תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע אתה גזור לגמרי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Gass12 Member

עם נבל תתנבל
    תהילים (כז) עִם נָבָר תִּתְבָּרָר וְעִם עִקֵּשׁ תִּתְפַּתָּל:

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רון אמר להארי? או הרמיוני?

Sent from my iPhone using Tapatalk

סיונרה אוהב/ת את זה.
  4. Gass12 Member

אני לא אוהב את הארי פוטר וגם לא את ההילה והשיח סביב ההפלצה הזו. מעדיף ספרות איכותית יותר

5. DRORIKO Member

"בעולם אחר הבחירה שלי למדליק משואה היה ארגון שוברים שתיקה. אלה שמזכירים לנו את מה שאנחנו מנסים(ומצליחים) לשכוח-שקילומטרים ספורים מאיתנו יש עם שנמצא תחת כיבוש כבר 50 שנה". זה הקטע הפותח של "המוסף לשבת", המוסף המרכזי של מה שמכונה "העיתון של המדינה" ועוד עם דגל ישראל בלוגו. וזה בעצם כל הסיפור של העיתון הזה. עיתון שמאל קיצוני, סמולני, שמתחבא מאחורי אצטלה של קונצנזוס. להארץ לפחות יש ההגינות להודות שהם בקצה הסקאלה, ידיעות אחרונות, מטעמים כלכליים, מנסים להונות את הציבור שהם לא. אז עכשיו מגיע יום העצמאות והם יפרסמו הרבה כתבות על טנקים ומטוסים כדי להראות שהם "איתנו". בבל"ת. השורה מלמעלה של סימה קדמון זה רוח העיתון, והציבור לאט לאט מבין את זה ולא סתם העיתון מאבד מנויים מיום ליום ולא סתם נוני מוזס הולך להתחנן כמו כלב לנתניהו שיסגור את ישראל היום.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/18
  6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

העיתון הזה ערך הצבעה בקרב גולשים לשחקן של המדינה, הזמר של המדינה, הבדרן של המדינה וכו'. ופירסם תוצאות משוקללות, כלומר הכניס לחשבון את ההצבעה של חברי המערת. לך תדע עכשיו מה העם בחר.

7. DRORIKO Member

זה בדיוק מה שדיברתי עליו הודעה לפני. הגימיקים האלה שנועדו להתאות לקוראים כמה שהעיתון "ישראלי". תוסיף לזה גם כתבת שער מלוקקת של שלמה ארצי עם מוש בן ארי, והרי מה יותר ישראלי מזה. אבל זה בסך הכל הסוואה. מדובר בעיתון שמאלני קיצוני לכל דבר. החבר'ה שכותבים שם אלה בדיוק אותם חבר'ה של הארץ, יושבים באותם בארים, חולקים את אותם ערכים, והטור של סימה קדמון שהבאתי זאת דוגמא לכך, זאת אותה סימה קדמון שבטור אחר ממש הצדיעה לסרבנית גיוס. פעם השמאלנים הקיצונים של ידיעות היו מתוחמים באמצע העיתון תחת הכינוי "פתחלנד". היום אלה הכותבים הראשיים. כמו כל השמאל גם העיתון הזה הקצין למחוזות האנטי-ציונות. אבל עכשיו יום הזיכרון אז הם יעלו כל מיני כתבות "מרגשות" על חיילים שנהרגו. אל תתנו להם לעבוד עליכם קיצר.

8. Lebron Member

דרור אני חייב לשאול ברצינות, למה זה כזה חשוב לך מה נכתב בתחילתו של טור דעה (דעה, כן? לא דיווח או ידיעה חדשותית) של איזה אישה ש90 אחוז מהעם לא שמע עליה ומפורסם בממצא הארכואלוגי העתיק הזה שאבד עליו הקלח שנקרא עיתון.

בעצם אני יודע למה. מערך התעמולה של ביבי הפעיל 24/7 לא מפסיק לפמפם את טקטיקת "'bigger elsewhere". על ידיעות ונוני הרשע, הקרן החדשה, בג"צ, מרב מיכאלי, המשטרה, הדרג הפיקודי השמאלני וכו' וכו'.

אני חייב לזקוף לזכותו שזה עובד מצוין בתוך הבייס.

9. DRORIKO Member

נכון ביבי שטף לכולנו את המח שהתקשורת שמאלנית. לאף אחד מאיתנו אין דעה עצמאית משלו. זה לא שהגל האנטי-תקשורתי קיים כבר 10 שנים ברשתות החברתיות(את "לאטמה" אתה זוכר?) זה שאתה מנותק לגמרי ממה שקורה שם ובוחר לדקלם את דף המסרים של השמאל(אם כבר דיברנו על לעבוד מצויין על הבייס) זאת בעיה שלך.
    אגב הקרן החדשה, כבר ב-2010 היה תחקיר גדול נגדם. אתה יודע מי עמד מאחוריו? בן כספית.

10. Gass12 Member

זו לא קרן חדשה
    זו הקרן לישראל חדשה New israel fund
    רוצה לומר ישראל חדשה זה מה שהנבלות רוצים כי הישנה מקולקלת ,יהודית מידי

11. Lebron Member

לכבוד הוא לי שדרורקירו קורא לי מנותק. אתה בחברה טובה עם יאיר לפיד ומירי זוהר, הם השתמשו בסיסמה הנבובה הזאת לפניך (בהקשרים אחרים, כמובן). מי שלא מבין שביבי הוא פוליטיקאי ציניקן וספינר הוא המנותק האמיתי.
    עצם העובדה שהתקשורת השמאלנית (למרות שיש לך אלטרנטיבות אליה) ופעילות הקרן כל כך מפריעות שאתה כל הזמן עסוק בלהתבכיין עליהם אומר מבחינתי הכל. לא באמת חשבתי שתשתכנע, אני פשוט שם לב באיזה שטויות אתה מתעסק, אז חשבתי להגיב.

אם הממשלה לא מיישמת את המדיניות שהיא מתיימרת ליישם, זה לא בגלל הקרן, התקשורת, טור של סימה קדמון או בג"צ, זה בגלל שהיא לא באמת רוצה למשול וליישם אותה, אז היא מסיטה את הדיון אליהם. הספינים האלה אולי עובדים עליך, עליי הם ממש לא עובדים. זה טבעם של פוליטיקאים, פשוט מצחיק אותי שאנשים אוכלים את הלוקשים שהם מאכילים אותם.

לא הבנתי מה קשור בן כספית וזה שהוא פרסם על הקרן תחקיר, אבל אתה מומחה בלעלות לדיון דברים לא קשורים. אני רואה שלמדת מהחבר'ה של ביבי דבר או שניים.

12. DRORIKO Member

מה שלא קשור פה זה המח הקונספירטיבי ההזוי שלך עם "מערך התעמולה של ביבי הפעיל 24/7". אז רגע בן כספית הוא גם חלק מהמערך הזה? כי הוא כתב על הקרן החדשה כבר ב-2010. ומה עם רות גביזון ודניאל פרידמן שתוקפים את בג"ץ כבר שנים? הם גם חלק מהמערך? ומה עם בן דרור ימיני?
    מה זה בדיוק המערך הזה וכמה משלמים שם, אולי גם אני גם אצטרף.

13. Lebron Member

חחח לי יש מוח קונספרטיבי הזוי? ממך אני אקח את זה כמחמאה. :D
    האם טענתי שאין דבר כזה קרן חדשה ואין סיבה לבקר אותה או את בג"ץ? אני אומר שנתניהו, על כל מערך התעמולה שלו, נוטים להסיט את הדיון לשם כל פעם כי זה נוח. זה הטריק הכי זול וידוע בספר החוקים הפוליטי-תקשורתי, אני מתיימר לקדם מדיניות מסוימת ואני לא עושה את זה, אז בוא נתחיל להאשים את כולם ונייחס להם את האימפוטנטיות שלי.

מי נמצא במערך התעמולה הזה? ישראל היום (אם כי העורך הנוכחי פחות מקודמו), ערוץ 20, מידה, ומרכז הליכוד. והוא מאוד אפקטיבי. אין בזה שום דבר קונספרטיבי, זה לא שמדובר בעבירה על החוק, ולאנשים שעושים עבורו את התעמולה מן הסתם יש אינטרסים שימשיך לשלוט, והוא, מגלומן שרוצה להמשיך להישאר בכיסא ולשחק את המשחק.

14. Gass12 Member

Lebron שלום.
    לטעמי ציירת תמונה חד מימדית כאילו ביבי מושל,נבחר, מושל, נבחר מתבטל ועוסק בספינים כל התקופה.
    הממשלות שלו והוא בראשם עושים דברים אדירים במדינה ויעשו עוד.
    האם הוא ספינר? כן!!כמו כל אחד ואחד מהפוליטיקאים!!
    האם בג״צ מפריע מאוד ושם מקלות בגלגלי הממשלה? כן!!
    האם הוא לא ממש רוצה למשול ורק לתלות את קולר האשמה בבג״צ? כאן לטעמי אתה טועה.
    האם כחלון מונע את החוקים שיעקפו את בג״צ?כן חד משמעית כן.
    בג״צ מזמן לא שחקן אובייקטיבי מדובר בגוף בעל אג׳נדת שמאל רדיקלי שעושה טרור ע״י מחטף.
    הכנופיה הזו לא נבחרה כחוק והיא מתעמרת בנו
    יותר מדי זמן ויותר מידי פעמים.לדעתי נתניהו בוחר במכוון לפוצץ את הממשלה הזו,על רקע סירובו של כחלון לתמוך בפסקת ההתגברות הרחבה והכוללת.שווה לליכוד ללכת על הטיקט הזה לבחירות כי באמת שנשבר הזין.
    בג״צ מתנהג כשלטון דיקטטורי שפוסל את בחירתו של העם שוב ושוב..
    חונטה של מורמים מעם שחשים את עצמם וששומרים מכל משמר האחד על התחת של השני.
    הגיע הזמן לתת לעם לומר את דברו

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/18
  15. Lebron Member

הלוואי שביבי יעביר את פסקת ההתגברות, אם זה יגרום לו ולחבר'ה שלו להפסיק לבכות או לפחות להוריד את מפלס הבכי אני בעד.
    אבל אני לא באמת חושב שהוא יעשה את זה, כי אז הוא אשכרה יצטרך למשול, ולא יוכל להאשים אף אחד באימפוטנציה שלו.

9 שנים רצוף הוא ראש ממשלה, אם הוא באמת היה רוצה הוא היה עושה משהו. אפילו אולמרט שנמצא בשמאל ניסה לעשות יותר בפחות זמן כדי להגביל את הסמכויות של בג"צ עם המינוי של פרידמן.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 19)

1. Bayern