תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

להביא את הדו"ח הרפואי שלה זו אופציה אחת, האופציה השניה היא סתם לא להכריז שהיא גוססת ובמצב בריאותי קשה כשאין לך מושג מה המצב הבריאותי שלה.

Nave אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

היא בעצמה אמרה את זה

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה נאמר שהיא גוססת? אף אחד כולל מגישת התביעה בעצמה לא אמרה את זה, אם יש לך מידע אחר מוזמן לשתף.
    אם היית מספר לנו פה שהתחקירנית שקוטלר צרחה עליה סובלת ממחלה סופנית ונשאר לה חודש לחיות, אולי הייתי מבין למה העובדה שקוטלר הרימה עליה את הקול, בהקלטה שלא ניתן להבין ממנה כלום מבחינת קונטקסט, הופכת את קוטלר לחלאת המין האנושי. לא הייתי מסכים איתך אבל מבין מאיפה אתה בא. ברגע שאין מידע כזה(ואתה עוד מסלף את המידע שיש) אתה סתם נראה קצת מטורלל או אחד שאכפת לו מהדעות של קוטלר יותר מהעובדה שהיא צעקה על עובדת שלה. מה שנקרא לתקוע חץ ולסמן סביבו מטרה.

4. DRORIKO Member

טוב אז היא לא גוססת אלא "רק" חולה במחלה קשה, זה הופך את זה לבסדר? ואת זה שהיא לא נתנה לה לקום מהכסא והכריחה אותה לשמוע את הצרחות?

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכתבתי, גם אם היא הייתה גוססת לא הייתי קובע מה בסדר ומה לא בסדר כי לא ניתן להבין כלום מההקלטה שהעובדת פירסמה. ההקלטה ערוכה בבירור ועצם העובדה שהתובעת בחרה לפרסם 30 שניות מתוך שיחה שככל הנראה ערכה דקות ערוכות, וסירבה לפרסם את כלל השיחה כשהתבקשה לכך, עוד יותר מעמידה את ההקלטה הזאת באור מפוקפק. וגם מה שכן פורסם ממש לא נורא, אפילו אם התובעת סובלת מ"מחלה קשה"(יכול להיות גם מחלות שחיים איתם חיים שלמים).
    אין לי רצון או עניין להמשיך לחפור בנושא הזה, אם דעתי בעניין מעניינת אותך אתה מוזמן ללכת 2 עמודים אחורה, כבר שם כתבתי על הנושא הלא מעניין הזה הרבה יותר מדי. חבל על הבלאי של המקלדת.

6. DRORIKO Member

מעניין כי אלה בדיוק סוגי האשמות שמפנים לסרטונים של בצלם. אגב למה התובעת בחרה לפרסם רק את ה-30 שניות האלה אם אין בהן שום דבר חמור?

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההקלטה של קוטלר היא מקרה נקודתי, "סרטונים של בצלם" זה אלפי סרטונים של עמותה שקיימת כבר 30 שנה, ושמתעסקת בעוד דברים רבים חוץ מסרטונים. לא הבנתי מה הפואנטה בקיצור. אי אפשר אוטומטית לפקפק בכל סרטון של "בצלם" בטיעון של עריכה מגמתית בגלל שזה סרטון של "בצלם". אם יש לך מקרה נקודתי שאתה רוצה לדבר עליו אתה מוזמן.
    ההקלטה הזו עבדה עליך, אז כנראה שהיא עובדת על עוד אנשים, במיוחד כשסמולנית כמו קוטלר היא המוקלטת. התובעת פרסמה את ההקלטה מאותה הסיבה שבכלל קיימת הקלטה - כדי לחזק את הקייס שלה בתביעה, ואולי גם כדי להזיק לקוטלר.

8. DRORIKO Member

אבל כן אפשר לפקפק אוטומטית בסרטון של מתלוננת נגד קוטלר בגלל שזה נגד קוטלר

אבל רגע, אתה אמרת שאין שום דבר חמור בהקלטה אז איך תחזק את הקייס בתביעה או תזיק לקוטלר?

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אוטומטי בתגובה שלי?

כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, לדעתי אין שום דבר חמור בהקלטה, אבל יש אנשים שזה עובד עליהם, אתה הוכחה לכך.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אולי אני וילדע חייה שצורח על אנשים בעבודה או מכה את קרובי משפחתי? לכל אחד יש איזה שלד בארון, ואם לא משהו חמור עד כדי כך, אז את הרגעים הפחות טובים. אי אפשר להפוך אותם למה שמאפיין את הבן אדם. בטח כשמדובר בקוטלר שנמצאת מול המצלמות ולכן כל אמירה שלה הופכת לפוטנציאל לכותרות שכולם רואים.

לפני איזה שנה ניסו לעשות במאקו חיסול ממוקד לליאור שליין עם כתבה לא מחמיאה שהעלתה שמדי פעם הוא מתעצבן ואז הוא לא הבן אדם הכי נעים בעולם. ביג דיל.

11. DRORIKO Member

תראה לכולנו קורה שאנחנו מאבדים את זה וצועקים ולא נחמדים, לזרוק עגבניה על עובדת שלך זה לעבור את הגבול, זה אלימות לכל דבר. שמע גם אני חטפתי צעקות מהבוס שלי כשהייתי לא בסדר, ואני אוהב אותו ואנחנו חברים טובים, אבל יש צעקות מהבוס ויש צעקות מהבוס. מה שמופיע בסרטון של קוטלר זה לעבור את הגבול, גם היא יודעת את זה ובגלל זה היא הכחישה עד שהבחורה העלתה את הסרטון לנט והשתיקה אותה.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מכיר את סיפור העגבניה. ובנוגע למה שהיה שם, 30 שניות בחיים של בן אדם - 30 שניות ערוכות, שאין לנו שום דרך לדעת מה קרה מסביב ומה הוציא אותה מהכלים - זה לא מספיק כדי לשפוט איש.

13. רוברטו באגיו31 Member

את אותו דבר בדיוק אתה יכול להגיד על משפחת נתניהו ובפרט על שרה...אבל כשאתר וואלה הוציא את הקלטת שלה כשהיא מתעצבנת וצועקת, כל התקשורת כולל קוטלר גינו והכפישו אותה .
    והרי כל ההתעסקות של חלק מהתקשורת במשפחת נתניהו זה על ההתנהגות של האישה שמתעמרת בעובדים שלה .

כשעיתונאים מטיפים מוסר למשפחת נתניהו זה בסדר, אבל כשאותם עיתונאים מתגלים כמג'נונים לא פחות אז זה לא בסדר להתעסק בזה ??

זה מזכיר לי לא מעט עיתונאים שנלחמו במשך שנים נגד הטרדות מיניות, ושיחקו אותה מגינים על נשים מוטרדות, אבל בסוף התגלה שחלק גדול מהם הם המטרידנים הכי גדולים ( גבי גזית, נתן זהבי, דן מרגלית ועמנואל רוזן זה חלק קטן מהשמות ) .

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/19
  14. DRORIKO Member

את אותו הדבר אפשר גם להגיד על ההקלטות של שרה

15. Clichy COYG

אני לא סובל את אושרת קוטלר אבל בניגוד אליה על שרה הצטברו המון עדויות ומאנשים שונים לגבי ההתנהגות שלה.