תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Gass12 Member

האמת תענוג צרוף לראות את השמאל מתחרפן . בוז'י הפאתט קורע את פתקית הקניות שאשתו השאירה לו,הרבה צלמים וכמה מוזמנים בטקס מטופש
    של הפלת פסל נתניהו. ערימת הפסולת והזוהמה האנושית בתשקורת העוינת כאיש אחד התעלמה אמת מהסיפור של הדרעקר VS וינטר
    בהמתנה לראות איך יצליח להיחלץ (כי אף אחד מהם לא מעז להיכנס במושחת מקבל המליונים מהקרן )
    מצב רוח טוב

2. Gass12 Member

לא מזמן החל טרנד חכם ומתוחכם של אנשי התקשורת בארצות הברית.הוא מדבר על ידיעות כוזבות שמופצות באינטרנט.
    אם נעצור ונחשוב לרגע..מה הם רוצים ?
    אחרי ש98 אחוזים מאמצעי התקשורת המוטים והמכורים ניסו למכור לנו וחטפו כאפה מהדהדת שנקראת מ-צ-י-א-ו-ת
    אחרי שהמגמה המסתמנת ברורה .אנשים בורחים מאמצעי התקשורת הללו אל האינטרנט.
    מה עושים? טריק ידוע .מלכלכים.
    דנזל וושינגטון ציטט את הפתגם הזה ( במקורו נאמר אולי ע"י מרק טווין )

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15380486_1564166033610606_3219379239081355004_n.Xxx?oh=f822f487b854d578135e148de3a1a7fe&oe=58F4A981

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/16
  3. Gass12 Member

כשהצביעות הזיוף והעמדות הפנים חוגגות שעות נוספות.

אבו־מאזן מגלה: "אנחנו מפעילים אמצעי שכנוע פסיכולוגיים בתוך החברה הישראלית"

בנאומו בפני ועידת הפת"ח חשף יו"ר הרשות הפלסטינית את אסטרטגיית ההתשה מול ישראל: "ההשתתפות שלי בהלוויה של פרס והסיוע בשריפה בחיפה – חלק מהמאבק הפוליטי"

אבו־מאזן מגלה: "אנחנו מפעילים אמצעי שכנוע פסיכולוגיים בתוך החברה הישראלית"

4. DRORIKO Member

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/16
  5. Gass12 Member

אני מוצא את עצמי מסכים עם ראש הממשלה בענין הזה. לא תמיד אני מסכים איתו ותמיכתי לא על אוטומט אבל בפוסט הזה הוא צודק ב100%
    התשקורת סימנה את ראש הממשלה כראשון האויבים . זה על חשבוננו !!!אני לא מוכן לאכול אוכל לעוס ממודר ומוטה מבית מדרשם של עוכרי ישראל. הנה בבקשה חם מהתנור בכדי שתוכלו לדעת מה צינזרו מכם

Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו
    14 mins ·
    שמתי לב שהבחנתם בכך שרוב גורמי התקשורת כמעט ולא עסקו בביקור ההיסטורי שערכתי השבוע ב-2 מדינות מוסלמיות: אזרבייג'ן וקזחסטן. זה היה ביקור מאוד חשוב שהביא לשורה של הסכמים עימן.
    רובם המכריע התעלמו גם מהפסגה המדינית שקיימתי בשבוע שעבר בישראל עם מנהיגי יוון וקפריסין.

כך הם פספסו גם את הפסגה שקיימתי עם ראשי 7 מדינות באפריקה ואת הביקור שערכתי שם ב-4 מדינות בתוך 4 ימים.
    הם כמעט התעלמו כליל מהנסיעה שלי לרוסיה לציון 25 שנה ליחסים בין המדינות ומהפגישה החשובה שקיימתי עם הנשיא פוטין, להידוק הקשרים והגברת התיאום בין הצבאות שלנו כדי למנוע תקלות.
    הם מתעלמים דרך קבע מן הפגישות המדיניות שאני מקיים כמעט מדי יום בירושלים עם מנהיגים מכל רחבי העולם, שבאים לחזק את הקשר עם ישראל.
    הם מתעלמים כדי להמשיך למכור לציבור את "אשליית הבידוד", ואם זה כבר לא אפשרי - כדי לא לספר לכם על מעמדה האיתן והמתחזק של ישראל בין האומות.
    לכן אני מעדכן אתכם כאן בפייסבוק על מה שקורה באמת ועל השינוי האדיר שאנו מובילים לחיזוק מעמדה של ישראל בעולם. תודה לכם על השיתופים והתמיכה!

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/16
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למה על פגישות ומסעות של שרים אחרים כן מדווחים בכזאת אינסטיביות? לא.

העמוד של ראש הממשלה בפייסבוק נראה כמו של חיילים מצייצים. בושה.

DRORIKO ו-Gass12 אוהבים את זה.
  7. Gass12 Member

Nave מסכים איתך . אם אתה בענייני עיצוב גרפי וכאלו? תפנה אליו אולי תהיה הראשון מהפורום להתקשט בעבודה לרוה"מ ברזומה */aaarse . יש גם את העמוד הזה שהוא פורמלי יותרראש הממשלה בנימין נתניהו | פייסבוק

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם הייתי בעניינים האלה בהחלט הייתי שוקל את ההצעה :)

חח העמוד הזה שהבאת פה עוד יותר פאתט. "עמוד מעריצים לראש הממשלה"..אוי..

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי אומר שדף הפייסבוק של נתניהו הוא אחד הדברים היותר עלובים שיש, לרבות כל הייבובים "אני עושה והתקשורת לא כותבת" (גם כשהיא כן). אבל תכל'ס? כנראה שזה עובד על פלח מהאוכלוסיה.

10. Gass12 Member

כפי שאמרתי בהודעתי הקודמת, אני מסכים שדף הפייסבוק של ראש הממשלה טעון שיפוץ רציני. יחד עם זאת במהות הוא צודק בהחלט . אין טעם לחזור שוב ושוב. רוב רובה של התשקורת התאחדה כנגדו ,תוך כדי גילוי שנאה תהומית במטרה אחת. לחבל ,לחבל,לחבל עד שיפול.
    דרכם כ"כ נלוזה,כ"כ לא הוגנת כוללת דיווחים מוטים/מרושעים והתעלמות דיווח באופן זדוני ומכוון.לא!! ממש לא איכפת להם אם זה חשוב לציבור. טובת התשקורת קודמת! מה שלי מפריע במיוחד זו ההשתנה שלהם מהמקפצה,עלינו הציבור. כאילו מה? אתם באמת חושבים שאנחנו עוורים/סתומים?

בינתיים הוא מגיע לציבור מעל ראשה של התשקורת הלעומתית. לו הייתי עובד במשרד ראש הממשלה הייתי מוותר בחפץ לב על שירותו של עיתון הארץ האנטישמי . וכשהוא בגרסתו בשפה האנגלית הוא אויב המדינה.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נגיד והתקשורת התאחדה נגד ראש הממשלה הנכבד (נגיד), אין לזה שום קשר לטענה הספציפית הזאת. הביקורים שלו שם פשוט לא מעניינים ביחס לדברים האחרים שהולכים במדינה. בדקתי את שערי הביביתון שבועיים אחורה, הביקור לא הוזכר בשום שער. אז מה הוא מצפה?

12. alexshw Member

קראתי שלאחרונה יש מתיחות גדולה בין עמוס רגב לדובר ראש הממשלה ועוד מספר גורמים בלשכה.
    אמרו גם שביבי טען שהעיתון לא משפיע כמעט על הציבור.

13. Gass12 Member

אמור לי ידידי מבלי להיכנס לענין פרטני שוב ושוב כל פעם מחדש. האם תקשורת או תשקורת?
    התשובה נאמרה יותר מפעם אחת.
    (*ישראל רוצה להיות חברה במועצת הביטחון והצבעה של מדינות מוסלמיות בעדנו חשובה ומשרתת את המטרה . האם זה חשוב מספיק לטעמך?)

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תקשורת ללא ספק.

15. Gass12 Member

מבחינתי תשקורת ללא ספק. ובזאת הסכמנו שלא להסכים