1/4 גמר ליגת האלופות:: אין הכרעה במדריד, יובה עם מקדמה: בארסה מביסה את PSG

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/4/15.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לואיז נראה רע ביותר , סוארז עושה ממנו צחוק .

פעם שנייה בין הרגליים

2. oranfu Member

מתגעגע לסוארז :-(

3. JR-Riquelme Member

אני תמיד חשבתי על לואיז שזה בלוף. בלם מהיר, חזק, טכני, יודע להבקיע שערים, לשחק בכמה עמדות אבל מבחינה הגנתית הוא פשוט לא מספיק טוב. ניגש מהר מדי לכל כדור, לא בלם שמסוגל לחשוב 2 מהלכים קדימה, פשוט לא חכם.
    לואיס סוארז אכל אותו.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  4. zivmay Member

משחק טוב מאוד של בארסה, אבל אני עדיין לא מבין את הרצון של לואיס אנריקה להרוס את המשחק לפעמים. למה הוא שינה את כל ההגנה מדקה 70? במיוחד במתייה הבינוני ביותר.
    בקשר למשחק- סוארז מסי וניימאר פשוט תענוג.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק הגומלין שצריך לראות ללא ספק יהיה דווקא המשחק בין פורטו לבאיירן. הפתעה גדולה מאוד, אבל זה פתוח לחלוטין באליאנץ ארינה. שני שערים של באיירן ללא ספיגה והיא עולה. זה בהחלט סביר, ואני מאמין שיחזרו כמה פצועים עד אז. קשה לי לדמיין את באיירן עפים דווקא מול פורטו. זה ללא ספק יהיה הכישלון הכי גדולה בקריירה של פפ, בטח אחרי התבוסה מול ריאל בעונה שעברה.

6. Civil Anti Madridista

בארסה ממשיכה להרשים, הפריזאים לא יצליחו לחזור מתוצאה כזאת ואפשר לומר שההתמודדות הזו הגיעה להכרעה כבר הערב.
    שמחתי לראות את מונטויה פותח ולא את אדריאנו. ניימאר חזר לכבוש, ומעל כולם לואיס סוארס עם צמד פשוט אדיר

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקח קצת זמן לסוארז, הוא סבל בהתחלה מההצבה שלו בימין, אבל מאז שהוא חזר לאמצע הוא חזר להציג כדורגל נפלא, עוד הרבה לפני השערים שהוא לא כבש כמו שצופה ממנו, אולי כתוצאה מההיעדרות הארוכה מכדורגל סדיר ו/או הגעה לקבוצה חדשה, שיטה חדשה ותרבות חדשה לחלוטין. אבל מאז 2015 הוא ביי פאר החלוץ הכי טוב באירופה. עושה באמת הכול מהכול על המגרש כולל שערים שבאמת באמת חשובים במאני-טיים של העונה. חצי אטו-חצי זלאטן. חושב שזה יותר ממה שברצלונה חלמו עליו שהביאו אותו.

Civil אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

סוארס של ליברפול חוזר. פ.ס.ז' הגיעה בכשירות עלובה למשחק. מקבוצה עם האמצעים שיש לה אתה לא מצפה להגיע במצב כזה למעמד.
    בגומלין כבר אתמקד במשחק במינכן.

9. Civil Anti Madridista

גם אני בכלל לא אהבתי את החילופים הערב, אבל במצב של 3:0 אנריקה כבר חשב על ולנסיה בשבת.
    למת'ייה היה תפקיד מפתח בשער של ואן דר ויל, אבל לזכותו יאמר שהוא גם מנע מקבאני לצמק את התוצאה ל3:2 ממש לקראת הסיום.

10. zivmay Member

נכון שהוא מנע שער של קבאני, אבל ההתערערות בעמידה ההגנתית, הביאה התקפות מעבר מהירות של פסז וזה ישירות נבע מהחילופים. ההגנה עמדה נהדר במשך 70 דק, לא היה צריך לגעת .

11. golding מנהלים

לצערה של פורטו, במינכן היא תחסר את דנילו ואלכס סנדרו הנפלאים (מוצהבים).

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

השיא נשבר :(

13. riquelme1 Member

הצגה של פורטו , שאותי לא ממש הפתיעה. עוקב אחרי הקבוצה של לופטגי העונה, והיא באמת קבוצה נהדרת.

ג'קסון הוא תופעה, ולטעמי אני אולי אגזים ואומר שמדבר בחלוץ הטוב באירופה, צובט הלב איך ולנסיה לא הלכה עליו בכל הכוח בקיץ שכבר היה אם רגל וחצי אצלה, והזוי איך הגדולות של אירופה יושנות לגביו. חלוץ הכי קרוב לשלמות שראיתי, כוח, מהירות, טכניקה, גובה, וסיומת. מושלם. הגול השלישי זה דליקטסט.

אוליבר...בדיוק מה שלאתלטיקו חסר.

idans10 אוהב/ת את זה.
  14. JohnTerry26 Member

אחרי שצפיתי בפורטו-באיירן צפיתי גם במשחק השני, לא הופתעתי שבחרתי נכון באיזה משחק לצפות קודם, חשבתי שזה יהיה המשחק הצמוד יותר והמעניין. פורטו נפלאה, כמעט תמיד היא נפלאה, והקבוצה של העונה באמת נראית כמו הדבר האמיתי. אמנם שלושת השערים של באיירן הגיעו מטעויות גסות של אלונסו, דנטה ובואטנג, אבל בשני השערים הראשונים פורטו היתה שם בשביל לקחת את המתנות עם לחץ, לא אגרסיבי מין הסתם, אבל כזה שמתוזמן בדקדוק. הקבוצה הזאת תמיד משחקת פחות או יותר אותו כדורגל עונה אחר עונה וכמעט תמיד אפשר לצפות ממנה ליכולות טכניות נהדרות על המגרש וחוכמה על הקוים. בגול השלישי זה פשוט ג'קסון מרטינז, חלוץ אדיר שאין לי מושג איך אף קבוצה לא שמה את ה30-40 מיליון יורו האלה לאורך השנים, כשהוא כבר בן 28.

לגבי באיירן, מלבד הטעויות הענקיות בשערים גם היו אין ספור איבודי כדור שנבעו מהלחץ של פורטו, מלבד זה הם שלטו בכדור אבל פשוט לא מצאו פתרונות. וזה לא מפתיע כשההתקפה נשענת בחוסר ברירה על מולר וגצה. אני חושב שמולר מראה בתקופה הזאת שבלי רובן וריברי הוא לא שחקן שיסחוב התקפה, לא ימלא את החסר (אם בכלל ציפו ממנו, כי זה די ברור שאין לו את היכולות האלה) וגצה עוד לא ממש הגיעה לבאיירן וכמובן אין לו את הכדרור והמהירות של רובן וריברי ונראה לי פפ מתייאש ממנו (הוחלף דקה 55). תיאגו לא במשחק גדול, איבד לא מעט כדורים, אבל היה חסר לו עם מי לשחק בשליש האחרון כשהוא כבר הגיע לשם. ריברי, רובן, שווינשטייגר, אם כמה מהם יחזרו אני יכול לראות את זה מתהפך, אם לא אני מהמר שפורטו תמשיך למרות שתחסר את שני המגנים המצויינים שלה. הלוואי.

לגבי פסז', בלי וראטי זה באמת נראה חסר סיכוי, אבל בטח ובטח כשהיא עולה למשחק בצורה כזאת כמו שהזכירו לפני, באמת נראתה כמו הופעה ממוצעת באלופות של סיטי.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/15
  15. alexshw Member

דגו, ברדה, טועמה, באדיר, אבוקסיס אלה השמות שניצחו את פ.ס.ז' בחוץ בפעם הקודמת באירופה אי שם בנומבר 2006

חייל שוקולד ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.