11: סלטה מנצחת בריאזור ; סביליה מפרקת את ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏17/11/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום שבת

ריאל מדריד-ראסינג סנטאנדר 21:00 ספורט 5 פלוס

סביליה-ולנסיה 23:00 ספורט 5

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UCL/455498_BIGLANDSCAPE.Xxx

יום ראשון

ריאל סוסיאדד-בטיס 18:00

לבאנטה-אתלטיקו מדריד 18:00

ויאריאל-חטאפה 18:00

סראגוסה-נאסטיק 18:00

רקראטיבו-אוסאסונה 18:00

אספניול-אתלטיק בילבאו 18:00

מאיורקה-ברצלונה 20:00 ספורט 5 פלוס

דפורטיבו-סלטה ויגו 22:00

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/06
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה חבולה , מושעת ועם סגל מקוצץ יוצאת למאיורקה שם תפגוש את חלוצה שמושאל למאיורקה , מקסי לופז .

אלה השחקנים הזמינים בשביל רייקארד למשחק הזה:

ואלדס, ז'ורקרה.
    אולגר, זאמברוטה, פויול, מארקס, תוראם, סילביניו, ג'יו.
    דקו, צ'אבי.
    ג'יולי, גודיונסן, רונאלדיניו, אסקרו.

כשאינייסטה בסימן שאלה לגבי כשירותו למשחק , ואת הרשימה ישלימו שחקני ברצלונה ב' ואחד מהם כמעט בטוח יהיה מרק קרוסאס המכונה גוארדיולה הבא.

http://www.marca.com/marcador/rfsh/liga0607/1a/jornada10/fotos/racing-sevilla/02.Xxx
    והיריבה השנואה ריאל מדריד מגיעה מעודדת מאוד אחרי הנצחון באוסאסונה ואחרי שכל השבוע הם עוסקים בעתיד של המועדון עם שחקני הרכש,בניגוד לבארסה שאפילו בינואר לא רוצים להתחזק.
    לרשותו של פאביו קאפלו יעמוד סגל מלא מלבד הפצועים הרגילים , רונאלדו וסיסניו כאשר גם בקאהם אולי יצטרף אליהם כאשר אתמול ושלשום לא נטל חלק באימוני הקבוצה.
    ריאל אחרי ההפסד הביתי לסלטה ויגו לפני שבועיים לא תזלזל בסנטאנדר שמגיעה אחרי 0-0 ביתי מול סביליה החזקה.
    סנטאנדר כבר 7 משחקי ליגה לא מפסידה (והנה אני מנחס אותם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ) ,מאז ההפסד לברצלונה במחזור השלישי הקבוצה סיימה ב5 תוצאות תיקו(נסטיק,סלטה, אספניול,בילבאו,סביליה) ושני נצחונות (אוסאסונה וולנסיה).

3. REAL MADRID Member

ריאל מדריד לאחר הניצחון 4-1 על אוססונה עם הרביעייה הגדולה של רוד ואן ניסטלרוי ריאל מדריד תארח באצטדיון הסנטיאגו ברנבאו את ראסינג סאנטנדר למשחק חשוב מאוד. ריאל מדריד מממוקמת במקום השלישי בטבלת הליגה הספרדית עם 20 נקודות כאשר מעליה שוכנות סביליה עם 22 נקודות וברצלונה עם 23 נקודות, ריאל מדריד בלי רונאלדו הפצוע יודעת שכל תוצאה מלבד ניצחון בברנבאו תהיה כישלון ואכזבה כאשר סארגוסה, חטאפה ו-ולנסיה רוצות לראות מעידה את הלבנים. ריאל ממדריד צפויה לפתוח בהרכב הרגיל שלה והשינוי היחידי שאולי יהיה הוא לתת למהמדו דיארה השחקן החשוב במערך לנוח קצת לאחר שהוא כבר נופל מהרגליים.
    אל הברנבאו תגיע ראסנג סאנטנדר מהמקום ה14 בטבלה כאשר ברשותה 11 נקודות, ראסינג יודעת שלהוציא נקודות תהיה משימה קשה מאוד אך היא מגיעה מעודדת לאחר התיקו 0-0 המכובד עם סביליה. ראסינג סאנטנדר תעשה ככל שביכולת כאשר היא יודעת שאם תעצור את רוביניו היא יכולה לעצור את כל ריאל שבחודשיים האחרונים מוכיח שכל יורו ששילמו עליו לפני כשנה שווה את זה.
    מה שבטוח, יהיה מעניין.

4. MHFC Member

דיוויד בקאהם יחמיץ מחר את המשחק של ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו, לאחר שבימים האחרונים לא נטל חלק באימונים בגלל הפציעה בברך השמאלית והוא לא נכלל בסגל של ריאל בעקבות כך למשחק מול ראסינג, בנוסף לבקהאם גם קאסנו לא נכלל לסגל של ריאל בגלל שיקולים מקצועיים של המאמן.

שוערים: קאסיאס, דייג'ו לופז;
    הגנה: ראמוס, קנאברו, פאבון, מחייה, רוברטו קרלוס, ראול בראבו, הלגרה, סאלגדו;
    קישור: אמרסון, דיארה, גוטי, רייס, נייטו, רוביניו;
    התקפה: ראול, ואן ניסטלרוי.

http://images.skysports.com/images/playerpics06_07/Spain/RealMadrid/beckham-tracktop.Xxx

5. Raulito Madridista

אתחיל בניתוח המשחק של ריאל מדריד מבחינתי, בהמשך אדבר על שאר המשחקים.

סנטאנדר בברנבאו זה משחק שחייבים לנצח, כולם זוכרים את אחד הביזיונות הגדולים ביותר של הקבוצה בשנים האחרונות, ההפסד בברנבאו 2-1 שבקושי איימנו על השער וכל החזקת הכדור שלנו הייתה הנעת הכדור בין הבלמים.

סנטאנדר נמצאת דווקא בתקופה דיי טובה למרות שהיא רק 4 נקודות מחוף מבטחים. הקבוצה ניצחה בבית שלה את וולנסיה וסיימה בתיקו עם סביליה, הישגים נהדרים של הקבוצה הזו. ראסינג לא הפסידה מאז המחזור השלישי בו קיבלה בראש מבארסה. אני חושב שרצוי לתת לדיארה מנוחה לקראת הקרב נגד ליון, שנגד סנטאנדר בבית כן נסתדר בלעדיו, בלי לזלזל, אפשר לפתוח עם חאבי גארסיה או דה לה רד, וגם אפשר לנסות מערך יותר טוב, 4-4-2 אמיתי עם שני קשרי אגף מה שלא נראה לי ייקרה.

ראול בירידה ביכולת במשחקים האחרונים מבחינת כיבוש ומוערבות, לכן אני סומך על ואן ניסטלרוי שיעשה את העבודה, זה נדיר שמכל נגיעה בכדור חלוץ עושה גול, אבל אני סומך על ואן ניסטלרוי שאת המצבים שייקבל והוא ייקבל, יבקיע. רוביניו נשמר טוב בשני המשחקים האחרונים והיה חלש, מקווה שזה סתם היו דקות מזעזעות וזהו, כולם יודעים מי זה רוביניו. רצוי שגוטי ייתפוס יום טוב ויעשה משהו עם הכדור ולא ירוץ סתם למעלה, וגם שתיהיה לו הצטרפות של שחקנים!

אני באמת שלא מבין מה קאסנו כבר עשה, חבל, הייתי רוצה שייקבל צ'אנסים באגף כמחליף במידת הצורך, אני לא רוצה שנשתמש ברייס העגלה שעושה טובה שהוא משחק ולא נותן יותר משני פסים כמו שצריך. אם נשחק כדורגל מכוער זה יהיה בזיוני, ראבאק, זה משחק בית, סנטאנדר עם כל הכבוד למומנטום זו לא קבוצה ברמה שלנו. אני לא מצפה לכדורגל אדיר כמו בימי דל-בוסקה, אבל מה כבר ביקשתי? להנות מהקבוצה שלי לפחות במשחק בית נגד קבוצת תחתית?

http://www.informativos.telecinco.es/imgsed/cassano060305.Xxx
    מה יהיה איתך אנטוניו...?

6. Pipe Member

אחרי שאיבדה את המקום הראשון בשבוע שעבר אחרי תיקו חוץ מאכזב בסרדינרו,חוזרת סביליה הביתה שם היא לא הפסידה כבר למעלה מ25 משחקים. המשחק הוא אסקטרה מיוחד עבור השוער אנדרס פאלופ,שהיה הרהב שנים מס' 2 במסטאייה וכיום עושה חיל בפיחואן. "אני תמיד בא למשחק במוטיבציה גבוה, אבל המשחק הזה מיוחד עבורי כי שיחקתי בולנסיה ותמיד כיך לי לנצח אותם" אמר השוער, שלא שכח לעקוץ את ולנסיה בסיום:"אני סוף סוף מרגיש שחקן כדורגל אחרי הרבה שנים, כי כאן אני מקבל צ'אנסים להראות את יכולותותי".המאמן חואנדו ראמוס מנמיך ציפיות לקראת המשחק. "ולנסיה קבוצה חזקה, ואנחנו בהחלט רוצים את 3 הנקודות, אולם המשחק הזה לא יקבע את האליפות והעונה עוד ארוכה".
    סביליה תחסר השבוע את חסוס נאבאס הפצוע, אותו יחליף בקישור אלפארו, את חאבייר שבנאטון האורוגואי, שכבר החלים מפציעה אולם עדין לא נמצא בכושר משחק, ואת הבלם דראגוטינוביץ'.
    הרכב משוער:פאלופ,מארטי,אייטור אוסיו,אסקודה,פוארטה,אלבס,רנאטו,פאולסן,אדריאנו,קאנוטה ולואיס פאביאנו.
    http://ttd.cache.el-mundo.net/elmundodeporte/imagenes/2005/05/02/1115036044_0.Xxx
    חסוס נאבאס-בסיליה מקווים שחסרונו לא יורגש.

מנגד ולנסיה מגיעה מהמקום ה6, אחרי שפספסה את הניצחון בשבוע שעבר מול ביבלאו במסטאייה בדקה האחרונה. הקבוצה של קיקה פלורס נמצאת בירידה בשבועות האחרונים,בעיקר בגלל מכת פציעות קשה מאוד שפוקדת את הסגל הכתום, דבר שלא ישתנה גם השבוע. אם זה לא מספיק,גם מחוץ למגרש יש בעיות במחנה של ולנסיה. ביקורת קשה של השחקנים לעבר המנהל המקצועי אמדאו קארבוני,שעומד במרכז סכסוך תקשורתי לא קטן עם המאמן פלורס, שהשבוע לא נשאר חייב ואמר כי "אנשים במועדון צריכים לדעת את מקומם ולדעת איפה הם צריכים ולא צריכים להתערב.דיברתי עם הנשיא והבהרתי לו את עמדותי, ואני בטוח שדברים כאלו לא יקרו שוב בעתיד".לצד כל הצרות הללו ענן של שמועות מרחף מעל ראשו של המאמן הצעיר. מ'צרלו ליפי הוזכר כמי שיחליפו בקיץ,מה שבטוח לא שיפר את מצב הרוח הירוד במסטאייה.
    בצ'ה בהחלט צריכים לקוות שהשבוע הקבוצה תחזור לדרך המלך, שכן הפסד של ולנסיה ליריבה שלה בצמרת יכול להביא אותה עד כ7 נקודות מסביליה,זה משהו שבקבוצה לא יכולים להרשות.
    על המגרש,ולנסיה תחסר גם השבוע את מורטי,דל הורנו,גאבילאן,מרצ'נה,אלבלדה ורגיירו, והשם החדש שנוסף לרשימה הארוכה הוא דויד נאבארו, שלא הספיק להתאושש מפציעה ולא נכלל בסגל, מה שאומר שראול אלביול יקבל את הצ'אנס במרכז ההגנה לצידו של אז'אלה. אדו הפצוע בברכו בספק למשחק אך אמור לפתוח,בעוד שויסנטה,שעוד לא החלים סופית מפציעה בקרסול, לא כשיר ל90 דקות ויפתח על הספסל.
    שחקן שבשבילו המשחק מחר יהיה הרבה יותר מיוחד, הוא חואקין,שרגיל לשחק מול סביליה במדי בטיס בדרבי הלוהט של אנדלוסיה, ולרלראושנה יפגוש אותם לא במדים הירוקים של הבטיקוס.
    במפגש המקביל בעונה שעברה ניצחה סביליה 1-0, כשולנסיה לא מנצחת את סביליה כבר מעל לשנתיים.
    הרכב משוער:קאניזרס,מיגל,אלביול,אז'אלה,סרה,חואקין,בראחה,אדו,סילבה,אנגולו ווייה.

http://img368.imageshack.us/img368/2726/betisjoaquinmo0ff8.Xxx
    חואקין במדי בטיס-יקווה לחגוג במיני דרבי מחר במדי ולנסיה.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שהתאחדות דחתה את ההצעה לבטל את האדום של מוטה , בארסה פנתה לועדת התחרויות של הליגה הספרדית וזו נענתה לבקשת בארסה וביטלה את הכרטיס האדום של מוטה , כנראה גם מתוך רחמים על הקבוצה.

אפשרות מארקז כקשר אחורי יורדת מהפרק למרות שדווקא התחלתי לאהוב את הרעיון. עכשיו המלחמה בין אינייסטה לצ'אבי על המקום לצדם של דקו ומוטה.

8. Raulito Madridista

משחק צמרת מעניין מאוד ייערך בין וולנסיה לבין סביליה בפיחואן. הפיחואן הוא אחד המגרשים הקשים ביותר בליגה הספרדית, אני בספק כמה וולנסיה תצליח להוציא משם, ההרכב של וולנסיה פחות מבריק ללא פרננדו מוריינטס, ויסנטה ואלבלדה, וולנסיה בתקופה לא טובה, לא נראה לי שדווקא מחר היא תתעורר, אבל בקבוצה יודעים את חשיבות המשחק אני מניח ואני לא פוסל שום תיקו. לחואקין יש מן דרבי, שיחק הרבה שנים בבטיס הספרדי המוכשר, הנה, יש לו צ'אנס להיכנס לעניינים בוולנסיה, הוא השחקן הכי יצירתי בקישור ואולי בקבוצה בכלל פרט לויאה, הגיע הזמן שחואקין ייראה את היכולת הפנומנלית שלו, נגד קבוצה קשה, ושוולנסיה חסרה מספר שחקנים, מכת הפציעות בהחלט משפיעה לרעה על הקבוצה.
    סביליה קבוצה מעולה כמובן, היא לא סתם מקום שני בליגה הספרדית. קאנוטה ללא ספק השחקן הכי מסוכן בקבוצה, יש לו כבר שמונה שערים בליגה הספרדית אם אני לא טועה, חלוץ אדיר שמכל מצב עושה גול.
    סביליה מגיעה לאחר תיקו מיותר בחוץ נגד ראסינג. ההעידרות של חסוס נאבאס תשפיע(לפי האס דניאל אלאבס משחק כקשר, יש לו יכולת מעולה אבל הוא יחסר בפן ההגנתי), אבל גם יש את אדריאנו הקשר הנפלא באגף שמאל. לשים לב שפביאנו למרות שהוא לא נותן עונה גדולה עד עכשיו בסביליה, הוא יכול לעשות את ההבדל.
    יפה שספורט 5+ משדר את המשחק, לא זוכר מתי וולנסיה שודרה נגד קבוצה שהיא לא ריאל או בארסה או מקרה חריג, מקווה שזה לא פעם ראשונה, סביליה אולי זוכה בשידור הראשון שלה בספורט 5+ שהיא לא נגד ריאל או בארסה כמו שאמרתי.
    לא בטוח שיהיה משחק יפה כל-כך לעין בפיחואן, סביליה קבוצה אגרסיבית, המשחק יוכרע לטעמי בשער אחד לכאן או לכאן, למרות שלשתי הקבוצות יש מספיק שחקנים כשרוניים להבקיע.

9. Barcik Member

משחקים כאלה מול מיורקה נהגו להיות קלאסיים עבור 89 דקות עצלנות, 3 הברקות, 1-3 והבייתה. רק שבארסה לא מסוגלת להגיע להזדמנות מאז המשחק מול צ'לסי, אז אני מאוד חושש. שדקו יתחיל להפציץ מרחוק כבר.

דור סיכם את כל מה שיש לאמר על המשחק של מדריד. יש גבול לכמה בזיוניים אפשר להיות.

מחזור חשוב מאוד לבאסקיות. כולן נמצאות מתחת לקו האדום, וכולן במשחקים אותם הן מסוגלות לנצח.

סביליה מול ולנסיה צריכה להיות ההזדמנות הראשונה לצופי בארץ לראות מה הקבוצות הללו שוות באמת. יכולות שיא אמיתיות נמדדות במשחקים גדולים, ואנו נוכל לראות כיצד יתפקדו שני הצדדים; האם זה באמת יהיה ברמה לה אנחנו מצפים?
    הייתי רוצה לראות את וייה סוחב את הקבוצה לנצחון. הוא חלוץ סופר-מוכשר, אבל הגיע הזמן עבורו לעשות את הצעד הבא ולהפוך לשחקן גדול באמת. אותו הדבר נכון גם לגבי חואקין.
    למרות זאת, אני נוטה לעבר המארחים. ולנסיה איבדה ריכוז בשבועות האחרונים, ועדיין לא לחלוטין מוצאת את עצמה עם הפציעות. סביליה הייתה ועודנה על הגל. רק קיבינמאט, שקאנוטה הגרוע יפסיק להבקיע כבר!

10. Raulito Madridista

אני גם חשבתי על אותו דבר ורציתי להגיב, ברצלונה פחות מתאמצת אבל מביאה תוצאות גם נגד הקטנות, היא לא פישלה העונה בינתיים בשום משחק חוץ מתיקו אחד והפסד לריאל מדריד בברנבאו, התיקו היה נגד וולנסיה בקאמפ נואו שזה גם לא ביג דיל(וולנסיה של לפני הפציעות).
    מחר, השאלה אם לברצלונה יהיו את השלוש הברקות האלה. למאיורקה אין יותר מדיי מה להציע, אבל יש גבול מה רונאלדיניו יכול לעשות, הוא לא יוכל להשתחרר אם כל הקבוצה תלך עליו, אבל בכדורגל כאשר שני שחקנים שומרים על אחד, שחקן אחר מהקבוצה פנוי. את זה ברצלונה תצטרך לנצל, הגיע הזמן שדקו יגיע לעונה הנוכחית, האחריות גדולה עליו. כדאי לבארסה לשים לב לאראנגו, שנה שעברה הוא ניצח את ריאל במאיורקה עם חבורה של עשר שחקנים בינוניים מאוד.

סתם קראתי שריקלמה לא בהרכב ויאריאל במשחק שלה נגד חטאפה בבית, יהיה להם מאוד קשה, אחריות גדולה יותר תיפול על ניהאט. חטאפה עם עונה מצויינת במקום החמישי, 4 נקודות מהמקום הראשון, ויאריאל קירטעה מההתחלה, היא עם 15 ולמשל נגד בטיס היא גנבה ניצחון עם טעויות מרות בהגנה של הקבוצה של אירורטה.

לבטיס מחכה משחק לא כל-כך קל, כי סוסיאדד חייבת כל נקודה, אבל סוסיאדד הראתה לנו כמה היא עלובה מפתיחת העונה שלה, היא תמיד תספוג לא משנה מה, הקבוצה הזו כבר קבוצה מתה, קובאצ'ביץ ופרייטו לא יכולים לנצח משחקים לבד, הגנה טובה לסוסיאדד אף פעם לא הייתה, חבל אם היא תרד ליגה. בטיס גם בקו האדום ואין לה מקום לטעויות.

משחק מעניין בין לה קורוניה לסלטה ויגו, אני חושב שייגמר בתיקו, סלטה קבוצה שיודעת לעקוץ ודפורטיבו תשלוט במשחק לדעתי, אני מאמין שדפור תצליח להבקיע. לסלטה לא חסרים שחקנים לעקוץ והיא הראתה זאת בברנבאו, יש לה גם שוער מעולה, פינטו. דפור, תיזהרי מקאנוביו! שחקן אדיר, גם נמה הוא שחקן מצויין, שחקן אגף קלאסי, מעולה פשוט, עשה בדיחה מריאל מדריד. סלטה מחברת 4 מסירות ועוברת 70% מהמגרש וזה מדהים אפשר לומר, קבוצה שמאומנת היטב, אבל לא יציבה.

11. Riki Member

לא היה נבדל !! משחק טוב שלנו עד עכשיו, קצב סביר.

הולכת להיות כתבה במחצית על מרסלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

עריכה- פתחתי פה לשטן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/06
  12. Raulito Madridista

1-0 חלש מאוד על סנטאנדר בינתיים בבית, האוהדים בצדק שרקו בוז בתום המחצית, הם ציפו לראות משהו טיפה יותר טוב, מה הם ביקשו בסה"כ? לראות את הקבוצה שלהם מחברת 4 מסירות רצוף ומשחקת יפה נגד קבוצת תחתית!!!?
    מדהים אצלינו שהיכולת לא משתפרת, זה לא שלפני חודש היה גרוע יותר והחודש הזה השתפרנו, המשחק נגד בארסה היה טוב, גם נגד בוקרשט, זהו, על הפנים ביכולת בשאר המשחקים, סנטאנדר בועטת לשער יותר מאיתנו בברנבאו!!! יותר מדיי עבודה לאיקר למרות משחק הגנתי טוב יחסית. כמעט והקבוצה לא יוצאת קדימה!

סרחיו ראמוס תמיד מגיע למצבים הנייחים כל הכבוד לו, גוטי והוא מתואמים בקטע הזה(נדמה לי גוטי הרים את הקרן ההיא).

בדקה ה-13 גם אני התעצבנתי מאוד!!!! שער אדיר של ראול מזווית קשה נפסל בטענת נבדל לא מוצדקת!!! כבר שלוש שנים שהוא לא הקפיץ באומנות כזאת מעל שוער!!! וזה לא שהשער לא היה חוקי, לא היה נבדל! השיפוט בספרד פשוט בושה.

חוץ מזה לא איימנו על השער בכלל. גוטי קיבל מצב טוב מול השוער אבל במקום לבעוט הוא מעביר ומעביר והמגרש נגמר, חביבי.

ואן ניסטלרוי עדיין לא קיבל את המצב שלו, אני מקווה שזה ייקרה במחצית השנייה.
    יש לנו רק אס אחד מהספסל, אבל הוא אס גדול, רוביניו. בינתיים רייס לא רע כמו בפעמים הקודמות אבל לא תורם יותר מדיי, הוא מאבד יותר מדיי כדורים לטעמי. היה מצב שראמוס עבר שני שחקנים ובעט לשער, זה עבודה של חלוץ. למה ראול לא מאיים יותר? פשוט חבל.

בקיצור ולעניין, עצוב שהיכולת לא משתפרת, אני ידעתי שהמשחק ייהרס אחרי השער המוקדם שלנו. מחכים שבוע למשחק וזה מה שמקבלים?

13. Barcik Member

אל דאגה מדרידיסטאס. גולים של ראמוס מקרן כל הדרך לאליפות. מהיכולת אתם מוזמנים לשכוח.

14. Riki Member

אני רואה את החתימה שלך ופתאום אני לא כל כך מבואסת מהמשחק... אהמ...

15. Barcik Member

תלחצי על הלינק בחתימה שלי ותהיי מבואסת מאיך שהקבוצה שלך נראית ותמשיך להראות.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/06