10:ריאל וברסה עדין רודפות אחרי לבנטה הראשונה בטבלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/10/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם זה מקומו פה אבל בנוגע לשידור היום של סביליה-סנטאנדר.. עמיחי שפיגלר היה כרגיל מצוין, עשה שיעורי בית נתן שידור איכותי בלי לברבר שטויות ובלי לחפור על דברים שלא מעניינים ולא שייכים למשחק, כל פעם שהוא משדר משחקים לא משנה אם זה צרפתית ספרדית או אלופות השידורים איתו הרבה יותר מהנים ובאמת שלדעתי הוא השדר הכי טוב כיום בערוץ הספורט ואני מקווה לשמוע אותו משדר יותר משחקים מהליגה הספרדית

2. ValenciaCF Member

סגל ולנסיה למשחק מול סרגוסה, 20:00:
    גואייטה, דייגו אלבס.
    ברונו, בארגאן, ויקטור רואיז, דלברט, מת'יו, אלבה.
    אלבלדה, טופאל, טינו, פארחו, באנגה, פיאטי, פגהולי, פאבלו.
    אדוריז, ג'ונאס וסולדאדו.

חבל שאמרי לא נותן לאלקסר הזדמנות במקום אדוריז החלש או במקום אחד מקשרי האמצע (5 קשרי אמצע!).

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גם את אסון יפת?

4. LIVERPOOL87 Member

בקשר לשפיגלר, אני תמיד אומר שהוא ביי פאר הכי טוב שיש.
    אני לא יודע איך הוא שולט בשפה הספרדית, אבל בליגה הצרפתית הוא משתמש המון במידע
    שהצוות הצרפתי מביא, תוך כדי שידור וזה פשוט נפלא.
    ואין ספק שהוא בניגוד לאוחנה ולזוהר, עושה המון שיעורי בית על שתי הקבוצות לפני כל משחק.
    למה הוא לא באלופות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

5. Valencianista Member

הרכב שלנו מול סראגוסה:

גואיטה;
    אלבה, רויז, דיאלברט, ברונו;
    טופאל, באנגה;
    פיאטי, פארחו, פיגהולי;
    סולדאדו;

נראה לי שכבר היום נתחיל להרגיש את החסרון של קאנאלס. חסרון משמעותי מאוד. במקומו משחק פארחו שעד כה לא היה מי יודע מה. משום מה אני גם לא מבין את ההכנסה של פיגהולי במקום פאבלו, שבתחילת השנה היה הבאנקר הבלתי מעורר ביחד עם סולדאדו בהרכב, אולי עונש על הגול שספגנו משחק שעבר בו היה לו חלק? וגם אם כן.. למה פיגהולי? הוא לא שחקן! הייתי מוסיף עוד מחץ להתקפה ומכניס לעמדה הזאת אם לא את פאבלו אז את ג'ונאס, זו אומנם לא העמדה הטבעית שלו אבל גם ככה הוא יהיה יותר טוב מפיגהולי.
    גם ההרכבה של פיאטי קצת מוזרה לי שאפשר לשים שם את אלבה ולשחק עם מת'יו בתור מגן שמאלי. פיאטי ירד ביכולות שלו מהמשחקים הראשונים.. אבל בטח שיותר טוב מפארחו לפחות כרגע.

מחווה יפה של השחקנים, עולים עם חולצה שכתוב עליה "ANIMO CANALES" בעקבות הפציעה הקשה של קאנאלס (לפחות 3 חודשים בחוץ - במקרה הטוב).
    בנוסף "הספונסר היומי" שלנו הוא vcfshop.com. מתי כבר ימצאו ספונסר נורמאלי ולא ידפיסו כל משחק משהו חדש? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/11
  6. riquelme1 Member

קנאלאס היה טוב בתחילת העונה, אבל החיסרון שלו לא עד כדאי כך משמעותי, הוא גם ככה לא היה שחקן הרכב קבוע, והוא תרם בסך הכל גול אחד.

לא ראיתי את המשחק של ולנסיה, אבל אני עדין לא מבין מה אתה רוצה מסופיאן פיגולי ועל פי מה אתה מספיד אותו, שחקן שבקושי קיבל הזדמנויות בולנסיה, בסה''כ בן 21 ומימה שראיתי מימנו בעונה שעברה באלמריה ובקדם העונה מדובר בכשרון יוצא מן הכלל.

מה שכן בוודאי שפאבלו הרננדז עדיף עליו וצריך להיות באנקר, והיום הוא אפילו לא היה בסגל, עוד אחד מההחלטות התמוהות של אמארי, שגם ריקרדו קוסטה נשאר מחוץ לסגל ופתח עם דאלברט המזעזע, גם שראמי פצוע קוסטה עדיין לא באנקר, פשוט לא יאמן.

לגבי פארחו, הוא פתח היום והוחלף במחצית, במסטאייה הוא לא שיחק עוד דקה אחת העונה, מזכיר לי בדיוק מה שהוא עשה עם צ'ורי דומינגס, ככה פארחו לעולם לא יכול להצליח בולנסיה.

גם פיאטי בינתיים לא מראה רבע מהפוטנציאל שלו בולנסיה שאמארי מחליף אותו בכל משחק ולא נותן לו ביטחון.

לפחות ולנסיה משיגה 3 נקודות.

7. riquelme1 Member

ריאל דורסת את ויאריאל, 10 דקות 2-0, וגארידו כנראה הולך הביתה בסיום המשחק.

מאלאגה ממשיכה להפסיד, הפעם 2-0 נגד ראייו, הפסד שלישי למאלאגה על האפס, פלגריני צריך לדאוג ואני ימשיך להתעצבן שנאצ'ו קמאצ'ו לא משחק.

8. Valencianista Member

החסרון של קאנאלס מאוד משמעותי, שים לב שכמעט כל המשחקים הוא שיחק, ברובם עלה בהרכב והוא מוערך מאוד - כל עוד אין לו תחליף (ופארחו הוא לא תחליף) אז הוא חסרון גדול ביותר.
    פארחו ממש מאכזב, אתה לא יכול לומר שאמארי לא נותן לו הזדמנויות כי הוא כן נותן לו, פשוט פארחו לא מנצל אותן \ פשוט לא טוב מספיק. פיאטי גם היום לא היה מי יודע מה ועל כן הוחלף.. הוא ממשיך להתדרדר (אע"פ שבתחילת העונה היה הרבה יותר, אני מאמין שזו רק תקופה רעה אצלו בניגוד לפארחו).

המשחק היום לא התעלה לרמה יותר מדי גבוה, ההגנה תפקדה על הפנים, בהתקפה החמיצו כמה מצבים קורצים נורא (בראשות מי אם לא ג'ונאס שרק נכנס והספיק להחמיץ כמה) והגול הגיע במזל גדול.

בשורה התחתונה: אכזבה, אבל כמו שאמרת 3 נקודות חשובות.

9. אלי מתחן Member

שריאל מנסה להניע כדור זה נראה כמו מישהו שמנסה לדפוק מסמר עם היד. אבל המתפרצות זאת תאווה לעיניים. כל פעם שויאריאל מנסה לעבור את החצי זה מצב מסוכן לריאל.
    השחקן היחיד בויאריאל שנראה היום כמו כדורגלן זה קאני. רוסי לא מצליח לעשות כלום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/11
  10. riquelme1 Member

דני פארחו שחקן לא פחות טוב מקאנאלס, התפקיד המקורי של פארחו הוא באמצע כשחקן שעושה גם התקפה וגם הגנה, אבל הוא יכול לשחק גם כקשר מאחורי החלוץ.

אמארי נתן לפארחו לשחק 3 משחקים מתוך 9 מחזורי ליגה, אם זה בשבילך הזדמנות אז שיבושם לך, וגם שהוא נותן לו לשחק בכל משחק הוא החילוף הראשון, וגם זה בגלל שקאנאלס פצוע, זה נקרא הזדמנות?

ומה אם טינו קוסטה, אחד השחקנים הטובים של ולנסיה בעוהנ שעברה? נאדה, אני מת על באנגה, אבל אמארי לא נותן לו לנוח ולתת גם לטינו קוסטה שתרם כל כך הרבה בעונה שעברה לשחק.

לא מפתיע שההגנה נראת מזעזע, אם דאלברט הבלם הזוועתי שקוסטה אפילו לא מתלבש.

זה לא רק במשחק הזה, זה כל העונה, קאני אפילו שהקבוצה שלו חלשה הוא שחקן שתמיד יראה שהוא בעיניניים, אנדרייטד עצום.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/11
  11. Mr Mahamid Member

לבאנטה ממשיכה בסדרת ההפתעות שלה! לא יאומן
    ריאל מנצלת את היכולת הירודה של ברצלונה וממשיכה להביס קבוצה אחרי השנייה.. ללא ספק עד עכשיו ריאל מדריד משחקת יותר טוב מברצלונה.. אבל אני מאמין שזה ישתנה..

12. אלי מתחן Member

ריאל לא מסוגלת לתת שתי מחציות טובות. אני מבין את האוהדים ששורקים בוז לשחקנים שמשחקים מדקה 30 במהירות שבין זחילה להליכה.
    אפילו אוזיל שאמור לעלות ברבאק כדי לחזור להרכב בקושי זז.

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אפשר להבין אותם? הקבוצה שלהם הצליחה להכניע יריבה ששימשה בורג קבוע בצמרת בעונות האחרונות בתוך 10 דקות, וכבשה שלושה שערים בחצי השעה הראשונה. עם כל הכבוד, מתיחת ביקורת על היכולת של ריאל מדריד ב45 דקות אליהן היא הגיעה ביתרון 0-3 (מה גם שצפויים לה עוד 3 משחקים ב10 הימים הקרובים) הינה נטולת כל היגיון ופרופורציה. האוהדים ששרקו לקבוצה בוז במצב שכזה הם פשוט חזירים מפונקים וטיפשים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/11
  14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל נראיתה מדהים בחצי שעה הראשונה ופשוט דרסה את ויאריאל..זה די הגיוני שעם כל העומס שיש על הקבוצות ושכל כמה ימים יש משחק הקצב ירד והשחקנים ישחקו בהילוך חמישי עד לסיום..לא מבין מה הטענות, זה דבר טבעי שתמיד אחרי שקבוצה מגיעה לשיא מסוים ומבטחיה את הניצחון אז משחקת פחות עוצמתי ולא משחקת כמו בהתחלה

לגבי שאר המשחקים לא ראיתי ככה שלא יודע איך ולנסיה נראיתה ומלאגה...מחר הצ'אנס שלנו לצמצם פערים מהצמרת וזה יהיה מאוד קשה בסן ממס מול בילבאו החזקה שחזרה לעצמה ונראית נהדר בחודש האחרון

15. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תדפדפו בהודעה שלי שבעמוד השני של דיון המחזור הקודם, תראו שכתבתי בסוף את המשפט הזה: "אבל מה ששמתי לב זה שבמשחקים האחרונים כשריאל מביסה היא לא מסוגלת לייצר שתי מחציות ברמה מצוינת, אלא רק אחת בכל משחק."
    המשפט הזה מסכם את המשחק של ריאל אתמול. רק שהפעם זה היה יותר בכיוון של 30 דקות מצוינות והשאר חושך. ברור שעצבן אותי השעמום הטוטאלי של מסירות בחצי המגרש סטייל ברצלונה, אבל בסופו של דבר זה רק מביא מנוחה לשחקנים שהייתה מאוד חשובה בתקופת המשחקים העמוסה שלנו (למרות שאם מוריניו רצה להביא מנוחה לשחקנים, היה עדיף לו להכניס שחקני משנה כמו גראנרו, קאייחון ועוד במקום השחקנים העייפים). ראינו אתמול שריאל מסוגלת להיות אדירה ומדהימה כשהיא רוצה, וגם ראינו שריאל עבדה על תיאום יותר טוב בין ההגנה, תיאום שהיה מאוד חסר בכמה משחקים העונה, והיא עכשיו אם הראש בליון.

ויאריאל הופכת להיות בדיחת השנה. לא ידעתי שהעזיבה של קאפדוילה תהיה כ"כ משמעותית מבחינתם, וגם לא ידעתי שעזיבה של שחקן בינוני כמו קאסורלה רק תהפוך את ההתקפה ליותר אנמית. ייקח לה כמה חודשים כדי לתקן את הזוועה שהיא עושה במחזורים האחרונים בליגה. אפשרלדעת מה הלך בעונה שעברה, שבכלל לא הולך השנה?