1-0 לארסנל בהייבורי ולבארסה בסאן סירו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏16/4/06.

1. ROSSONERA_1988 Member

וואלה הייתי שם במאש לא משהו באמת....אני כנראה אראה גם בבית

ואני לא בןhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    קוראים לי יוליה ואפשר להבין את זה מתוך הכינוי שזה לא רוסונרו אלא רוסונרה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

תודה על הסגל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/06
  2. TheLane Member

OT:

חבר רוצה לדעת מה שם השיר בפרסומת של חצי גמר ליגת האלופות בספורט5... שיר בעברית, עם הפזמון "לשיר (לשיר), לרקוד (לרקוד)..."

מישהו יודע?

3. Barcik Member

ככל שהזמן עובר, אני מתחיל לחוש אופטימיות זהירה. דווקא לאור הפציעות, משהו אומר לי שנקבל מרונאלדיניו היום תצוגת-על בקנה מידה שלא נראה עדיין. הלחץ על בארסה, או לפחות על כל השחקנים החשובים, חיובי. מהסוג שיוצר התעלויות של מאני-טיים. פויול מחכה לרגע הזה כל חייו, ורונאלדיניו ואטו רעבים. יהיה טוב.

אגיב בכלליות לכמה דברים שראיתי בדיון:
    קים, תפסיק לרדת על אטו. יש לו די גולים ברזומה במשחק עומד, שוכב וקופץ כדי להפריך את טענותיך.
    תוצאת 0-0 זה ממש לא סוף העולם. בגדול, ברצלונה צריכה לנצח בקאמפ נואו, משהו שהיא עשתה די פעמים העונה. ואם מילאן תשים שער חוץ אז שם יגמר הסיפור? מה זו השטות הזו? בסך הכל שני שערים. ובכלל, אני מאמין שרייקארד שם כמטרה נצחון.

אחת מהקלישאות השחוקות והלא נכונות ביותר אי-פעם. זוכרים את הונגריה, את הולנד, את פרנקפורט. יזכרו גם את מילאן 05.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב שזה שיר חדש של פורטרט שמופיעים באחד מחצאי הגמר לאחר המשחק...

5. נדב מיכאלי Member

קוראים לשיר "במקום לבכות" של פורטרט.
    הם יופיעו היום אחרי המשחק של מילאן נגד בארסה באולפן ליגת האלופות ויש גם קליפ לשיר הזה בערוץ מוסיקה 24

6. נדב מיכאלי Member

לדעתכם בארסה מסוגלת לנצח היום?

7. W.Rooney Member

השיר שאתה מדבר עליו נקרא "במקום לבכות" של הלהקה "פורטרט", שגם תופיע היום או מחר באולפן ליגת האלופות.

8. נדב מיכאלי Member

היום.
    שיר נחמד.

9. EL Capitan Member

בוריס, ראינו כבר שאטו במשחקים החשובים בליגת האלופות, מול קבוצות שבאות להסתגר, הוא מתקשה מאד. זה לא דבר חדש. כמו הרבה שחקנים טכנים ודקיקים אחרים, הוא נאלץ לגיע לפעמים לצדדים, כדי לקבל יותר חופש תנועה ולצאת מהצפיפות הגדולה באמצע.

האמת, בוריס, אני מקווה מאד שבאמת בארסה, ובמיוחד רונאלדיניו, יתעלו על עצמם היום, אבל לא יודע, הראש אומר לי שזה לא יקרה, לפחות לא היום. בגומלין בקאמפ נאו, זה כבר יהיה סיפור אחר לגמרי. שם, אני מאמין, שבארסה תתעלה ותשיג את הכרטיס הנחשף לגמר.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהיה היום 0-0 יבש ומשעמם, מילאן כרגיל תהיה זהירה רק שבארסה בניגוד לאינטר\איינדהובן וכו' לא כזאת נאיבית ותצליח לעצור את כל שלושת ההתקפות של מילאן. בארסה בעצמה מן העבר השני גם לא תיצור יותר מדי דברים, 0-0 אפור ולא בטוח למי זה יהיה טוב יותר.

11. Barcik Member

הגיוני ולגיטימי. גם רונאלדיניו מתקשה. צפוף, אז בורחים לצדדים. אין בכך שום דבר רע.

12. Mourinho Member

גם הציפיות שלי לא בשמיים מהמשחק הזה, למרות ההתרגשות.
    בארסה בלי דקו, מסי, צ'אבי, תתקשה לשחק את המשחק שלה, בכל מקרה, קשה לדעת מי תיקח.
    תיקו 0-0 תוצאה טובה לבארסה, עם נגנוב גול, ניחא. קשה לדעת.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי, לא בטוח ש0-0 זה תוצאה טובה לבארסה, מילאן היא קבוצה שמסוגלת לכבוש בכל מגרש בכל מצב, לכבוש נגדה שני שערים לעומת זאת כשהיא מתגוננת לא תמיד מתאפשר.

14. השחקן ה-13 Member

0-0 ..0-0
    אבל כמה קרנות יהיו? מה אתם חשים?

15. W.Rooney Member

0-0 יהיה מעולה לברצלונה.

מילאן חייבת להוציא מהמשחק הזה יותר מנקודה, כדי להגיע רגועים לנואו קאמפ בשבוע הבא.
    אם המשחק היום יסתיים בניצחון של ברצלונה, קשה לי להאמין שמילאן תוכל להעפיל לאחר המשחק בספרד.