורגל ייצטרכו לעשות מאמץ קצת יותר גדול כדי לראות את הקונצרט של ברצלונה - המשחק מול אוססונה בחוץ ישודר, תקשיבו טוב - ב5 פלוס לייב. אוססונה עם המדרידאי על הקווים - קמאצ'ו, חזרה מרוצה מאוד עם הנקודה שלה מהפיחואן, אבל היא עדיין אחרונה בליגה. ברצלונה כמובן מעוניינת להשיג עוד ניצחון, ובמידה ותעשה זאת היא תשווה את שיא הנקודות של ריאל מדריד בשנה שעברה בתום הסיבוב הראשון, אלא שלבארסה יהיה עוד משחק כדי להגיע ל50 נקודות. מן הסתם גוארדיולה ייבצע שינויים בהרכב, אבל אל-דאגה - מסי יהיה שם, ובגדול.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/messi-saluda090106.Xxx
    מסי, מסי, מסי...ב5+ לייב

משחקי המחזור:

יום שבת -
    דפורטיבו לה קורוניה - סביליה(21:00);
    וולנסיה - ויאריאל(23:00, שידור ישיר בספורט5+);

יום ראשון -
    ספורטינג גיחון - ויאדוליד(18:00);
    בטיס - מאלגה(18:00);
    ראסינג סנטאנדר - רקראטיבו הואלבה(18:00);
    נומנסיה - חטאפה(18:00);
    אתלטיקו מדריד - אתלטיק בילבאו(18:00);
    מאיורקה - ריאל מדריד(18:00, שידור ישיר בספורט5);
    אספניול - אלמרייה(20:00);
    אוססונה - ברצלונה(22:00, שידור ישיר ב5+LIVE);

2. Raulito Madridista

http://realmadrid-futbol.com/L-valencia.Xxx וולנסיה - ויאריאל http://realmadrid-futbol.com/L-villareal.Xxx

שבת, 23:00, המאסטייה, שידור ישיר בספורט 5+

שבוע הפכפך מאוד עבר על וולנסיה. ביום שבת היא נתנה הצגה לקהל הביתי במאסטייה, וסוף סוף אוהדי וולנסיה זכו לראות ניצחון נגד קבוצה גדולה, כאשר וולנסיה ניצחה 3-1 את אתלטיקו מדריד כאשר המנצח על התזמורת היה דוד סילבה, שחזר להרכב לראשונה מאז המחזור הראשון בעקבות פתיעה ארוכה, וכבש צמד. אז השבוע התחיל מצויין ונגמר דיי רע. אף אחד לא חשב שמשחק גביע המלך בין סנטאנדר לוולנסיה ביום חמישי, ייתפוס כל-כך הרבה כותרות. וולנסיה סיימה בתיקו 1-1 עם סנטאנדר בחוץ כאשר היא משחקת בהרכב משני, אבל האירוע המרכזי אירע במהלך המחצית השנייה, כאשר מיגל, שהורחק על ידי השופט, לקח את האדום בצורה ממש קשה, ולאחר מכן קילל את השופט ואיים על חייו. מיגל סירב לרדת מהמגרש ורק אחרי שאמארי, מאמן וולנסיה, התערב, מיגל יצא. "אני רוצה להתנצל בפני השופט, עוזריו והקבוצה, אני לא מאמין שהתנהגתי ככה", אמר מיגל לאחר-מכן, אבל זה לא יעזור לו - המגן הפורטוגלי ספג עונש השעייה של שלושה משחקים ויחמיץ מחר את המשחק. מהדורו, הקשר המרכזי, צפוי לפתוח מחר כמגן ימני. מנגד, קרלוס מרצ'אנה חוזר לאחר השעייה ויישחק לצידו של אלביול במרכז ההגנה. פרט לכך, אמארי לא מתכנן שום שינויים מההרכב שנראה מצויין נגד אתלטיקו. אז אחרי שבוע סוער במיוחד, וולנסיה רוצה להשיג עוד ניצחון על קבוצת צמרת כדי לשמור על המקום השני. אמארי היה מבסוט בסיום המשחק נגד אתלטיקו, והוא רוצה לראות את הקבוצה שלו משחקת בידיוק באותה השיטה - לדחוף את הכדור מהר לצדדים. "במשחק הקודם וולנסיה שיחקה כדורגל נהדר ואנחנו רוצים להמשיך ככה, אני רוצה מהשחקנים בידיוק את אותו ריכוז ואת אותה נחישות", אומר אמארי לקראת המשחק. "מצפה לנו יריב קשה, אבל במאסטייה לעיני הקהל אסור לאבד נקודות והוכחנו שאנחנו מסוגלים לנצח קבוצות צמרת". דוד אלבלדה, הקפטן שהשתתף בלא מעט משחקי דרבי בקריירה, אומר לקראת המשחק:"מדובר במשחק מיוחד עבורינו ועבור האוהדים. זה אחד מהאירועים היפים ביותר שיש בספורט".

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/miguel_numerito.Xxx

מיגל עצבני לאחר ההרחקה במשחק נגד סנטאנדר, בייחד עם מאמנו. סוף שבוע סוער עבור וולנסיה.

וולנסיה - הרכב משוער: רנאן; מהדורו, מרצ'אנה, אלביול, מוראטי; אלבלדה, בראחה, חואקין, סילבה; ויאה ומאטה;

בלי ששמנו לב, הצוללת הצהובה שפתחה את העונה בסערה והפסידה לראשונה במחזור ה-12, הידרדרה למקום השביעי. אין ספג שתקופה לא פשוטה עוברת על הקבוצה של מנואל פלגריני, שעד עכשיו כושלת במשחקים נגד קבוצות הצמרת - ויאריאל הפסידה בשלושת המשחקים האחרונים שלה - בפיחואן לסביליה, במדריגל לברצלונה ובברנבאו לריאל מדריד. במחזור השמיני וסיימה בתיקו 4-4 עם אתלטיקו מדריד בבית, אחרי שהוליכה כבר 4-2. הנתונים מאוד פשוטים(ועבור הצוללת - כואבים) - נקודה אחת בלבד מ12 אפשריות נגד הגדולות, ו0 מתוך 9 האחרונות. האמת שההידרדרות התחילה עוד לפניכן, אי-שם באמצע חודש נובמבר, כאשר הצוללת השמיטה ניצחון במאלגה ושבוע אחר-כך הובסה במדריגל נגד ויאדוליד. בויאריאל מודעים למצב הלא פשוט בו נמצאת הקבוצה. סאנטי קאסורלה התבטא בעניין:"אסור לויאריאל לאבד יותר נקודות, אנחנו נמצאים במומנטום שלילי ומתרחקים מהצמרת. המשחק הקרוב הוא קריטי עבורינו. יש לנו את האמונה וגם את היכולת, נקווה שהפעם נצליח". המאמן פלגריני חושב אחרת:"המשחק נגד וולנסיה חשוב, זה קנה מידה עבור היכולת שלנו, אבל המשחק לא ייקבע שום דבר נחרצות". בסוללת סימנו כאמור את המשחק מחר כטיימינג מצויין למפנה, אבל האמת שזה יהיה קצת קשה ללא הקפטן מרקוס סנה, שספג נגד ריאל מדריד את הצהוב החמישי שלו העונה והמשמעות היא כמובן היעדרות. ברונו, הוא זה שיינסה למלא את החור הגדול שמותיר אחריו סנה. ניהאט שפתח בהרכב נגד ריאל מדריד בברנבאו, ייראה את המשחק בבית עקב פציעה, אבל לא מדובר בהפסד גדול עבור ויאריאל, שכן המאמן פלגריני תיכנן גם ככה לפתוח בהרכב עם חוסבה ליורנטה, שהציג יכולת טובה נגד ריאל מדריד לאחר שהחליף את ניהאט, ולא היה רחוק מכיבוש.

http://www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/primera/jornada_17/rma_vil/16.Xxx
    סנה נאבק בדיארה בברנבאו. הצוללת תקווה להסתדר בלעדיו מחר[/B]

ויאריאל - הרכב משוער: דייגו לופז; אנחל, גונזאלו, גודין, קאפדוויליה; אגורן, ברונו, קאסורלה, פירס; ליורנטה ורוסי

3. hai80 Member

אתלטיקו יום ראשון חוזרים לפרק בע"ה

4. REAL MADRID Member

ולנסיה שיחקו מצוין נגד אתלטיקו מדריד בשבוע שעבר ועקב היעדרותו של סנה אצל ויאריאל, אני צופה ניצחון של ולנסיה. במשחקים בין שתי קבוצות גדולות (ביחס לליגה הספרדית כמובן) אני בתור אוהד ריאל בוחן את הטבלה וחושב מה עדיף לקבוצה שלי, ופה ההתלבטות שלי קשה מאוד. ולנסיה במקום השני ואיבוד נקודות שלה עשוי להקפיץ אותנו למקום השני (במידה שריאל מדריד תנצח את מאיורקה), אבל מצד שני ולנסיה היא הקבוצה שקרובה כרגע ביותר לברצלונה ואני איני מעוניין שברצלונה תגדיל את הפער הצמרת.

עוד לא החלטתי בעד מי אני במשחק בין הקבוצות אבל אני מייחל למשחק הרבה יותר טוב מהמשחק בין ולנסיה לאתלטיקו מדריד בשבוע שעבר - משחק שהגעתי לראותו עם הרבה ציפיות ומצאתי עצמי מזפזפ מידי פעם. כמו שאמרתי קודם, ולנסיה לפי דעתי תנצח את המשחק - ולנסיה קבוצה יותר טובה העונה מויאריאל, הצוללת הצהובה אמנם נתנה מחצית שנייה טובה מאוד בסנטיאגו ברנבאו אבל האפקט של ההפסד הרביעי ברציפות (אם אני זוכר נכון) של הקבוצה והפישולים נגד יתר קבוצות הצמרת ייתן את אותותיו נגד ולנסיה. ויאריאל לא קבוצה חכמה מספיק, אני מצפה מהקבוצה להגיע למשחק ולכפות את סגנון המשחק שלה על היריבה כבר מההתחלה, בפועל השחקנים נכנסים למשחק בשלב מאוחר (לפעמים מאוחר מידי) ולא מצליחים לשמור על רמת משחק גבוהה במשך 90 דקות.
    או שהקבוצה פותחת טוב (כמו נגד ברצלונה) ומדרדרת עם הזמן, או שהקבוצה פותחת חלש ומתעוררת מאוחר מידי שלא מספיק בשביל לחלץ משהו מהמשחק. בכל מקרה, למרות שעוד לא סיימנו סיבוב - הפסד של ויאריאל מחר ירחיק אותה פער של לפחות 3 נקודות מהמקום הרביעי (בהנחה שסביליה לא תנצח) - פער אמנם לא גדול מבחינת נקודות, אבל ההרתעה של הקבוצה תימחק.

שמחתי לראות את החזרה של דויד סילבה בולנסיה בשבוע שעבר, התגעגעתי לראותו.
    למרות אירועי הגביע, אני לא מאמין שזה ישפיע על השחקנים בצורה משמעותית כיוון שרוב השחקנים שיפתחו בשבת לא שיחקו.

5. Sergio Ramos Member

על סמך המערך המשוער, אולי סוף סוף חזרתו המבורכת עבור העטלפים של סילבה תפרק את הטריו במרכז השדה כאשר מנואל פרננדס, שהרשים דיו בתחילת העונה, יירד לספסל, מאטה יחבור לוויאה כצמד חלוצים וסילבה ייכנס לאגף. אופצייה ב', היא שסילבה יישחק כפליימייקר כשמאחוריו אלבדלה ובארחה, ומאטה ישאר באגף השמאלי.

אני חושב שהסיכויים לניצחון מצד שני הקבוצות שווים ביותר. ההיעדרות של סנה אכן מורידה הרבה מערכה של ויאריאל, וללא העוגן הברזילאי שלה ואל מול התקפה טכנית כשם של ולנסיה היא צפוייה להיות הרבה יותר חדירה. מאדיך, חשוב לזכור שגם לויאריאל, על אף התקופה הרעה יש הרבה מה למכור מול הגנת הטלאים של ולנסיה. לא הבנתי בשבוע שעבר מדוע פלגריני סיפסל את יורנטה הפנטסטי ובמקומו שילב את ניהאט. יורנטה בצוותא לרוסי יכולים ליצור הרבה בעיות לצמד גמלוניים כדוגמת מרצ'אנה ואלבלדה.

6. Raulito Madridista

בניגוד לתחזיות המוקדמות, המארקה מפרסם היום שראול ייפתח בהרכב והיגואין והונטלאר יתחרו על העמדה הנוספת בהתקפה. אני דווקא הייתי רוצה לראות את הונטלאר והיגואין בחוד, כאשר בייחד עם רובן(שחקן המפתח כמובן) נוכל ליצור שלישייה מהירה מאוד בחלק ההתקפי. אולי זה יישמע מטופש, אבל הייתי רוצה לראות את ראול לא משחק מחר, ועורך את ההופעה ה-500 שלו בליגה במשחק הביתי נגד אוססונה בעוד שבוע, עם אווירה חגיגית, משחק בו יש פוטנציאל להרבה שערים כאשר מנגד עומד יריב חלש. ראול בדרך-כלל לא מבקיע במשחקים החגיגיים האלה שמסמלים נקודות ציון דרך משמעותיות בקריירה שלו, וחבל. מחר הוא גם לא מתאים להרכב לדעתי. אנחנו נשחק על מתפרצות וצריכים שחקנים יותר מהרירים וזריזים. ראול היה חלש בשבוע שעבר ודיי איכזב.

המשחק מחר מאוד חשוב ואין מקום לאיבוד נקודות. רצף של שלושה נצחונות רצופים לא עשינו כבר הרבה זמן(בין המחזור השלישי לחמישי)אני מקווה שמחר נדע לנצל את המצבים שנגיע אלייהם, וסוף-סוף נבקיע יותר משער אחד. מאיורקה קבוצה עם חלק הגנתי רעוע מאוד, היא לא תשחק מבוקר כמו בשבוע שעבר והיא תשלח הרבה שחקנים קדימה, ואנחנו נוכל לנצל זאת כמובן. רצוי שהשחקנים יעשו תנועה יותר חכמה, כך שלרובן יהיו יותר אופציות מסירה. לפעמים הוא נוהג באנוכיות, אבל לפעמים בגלל חוסר ברירה הוא הולך לבדו.
    משחק ההגנה שלנו עושה רושם של התייצבות, הלוואי ושוב נשמור על רשת נקייה. מלבד קסיאס שחזר לעצמו, פפה היה נהדר בשבוע שעבר וגם קנבארו. היינצה לא מזיק ומראמוס הייתי רוצה לראות יותר בעיקר בחלק ההתקפי. עם רובן על הקו שלו הוא יכול להרגיש יותר בטוח, הוא לא משחק לבד נגד שאר העולם.

דרנטה, הונטלאר, מיגל טורס ופאלנקה שיחקו להם בשלג שעטף את מתחם האימונים. עכשיו אני מבין מה דרנטה עושה בריאל מדריד - הוא אחארי על הקטע של הבידור. ליצן החצר.
    שיהיה לנו בהצלחה מחר. האללה מדריד.
    (חומר על הופעת הליגה ה-500 הצפויה של ראול במדי ריאל מדריד - בדיון שלנו).

לגבי שאר המשחקים -

מירב תשומת הלב מופנת למשחק היום בין וולנסיה לויאריאל(יתרון ברור של וולנסיה על פני ויאריאל, אני מאמין שהיא תנצח. בגדול דעתי על המשחק נמצאת בפריוואי עצמו), אבל אני חושב שגם המאבק בין לה קורוניה לסביליה הוא מאוד מרתק. אם דפור מנצחת, ולנוכח היכולת של סביליה היא יכולת לעשות את זה(למרות שסביליה תיהיה מסוכנת יותר במתפרצות, הרי היא משחק עם שני חלוצים), היא עוברת את סביליה בטבלה ויכולה להגיע למקום השלישי. לה קורוניה משתפרת לאט לאט. לדעתי אם היה לה חלוץ אמיתי המצב היה נראה יותר טוב. במערך 4-5-1, כאשר הקשרים ההתקפיים לא כובשים מספיק, והחלוץ הוא בינוני, ההתקפה תקועה. חבל שלוטינה מתעלל בקהל ולא נותן לשלישייה - לאפיטה-ואלרון-גווארדאדו, לשחק בייחד, הם יכולים להוות איום על כל הגנה. אצל סביליה הייתי רוצה לראות את דייגו קאפל חוזר להרכב. משחק דיי קשה להימור, אני הולך על תיקו.

הלוואי ואוססונה תצליח לדכא את הכדורגל הנהדר של ברצלונה, אבל קשה לי לראות את זה קורה, למרות שהסטטיסטיקה דווקא מחמיאה לקבוצה של קמאצ'ו - ברצלונה לא הבקיעה בשני הביקורים האחרונים שלה אצל אוססונה, ולפני שלוש שנים הפסידה 2-1. ב-30 משחקי חוץ של ברצלונה מול אוססונה, היא השיגה מאזן זהה - 10 נצחונות, 10 תוצאות תיקו ו10 הפסדים. בשבוע שעבר אוססונה חילצה נקודה בפיחואן ומחזור לפניכן היא ניצחה את חטאפה במשחק טוב מאוד, אבל בכללי זו אולי הקבוצה הכי חלשה בליגה. משום מה קמאצ'ו מעדיף אך ורק נגרים בהרכב ולא נותן יותר מידי קרדיט לשחקנים היותר כישרוניים כמו חואנפראן או אזקארו. חבל על הפציעה של דלפורט כמובן. לפחות פנדיאני חזר להרכב ופלאסיל מתפתח לשחקן כדורגל לא רע בכלל. ממושמע בעיקר, אבל לפעמים רואים ניצוצות כדורגל. הכל תלוי בברצלונה בכל-אופן.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/09
  7. Raulito Madridista

אתלטיקו מדריד: אגווארו יחזור להרכב נגד בילבאו. בעיות גדולות בחלק האחורי

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/kun_maxi_anonuevo_ES.Xxx

חאבייר אגירה נאלץ לערוך שינויים כפויים בהרכב אתלטיקו מדריד לקראת המשחק הביתי מחר נגד בילבאו בויסנטה קאלדרון. המאמן פירסם היום אחר-הצהריים את ההרכב, ובו יש לא פחות משלושה שינויים כפויים, עקב חסרונם של אסונסאו, הייטיניחה ופראה המושעים - שילובם של הצעירים דומינגז ואיגנסיו קמאצ'ו בהרכב הראשון שכולל גם את המגן הימני סייטיארידיס, כאשר עבור קמאצ'ו מדובר בהופעת בכורה בהרכב אתלטיקו בעונה הנוכחית. פאבלו אומנם נמצא בסגל למשחק אבל לא כשיר במאת האחוזים, ולכן דומינגז הצעיר ייפתח כבלם לצידו של אופאלושי. אגווארו שלא היה בסגל במשחק גביע המלך נגד ברצלונה, חוזר להרכב .על משחק גביע המלך נגד ברצלונה אמר אגירה:"אנחנו מעדיפים לשכוח אותו". אגירה ציין את חשיבות המשחק ותמך בדבריו של מקסי רודריגז, שאמר השבוע שאתלטיקו אולי צריכה לחשוב על שינוי גישה.

עריכה: מצטער על טעות, התבלבלתי משום בין עם הסגל של אתלטיקו שהיה רשום באתר הרשמי שלה.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו מתחילה סידרה של משחקים מול הקבוצות מאמצע טבלה ומטה. הזדמנות טובה לקדם את הספרדים הצעירים שלנו כדי שבעוד חודש וחצי לא נהיה תלויים בזרים הלא יציבים. והאמת, הייטינחה די יציב, יש לו כבר 3 פנדלים.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20090110/pajaritos6.Xxx

עשרה סניטמטרים של שלג כיסו הבוקר את הדשא באיצטדיונה הביתי של נומנסיה שאמור לארח מחר בשעה 18:00 את חטאפה. בהתאחדות ואצל שתי הקבוצות מקווים שעד מחר מזג אוייר וישתפר והשלג יהפוך לגשם ויאפשר למשחק להתקיים.

10. avner Member

בילבאו בבית, כשהיא מנומנמת במרכז הטבלה, לא המשוכה הכי קשה.

שאגירה ייתן לילדים לשחק.

11. JR-Riquelme Member

חייבים להוריד את הכובע לדפור. עד עכשיו הם במקום השלישי במידה וינצחו את סביליה כשבמחצית הם בהובלה של 1-0 וסביליה עם שחקן אחד פחות(מרסקה שוב קיבל את האדום שהוא רגיל אליו, נתן מרפק בלי שום סיבה לבודיפו).

מחצית מצויינת של לה קורוניה, אין להם שחקנים ממש טובים בקבוצה, אבל היא משחקת בהמון ביטחון ומניעה כדור כמו קבוצה גדולה. זה היה צריך להיות יותר גדול מ-1-0.
    עתיד ורוד מאוד לגווארדאדו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/09
  12. avner Member

אמרתי לכם.

13. JR-Riquelme Member

מה הניחוס היה כל כך גדול? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

14. Raulito Madridista

http://www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/primera/jornada_18/dep_sev/08.Xxx
    סביליה צוהלת בסיום.

עושה רושם שהיה משחק מצויין. מגיע לסביליה כל הכבוד על הניצחון היום. בפיגור של שער ונחיתות מספרית, מול קבוצה קשוחה כמו דפור, היא ידעה לחזור מפיגור ועשתה זאת בקלאסה. דפור מבחינתה יכולה להיות מאוד מאוכזבת, כי היא הייתה מאוד קרובה ל2-0 ובאמת הציגה הנעת כדור יפה. בודיפו כבש שער אדיר עם הטעייה נהדרת על קרספו וסיומת חדה, והיה קרוב להבקיע גם לפניכן וגם אחרי זה. לדעתי לוטינה טעה עם החילוף המאוחר של ואלרון, הוא היה צריך להיכנס הרבה לפני הדקה ה-81 ולא במקום גווארדאדו. לא היה מקום לפתוח עם וורדו, הוא אומנם משחק על תקן חלוץ אחורי, אבל חוכמת המשחק של ואלרון חשובה יותר, בטח נגד קבוצה כמו סביליה. דפור מוכנה לחתום על מיקום כזה(6) גם בתום העונה. חימנז פתח עם קאנוטה על הספסל והכניס אותו במחצית במקומו של קרספו - והחלוץ ממאלי השיב לו עם בישול נהדר לפביאנו בדקה ה-50. רנאטו ממשיך להכריע משחקים גם הוא. גם בברנבאו הוא כבש שער ניצחון והיו לו עוד כמה. כנראה היכולת הטובה של רנטו מונעת מחימנז לחזור למערך עם שני חלוצים. אני מקווה שהשער של דייגו קאפל בדקה האחרונה, ייסדר לו מקום בהרכב של הקבוצה במשחק הבא ושאם סביליה לא תחזור כבר ל4-4-2 התוסס של השנה שעברה, אז לפחות נראה את קאפל שהיה להיט. הוא רעב מאוד אחרי פציעה מרגיזה. בכל מקרה, מי שנראה פנטסטי מתחילת העונה זהו חסוס נאבאס שנתן היום משחק ענק עם שני בישולים, לראנטו ולקאפל, אחרי שהוא משאיר אבק למגן שמולו. סביליה השנה קבוצה שקשה לדעת למה לצפות ממנה. בינתיים היא במקום השלישי ונראה שחימנז יישאר רגוע בינתיים. בכל הנוגע לגביע, לדעתי דווקא דפור תעבור אחרי ניצחון 1-0 בגומלין, אבל זה לפעם אחרת.

איזו פתיחה מדהימה של וולנסיה! - 2-0 כבר אחרי עשר דקות. בראחה כבש אחרי פחות מדקה וויאה בידיוק הרגע העלה ל2-0. ויאריאל פשוט מתרסקת. היה ברור שהיא לא תחזיק מעמד בלי סנה במשחק חוץ כה קשה. ויאריאל צריכה לשמור על הכבוד שלה עכשיו.

15. riquelme1 Member

ההגנה של ויאריאל היא פשוט מחוררת העונה, עוד מתחילת העונה אמרתי שהרכש העונה של ויאריאל הוא פשוט היה גרוע, פואנטס, גודין, וגונזלו(אחרי הפציעה), הם פשוט בלמים בינונים להחריד, ויאריאל חייבת לקנות בלם אירואפי ברמה גבוה. זה רק חלק מהבעיות, אי אפשר להגיע רחוק עם שחקנים כמו אנחל ואגוראן בהרכב, ויאריאל חייבת קשר אמצע ברמה גבוה.

לגבי סביליה, ניצחון יפה מאוד היום בריאזור, היא חייבת לחזור ל4-4-2 עם קאנוטה ופביאנו כמו שדור אמר, ראנטו יכול לשחק גם 50-50. אני רוצה לדבר על רנטו, הוא שחקן שלא מוערך מספיק, מדובר בקראק אמיתי, שחקן שיש לו מקום בכולקבוצה בעולם, אני עוקב אחריו עוד מהתקופה שלו בסאנטוס, הוא שחקן אדיר.

לא להתלהב מהמיקוםשל דפור, היא קבוצה בינונית להחריד, רק בגלל הליגההחלשה העונה היאמוצאת את עצמה קרובה לצמרת. זהלא סופר-דפור, אפילו לא מתקרב.