1/2 גמר האלופות:: יובה עם מקדמה קלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏4/5/15.

1. קשר שמאלי Member

לא זוכר מתי ראיתי משחק טוב של בייל
    אני מתחיל לחשוב שהוא אוברייטד

2. Bon Argumentum Ad Hóminem

ראמוס מנסה בכוח להיות צ'אבי אלונסו, שחקן שלא מודע למגבלות שלו בקישור האחורי עולה ביוקר. כל המגרעות שלו הובלטו.

מה שקיילני עשה לרונאלדו היום זה בית-ספר להגנה.

Don Joan Roman ו-uri אוהבים את זה.
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שאפו ענק ליובה שלא עקצה, אלא הייתה טובה יותר וניצחה בצדק. ניצחון גדול וכמובן שיתרון מזערי, הכל פתוח עם עדיין יתרון קל לאלופת אירופה. הקישור של יובה היה אדיר פרט לפירלו. בריאל ראמוס.. בדיחה.

צריך להרגיע את ההייפ סביב ציצריטו, הוא סקורר שיודע לסיים ברחבה. מעבר לזה אין לו כלום, לא חוכמת משחק בהנעת כדור, טכניקה רעה מאוד, הוא לא מסוגל לתת דריבל, הוא צריך להיות רק עמוק ברחבה, בכל מקום אחר הוא שווה ערך לאוויר.

משחק נהדר.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירלו שחקן גמור. מרקיזיו אלוהי.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יורנטה לא שם את הנגיחה הזו, אני לא יודע מה הוא עושה ביובנטוס.

ניהול משחק מצוין של אלגרי. רואים שהוא בא מוכן למשחק. לטעמי החילופים כבר היו מוכנים מהבית והיו מאוד מתאימים להתפתחות של המשחק. התרשמתי גם מהעלייה של יובנטוס במחצית השניה בלי שום רגשי נחיתות. הם באו לשחק כדורגל וכדורגל טוב.

אגב, סטטיסטיקה זה דבר מוזר: לא חושב שיש אחד שלא הרגיש שפירלו היה החולייה החלשה ביובנטוס, ונראה שהוא לא ממש התאים לקצב המשחק הזה עם האיטיות שלו, וזה בלשון המעטה. ועדיין חוץ מוידאל הוא רץ יותר מכל אחד אחר בקבוצה.

6. aloneli Member

לא משנה כמה ינסו לייפות את זה יובה הייתה רמה מעל ריאל היום.שוב מראים כמה היא מתקשה נגד קבוצות שמסתגרות נגדה ושהיא לא יכולה לעשות הריצה מהירה קדימה ולהסתגר בהגנה.
    רואים שריאל לא רגילה לשחק במערך הזה,ראמוס קשר אחורי זה הדבר הכי אידיוטי של השנה.זה היה פשוט מבזה לראות את הכדורים שלו מגיעים כל פעם ליציע אחר.ואראן אתלט נהדר אבל בלם מאוד בינוני,ועוד יותר לא מובן שיש את ראמוס אז בשביל השינוי עמדות הזה?
    בייל בגדר נעלם,מול צפיפות הוא יודע במקרה הטוב להגביע כדורים לרחבה בלי להסתכל ולקוות שמישהו ינגח.
    מנגד פפה ורונאלדו היו מעולים.אבל בכל מקרה קרחאבל היה צריך לקבל אדום בפנדל או לפחות צהוב ואז להיות מורחק בצהוב שקיבל.

מהצד של יובה לדעתי זה המשחק הכי טוב של מוראטה ביובה,ביחד עם טבז ריסקו את ההגנה של ריאל מדריד.בכלל משחק הגנה טוב של יובה וזה עוד ביום שהקישור שלה היה בינוני.ניהול משחק מצויין של אלגרי.

אני אישית חושב שהיא יכולה להחזיק 0-0 בחוץ,אבל שרונאלדו נגדך כנראה שהם יהיו חייבים לגנוב גול.

7. doundoun Member

אם ככה נראית אלופת איטליה בביתה לא פלא שרק שתי נציגות איטלקיות מגיעות אוטומטית לשלב הבתים ... לא ייאמן
    כמה הידרדר הכדורגל האיטלקי ואם פעם הייתה לרוב הקבוצות האיטלקיות הגנת ברזל הרי היום גם זה לא קיים
    ואם לא נונשלנטיות בלתי מובנת של התקפת ריאל זה נגמר בנצחון ברור של הבלאנקוס.
    הגומלין במדריד הולך לכאוב ליובה ואני אופתע מאוד אם זה לא ייגמר בשלוש כדורים(מינימום) ברשת של בופון החביב.

uri אוהב/ת את זה.
  8. Civil Anti Madridista

מפגן הגנה אדיר של יובנטוס. ליכטשטיינר עשה על מרסלו חיסול ממוקד, ביטל כמעט לחלוטין את הפריצות שלו לרחבה ומנע מריאל תוספת כוח משמעותית במשחק ההתקפה שלה. גם קרליטו ראוי לציון על משחק פנטסטי, עשה הרבה בלאגן בהגנה של מדריד עם דגש על וראן שאיבד אותו בלא מעט מקרים. בצד של אנצ'לוטי יש הרבה סיבות לדאגה - בייל היה פשוט צל על המגרש, ראמוס זוועה בקישור ומול באיירן או ברצלונה זה היה נגמר רע. התוצאה בסה"כ שבירה וספק גדול אם תספיק לאיטלקים, אני בכל אופן רוצה להאמין שכן.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מחזק. לא ידעתי בכלל שיש הייפ סביבו, אני חושב זה די ברור שמדובר בשחקן מוגבל למדי שלא מתאים לרמות האלו. אני אקצין יותר ממך, הוא גם לא פינישר קטלני כמו שעשו ממנו. הרס היום לא מעט התקפות שיכלו להיות מסוכנות, בין אם בביצוע טכני רע או קבלת החלטות לא טובה (בד"כ שילוב), איפה הוא ואיפה בנזמה. בסה"כ אני מחבב אותו, כינוי מגניב ושחקן משקיען שקורע את עצמו בשביל הקבוצה, אבל הוא פשוט לא לרמות האלו.

אלעד אוהב/ת את זה.
  10. aloneli Member

מה ציפית שיפרקו אותה 5-0?
    יובה הייתה הרבה יותר טובה ואפשר גם לפרגן לה על כדורגל איכותי וניצחון מוצדק.אני תמיד אומר ששום דבר לא מגיע סתם,האיבודים של ריאל הגיעו מלחץ מטורף של יובה על ההגנה של ריאל.אני אישית לא זוכר בלמים מאבדים כל כך הרבה כדורים קריטיים וזה מה שיובה רצתה להשיג.
    אגב ריאל,לא ייאמן שברגע ששחקן אחד חשוב אצלה נפצע אז הקבוצה מתרסקת לחלוטין.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

:blink:

12. JohnTerry26 Member

אני חושב ככה מאז שהוא בטוטנהאם. הוא תמיד יישאר אנונימי בריאל כי הוא משחק בקבוצה שצריכה יותר ממהירות ובעיטה טובה משחקן קישור/כנף. אין לו איך לבלוט כשיש מולו הגנה שמצופפת ומסתגרת, הוא לא מספיק טכני ומתוחכם, הוא צריך שטח. וכשאני אומר לבלוט אני לא מתכוון לתרומה מספרית, לבעיטות לשער, הוא אפילו לא יכול לקחת חלק משמעותי בסטייל כזה של התקפה ולגעת הרבה בכדור כמו איסקו וחאמס.

במחצית הראשונה חשבתי שההגנה של יובה ממש לא היתה משהו, יחסית פתוחה, ריאל היתה צריכה לשים שם שני שערים ולגמור את הסיפור לדעתי. בסוף היא גם איבדה כדור אחרי קרן בשיא של חוסר אחריות וקיבלה על זה שער, שלדעתי יובה היתה מתקשה לשים בלי העזרה הזאת. מה רע ב1-1 בחוץ, למה תמיד להתאבד על גול.

13. DRORIKO Member

יש לנו את ההגנה הכי טוב באירופה:בלמים אדירים+שחקני קישור שמתואמים איתם ועם המגינים היטב ועוזרים להם מבלי לקבל פטורים(כן גם אם זה ביג סטאר כמו וידאל). אז דווקא לוידאל היתה פאשלה בסגירה של חאמס שהביא לגול, אבל אם אני מסכם את כל ה-90 דקות,ובכלל את כל העונה,יש לנו הגנה רצחנית. עצם זה שריאל,עם כל הרונאלדו והבייל שלהם, לא הגיעו למצבים(למעט אותו משקוף של חאמס) מספר את הסיפור.

14. doundoun Member

לא ציפיתי לראות 5 -0 אבל גם לא ציפיתי לראות התבנקרות בבית מול 40 אלף אוהדים למרות המתפרצות המהירות .
    לא חושב שיש לאיטלקים מה להציע במדריד ,ממש לא.

15. doundoun Member

הגנה רצחנית ? בוא נחכה שבוע ונעמיד את זה במבחן המציאות .