14: מדריד כרגיל לבנה, ברצלונה מפסידה בחטאפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏25/11/11.

1. riquelme1 Member

בקיצר, שווה להיות במדריד היום.

פשוט מעצבן ההרכב של אמארי, אני גם כמוך חושב שפאבלו הוא באנקר בהרכב, בדיוק כמו שראמי או סולדאדו באנקרים, הוא שינה את כל המשחק שנכנס נגד ריאל והיה אחראי לשתי הגולים, נגד גנק הוא בישל 2 שערים, כבש והיה פנטסטי, ועדיין הוא לא פותח, אחרי ששחואקין עזב היתי בטוח שפאבלו יהיה אחד הכוכבים בקבוצה, והוא לא מספק מוערך, דרך אגב גם אוהדי ולנסיה לא מעריכים אותו מספיק, רובם לפחות שאני קורא טוקבקים אומרים שהוא צריך להיות בספסל, מפגרים בראש.

דאלברט הוא אסון, אולי נגד ראייו ולצד בלם אדיר כמו ראמי זה לא התבטא, אבל במשחק נגד צ'לסי או במשחק גדול אחר, הוא יקרוס, הוא בלם נוראי שמכניס פאניקה להגנה, לא יודע להחזיר שנייה בכדור, קורא משחק רע בקיצר לא מתאים לרמות האלה, לא מובן איך הבלם מספר אחד של ולנסיה בעונה שעברה העונה אפילו לא בסגל, שוב אמארי עם המשחקי כבוד האלה.

אם אמארי מחק את קוסטה, וחבל שכך, ולנסיה חייבת בלם מחליף.

בארגאן בהרכב, וזה הזדמנות טובה לתת לו לשחק, אבל למה פיאטי לא מקבל צ'אנס? מדברים על פארחו שלא מקבל מספיק הזדמניות, גם פיאטי שהגיע בקול גדול בקושי מקבל הזדמנויות, אמארי חייב לתת לו צ'אנסים כדאי להריץ אותו, זה מזכיר לי את מקרה צ'וקי דומינגס, רק שעלך פיאטי שולם קרוב ל8 מיליון יורו.

מיותר לפתוח עם אלבה ומאת'ייה נגד קבוצה כמו ראייו, אמארי התאהב בזה, וחבל, מאת'ייה הוא שחקן שמרים כדורגים נהדר ויודע להצטרף, אבל הוא לא סקורר ושחקן שיכול לכבוש, או פאבלו או פיאטי היו חיביים לפתוח.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יהיה קל לולנסיה, למרות שאני מאמין שולנסיה יודעת לקחת משחקים מהסוג הזה גם כשהיא לא במיטבה... ולנסיה באה כשהיא עדיין בטירוף מהמשחק האחרון באלופות ונראה אם הם ימשיכו בטירוף שבו היו ברביעי או שנראה ירידת מתח

3. riquelme1 Member

אני גם חושב שלא יהיה קל לולנסיה היום, ראייו לא קבוצה רעה בבית, ויש לה קהל די דוחף.

גם השחקנים עייפים אחרי המאמץ אדיר נגד ריאל, והם שיחקו רק לפני 3 ימים נגד גנק, ואמארי לא עושה מספיק רוטציות, שבסוף זה ישפיע.

אני מקווה שלא היום, ושולנסיה תנצח ניצחון דחוק.

--------------------------------------------------

מאנזסנו פירסם את ההרכב לדרבי:

קורטואה, פליפה, דומינגס, גודין, פראה, אסונסאו, גאבי, טוראן, סאלביו, דייגו, אדריאן.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/11
  4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו סאלביו פותח במקום רייס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx לזה לא ציפיתי... אני מקווה שזה יראה לו שמנזאנו מאמין בו ושישחק עם ביטחון (הכי חשוב שיעשה המון הגנה בהתחלה)
    גם אסונסאו בהרכב וזה לא היה הכי צפוי, אבל אפשר להבין את השיקול של מנזאנו שהעדיף אותו על פני מאריו

חוץ מזה ההרכב הוא צפוי ואני לא מבין למה גודין מועדף על פני מיראנדה?!?

5. riquelme1 Member

גולאסו של ג'ונאס, סוף סוף שער ליגה.

פתיחה פושרת מאוד של ולנסיה, שנראת עייפה מאוד, וגם לחוצה בהגנה(דאלברט..).

ונדב יעקבי לא מפסיק לזיין ת'מוח.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תענוג לראות משחקים של ראיו מבחינת המגרש והקהל..זה מזכיר לי ליגה ארגנטינאית, אחלה קהל יש להם!

7. riquelme1 Member

אמארי חייב חילוף במחצית, אומנם ולנסיה מובילה משער של ג'ונאס, שגם הוא הגיע מכלום, חוץ מיזה הקבוצה לא מייצרת כמעט כלום ואני הכי מרחם על סולדאדו שלא מקבל כדורים.

פאבלו או פיאטי חייבים להכנס במקום אלבה, ושמאתייה יחזור להגנה, אולי גם פאחרו באמצע כדאי להחזק קצת בכדור, מה שולנסיה מתקשה מאוד.

המשחק הזה בידיים של אמארי, ולנסיה צריכה עוד שער כדאי לגמור את המשחק, ההיתרון נזיל ביותר.

שיסלח לי אבר באנגה, אני מאוהב בטינו קוסטה, הרגל שמאל הכי טובה באירופה.

8. Valencianista Member

(נאמר על דיאלברט) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    להגנתי אני רק אציין שטמודו עצר את הכדור עם היד. כך שהגול הזה הוא בעצם לא היה חוקי.

דקה 93: וואו, בחיים לא ראיתי תרגיל נבדל כל כך כושל. למזלנו הם לא השכילו להבקיע את זה. פשוט טיפש השחקן של ראיו שבעט את זה ולא העביר רוחב לאחד מארבעת השחקנים שהיו שם חופשיים.

9. Raulito Madridista

הסיום של המחצית מעודד אבל בשורה התחתונה לא שמים לב שאתלטיקו מדריד עם פחות שחקן. השיפור במשחק הגיע בעיקר מצידו של מרסלו שהיה מאוד חלוד בהתחלה אבל אחר-כך התחיל על הפריצות המפורסמות בכנף השמאלי. הנשק העיקרי שלנו הוא התקפות מתפרצות אבל במשחק מסודר ריאל מדריד עדיין לא מספיק מרשימה. מה שמטריד אותי זו העובדה שעד עכשיו כל הנצחונות כמעט הלכו בצורה חלקה ולא הגענו למצב שצריך להתאמץ, רק שהשחקנים לא יחטפו שוק פתאום.

לפי איך שזה נראה כרגע ובהתחשב בבונקר של אתלטיקו, שמשחקת הגנה טוב הרבה יותר מעל המצופה אם נאמר את האמת - הייתי משלב את היגואין במקום אוזיל, אבל אולי אפשר לחכות עם זה.

אם בנזמה תיכנן את הפעולה מראש וזה לא נבע מאינסטיקנט אז הוא גאון. הרי פנדל וכרטיס אדום בדקה כזאת עדיף פי כמה 'רק' על שיוויון. היום אני מזהה אצל בנזמה הרבה יותר תשוקה ונמרצות אבל אני מצפה שיעשה יותר מול השער. גם אלונסו גאון, צהוב כאילו עאלק לעצור מתפרצת. שינוח בשבוע הבא. צריכים לנצח! האללה מדריד

10. ValenciaCF Member

איזה תרגיל קרן מטופש של ולנסיה בדקה ה93! מזל שהשחקן של ראיו היה אידיוט מוחלט ובעט את זה ליציע.... מזל גדול!

11. אלי מתחן Member

חבל ששופט הורס ככה לקבוצה. פנדל ברור שהיה, קורטרואה לא הפיל אותו בכוונה, הוא פשוט עמד לו בדרך. בכל מקרה, פנדל וצהוב היה עונש מספיק.

12. riquelme1 Member

עכשיו הצטרפתי למשחק, לא ראיתי את האדום והפנדל של ריאל, אבל לא מפתיע שאוהד ריאל רושם שלא היה אדום, אלה השופטים של ספרד, תמיד יעזרו לשתי הגדולות.

בקשר לניצחון של ולנסיה, אמארי שוב הוכיח שהוא אידיוט שעשה חילופים גרועים, אדוריז במקום סולדאדו?! ופאבלו ופיאטי שנכנסו מאוחר.

עם ולנסיה לא היו מנצחים זה רק בגלל אמארי.

והנה גודין האפס מסדר עוד גול לריאל.

13. אלי מתחן Member

אי אפשר להגיד שלא היה אדום, השופט לא טעה. אבל לא היה קורה כלום אם השופט היה מסתפק בצהוב.

14. Muurad Member

אז בשביל מה יש חוקים? הבנאדם מנע מצב וודאי לכיבוש שער, זה צריך להיות אדום בלי להתחשב במשחק ובדקה לדעתי.. השופט קיבל את ההחלטה היחידה והנכונה.

15. riquelme1 Member

אתה מדבר על הראשון או השני? לא ראיתי את הפנדל הראשון, ראיתי שרשמו שלא היה פנדל, וגם אם היה אפשר היה לוותר על האדום, שיקול דעת הוא גם חלק מהמשחק.

הפנדל השני היה שגודין שלא רק מסדר את הגול השלישי, גם עושה פנדל בצורה שקופה ומכוערת. לפני שהגיע לאתלטיקו הסוכן שלו הציע אותו לריאל, מוריניו סירב בתוקף, והפריארים מאתלטיקו שמו עליו 10 מיליון יורו, לא להאמין.

גם עם נעזוב את הטעויות המחרידות שלו, כל המשחק היה הרגשה גם שראייו לא עשה כלום בהתקפה, שולנסיה יכולה לספוג, ורק בגלל האפס הזה אנחל דאלברט בלם שאפילו בקבוצת תחתית אין לו מקום, שהכדור אצלו זה פאניקה מטורפת, הוא תמיד מסבך שחקנים במסירות, ףמתחלק ולא קשור לענף. עוד החלטה מטופשת של אמארי שיש לו את ריקדו קוסטה בלם עם איכות וניסיון בינלאומי לעדיף ליצן כמו דאלברט.

אם ויקטור רואיז לא כשיר נגד צ'לסי, ולנסיה בחוץ ב200 אחוז.

השחקנים של ולנסיה היו גמורים היום, ועם ניהול משחק רע של אמארי, מזל גדול לולנסיה.