תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא מצליח להבין למה איזון בתוך תחנה פרטית הוא קריטי, ויותר מזה לא מצליח להבין מה הפואנטה בלספור גם מגישים כמו דידי הררי שלא עוסק בפוליטיקה בכלל.
    יואב לימור מעיד על עצמו שהוא שמאלן איש מפלגת העבודה למיטב ידיעתי, בכל מקרה.

2. Scouser Member

המושג "איזון" בתקשורת מקולקל מבחינתי. שהציבור יחליט למי להאזין/לצפות, ושכלי התקשורת יתיישרו בהתאם להעדפות הציבור.
    הזוי שאנחנו ב2020 ועדיין מדברים על כלי תקשורת של הממשלה ושל הצבא והאם הם "מאוזנים". חבל שזה מפריע לביבי אך ורק בגלל שהם לא מוטים לטובתו.

3. yakov_y YNWA

הוא לא קריטי, פשוט עצוב ש-103 עברו תהליך כמו בערוץ 13 בשנתיים האחרונות.
    מצרפים אנשי ימין לרדיו רק בגלל שהם ימין, מהפחד של מה יגידו ואז בסוף אנשים כמו ינון מגל וג׳ודי ניר מוזס (זה שהיא אנטי ביבי לא אומר שהיא שמאלנית) מייצגים את הימין.

אם כבר דיברנו על 103,
    למה אראל סגל הוריד גז מפרשת המימד החמישי ?

4. DRORIKO Member

על מה מדבר תגיד לי? על מה אתה פאקינג מדבר? יואב לימור ואלון בן דוד לא שמאלנים? זה האמא של השמאלנים. בן דוד בכלל אובססיבי נגד ביבי ברמת הבן כספית(שגם הוא משדר בתחנה) אגב ביחד רוני דניאל, עוד מפאיניק מאוס.

5. yakov_y YNWA

ידעתי שזה יגיע וכיוונתי לשם.
    זה שג׳ודי ניר מוזס אנטי ביבי ואריה אלדד בעד שביבי יפנה את מקומו ומבקר אותו המון לא אומר שהם שמאלניים.

אמרתי את שלי על 103, לא אחזור שוב.
    איזון בוודאות יש בה, מוצדק או לא זה עניין של דעה.

6. Lebron Member

ניסים משעל יותר שמאלני מלימור ובן דוד ביחד (זה שהוא חובש כיפה לא הופך אותו לימני). גם אותו לא הבנתי למה שרבבת לרשימה הזאת.

7. yakov_y YNWA

ניסים משעל רמז על זה בעצמו לפני כמה חודשים ברדיו.
    אם הוא מבקר את נתניהו לא הופך אותו לשמאל.

גם בן כספית טוען לא פעם ברדיו שהוא איש ימין אבל אני אישית עוד לא הבנתי מה הדעות שלו, לא ברור.

יורם לס מדבר 85 אחוז מהתוכנית על הקורונה, 10 אחוז על ביבי ו-5 אחוז על רבין.
    אגב תוכנית נהדרת, לדעתי הוא מספר 1 שם, אני לא מפספס.

שפטל אבידה קשה, מישהו יודע למה עזב ?
    הבנתי שהושעה פעם אחר פעם וזה הספיק למנהל התחנה אבל מעניינת סיבת ההשעייה.

8. Clichy COYG

הוא טוען שזה בגלל שדיבר על נוני מוזס אשר מקרוב לבעלי התחנה.

בכל אופן אני חושב ש103 היא ביי פאר התחנה הכי טובה כרגע.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

טוב זה לא שיש היום יותר מדי תחנות שמתחרות על הנישה שלה. רוב התחנות היום זה מוזיקה.

10. yakov_y YNWA

אני זוכר ששפטל הושעה ובצדק על שקרא לאייזנוקט בזמן שהיה רמטכ"ל שמנמן או משהו כזה, השועה והתנצל.
    חבל שעזב, העברית שלו, הלשון החדה, יש כאלה שאוהבים את הקללות (שמעתם את החיקוי של זרחו על שפטל ? מומלץ).

103 בכללי טובה, הרבה מגישים טובים ותוכניות מעניינות.
    הספורט שם ברמה מאוד נמוכה, למעט צביקה שרף בכדורסל שהוא בסדר אין שום אף אחד נורמלי.

11. DRORIKO Member

לא שאני שומע יותר מדי את התכנית ספורט של 103, אבל צביקה שרף מאד הפתיע אותי. למרות תדמית ה"בריון" הוא התברר כבחור מאד רגוע ומתורבת, גם אחד שמדבר לעניין. אגב מבין לא מעט בכדורגל, ולא רק מישראל. למשל הוא מכיר את מאוריציו סארי שזה גם הפתיע אותי.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נוני מוזס לא מקורב שם, 103 שייכת לקבוצה שכוללת גם את מעריב, ג'רוזלם פוסט, אקו99 וצ'רלטון.

בן כספית לדבריו הוא איש מרכז, מצד אחד בתיאוריה מוכן לשטחים תמורת שלום ומצד שני חושב שאין כרגע פרטנר לזה.

13. DRORIKO Member

מהמעט שכספית התבטא בעניין הוא בכלל בראש של ליברמן. או שזה בגלל שליברמן מדליף לו או בגלל שהוא באמת מעריץ את האיש. לא שמאלני גדול מדי. מה שכן בבחירות האחרונות הוא תמך בהקמת ממשלה עם הרשימה המשותפת "כי צריך לשים את המשקעים מאחור". זאת עמדה אולטרא-שמאלנית.

14. oranfu Member

כספית לא מעיד על עצמו שהוא ליכודניק?
    הוא ימין, פרגמטי. הוא פשוט מבין איזה אסון הנאשם ולכן נגדו. הוא ממש לא שמאל.

15. DRORIKO Member

ימני לא יתמוך בממשלה עם המשותפת.

מי שרוצה להבין איך נוצרה המפלצת הזאת של ״רק לא ביבי״ מוזמן לראות מגרש פתוח. תכנית שכביכול היתה אמורה לעסוק בספורט אבל למעשה זה רון קופמן במשך חצי שעה כמו נקר על העץ צועק ״ביבי נוכל! ביבי נוכל! ביבי נוכל!״ אפילו את המחדל בטרנר הוא קישר איכשהו לליכוד. בסוף האייטם הוא אמר שהוא צריך לזוז אז שישמרו שמלובני לא יעשה שטויות. כל הפאנל נקרע מצחוק. וכאן בעצם מעבירים לציבור את המסר שהימני הוא מטורלל וראוי ללעג. אבל זה לא רק קופמן, יש עוד הרבה סוכני תודעה שפזורים בכל החזיתות, אם זה אמנון אברמוביץ׳ ואם זה רוני דניאל ואם זה רביב דרוקר ואם זה בן כספית ואם זה נחום ברנע ועוד לא מעט חיילים נאמנים ורהוטים. מה שנוצרת כאן זאת שטיפת מח נגד ביבי והימין שמתנהלת כבר עשרות שנים. ומי שמזלזל בהשפעה של זה מיתמם. זה מגיע לרמה שאפילו אנשים שתומכים בביבי נאלצים לפתוח את הדברים ב״אני ממש לא מת על ביבי אבל״ כאילו מתנצלים על זה(ראו למשל את אחת ההודעות האחרונות של אורימור)