12 קבוצות בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י שי, ‏1/8/07.

1. Pipe Member

צריך לעשות שינויים(בראש ובראשונה שינוים תכופים ומידיים כמו הורדת מספר הזרים וביטול הסיבוב השלישי לאלתר) בהתאם למציאות הקיימת, דראפט הוא דבר כמעט בלתי ישים בכל אירופה, אז דווקא כאן, בליגה שבמילא נחותה בכל אספקט ממקבילותיה ביבשת?
    במבנה הנוכחי של התיכונים ומחלקות הנוער, יצטרכו להיעשות יותר מדי דברים שיאפשרו קיום דראפט.חלקם לא ברי ביצוע נכון לעכשיו וחלקם פשוט דורשים יותר מדי שינויים.

בסופו של יום, גם אם אני,אתה, סלע וכל המדינה נשתכנע שזה הפתרון האידיאלי לכדורסל הישראלי(וגם זה מוטל בספק, שכן השחקנים שיבחרו בדראפט הוירטואלי הזה בין כה וכה כבר משחקים במחלקות נוער ומתאמנים בצורה סדירה גם בל יהדראפט הזה והמועדונים שיבחרו בהם לא יתנו לילדים בני 17-18 להוביל את הקבוצה.במקרה הטוב הם יהפכו לשחקני ספסל ובמקרה הרע יהיו גרסאות של רגב פנאן. ובכלל, כמה סופרסטארים כבר יצאו ממחלקות הנוער בשנים האחרונות? זה לא שאנחנו חממה של כשרונות עולים) הסיכוים לכך שזה יקרה בזמן הקרוב אפסיים, כי זה דורש תקציב מכובד(מה שאין למנהלת/לאיגוד, לספורט בארץ בכלל), אנשים שמבינים ענין(גם זה קיים בכמויות נדירות ברמה הארגונית של הספורט הזה) ורצון לעשות את זה(ואני בספק שהאנשים שמנהלים את הכדורסל בארץ ירצו לקחת על עצמם כזה פרויקט עצום).

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בעניין של הסופרסטארים שיצאו מהליגות :גרין,יצחקי,בורשטיין,ברקוביצ'ים, ועוד..

ועם ככה,מה שאתה אומר אז מה בדיוק לעשות?להעלות ל-12 קבוצות?אחרי זה להוריד חזרה
    ל-10?לשים חוקי רוסי להוריד חוק רוסי להרים חוק רוסי וכו...??מה זה עוזר?רק משגע את כולם,פתרונות קטנים לא מועילים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/07
  3. valery26 Member

שכחתם את הוד השרון שאם היא תעלה המגרש יהיה מפוצץ כמו במשחקי הכדורעף.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה מפוצץ?
    והוד השרון אם אני לא טועה כבר הייתה בליגה.

5. Fabio Junior Member

אולמה הביתי של גבעת שמואל נמצא באור יהודה, ותאמין לי שכל משחק בית האולם כמעט ומלא (פעם גם היו מוסיפים עוד מושבים בצד) ולאמסלם יש מספםיק כסף, העונה עברו בגבעת שמואל אוג'ובי ודיון תומאס (!).

6. Barcelona Member

יפה שאתה מלמד אותי עם אולם שהייתי בו מספר פעמים במשחקי חוץ. האמן לי, יותר שווה שחיפה, ב"ש ובטח שיקנעם/מגידו יהיו בליגת העל על פני השיעמומון שנקרא גבעת שמואל.

7. Fabio Junior Member

יפה שאתה מלמד אותי על האולם שגרתי שתי דקות הליכה ממנו (מקסימום שלוש), ושיעורי ספורט ממסגרת הבית ספר שלי היו שם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/8/07
  8. דנידין Member

מישהו פה באמת רואה סיבה להיות נגד? רק יוסיף.

9. samoel Member

לקדם את הכדורסל? בזה שיקחו לקבוצות שבוקשי משיגות את התקציב מינימום הזה עוד 125 אלף דולר! זה שמינית ממה שיצטרכו לשלם בלאו הכי וחוץ מזה גם את המיליון דולר קשה לשלם. מאיפה יביאו עוד 125? איזה החלטה דיבילית בקטע הזה.

ההגדלה עצמה ראויה והייתה צריכה להיעשות כבר מזמן, השלב הבא פליי אוף, ושיהיה הטוב מ-3 מצידי . ותראו איך לקבוצות קטנות יהיה על הרבה יותר מה לשחק. חכו לחולון של השנה יחד עם מכבי וירושליים ובני השרון זה 4, חבל שגליל קצת מתפרקת.

ואיזה מצחיק אתה T.M אם האולם של גבעת שמואל הוא באור יהודה למה קוראים להם גבעת שמואל? ולמה אתהחושב שבכלל האולם יכול להיות מלא בקבוצה שלא משחק בבית האמיתי שלה ומצד שני לא מייצגת את האולוסיה הכי קרובה(מבחינת התיישבות) אליה. ראינו איך נגד מכבי(שזה אמור להביא הכי הרבה קהל) היה בערך שליש אולם. אז דיי שטויות גבעת שמואל חשובה לליגה הרבה יותר בגלל המסורת אבל אין לי ספק שלב"ש וחיפה ולמגידו יש הרבה יותר מה להציע מבחינת הקהל.

10. mhfc-1913 Member

לא הבנתי כמה קבוצות יהיו בליגה???

רק 10?

דירקטוריון מנהלת הליגה התכנס הערב לישיבה וקיבלו החלטות על שינויים מהותיים במבנה ליגת העל בעונת 2008/09, כולל הגדלת מספר הקבוצות מ-10 ל-12 על מנת ליצור ליגה בעלת פריסה ארצית ורחבה יותר.
    המשמעות לגבי העונה הקרובה היא שקבוצה אחת בלבד תרד מליגת העל, בעוד שהקבוצות שיסיימו במקום השני והשלישי בליגה הלאומית יצטרכו לשלם למנהלת הליגה דמי זיכיון של 125 אלף דולר על מנת לקבל את המקום בליגת העל ולהצטרף לקבוצה שתזכה באליפות הליגה הלאומית ותהיה פתורה מהתשלום.