1-1 במשחק ההשלמה בין אוסאסונה לסביליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏31/8/07.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית – מחזור 2'

http://realmadrid.co.il/images/main/logo_league.Xxx

בצל הטרגדיה של פוארטה, שחקנה הצעיר של סביליה, שנפטר השבוע, והגרלת הצ'מפיונס לי, הליגה הספרדית חוזרת למרכז העניינים עם המחזור השני. עם כל הצער במקרה פוארטה– ההצגה חייבת להימשך.
    כמוכן יש לציין, בכל משחקי הליגה הספרדית תיהיה דקת דומייה לזכרו של פוארטה.
    הקבוצה המתאבלת, סביליה, שמשחקה בליגת האלופות נגד אתונה נדחה ליום שני, תתארח באוססונה במועד לא ידוע, כאשר עוד במוקד: ויאריאל מארחת את ריאל מדריד, ברצלונה לראשונה בקאמפ-נואו תארח את אתלטיק בילבאו ווולנסיה יוצאת לעולה החדשה, אלמרייה, שעשתה צחוק מדפורטיבו.

http://imgserv.ya.com/galerias2.ya.com/img/3/31bddd23c132190ci3.Xxx

משחקה של סביליה נגד אוססונה שהיה אמור להיערך ביום ראשון, נדחה בינתיים. סביליה תשחק היום נגד מילאן במשחק הסופר-קאפ האירופי, בין מחזיקת גביע אופ"א לאלופת אירופה. הקבוצה של חואנדה ראמוס תשחק ביום שני באתונה, במשחק גומלין בליגת האלופות שנדחה עקב מותו המצער של פוארטה.

האלופה, ריאל מדריד, יוצאת למדריגל של ויאיריאל לאחר ניצחון מתוק בדרבי לאחר פיגור מוקדם. ריאל מדריד תחסר את פפה שפצוע וייעדר כשבועיים-שלושה גם את פאביו קנבארו ככל הנראה. קנבארו הוחלף במחצית של הדרבי בגלל אותה פציעה. אריאן רובן לא ייכלל בסגל הקבוצה בוודאות. הארגנטינאי היינצה אמור להיכנס לסגל של שוסטר.
    ויאריאל מגיעה לאחר ניצחון גדול במאסטייה של וולנסיה, 3-0. הצוללת תהנה גם מהסטט' שאומרת שריאל לא ניצחה את ויאריאל בחוץ כבר ארבע שנים.

ברצלונה תארח את אתלטיק בילבאו ותקווה להשיג ניצחון ראשון העונה. ברצלונה עשתה צחוק מאינטר, אלופת איטליה בגמר גביע גאמפר, אך תיאלץ להתמודד עם פציעתו של סמואל אטו, שנכנס למשחק במחצית השנייה ותוך 3 דקות הוחלף. הקמרוני ייעדר כחודשיים ככל הנראה, ללא ספק מכה קשה לברצלונה. בילבאו מגיעה לאחר תיקו עם אוססונה בבית, וכמו תמיד, בילבאו תילחם עד הרגע האחרון ותקווה לא לעשות בושות בקאמפ-נואו.

וולנסיה תצל לאלמרייה שעשתה צחוק מלה קורוניה. בוולנסיה לא מתרגשים יותר מדיי מהמשחק הראשון של העונה, בו הובסה הקבוצה על ידי ויאריאל ובמהלכו הורחקו ויאה וחואקין שייחסרו במשחק הזה. וולנסיה השלימה ניצחון כפול באמצע השבוע על אלופת שבדיה והעפילה כצפוי לליגת האלופות.
    אתלטיקו מדריד תקווה לניצחון ראשון כאשר תארח את מאיורקה בקאלדרון.

יום שבת:
    סראגוסה – סנטאנדר(23:00)
    לבאנטה – מורסיה(23:00)

יום ראשון:
    ברצלונה – אתלטיק בילבאו(20:00)
    אתלטיקו מדריד – מאיורקה(20:00)
    אלמריה – וולנסיה(20:00)
    בטיס – אספניול(20:00)
    חטאפה – רקראטיבו(20:00)
    ויאדוליד – לה קורוניה(20:00)
    ויאריאל – ריאל מדריד(22:00, שידור ישיר בספורט 5)
    * כמו שצויין כאן, המשחק בין אוססונה לסביליה היה אמור להיערך בשעה 20:00, אבל נידחה למועד אחר.

פריוואים יעלו כרגיל, בהמשך...:aaa21:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/07
  2. uno club uno amor Member

ריאל מדריד- ויאריאל:
    אני מניח שזה יהיה משחק מאוד קשה, ויאריאל היא קבוצה שעושה בעיות, המדריגל זה איצטדיון שעושה בעיות, בקיצור- מתכון מבטיח להתפוצצות. רובן עוד לא בסגל, הייצה אולי אולי, בכל מקרה הוא לא יפתח, אני מהמר על הרכב זהה להרכב שפתח במחזור הראשון אבל בגלל פציעתו של פפה ואי כשירותו של קאנא' אז אני מניח שמצלדר וראמוס יפתחו כבלמים, וטורס/אלבס(אם יגיע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx )יפתחו באגף ימין.

ברצלונה- אתלטיקו בילבאו:
    יהיה מאוד מעניין לראות את ברצלונה בקאמפ נואו, מול קבוצה שעושה בנוקר, אם הנרי בהרכב(כנראה), מיליטו בהופעת בכורה וגם אולי נראה את דוס סנטוס הצעיר. אני מאמין שברצלונה תתקשה, בעיקר בגלל הפציעה של הקמרוני, אני לא יודע עד כמה אוהדי בארסה יכולים לסמוך על הנרי, אבל כרגע אני לא יודע מי יכול להבקיע, במשחק מול ראסינג ברצלונה שיחקה לרוחב כש-9 שחקני ראסינג חוסמים את הרחבה, ומבזבזים זמן בכל דרך אפשרית, אם אתלטיקו תשכיל לעשות זאת יהיה לנו קרב מאדו מעניין.

3. REAL MADRID Member

אלבס לא יפתח בהרכב, הסיכויים שהוא יגיד בסופו של דבר הם קטנים ואפילו אם הוא יגיע הוא עוד לא תהאמן פעם אחת עם ריאל. אין שום סיכוי שהוא יפתח בהרכב.

4. uno club uno amor Member

מדוע לא? הוא בכושר, זה מספיק בשביל שוסטר.

*בתנאי שהוא יגיע.

5. REAL MADRID Member

הוא עוד לא הגיע ולדעתי הוא לא יגיע בסוף. שוסטר ממש טיפש אם הוא ייתן לשחקן שעוד לא התאמן עם הקבוצה פעם אחת לפתוח בהרכב הוא טיפש. אני לא מתכוון להתווכח איתך על זה.

6. Sergio Ramos Member

לא משנה עם הוא בכושר או לא, כל עוד הוא לא אם הקבוצה הוא לא יכול לשחק, האו צריך להיות איתה באימונים כדי לדעת איך לתפקד באותו משחק, מה לעשות, איך תרום, מתי לתקוף מתי לא וכו'...

7. uno club uno amor Member

תפקוד באותו משחק- הכנות לפני משחק, טקטיקה, זה עניין בין המאמן והשחקן.
    מה לעשות- מה שהוא עשה בסביליה, מה שהוא עשה בשביל שיביאו אותו לפה.
    איך לתרום- לתקוף, להגן, לשחק כמו מגן התקפי.
    מתי לתקוף, מתי לא- בידיוק כמו שהוא עשה בסביליה/הכנה אם המאמן.

כל אחד ודעותיו, אני חושב שאימון לאלבס יספיק, חוץ מזה שהוא מכיר חצי סגל.

8. REAL MADRID Member

אתה מביך את עצמך.. ריאל מדריד הפועל קריית אונו (בלי להעליב), אתה מצפה שבמידה ואלבס יבוא זה יקרה רק היום בלילה/מחר בבוקר אחרי טיפסה ממונאקו, ושהוא יכיר מספיק טוב את הטקטיקה למשחק.
    אתה מדבר שטויות.

9. XabiAlonso Member

על אלבס יותר מתאים שתדסקסו בדיון ריאל מדריד.
    כמו שחווינו על בשרנו בעונות קודמות, האל מדרגיל הוא אחד המגרשים היותר קשים בהם יצא לריאל מדריד לשחק. אני מאמין שריאל מדריד תחלץ משם תיקו בסופו של דבר.
    באשר לבארסה-בילבאו, בילבאו אשר התחזקה משמעותית בקיץ ופוזלת לעבר מקום באירופה (והרחק ממאבקי ההישרדות) תנסה להפתיע בקאמפ נואו.
    אני צופה בונקר באסקי, אבל לבסוף ההתקפה הברסאית תפרוץ אותו. לא יהיו יותר מדי שערים במשחק.

10. uno club uno amor Member

מעניין שכבר נכנסת לראש של שוסטר, אתה יודע איך הוא חושב ומהי דרך המשחק שלו, שוסטר מספיק מטורף בשביל לעשות את זה.

מדהים העניין של הקטילות בפורום הזה(ולא רק לי).

11. REAL MADRID Member

אתה לא מבין, שוסטר לא יכול להסתכן במשחק חוץ קשה כמו במדריגל ולתת לשחקן שהוא עוד לא ראה אותו באף אימון, עוד לא דיבר איתו אף פעם על מה הוא יכול ולא יכול לעשות. אלבס לא מותאם עם אף אחד בריאל מדריד. חוץ מזה הוא בכלל לא בריאל והסיכויים שהוא יגיע קטנים מדקה לדקה.

12. Sergio Ramos Member

uno club uno amor- תפסיק כבר ללכת נגד הזרם, זה דבר די ברור שאתה לא צריך להתווכח עליו, קבוצה מקצועית מהרמה הגבוהה בעולם שמגיע אליי שחקן, האו חייב לפחות להיות שבוע באימונים, כדי להכיר את המערכת, לקבל רצות מהמאמן, הדרכות טקטיות, יסודות לקראת המשחק הבא וכו'..

13. REAL MADRID Member

אין כלום נגדך, אתה פשוט טועה במה שאתה אומר.

14. Daniel616 Member

בדיוק. אלבס לא יגיע וגם אם היה מגיע לפני כמה ימים הוא לא היה נמצא בסגל ובטח של פותח בהרכב למשחק. מבחינה מיקצועית עכשיו, קאנא ופפה הם חיסרון משמעותי בהגנה, מה שאומר שראמוס ומצלדר יהיו שני הבלמים, לגביי עמדת המגן הימני אני לא בטוח, אני מקווה שמיגל טורס יפתח ולא מיג'ל סלגאדו הקשיש. בהתקפה, רוד עדיין לא בכושר של העונה שעברה, הגיע הזמן לתת הזדמנות לסולדאדו, שלדעתי, אם יקבל אותה, ינצל אותה בשתי רגליים. הקישור במחזור הקודם היה טוב מאוד, שישאר ככה. אם נמשיך ביכולת הטובה משבוע שעבר ננצח את המשחק הזה.

15. uno club uno amor Member

1. דניאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    2. אפשר גם להגיד שאתם הולכים אם הזרם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/happy.Xxx (צחוק, צחוק)
    3. סולדאדו לא עשה כלום במשחקי ההכנה, פשוט כלום- אני לא יודע למה כל כך סומכים עליו, אני הייתי מעדיף למכור אותו וזהו.
    4. יש סיכוי שקאנא' יפתח, אני מקווה שבמקרה כזה ראמוס ישאר באגף ימין, שניהם בלמים מאותו סגנון, מה שהתברר כשילוב קטסטרופלי.