0-0 מאכזב לישראל מול סלובניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏3/6/03.

1. שגיא Guest

אז אחרי שהתפנינו מהליגה, מוקדמות יורו 2004 חוזר.

מארד מגמדוב, תומר חליבה וגיא צרפתי, הם המזומנים הטריים לסגל הנבחרת, רענון טוב הייתי אומר.
    מלבדם נופה (סופסוף) דודו אוואט, ושני השוערים יהיו שטראובר ואלימלך.

מה דעתכם על הזימונים החדשים של גרנט? מעודד?

המשחק מול סלובניה, הכל כאן!

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גרנט חייב כבר בהיעדרו של ברקוביץ' להכניס להרכב את בניון! חובה...בניון בפורמה טובה מאוד והגיע הזמן לתת לו את המושכות , חיים רביבו זאת לא התשובה.
    כמו כן הזימונים בסדר..בעיקר הניפוי של אוואט . על אוואט עברה עונה איומה והוא צריך להפיק לקחים ולהשתפר במצב של היום אין לו מקום בנבחרת ואם דוידוביץ' יהיה כשיר(אמן אמן) אז הוא יהיה השוער ולא יעזור כלום.

3. ליהי Member

אני מסכימה עם נסטה
    בניון תורם המון וכבר הוכיח את עצמו גם במדי הנבחרת
    ואין לו למען האמת תחליף טוב יותר.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הרבה תלוי בהחלטות של האגו של גרנט

5. Julian Joachim Member

נו באמת, אם גרנט לא פותח עם בניון בהרכב אני מפסיק לעודד ת'נבחרת הזאת עד שלא מחליפים כאן התאחדות. לא מאמן, אני לא כועס על גרנט (כלומר כן, אבל זו זכותו), אני כועס על הדביל שמגבה מאמן שלא משתף את שחקן העתיד (היחיד בערך) של ישראל.

די די אני שונא את ההתאחדות הזאת. ומזל טוב למוראד. חבל שזה לא קרה לפני חמש שנים, לבנאדם מגיע מזמן...

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמ ה קשרים עוד יכולים להיות מוזמנים לנבחרת?מה הוא יעשה עם צרפתי???כאילו סבבה שצרפתי זומן..מגיע לו..אבל הוא לא יפתח לפני נימני רביבו יוסי,יוסי אבוקסיס זנדברג אפק והרשימה נמשכת..אז למה סתם להזמין אותו?לא יזיק אם יהיה עוד בלם או מגן בסגל..
    וכל הכבוד לגרנט..שלא הזמין את דוד[חור] אוואט..
    דודו אוואט בתגובה:לפחות אצל גרנט אני יודע שזה משיקולים מקצועיים..
    אה...בטח..אצל שום היית תותח בשער ובגלל שאתה שחור הוא הוציא אותך מההרכב..אצל אג'ופור זה פועל..אצלך קצת פחות..

הזימון של מגמאדוב מצויין..סוף סוף..בנאדו ומוראד..רעיון נחמד..[שימו לב לחריזה..]

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אולי יהיה גם בחיפה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בעיקרון אין לי שום בעיה עם אף זימון אבל כמו שכולכם ציינתם פה חסר לו שלא יפתח עם בניון. חסר לו. ועוד דבר... שיפתח עם אבוקסיס ובאדיר בקישור האחורי, אבוקסיס במשחקי הנבחרת הוא פנטסטי.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוקסיס בכלל שחקן מצויין..בקשר לבאדיר..אולי עדיף טל שכבר נכנס לכושר ב-3 משחקים האחרונים..

הרכב שלי:
    שביט,זאנו[אוזן],בנאדו,מוראד,קייסי,אבוקסיס,טל,יוסי,נימני,רביבו והולצמן.

10. שגיא Guest

אני דווקא די מסכים על הזימונים.
    השחקן שעשה את קפיצת המדרגה הוא ללא ספק תומר חליבה, על לפני העונה לא שמעו עליו, ופתאום, לנבחרת, שחקן מאוד רב גוני, כבר העונה הספיק לשחק גם בהגנה, בימין ובשמאל, וגם בקישור. שחקנים כאלה רוצים בכל קבוצה, שחקנים שיכולים לשחק בהרבה תפקידים, ואפילו לשחק טוב.

וההרכב שאני הייתי מציב:

אלימלך בשער.
    בהגנה בצד ימין אורי אוזן, הגיע הזמן שהבחור ישחק בנבחרת, בשמאל אדורם קייסי, במרכז בנאדו יחד על המתאזרח החדש, מגמאדוב, צמד בלמים מצויין.
    בקישור, עם הכלים שיש לנו, הייתי מציב חמישה: אבוקסיס, שחייב לשחק, עידן טל, שנותן סיום עונה נהדר בחיפה, צריך לפתוח בהרכב, בייחוד לאור העובדה שהקפטן, טל בנין, פצוע. באגף שמאל אפשר לשחק או עם זדנברג או עם בניון, באגף ימין או עומרי אפק או בניון, לגרנט יש את האפשרות להתגמש, מה שברור הוא - יוסי חייב להיות על המגרש, מהפתיחה. ורביבו במרכז, מאחורי החלוץ. עכשיו מגיעים לעמדה הבעייתית. הולצמן, עם כל הכבוד לזה שסיים כמלך השערים, חצי מהשערים שלו היו בפנדלים, ולא נראה שהוא החלוץ שנבחרת ישראל יכולה לבנות עליו. יש אמנם גם את אפק, אבל אפק לא חלוץ, אם אפק יוצב כחלוץ, הוא פשוט יברח לאגף ימין, ואז רביבו יאלץ לשחק כחלוץ, ואיבדנו שחקן מרכזי בקישור.
    בסוף הרי גרנט יפתח עם רביבו חלוץ ומאחורי בטח נימני....

מה דעתכם?
    ומה ההרכב שלכם למשחק?

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אתה טועה בקשר להולצמן..לנבחרת צריך להיות חלוץ הולצמן חלוץ לא רע בכלל וגם כבש כבר בנבחרת[אמנם דרדלה..אבל אם הוא לא היה לא היה מי שישים את הרגל] מאוד חשוב לשחק בבית עם שתי חלוצים..רביבו והולצמן

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שגיא לא רק שחליבה עשה סתם קפיצת מדרגה.... בעונה שעברה הוא שיחק אי שם בליגה ב'!!

ההרכב שלי: שביט אלימלך, חליבה, בנאדו, בן חיים, קייסי, אבוקסיס, באדיר, זנדברג, בניון, רביבו ונימני.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי חלוץ ?ולמה עם באדיר???הוא לא בכושר..

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הולצמן לא מתאים לרמות האלו לדעתי. שנימני או רביבו ישחקו בחוד.

ובאדיר אולי לא בכושר אבל הוא תמיד מוסיף ועושה מלחמה חשובה במרכז אם גרנט רוצה יותר התקפי אפשר לפתוח עם עידן טל במקומו.

15. שגיא Guest

לירן, לא צריך להגזים...
    חליבה רק זומן, וכפי שאתה אמרת, שנה שעברה בליגה נמוכה, ואני מזכיר לך, זה אולי המשחק הכי חשוב של ישראל בקמפיין הנוכחי, חייבים ניצחון. אין ספק לגבי יכולותו של חליבה, אבל מעט ניסיון לא יזיק, הוא עלול לקבל פיק ברכיים.
    הוא בעצמו אפילו אמר שכשקיבל את הזימון, והיה בדרך לאימון הראשון, הוא לא ממש התרגש, אבל ברגע שעלה לכר הדשא ולבש את האימונית של הנבחרת, הפרפרים בבטן החלו לצאת.
    הוא לא צריך לפתוח בהרכב, לפחות לא כעת, לא צריך להגזים.