תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

איך זה רלבנטי לכתבה שהעלתי? מה לא נכון שם?

אגב גבי גזית, לא יודע על איזה שקרים אתה מדבר, מה שאני זוכר זה שאיבגי פירק אותו על התלוש משכורת המפוברק של ה"חרדי" שגזית נפנף בו כדי להוכיח כביכול שהחרדים פרזיטים. גזית במקום להגיב עניינית תקף את המבקרים וסירב להגיד מאיפה הוא קיבל את ה"תלוש" הזה.

2. Gass12 Member

גורמים פוליטיים, כולל כאלה מהתשקורת, הציעו סכומי כסף גבוהים עד 750,000 דולר לכל אישה שתאשים את טראמפ בהאשמות מיניות:

3. מזגן Member

משעשע גם הפיטורים של אחד מראשי החקירה בFBI בגלל שהתגלו מסרונים שלו לפילגש שלו בו הוא טוען שהחקירות נגד טראמפ הן פוליסת ביטוח למקרה שהוא יבחר. וכך גם היה. Peter Strzok
    Peter Strzok - Wikipedia

4. Gass12 Member

אני מלא כבוד והערכה לאיש הזה ולכן אני מאמין בתוכן הפוסט הזה ומהדהד אותו..
    Ran Baratz

אני מבין, על-סמך פרסומים שזוכים למעט מאוד תהודה, שמפכ"ל המשטרה אלשיך וראש להב 433 ריטמן – אלה שתחת פיקודם מתנהלות החקירות של ראש הממשלה – מאמינים שנתניהו שלח חוקרים פרטיים כדי שיעודדו תלונות על הטרדה מינית נגד ריטמן. הם לא רק מאמינים, אלשיך גם מאשים את נתניהו בעלילה חסרת הביסוס הזו בתדרוכים שהוא עושה לעיתונאים. ואם זה לא מספיק, אשתו של ריטמן, שהייתה בעצמה חוקרת בלהב 433, משתפת בפייסבוק פוסטים נגד נתניהו.

זה מעבר לכל דמיון. אם משהו מכל זה נכון, אין שום מקום לספק: אסור בתכלית האיסור ששני האנשים הללו יהיו מעורבים בחקירות נתניהו.

רק תארו לכם שהייתם מגלים שבעל סמכות שחוקר אתכם מאמין שניסיתם להביא לפיטוריו באשמת הטרדה מינית; הוא לא רק מאמין בזה אלא גם מדליף לעיתונות את העלילה הזו, ואשתו בזמן הזה משתפת פוסטים נגדכם. אין שום סיכוי שתחשבו שהחקירה הזו מתנהלת באופן הגון וענייני. זו תהיה הפרת אמונים ושבירת כל כללי המנהל והמשפט הנדרשים למערכת שמנסה לקיים ולו מראית עין של צדק.

אלא שהטלנובלה הזו היא, לפי הפרסומים, בדיוק מה שקורה בצמרת המשטרה מול ראש ממשלה נבחר במדינת ישראל. פשוט טירוף מערכות. בכל מדינה מתוקנת בעולם גילוי כזה היה מסתיים בהתפטרות של המפכ"ל וראש יחידת החקירות, או, אם הם מסרבים להתפטר, בפיטוריהם. זה אולי נשמע דרמטי, אבל זה הרבה פחות דרמטי ממה שנחשף כאן ומן השפל שאליו הם מובילים את המשטרה, את מדינת ישראל ואת שלטון החוק.

אבל כידוע ישראל היא לא מדינה מתוקנת. אלשיך וריטמן יישארו לעמוד בראש המערכת החוקרת את נתניהו, למרות המעילה החמורה הזו באמון הציבור, למרות הפיכת המשטרה לזירת הנקמות ותיאוריות הקונספירציות שלהם, ולמרות הפיכת מערכת הצדק ושלטון החוק לנטולות נייטרליות והוגנות.

אני מסכם. החשיפות שהמפכ"ל וראש להב 433 גם עוינים את ראש הממשלה שאותו הם חוקרים, וגם מתדרכים נגדו עיתונאים בעלילות חסרות גיבוי, מעידות על סקנדל במימדים היסטוריים. העובדה שזה עובר בשקט היא תעודת עניות גמורה לדמוקרטיה הישראלית, לתקשורת הישראלית, למשטרה, למערכת המשפטית, ולשרים האחראים על העניין.

הפרק הזה ייכתב בתולדות מדינת ישראל בתור בושה גדולה. הלוואי שייסגר כמה שיותר מהר.

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

עוד מאלו לצערי

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

דברים כאלה לא קורים. שוברים שתיקה ביימו את זה.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  7. Gass12 Member

לא אוהב לראות חיילים מרביצים גם לא "בקטנה".לטעמי החיילים המרביצים חייבים לחטוף עונש משמעתי בדרג הפלוגה/גדוד/חטיבה
    בשום פנים ואופן לא לעלות לדרגה השיפוטית הצבאית או האזרחית שמוטה חזק לטובת הערבים ומחפשת מקרים שכאלו בכדי "להפחיד" את חיילי צה"ל
    מלהיות חיילים.
    שונא פי מיליארד לראות אזרחים יהודים חוטפים סלעים על המכוניות
    שונא לראות צרורות על אוטובוסים
    שונא בקת"בים על יהודים
    ביום שהערבים יקבלו החלטה להפסיק לנהוג באלימות יחסכו מכולנו המראות הללו.
    ודבר אחרון השטח אינו כבוש.

8. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אם הם ממשיכים לעשות את זה אז הם לא חוששים מענישה בפלוגה. נראה אם לפחות לחץ ציבורי יביא לענישה שלהם.

9. VAR Member

עד שאין קונטקסט שיוכיח שמדובר בנער חף מפשע שהיה במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון, על צה"ל לגבות את החיילים שלו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. Gass12 Member

האמת? אחרי הזובור שהתשקורת והחונטה המשפטית מעוללים להם אני מאוד סקפטי . אבל הלוואי ותצליח מר איוב קרא

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/25487488_2078918518789986_8357443430727996448_o.Xxx?oh=a09a431a0e5973012fbed8d7a31cb631&oe=5AB6481B

11. DRORIKO Member

ערוץ 20 נערך לסגירה - חדשות רוטר

אני בטוח שהשמאל נורא מרוצה. אחרי שסגר את ערוץ 7 הוא עושה V על עוד מטרה(ראוי לציין שגם ניסיתם לסגור את ישראל היום אבל זה נכשל בשניה האחרונה). העיקר שאחרי זה תנבחו שביבי שולט ובתקשורת ושהימין סותם פיות.

12. סיונרה Member

9 שנים של ממשלה ימנית והשמאל אשם. עבודה יפה דרוריקו.
    בכל מקרה, אני בטוח ש13 האנשים שצופים בו ימצאו משהו אחר לעשות בערב.

13. alexshw Member

לא צריך בארץ לא ערוצים "שמאלניים" ולא "ימניים". צריך ערוצים אובייקטיבים עד כמה שאפשר ואם יש דעות אז שיביעו במגוון הדרוש.
    שמעתי על יחסם לראש הממשלה. זה גרוע בדיוק כמו סיקור קטנוני שנובע מאג'נדה.

14. DRORIKO Member

עם כל הכבוד לאוטופיה שנמצאת אצלך בראש כרגע אין ערוצים מאוזנים, וברגע שתוריד את ערוץ 20 תשאר רק עם השמאלנים.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  15. Gass12 Member

דרור אני חושב שהאמירה הזו מפי הבעלים ( את אחד מהם אני מכיר באופן אישי) נועדה לאיים כי נמאס להם.
    התגובה הזו מדף הפייס של איוב קרא מאוחרת יותר. לך תדע!
    איוב קרא - Ayoob kara
    קיימתי היום שיחות והיוועציות עם היועץ המשפטי לממשלה, מועצת הכבלים והלווין וערוץ 20.
    הוסכם כי ב-28/12 תתכנס מועצת הכבלים והלווין אשר תקבל את פסיקתו של היועץ המשפטי לממשלה ותאשר לערוץ 20 שידורי חדשות.
    ככלל - נושא הערוצים הייעודיים ובכללם ערוץ 20 מטופל במסגרת הצעת חוק ההסדרים שמסדירה את מעמדם כערוצים מסחריים לכל דבר, מזיכיון לרישיון.
    החוק החדש יסדיר אחת ולתמיד את סוגיית הערוצים הייעודיים הכוללים כיום את ערוץ 9, ערוץ 24, ערוץ 20 והלא TV.
    הם סובלים כיום מקשיים רגולטורים המקשים מאד על תיפקודם.
    מבחינתי - חופש הביטוי צריך להישמע בכל המגזרים, בכל הדתות - ואינו נחלתו של שום צד במדינת ישראל הדמוקרטית.
    אעשה הכול באופן ממלכתי וחוקי לשמר עיקרון זה.