תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גדול.

מצאו את השיטה הביביסטים. הורידו את 90% מהשיח בפורום, ברשתות החברתיות, בתקשורת ובחיים האמיתיים לדיונים על אם השמאל צבועים או לא. תמיד הדוגמאות שלהם גרועות בהגזמה(שזה קטע כי אני בטוח שאפשר למצוא דוגמאות טובות לצביעות של השמאל, אבל הם לא מצליחים להגיע לזה), אבל במה שקשור לשליטה על השיח ובשמירה על הבייס עם רגשות קיפוח הם עושים עבודה מופלאה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. yakov_y YNWA

ציוץ השנה:

האיש משתין עלינו ועדיין סוגדים לו, רק לעשות בכוונה לכמה שמאלנים בודדים, מכיר לא מעט אנשי ימין שלא סובלים את האיש.
    אמא שלי הצביעה ליכוד כל חייה, במערכת הבחירות האחרונה היא אמרה יש גבול לאיש הזה, לא האמנתי אבל הגיע היום.

ממליץ גם לראות את הסרטון של ליאור שליין בנושא, מצחיק.

3. DRORIKO Member

למחוק

4. yakov_y YNWA

אני בטוח שלבנאדם אין בושה ומודעת עצמאית, פרשת המיסים הוכחה מושלמת, כמות המובטלים פסיכית ואנשים נאבקים על כל שקל (אני עובד בחנות ורואה את זה מקרוב, אנשים משלמים לי באגורות יותר מתמיד, מתחננים שאוותר להם כל כמה שקלים, כבר כמה שנים שאני עובד ולא ראיתי תופעה כזאת. גם בעלי העסקים ברחוב שלי וגם החברה ברחבי הארץ שאני עובד בה אומרים שמבחינת הכנסות הם כמעט אף פעם לא היו במצב כזה, לאנשים אין כסף).

בלתי נסבל לשמוע ביביסטים כמו אראל סגל מלקקים לנתניהו בכל נושא ודוחפים את שמו כל פעם, אני חושב שנתניהו משלם להם או הבטיח להם תפקיד או משהו, אולי הם רוצים את אהדת הקהל או משהו, לא יודע.
    מזל שיש איש ימין קיצוני כמו אריה אלדד שיודע להגיד מתי האיש הזה עובר את הגבול ולא ללקק לו.

5. DRORIKO Member

אז הנה עוד דוגמא ״גרועה בהגזמה״. זוכר שביבי ירד על הבעיות הנפשיות כביכול של גנץ והצדקנים הגדולים כיסחו אותו על זה? זוכר שהוא חיקה את הגמגום של גנץ וחטף? אז הנה ליברמן יורד על יאיר שהוא חולה נפש וזה עובר חלק. מה קרה? פתאום הוא לא פוגע ברגשות של הלוקים בנפשם? פתאום אין פוליטיקלי קורקט? לך זה נראה קטנוני, אבל זה מאד מהותי, זה מראה את הצביעות של מחנה השמאל החלול. אין לו שום ערכים, כל מה שמעניין אותו זה להפיל את ביבי, חלקן מסתבר גם מוכן לעשות את זה בדרכים פחות מנומסות.

https://mobile.twitter.com/MaarivOnline/status/1277278856425230337

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגיד ועכשיו היו מולנו מאזניים.
    בצד אחד היינו שמים את האמירה הזו של ליברמן.
    בצד השני היינו שמים את כל הפעמים שהליכוד קראו או רמזו על מצבו הנפשי של בני גנץ - למשל תשדיר הבחירות הזה, ציוצים של הליכוד וביבי בטוויטר ובפייסבוק, החיקוי של ביבי, ציוץ של אוריך בו הוא טוען שגנץ לא שפוי, קמפיין וואטסאפ סביב הנושא(כל אלה מחיפוש של 2 דקות בגוגל, אני משוכנע שהיה גם קמפיין מתוזמר סביב הנושא עם כל עיתונאי החצר וצבא הביבסטים, מה לעשות שעבר זמן מאז ואי אפשר לחזור לפיד פייסבוק או טוויטר של לפני שנה).

מה היה קורה למאזניים?

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Lebron Member

"הלוחמים בצביעות" נהיה ספורט לאומי אצל ימנים. צריך אולי לעשות תוכנית ריאליטי כזאת.

דרור, תגיד, אנשי התקשורת מהימין לא צבועים? הם לא מזדעזעים 99 אחוז מהזמן כשזה שנוח להם ומתעלמים או משנים את עורם כשזה לא נוח להם?

אני מסכים שיש במון צביעות מצד אנשי שמאל (עד כמה שאפשר לקרוא לזה שמאל, פרוגרסיבים תיאור מתאים יותר), אבל חוסר המודעות הזה של אנשים מהימין משגע אותי. כולם צבועים, זה לא תכונת אופי ששמורה רק לצד פוליטי כזה או אחר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

לא מבין את גלגולי העיניים האלה שלך, זה הרי בדיוק אותו מקרה. פוליטיקאי שמשתמש במחלת נפש כעלבון. מה זה משנה אם ביבי ואנשיו עשו את זה יותר, מה זה כדורגל שסופרים גולים?

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/20
  9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה בדיוק אותו מקרה אם בצד אחד יש אמירה אחת של ליברמן ובצד השני יש קמפיין שלם?

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שיש צביעות בשמאל, באופן כללי כשמתייחסים לימין ולשמאל כאיזה ישות שכל אחת כוללת מיליוני אנשים אפשר לייחס אליהם כמעט כל תופעה. אבל הדוגמאות של דרוריקו באמת מעידות על צביעות בעינייך?

למשל מהעמוד האחרון - השוואה בין קמפיין ה"בני גנץ לא שפוי" לאמירה הזו של ליברמן, והשוואה בין אברמוביץ' שגורש מהפגנת הימין עם שוטרים שמפרידים בינו לבין עשרות מפגינים שמקללים אותו לבחורה תמהונית שצועקת לעיתונאי חרדי "מתנחבל".

אלה מעידים לדעתך על צביעות?
    הבעיה היא לא רק שהם מתעלמים מהצביעות של הימין, אלא ש90% מהזמן הם פשוט מחרטטים.

oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

אני לא בא עכשיו לעשות תחרות מי יותר פוליטיקאי ציני ונכלולי. אני מדבר על התגובה הציבורים. בוא תגיד לי איפה כל ה"ערכיים" האלה עם החולצות הקרועות של סוף מסלול שהטיפו לנו כמה זה לא בסדר לצחוק על מגמגמים וש"ביבי איבד כל רסן". מה קרה? פתאום זה לא מזיז להם שצוחקים על מוגבלים? הכל זה בלוף אתה לא מבין? בדיוק כמו שזה בלוף שהשמאל מזדעזע שעוצרים באלימות את אמיר השכל אבל לא ממש הזיז לו שפוצצו במכות את אפי איתם באמונה, אפילו הגניב איזה חיוך מרוצה. עם כל הכבוד ואין כבוד, הם לא ילמדו אותנו מוסר.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. Lebron Member

ברור שלא, הוא מנסה לייצר סימטריה כאין כזאת.

כמו שאמרת, יש דוגמאות מצוינות לצביעות של השמאל, הוא בוחר בדוגמאות די חלשות.

דוגצא טובה למשל היא ההתעלמות ממעצרי נערות שהפגינו בתקופת ההתנתקות.

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור לי שאתה מדבר על התגובה של הציבור(והתקשורת שכחת לציין), אבל זה גם ברור שהתגובה תהיה שונה בהתאם להיקף התופעה.

אני באמת מאמין שאם ליברמן היה יוצא בקמפיין ענק סביב מצבו הנפשי של יאיר נתניהו גם אותו היו מגנים.
    אתה מאמין שלא? זכותך, אבל היחס לאמירה הזו של ליברמן לא מוכיחה כלום כי זה לא קרוב ללהיות אותו מקרה.

14. Lebron Member

גם בואו, ליברמן לא בדיוק הפוליטיקאי הכי רלוונטי בתקופה הזאת. כמה הוא שווה? 6-7 מנדטים? מי בכלל מצביע לו או תומך בו? אולי בן כספית ואטילה שומפלבי. רוב המצביעים שלו הם מהבייס הותיק שלו, לא בדיוק אנשים מהגווארדיה של התקשורת. גם המצביעים החילונים שלו שלא מהמגזר הרוסי זה ימנים ששונאים חרדים

15. DRORIKO Member

בבחירות האחרונות הוא היה הבייבי של התקשורת.