תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לא מצמידים לברדוגו את שלונסקי. הצמידו לשלונסקי את ברדוגו (במקום השותף שהיה לו בשעתו, שבינתיים גם מת).

2. מדובר בתוכנית אחת מבין חמש בהן ברדוגו מעורב. בארבע האחרות אין שום "מאזן". רק מנחה בובה. כנ"ל כשהוא עולה לשידור בתוכניות על תקן *פרשן פוליטי* (וזו נקודה בולטת, כי אם הוא היה מגיש בעל אג'נדה ימנית זה היה נסלח יותר).

3. היתה גם תקופה שלרזי ברקאי הצמידו "מנחה מאזן", כמו ביסמוט העלוב. זה הופסק, נדמה לי כשהתוכנית שלו קוצצה משעתיים לשעה (לברדוגו דווקא הוסיפו בינתיים חצי שעה).

4. למרות שאין ספק בנוגע להיותם של ברקאי וצרור אנשי שמאל, אי אפשר להשוות את השידורים שלהם לתעמולה היומיומית של ברדוגו, שלא אומר מילה לחובת נתניהו, מרים להנחתות של אנשי ליכוד שעולים לשידור ותוקף על בסיס קבוע רק את יריביהם.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/21
    oranfu אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

מצחיק שמישהו שפעם רבת איתה בפייסבוק כי היא זיבלה לך את השכל על כמה שהכיבוש לא מוסרי וכמה שאנחנו מתעמרים בפלסטינים מתבררת כמישהי שבעצמה מתעמרת בעובדים שלה. אלה השמאלנים שאני הכי אוהב. מה אתם אומרים נשדך בינה לבין ליאור שליין?

קשת של התעמרויות: עשר עדויות על התנהגות פוגענית נגד עורכת בכירה במאקו; העורך הראשי הסיר אחריות - חדשות רוטר

3. Clichy COYG

חזק.

Sturridge ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בישראל, ביבי משאיר יותר לבן שלו להיות על תקן טראמפ.

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. Sturridge Member

שלפני כמה ימים כבר צייץ לאספסוף להירשם כמשגיחי קלפי כדי ״למנוע את גניבת הבחירות״.
    הכל כבר מתוכנן.

oranfu ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  6. Lebron Member

אני שם רגע בצד את השאלות כמה הקמפיין הזה מפגר וכמה אם תרצו היא תנועה עלובה, כדי לשאול איך הם נתנו לטיפש מתן פלג להוביל את התנועה שלהם? הבנאדם לא מסוגל לחבר משפט אחד קוהרנטי.
    עם כמה שאני לא סובל את קודמו ארז תדמור לפחות הוא לא טמבל ויודע לדבר.

7. italiano Member

נחמד שצינזור נאומו של ראש הממשלה באופן מוחלט על ידי כל ערוצי התקשורת הגדולים(ביניהם תאגיד שידור ציבורי) הפך לדבר רגיל ונורמלי.

8. oranfu Member

לא צינזרו אלא לא העבירו בשידור חי ומלא.
    למה צריך להעביר כל פעם שהוא מדבר ועוד בתקופת בחירות?

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Member

לא מת על הבוטות הזאת כלפי קולגה, לא מכובד בעיניי (גם אם אני מסכים עם המהות של מה שקרא אומר).

italiano אוהב/ת את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה טון ברוכי קרא קורא לעצמו פרשן לענייני משפט*/aaarofl*/aaarofl דובר נאלח וגם בזה הוא מקום שני לגליקמן.

איך הציונות הדתית, מגזר באמת מכובד ברובו מצליח להוציא מתוכו כמות כזו נכבדת של עבדים זה באמת לא יתואר.

Roma ו-italiano אוהבים את זה.
  11. italiano Member

״אני כפרשן״
    ״אני ואני״
    ״אני ואני ואני״

מי אתה יא חתיכת אפס יא עבד נרצע יא מלקק תחת.
    חושב הוא מעביר מסרים של הפרקליטות והיועמ״ש בטלויזיה(פרשן עלק) אז הוא יקבע מה נכון ומה לא נכון, מה שקר ומה אמת.

12. Mario Balotelli1989 Member

כל הכבוד לברוך קרא שיש לו כוח להתמודד עם הקונספירציות ההזויות על "האליטה" (עד היום לא הבנתי מי אלה?)

Sturridge, oranfu ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מקווה שבן חיים ילמד מהאירוע הזה שאין טעם בניסיונות ההתנחמדות שלו כלפי הטינופות (כמו ההבטחה להצביע לגנץ, התמיכה באחדות ולא בממשלת ימין וכו׳). הם ימשיכו לדרוך עליך כמו שהם דורכים על כל מי שלא בא להם טוב בעין, לא צריך להיות פראייר ולתת את הלחי השנייה.

Maccabi Diamond, Roma ו-italiano אוהבים את זה.
  14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה בן חיים יושב שם לעזאזל? הוא כתב/פרשן משפטי? לא. הוא כתב/פרשן פוליטי? לא. אז מה הקשר שלו לאירוע? למה שלא יבוא גם לדבר בשידורי כדורגל? הוא קשור לזה באותה מידה.

כמובן, הקשר שלו הוא לשבת שם ולהפיץ את תיאוריות השקר הנלוזות שלו. טוב מאוד שמישהו אמר בשידור בדיוק מה הן שוות. גם אם ברור שזה ישכנע רק את המשוכנעים וגם אם ברור שזה לא ישנה דבר, ובן חיים ימשיך לככב באולפנים ולבלבל את המוח בקמפיין הביביסטי שלו. כי רשת 13 זה קצת תקשורת, והרבה בידור זול.

כמה אפשר להתנחמד כלפי האפס שיושב בחיוך מתוק, ומפיץ ארס מסכסך ומפלג.

modric19, Sturridge, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז שפעם הבאה לא יסתפק בלצעוק עליו, לזלזל בו, לבטל את הדברים שלו, להתנשא עליו וכל זה בשידור(כקולגה כן?) ופשוט ילך לאולפן הסמוך וירביץ לו, כמה אפשר להתנחמד הרי.

סתימת פיות זה מעשה נוראי, לקבוע שכל דעה מנוגדת היא שקר גם כן.
    אפשר להתווכח ואפשר לא להסכים, להחליט שהאמת היא רכוש של צד אחד זה מסוכן מאוד ויוביל למעשים חמורים משני הצדדים.

Roma ו-italiano אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 20)

1. Bitcoin
  2. Bayern