1/2 גמר האלופות:: יובה עם מקדמה קלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏4/5/15.

1. קשר שמאלי Member

גם אני לא התלהבתי ממשחק ההגנה של יובנטוס
    ריאל ביום חלש מאוד של ההתקפה שלה היתה שווה 2 שערים

2. aviran11 Member

אני גם מצדיע ליובנטוס אבל ריאל במערך מוזר ומשחק מאוד חלש כמעט ושווים ליובה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חוץ משני מצבים, שאחד מהם זה הגול, ריאל לא התקרבה לשער של בופון. תצוגת הגנה נהדרת של יובנטוס.

4. DRORIKO Member

קודם כל זה לא לגמרי התבנקרות כי יובה הגיעה לא פעם לרחבה של ריאל, ובחלקים מסויימים במחצית הראשונה אפילו ניהלה את המשחק. אני לא מבין גם במה יובה אשמה? שהיא לא משחקת פתוח? כבר היתה חכמולוגית אחרת מהסריה שניסתה לעשות את זה נגד באיירן,ראינו איך זה נגמר.

5. JohnTerry26 Member

כן אבל זה שני מצבים של 99 אחוז, זה לקבל אותם וללכת הביתה. במחצית השניה באמת היה שיפור משמעותי בהגנה.
    ואני מסכים שריאל נתנה משחק חלש, וגם במשחק חלש היא בכיף יכלה לצאת בתיקו עם שערים.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בעיטות לשער - 12-13 לטובת ריאל, 4-7 לטובת יובה בבעיטות למסגרת.
    החזקת כדור - 53-47 לריאל.

אני חושב שהטענות הדי מגוכחות על בונקר מסתיימות כאן.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אוקיי, ועדיין לנטרל קבוצה כזו עם כלים כאלה בהתקפה זה ממש לא עניין של מה בכך. אפילו אינטר של מוריניו, שהייתה קבוצת הגנה הרבה יותר טובה מיובנטוס של היום לדעתי, הייתה מתגאה בכך. משחק הגנה באמת גדול של יובה.

דרך אגב, למה ריאל סבלה מיום חלש ויובה לא? הלו, זה גם לא היה משחק שיא של יובה. פירלו היה חלש, וידאל הופיע בעיקר למחצית השנייה, ליכשטיינר גם הוא לא היה משהו וטבז היה לא יציב בעליל. יום שיא של יובה נגמר כאן בחגיגה שלהם.

8. DRORIKO Member

ברור שאם יובה היתה משחקת בליגה הספרדית היא היתה מסיימת מתחת לריאל, אבל זה כל היופי של טורניר גביע. מי כמו אנצ'לוטי יכול לספר לך על זה....

9. doundoun Member

מי ציפה למשחק פתוח ? אבל לשחק בבית כל כך קרוב לשער של בופון.... אם לא יום חלש מאוד של ריאל זה נגמר רע מאוד
    עבור יובה.

10. Ohad_Glr Member

אני אמנם אוהד ריאל מדריד אבל תמיד חיבבתי את יובה. האיטלקים ניצחו היום בצדק לדעתי ובסך הכול התוצאה מוצדקת.
    למרות מה שכתבתי, אני אופטימי מאוד לקראת הגומלין. אני מאמין שהגומלין בברנבאו יראה ברובו כמו הדקות בהן ריאל ישבה על השער של יובה בעוד יובנטוס תנסה לצאת למתפרצות.
    ריאל בבית מול יובנטוס שווה לפחות שני שערים.
    לגבי המשחק של היום- המערך הזה, ללא חלוץ, הוא חסר מחץ. הצלחנו להבקיע (ולהגיע לעוד הזדמנות וחצי) כי כשיש לך כזאת כמות של כישרון בחלק ההתקפי אתה תמיד תייצר משהו לאורך 90 דקות.
    ראמוס במשחק לא טוב וגם ואראן, קרבחאל ומרסלו (הרבה בזכות שחקני יובה שעבדו נכון מולם).
    חאמס ואיסקו די נעלמו למרות קצת ניצוצות (שניהם יכולים הרבה יותר מזה) ורק רונאלדו היה בסדר .
    יובנטוס שיחקה טוב ואלגרי הכין אותה מצויין וגם ניהל את המשחק מצויין. וידאל היה מעולה, נמצא בכל מקום ובכלל שחקן שאני מאוד אוהב. משום מה בדרך כלל כשמדברים על הקשרים הכי טובים בעולם הרבה פעמים שוכחים אותו אבל מבחינתי הוא לגמרי אחד מהטובים בעמדה שלו.
    נחמד גם לראות את מוראטה, חבל שויתרנו עליו ואני מקווה שנראה אותו מתישהו חוזר (במקרה שלו היו חייבים להתעקש על השאלה ולא מכירה). מה שמאוד הרשים אותי מבחינה טקטית אצל יובה הוא היכולת שלהם לעבור בקלות ותוך כדי המשחק משיטה של שני בלמים לשיטה של שלושה. הם עשו את זה מעולה וזה מאפשר גמישות גדולה במצב של יתרון.
    אני מקווה שבנזמה יהיה כשיר לגומלין, אבל בכל מקרה חייבים לעלות שם עם חלוץ. הייתי משאיר את ראמוס בתור קשר אחורי אך מבהיר לו שהוא לא אמור לעבור את החצי. קרוז צריך להיות הקשר 50/50 כשאיסקו וחאמס חייבים לקחת את הכדור וליצור מהלכים והזדמנויות. עדיף גם לתקוף אותם דרך האגפים ולא דרך האמצע כי יותר קל להתגבר על המגנים שלהם מאשר על וידאל, מרקיזיו או פוגבה (שאולי ישחק בגומלין).

Die Werkself ו-Franco אוהבים את זה.
  11. doundoun Member

סטטיסטיקה ? נו באמת ...

12. RGB Member

כולם מדברים על המשחק הגרוע של בייל, אבל אני רוצה להחזיר אתכם לדקות הראשונות, כשהוא שועט קדימה וסוחט עבירה ליד הרחבה. בייל אמור לקחת את הבעיטה החופשית בתור אחד מבועטי החופשיות השמאליים הטובים בעולם, אבל אז בא רונאלדו, מעיף אותו הצידה ומשגר את הכדור לחומה. בייל בא על תקן גלאקטיקו עם תג מחיר של 100 מיליון יורו, הבטחה מהצוות המקצועי שיבנו עליו לעתיד (אנצ'לוטי לא מזמן: "בייל באותו מעמד של רונאלדו") והמון-המון לחץ לספק.
    וזה לא רק עם הבעיטות החופשיות. זה כל ההתנהלות, כשבייל לא מוסר לו לשער ריק וחלילה מנסה לבעוט לשער - רונאלדו מקים את כל הקהל של הברנבאו עליו. כשבייל מבקיע, רונאלדו מגלגל עיניים. רונאלדו פשוט עושה לו חיסול ממוקד, גם אם לא בכוונה. בייל שחקן שצריך ביטחון, אבל כל מה שהקבוצה נותנת לו זה תחושת דיסוננס של הכלבוינק היקר בעולם. בייל שחקן מדהים, שיכול להביא הכל על המגרש. הוא לא תרנגולת בלי ראש שצריכה שטח. ואין הסבר לכך שהשחקן מהסרטון שתראו למטה, הופך לשחקן שהשחקנים מפסיקים לחפש אותו כי הם התייאשו ממנו.

13. Civil Anti Madridista

אינטר של מוריניו שיחקה במודל הזה מול ברצלונה ועברה.

14. doundoun Member

אלגרי הוא מאמן טוב מאוד אבל יש מאמן אחד ויחיד המסוגל להעמיד 2 אוטובוסים על קו ה16 ולהפוך את אטו למגן..

15. DRORIKO Member

רונאלדו למעט השער(שבאמת מגיע לו ריספקט עליו כי הוא עשה בו את מה שהוא עושה הכי טוב בעולם וזה להסתנן) היה די חיוור, הדאבל-אפ שעשו עליו די הוציא אותו מהמשחק. אתה לא יכול לבסס קבוצה על שחקן אחד, וכשחאמס עשה רק 2 פעולות טובות וכשבייל אתה צריך להיכנס לסיקור של וואלה כדי לבדוק אם הוא בכלל שיחק, רונאלדו לא יכול לסחוב את הקבוצה לבד,וזה לא משנה אם זה הגנה איטלקית או ההגנה של נבחרת ישראל.