תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מדבר גם על הפאנל של אולפן שישי, אותה תוכנית שקושמרו פותח כל שבוע במונולוג של שטנה כלפי נתניהו.

אני לא מתווכח עם זה שלעמית סגל יש מקורות טובים בבלפור ומדליפים לו משם הרבה. אבל זה לא פסול ולא הופך אותו לשופר.

2. Mario Balotelli1989 Member

חצי מהאנשים שכתבת שם לא מופיעים גם באולפן שישי(רוני דניאל,ערד ניר, גיא פלג).
    להשוות את רינה מצליח ודנה וייס שמופיעות בערוץ פעם בשבוע לעמית סגל שמופיע כל יום בכל תוכנית החל משעה 3 זה פשוט מגוחך.

זה שמדליפים לסגל מבלפור לא הופך אותו לשופר, זה שהוא משדר את הידיעות הללו בלי לבדוק אם הן נכונות כן.

שי ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. abcd Member

השופר כתב פוסט ש״מציע״ לסער ובנט להתאחד כי בצורה הזו נתניהו לעולם לא יהיה ראש ממשלה, ביביסט שכמוהו.

Maccabi Diamond ו-italiano אוהבים את זה.
  4. Mario Balotelli1989 Member

וגדעון לוי כתב כבר כמה מאמרים שבהם הוא משבח את נתניהו אז?

חוץ מזה מי אמר שבאיחוד של סער ובנט נתניהו לא יהיה ראש ממשלה?

אפילו כרגע בלי מרצ אין להם ממשלה והם אמרו שלא ישבו איתם אז יהיו בחירות 5 ונתניהו ימשיך להיות ראש ממשלת מעבר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

@alexshw שוב, אני לא מדבר על טוב\לא טוב.
    אני רק אומר שההתערבות הרוסית היתה משמעותית ולא כמה טרולים. זה הרבה הרבה מעבר לזה.

לא ברור לי למה ביביסט בתשלום על מלא כמו ביסמוט, שהפך להיות באנקר בפאנל החדשות, לא מוזכר ואיכשהו סופרים לי את רוני דניאל כדוגמה לכמה שהפאנל זה רק עמית סגל נגד כל הסמול.

חייל שוקולד ו-Mario Balotelli1989 אוהבים את זה.
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

המסקנה היחידה שלי מזה היא שביבי רוצה שבנט וסער יתאחדו.

Jese, שי, modric19 ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Telkiyski Member

ה"חשיפות" הראשונות האלה של סגל שתמיד "איכשהו" משרתות את ביבי מזכירות לי תמיד איך ברקנטי יש "במקרה" את כל ה"פרסום ראשון" לגבי מכבי כדורסל.

תמיד איכשהו אצלם יודעים ראשונים מה הולך לקרות במכבי כדורסל ואיזה אמריקאי עומד לחתום, בדיוק כמו שתמיד אצל עמיתי תמיד מתפרסם ראשון ה"סקופ", שבמקרה גם תמיד מטיב עם אדונו.

שי אוהב/ת את זה.
  8. avicii Member

השב"כ אישר שזה קרה,לא הדוברות של רוה"מ

9. oranfu Member

לא נכון.

הדיווח היה בעקבות הודעת דוברות של מיכל שיר דוברת ראש הממשלה.

השב"כ לא אישר ולא הכחיש (לפחות עד כמה שאני מבין).

השורה התחתונה היא שאף מפגין לא נכנס למתחם וגם לא ניסה להיכנס למתחם, כולם היו ברחוב שזה אזור ציבורי לחלוטין והם אפילו לא "פרצו" מחסומים.
    לא היה שם שום דבר חריג.

ברור לחלוטין שהידיעה הזאת יצאה בשביל ספין שלא ידברו על דחיית המשפט ועל הדרך להסית נגד המפגינים יומיים אחרי מה שקרה בקפיטול עם ניסיון הקבלה פתאטי.

10. FelaKaT Member

כן הם רצו באמוק כי חילקו שוקו ולחמניה אצל ביבי.

אתה לא מבין שהכל זה ביבי?
    הוא יודע מה יקרה אם הם יתאחדו, שלח את סגל השופר לדווח כדי שזה ייצא לפועל ואנחנו פשוטי העם מבין את המהלך הזה רק במרץ. או קונספירציה הזויה אחרת.

כת הרק לא ביבי ממזמן עקפו את כל ברק כן ביבי בהזיות שלהם. השנאה הטריפה להם את המוח ויש דוגמאות חיות לזה בפורום הזה ממש.

abcd ו-italiano אוהבים את זה.
  11. VAR Member

לא יודע מה סגל אמר והאם הוא הונחה על ידי ביבי אבל אין לי רבע ספק שביבי רוצה שבנט וסער יתאחדו. הוא יודע שבפוליטיקה השלם קטן מסכום חלקיו.

12. italiano Member

אני לא בטוח.
    יהיה לו הרבה יותר ריאלי לשתות מהם כמה מנדטים כשנתקרב יותר לבחירות כשהם בנפרד ולא ביחד.

13. Telkiyski Member

אם סגל כתב בטוויטר שכדאי להם להתאחד סימן שנתניהו רוצה שהם יתאחדו.

מתי עמית עושה סדרה חדשה על אדונו לקראת הבחירות סטייל "ימי בנימין"?
    מחכה כבר לדוקו המרתק בן 3 הפרקים שלו "הקוסם מארץ הקודש", בו כמובן תימתח גם ביקורת חריפה על נתניהו, כי זו תהיה סדרה אובייקטיבית כמובן של עמיתי.

yakov_y ו-modric19 אוהבים את זה.
  14. VAR Member

אני מת לדעת איך זה יהיה יותר ריאלי.

יש אנשים שלא יתנו את הקול שלהם לבנט/שקד ויהי מה ויש אנשים שלא יתנו את הקול שלהם לסער ויהי מה. הליכוד יהיה ברירת המחדל של אנשים כאלה במידה והם ירוצו ביחד.

תסתכל על החרדים לדוגמה. 2 מפלגות עם קרוב ל0 הבדלים אידאולוגים. אבל הם יודעים שאם ירוצו ביחד יהיו בציבור שלהם אנשים שיחרימו (בעיקר מהצד החרדי-אשכנזי).

בכלל אני לא מבין איך לא כל סקטור לוקח מהם דוגמה ומתנהל אותו הדבר. יש דבר אחד שלא משתנה אף פעם וזה שהחרדים מקבלים מה שהם רוצים. אז מה עושים? מסיתים ומתלהמים נגדם, במקום לחשוב שאולי, רק אולי, הם עושים משהו נכון, בניגוד אלינו.

Roma ו-yonmu אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

יכול להיות שמה שמוביל את החשיבה הזאת שסער הרבה יותר פרגמטי מבנט.
    סער, בקונסטלציות מסוימות, מסוגל לשבת גם עם החרדים, גם עם לפיד, גם עם ליברמן והוא אפילו לא פוסל את מרצ (למרות שכמובן זה לא ריאלי).

בנט, לעומת זאת, אני לא יודע כמה יכול להתחבר עם רשימות אחרות שהן לא הליכוד (אולי חרדים).

אם בנט וסער רצים ביחד, יכול להיות שהמחשבה היא שזה יסנדל את סער ולא ייתן לו לצרף אף מפלגה אחרת.

מה גם שאני לא אתפלא אם הנאשם יוצא מנקודת הנחה שבמידת הצורך, לא משנה מה יהיו תוצאות הבחירות וגם אם בנט ירוץ עם סער - מספיק לו לזרוק איזה מבט לבנט שכרגיל ירוץ כמו הסמרטוט שהוא לרגליים של המאסטר שלו.
    בנט מת מת מת ללכת עם הנאשם. הוא פשוט פרסונה נון גרטה בבלפור אז לא יכול אבל אם זה תלוי בו הוא מתייצב לימינו של הנאשם עוד שלשום.