1/2 גמר האלופות:: יובה עם מקדמה קלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏4/5/15.

1. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2015/05/05/futbol/champions_league/1430858319_extras_portada_1.Xxx

הפקרות וחצי. יש כל-כך הרבה דברים שליליים להגיד על המשחק הזה, הנה רק חלק מהם ובכותרות: כמו הזריקת זין בהגנה, חוסר המחויבות, העובדה ששוב נעלמנו אחרי שספגנו את השער השני בדפוס שחוזר על עצמו בקלאסיקו, קבלת ההחלטות של אנצ'לוטי, ואחד ההבדלים הגדולים הוא שיובה עשתה את מה שהיא יודעת וריאל מדריד ניסתה לעשות דברים שהיא לא צריכה לעשות ואני לא מדבר על חלוקת המתנות אלא על מיליון ההרמות והניסיון של ראמוס לחלק כדורים כאילו הוא צ'אבי אלונסו, ועוד ועוד. בגדול זו תחושת החמצה ענקית(אחרי משחק הגביע נגד אתלטיקו בברנבאו, הכותרת של גיא באתר הייתה "ילדים". וככה הפסדנו היום). אני אנסה לגעת גם בדברים הטובים בכל-זאת ולהתחיל איתם:

- התוצאה לא טובה אך היא גם לא אסון גדול, בטח בכך שהשער השלישי של יובה היה הרבה יותר קרוב מאשר השיוויון שלנו.
    - צ'יצ'ריטו היה מעולה כשנכנס וכמעט בישל את שער השיוויון, מבחינתי הוא בהרכב בגומלין.
    - היו דקות של כדורגל מצוין מול יריבה עיקשת ואגרסיבית שיודעת להגן, שער השיוויון היה נפלא וגם ההתקפה בה חאמס החמיץ.
    - כריסטיאנו עשה הרבה יותר היום חוץ מלכבוש את השער. מרוצה מהלחץ על שחקני ההגנה והניידות. הוא חם

ועכשיו, החרא:

תחושה מסריחה עד לגומלין, מתכחש לתוצאה, איזה מלחיץ זה המשחקים האלה שאתה יודע שאתה חייב גול אחרת אתה הולך הביתה. בשנה שעברה זה לא קרה לנו.

- משחק הגנה פשוט מביך, ועברו הימים של ראול בראבו ואלבארו מחייה. מדובר בכישלון קבוצתי כמו בשער השני - אנחנו לא בדקה ה-93 בגמר בליסבון, יש עוד כל-כך הרבה זמן, למה כולם עולים למעלה? פשוט היפקרות - וגם כישלון של יחידים: קרבחאל ומרסלו עם משחק איום ונורא אשמים בשני השערים. קרבחאל, ראבאק, רק תעמוד ותפריע לו לבעוט. הפעם מרסלו לא תרם כלום התקפית גם.
    - אנחנו אוסף של שחקנים גדולים אבל לא קבוצה. לא יודעים ללחוץ, אין שיתוף פעולה, שום משהו שקשור בתיאום או בחוכמה.
    - לא יכול להיות שבמשחק כזה בחצי גמר ליגת האלופות רמת המחויבות של הקבוצות שואפת ל-0. היינו רכים והפסדננו בכל מאבק פיזי, איכסה.
    - גארת' בייל - מתי הוא נתן משחק טוב נגד יריבה שהיא לא פחונית, תזכירו לי?
    - וזה מוביל אותי לנקודה השנייה - איסקו היה הטוב במגרש היום. ביזיון שהוא הוחלף.

אפשר וצריך לעבור את יובה בברנבאו אבל ההיסטוריה ממש לרעתנו - לא עברנו קבוצה איטלקית בנוק-אאוט כבר 7 עימותים, ובכל שבע הפעמים הקודמות בהן ריאל הפסידה בחצי הגמר הראשון - היא הודחה. ואני לא סומך על הקבוצה הזו במאה אחוז. הפחד שלי הוא שהכדורים לא יכנסו, כמו בהחמצה המדהימה של חאמס היום במצב של 1:1 וברור שגול שני שלנו סוגר עניין, וגם שהקבוצה תתקוף בחמת זעם ותפקיר את העורף ותשלם על כך. בגומלין צריך לשחק עם כל הארטילרייה הכבדה בכל-זאת - צ'יצ'ריטו בחוד וחאמס ואיסקו בקישור יחד עם קרוס, אין ברירה.

ונסיים בכמה מילים על יובה - לא ראיתי ממנה יותר מידי כדורגל, זה לא שהיא 'גנבה גולים' אבל היא בטח לא נתנה משחק ענק וניצלה את המתנות אבל זה שם המשחק בעצם. אבל ההבדל הוא, שוב - היא עשתה את מה שהיא יודעת ושיחקה בסגנון טוב עבורה. יחידה לוחמת, הרבה מחויבות ושכל במשחק שלה. פירלו במשחק טוב וגם ליכשטיינר. וכן משחק טוב לאקס מוראטה שניצח בהרבה מאבקים. איזה גבר שהוא לא חגג. כשטבז היה עם הכדור השחקנים שלנו עשו במכנסיים. ברכות ליובנטוס על הניצחון. נקווה לטוב, לילה טוב.

2. Ohad_Glr Member

אז לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד בזה? רונאלדו היה בסדר גמור בעייני. החולשה היחסית של ההתקפה שלנו הכריחה אותו לנסות וליצור מהלכים במקום להיות רגל מסיימת כמו שהוא אמור להיות. לא תמיד הוא נשמר היום בדאבל אפ, רק כשהתקרב לאזורים המסוכנים וזה לגיטימי לגמרי- הרבה קבוצות מתגוננות מולו ככה.
    זה גם מחזיר אותי לכך שהמערך של אנצ'לוטי היום היה שגוי- רונאלדו (גם ביום שהוא רק סביר( מושך כל כך הרבה אש ותשומת לב מההגנה שחלוץ שמבצע תנועה נכונה יכול למצוא את עצמו במצבים מעולים.
    יהיה מעניין לראות את ההתפתחות של הגומלין- ברגע שריאל תבקיע יובה תיהיה חייבת לצאת קדימה, מצד אחד הם מסוגלים להבקיע בברנבאו, מצד שני הם עלולים למצוא את עצמם נעקצים במתפרצות. אחד הדברים הטובים שאלגרי עשה היום היה להוציא לגמרי את העוקץ מהמתפרצות של ריאל שהן אחד הנשקים הכי מסוכנים באירופה.

3. Don Joan Roman Member

קייליני נתן תצוגת הגנה אדירה שלא הייתה מביישת את נסטה וקנבארו, גם וידאל היה טוב, בסה"כ זה יום לא גדול גם של יובנטוס, היה משחק מרתק מאוד ויהיה משחק מרתק גם בגומלין

4. Alta Tensione Member

ואללה בהתחלה חשבתי אתה מצטרף למסכת ההטרלות שהולכת בפורום האיטלקי אבל נראה שאתה רציני. בקיצור ובלי להתפלסף יותר מדי, אתה מבלבל את המוח ולמרות שאני לא מת על יובה בלשון המעטה זה נהדר לראות את כל ההיטרים המעפנים מקבלים בראש. תמשיכו זה דווקא נותן אחלה חומר להסתלבט עליו.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  5. doundoun Member

לא בדיוק ישבתי שבעה על ההפסד של ריאל אבל אני מציע לך ולשכמותך לצאת מהסרט בו אתם חיים , אנחנו כבר מזמן
    לא בשנת 98 .

6. Eric Cantona Member

הרומנטיקה באמת קורצת כאן והיה כיף לראות את יובנטוס שוב בתחרות הזאת מול אחת הגדולות ונותנת תצוגה מכובדת ביותר, מאוד רציתי שינצחו ואפילו ישיגו מקדמה גדולה יותר שתאפשר סיכוי להתמודדות בברנאבאו, אך לצערי כרגע זה נראה קשה, לא אמור להספיק אם ריאל ישבו עליהם 90 דקות.

7. JR-Riquelme Member

איזה משחק גדול של יובה, והתוצאה לדעתי לא משקפת כי הם יצאו קצת פראיירים.
    אין להם את הכלים ההתקפיים של ריאל, אבל חוץ מזה לא רואה אותם נופלים מהם משמעותית. מבחינה הגנתית יובנטוס הכי חזקה בעולם וזה ראיתי עוד במפגש בדורטמונד, שם הבנתי שההגנה חזרה. 90 דקות בגרמניה בלי מצב אחד של הגרמנים.
    חבל גם על הגול השטותי הזה, לא מתאים לבופון.
    יובנטוס הולכת עד הגמר לטעמי ובברנבאו היא אולי גם תבקיע יותר שערים, ריאל תלחץ אותם לאורך כל המשחק וליובה יש מתפרצות קטלניות(כל עוד מוראטה לא מנהל את המתפרצת)
    הימור שלי - 2-2 בספרד או אפילו 3-1 ליובנטוס
    כיף לראות אותם חוזרים

8. golding מנהלים

עם כל הכבוד לדורטמונד, המפגש איתה הוא לא אינדיקציה לשום דבר בהתחשב באיך שהקבוצה הזאת נראית העונה. ליובה יש יופי של הגנה ובכלל מדובר בקבוצה מאוד מאוזנת. העפלה אפשרית לגמר תלויה ביכולת שלה למנוע מריאל להבקיע שערים, כי למרות הגאונות של טבז אני די בטוח שהיא תתקשה לכבוש שערים בברנבאו.

אגב, מתי פוגבה צפוי לחזור?

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. JR-Riquelme Member

אני חושב שדורטמונד כן אינדיקציה לאיך שההגנה שלך עומדת, כי עדיין אחרי הכל להשאיר אותה בבית שלה על 0 מצבים זה משהו שגם באיירן מינכן לא מסוגלת.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולדינג, פוגבה אמור לחזור לגומלין.

העמידה ההגנתית שלה הייתה טובה מזאת של ריאל, היא הניעה כדור טוב יותר מריאל, משחק המעבר/מתפרצות שלה בטח לא נפלו מאלו של ריאל - אני לא יודע איזה עוד כדורגל יש כי יובנטוס הייתה טובה בכל התחומים. הבנו שאתה אוהד ריאל מהסוג המאוד פלצני, אבל יש גבול, לא?

Don Joan Roman, Franco, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לחשוב על תחום שיובנטוס לא היו יותר טובים מריאל באופן כללי. למרות שאני מסכים שבחלק השני של המחצית הראשונה הם איפשרו לריאל יותר מדי מרווחים, אולי גם כסוג של הלם מהשער של רונאלדו. יש להם מזל גדול שחאמס החמיץ מול שער ריק.

בכל מקרה, יהיה מעניין מאוד בגומלין, אבל צריך להגיד את האמת: ריאל עדיין פייבוריטית, ושער אחד בלבד מספיק לה בשביל לעלות, לכן אני גם לא בטוח באיזה סגנון יובנטוס צריכה לשחק, אבל יש לה את הכלים לעבור. ועדיין, אני מאמין שריאל כבר ישחקו הרבה יותר טוב בברנבאו. חבל מאוד על ההחמצה ההיא של יורנטה, שיכלה לתת חתיכת מקדמה ליובנטוס ואלגרי. נקווה שלא ישלמו על זה.

אפרופו פוגבה, אני לא בטוח שזה יהיה כ״כ נכון לתת לו לשחק בגומלין. מה שכן, אני משוכנע שעדיף (אבל לא סביר שזה יקרה) שמארקיזיו ישחק במקום פירלו, ויובה אולי תצרף עוד קשר אנרגטי יותר (פריירה), או שאלגרי פשוט יכניס את ברצאלי במקום פירלו.

12. golding מנהלים

@doundoun
    יכול להיות שאתה חי ב-2012-2013? הליגה האיטלקית משתפרת ולאט לאט מדביקה את הפער מהאנגלית והגרמנית. נכון, אין שם איזו קבוצה יוצאת דופן שיכולה לקרוא תיגר על הגדולות של אירופה, וברור שכמו שאר הליגות היא לא מתקרבת לספרדית מבחינת האיכות שבה. זאת לא סיבה מספיק טובה לגרוע מההישג של יובנטוס אתמול ולזלזל בה כקבוצה. לא מן הנמנע שיובה תעבור את ריאל ואפילו תזכה בליגת האלופות. לא סביר, אבל גם אי אפשר לשלול את זה על הסף.

@אלעד
    מסכים לגבי פירלו. נכון שבבית אלגרי היה צריך לפתוח איתו, אבל במשחק חוץ אני חושש שהוא יהיה על תקן passenger. אתמול הוא היה רק שני לוידאל מבחינת השטחים שהיא כיסה, אבל עדיין הרגשתי שהמשחק חולף על פניו בקלות יתרה. מוזר שסטורארי פתח על חשבון פריירה אבל בדיעבד זה היה מהלך נכון, אני חושב שנראה גם את פוגבה וגם את פריירה בגומלין.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/15
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד - מסכים לגבי פירלו. אני חושב שיובנטוס צריכה לעלות איך שהיא עלתה בדורטמונד אני חושב. כלומר עם פריירה ומערך 3-5-2.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב ליגה איטלקית - היא צברה העונה הכי הרבה נקודות באירופה. יש אנשים שבאים עם דעות מוכנות מבית ומלבישים אותן על המציאות.

1- Italy 18.5
    2- Spain 18.357
    3- Germany 15.571
    4- England 13.571
    5-France 10.916

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה ראינו אתמול...