תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני שומע טענות, לוא דווקא משמאל, שלא היו הדלפות. מה כן היה? יואב יצחק פירסם שאלשייך מתכוון ללכת לפוליטיקה. כולם צבועים בסיפור הזה.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא גאון. העם מטומטם.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בין ביבי לכלבלבים שלו בליכוד ובתקשורת, הם יטחנו לאט לאט למוח על כל מי שמסכן את כהונתו. המשטרה, הפרקליטות, בתי המשפט. בסוף יציירו את כולם כשמאלנים בוגדים שמנסים להפיל אותו באופן לא לגיטימי.

4. Lebron Member

יצא לך לעקוב אחרי יואב יצחק? הבנאדם בדיחה מהלכת. לאחרונה כל הציוצים שלו זה ליקוקים בלתי פוסקים לביבי, הוא פרסם כל כך הרבה "סקופים" שמסתבר שלא היו ולא נבראו, ולאחרונה הוא מחק את הפרסומים הרבים והחמורים שפרסם על יוסי כהן, עו"ד של משפחת נתניהו. אם יש מישהו שאני לא מאמין למילה שיוצאת לו מהפה, זה יואב יצחק:
    "עט להשכיר" ו"קונסיליירי". מה חשבו עו"ד יוסי כהן ויואב יצחק זה על זה - סוף שבוע - הארץ

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נראה לי שסוף סוף יש תוכנית סאטירה לרוחם של גאס וחבריו.

6. Gass12 Member

Michael Carrick אני ימני ואתה שמאלן שבמקרה אוהדים את אותה הקבוצה מר קאריק. זה הדבר היחיד שמחבר ביננו ברוך השם. ברוך שלא עשני קאריק המעאפן!! הנה גיבור התרבות שלך עם דרעקר שנחה עליו
    הרוח ברגע חד פעמי של כנות.

בסרטון השני מקווה שתמצא אצלך את הסבלנות לצפות 5 דקות תמימות בשורה ארוכה של אנשי תקשורת שמודים בפה מלא שהם מגוייסים נגד ביבי.כדי להקל עליך את הסבל תוכל להתחיל מדקה 1:18
    קח בבקשה את גוש הקרח שלך יונית, שהופכת לשלולית בתנאי שמביאים לה מרואיין כריזמטי שקרן .
    הבדיחה על חשבונך

7. סיונרה Member

איך אנחנו יודעים שהחבר'ה של נתניהו לא הדליפו את החקירות? זה לא שיש משהו בעייתי בתוכן שלהן, וזה מאפשר להם לתקוף את המשטרה.

8. DRORIKO Member

ההתקפה של ביבי על המשטרה היא באמת מגוחכת

9. Lebron Member

אני מניח שמדובר במהלך מחושב, נתניהו הוא אשף תקשורת ויודע להשתמש בה לצרכיו. יכול להיות שהוא רוצה להפעיל לחץ על המשטרה ולהשיג עוד אמפטיה מצד בוחריו.

10. סיונרה Member

זה מזכיר בקטנה את המהלך של ארדואן (לכאורה) עם ההפיכה המזוייפת. הוא יוצר כאוס כדי שיהיה לו גב מאנשים כמו גאס12 לעשות מהלכים שיחזקו את שלטונו.

11. DRORIKO Member

לרוב אני מסכים עם המתקפות של נתניהו, יש הרבה גורמים כעלק אוביקטיבים שפשוט לא רוצים לראות אותו בתור ראש ממשלה. אתמול למשל היה טור ראשי בידיעות של אריה עמית, שמכפיש את נתניהו תחת הטייטל של ניצב במשטרה. מה שלא ציינו בטור זה שמדובר באיש שמאל ידוע שגם התפקד בזמנו למפלגת העבודה, ובאופן כללי מתעב את נתניהו

כאן למשל הוא מאשים אותו בבטרור
    אריה עמית: הייתי אופטימי אך התייאשתי - ערוץ 7

12. Gass12 Member

סרנה המטורלל האובססיבי ועכשיו גם בן כזבית. החופש שהמנוולים האלו לקחו ללכלך ללא גבולות על שרה נתניהו חייב לעלות להם בממון.
    בזמן שהתשקורת מגינה על כל עינב בחריץ שד של מישהי לפני 25 שנים. אצל שרה נתניהו "שקר וטרלל כמה שבא לך".
    הנה השקרן יודה ששיקר . מעריב ישלם ואני מקווה שיעיפו אותו משם.
    News1 | כספית יתנצל; נתניהו תקבל 50 אלף שקל

13. מזגן Member

ממתי לראש ממשלה יש סמכות להעביר חוקים???
    בטח פיספסתי דבר או שניים מאז שעזבתי את הארץ.

14. סיונרה Member

למען האמת הסמכות להעברת חוקים היא של הכנסת, ראש הממשלה הוא בסך הכל חבר כנסת כמו כל אחד מ-119 האחרים.
    נניח שראש הממשלה מעביר חוק שהוא מעכשיו יהיה המלך במדינה, אז זה גם בסמכותו? זה לא סביר שאדם יעביר חוק שמטרתו לפתור אותו באופן אישי מלעמוד אל מול החוק. ללא קשר, קשה לי להאמין שאפשר מבחינה משפטית סבירה לאדם לקבוע בדיעבד שאי אפשר לחקור אותו על דברים שהוא עשה.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מדברים על הרצה ביחד של שני חוקים, איסור לחקור והגבלת רצף הקדנציות. כל חוק בנפרד נראה מיותר ומזיק, אבל אם מחוקקים אחד, חייבים לחוקק את השני.