תמיד חלמת לאמן קבוצה משלך? כנראה שהגיע הזמן

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Sergio 4 Ramos, ‏12/4/11.

1. Sergio 4 Ramos Member

ליגת פאנטזי כדורגל הגיעה לאייסוקר!

שלום לכל הקוראים, ברצוני להודיע לכם על צעד חדש שנעשה היום באייסוקר, נפתחה ליגת פאנטזי. אז מה זה ליגת פאנטזי? כל מאמן (אתם) מקבל קבוצה, ומנהל בה את הכל כולל הכל. אתה בוחר מי יעזוב את המועדון ומי יצטרף (מוכר, קונה, עושה טריידים). אתה יכול לייבא שחקנים שלא נמצאים בליגה על ידי סקאוטים (נניח אאין את רומא בליגה, ואתה רוצה את טוטי? אז אתה מביא אותו דרך סקאוט ). אתה בוחר מי יעלה לשחק, אתה פשוט עושה בדיוק מה שמנג'ר עושה במציאות.

http://www.indonesiaflash.com/wp-content/uploads/2010/11/Jose-Mourinho-004.Xxx
    מי ממכם יהיה מוריניו הבא?

אני מניח שזה עדיין לא ברור, ויש לכם המון שאלות איך הכל מתנהל, מה זה, וכל היוצא בזה. אתם מוזמנים להכנס לפורום לאשכול השאלות ולשאול הכל, אני אשמח לענות לכולכם. אנחנו מאוד רוצים שתרשמו ושקהילת תהיה אנשים מאייסוקר ולא "ייבוא אישי" מפורומים אחרים. אני יודע שלחלק זה נשמע ילדותי, אבל אני חייב לציין שבפורומים מתחרים אנשים בגילאים 20-30 שיחקו גם כן כי זה לא מצריך יותר מדי זמן ומאוד פשוט לקלוט את זה.

יש מקום ל 12 מאמנים ולכל מאמן יש אפשורת לצרף עוזר מאמן אחד.
    כל קבוצה תקבל תקציבים בהתאם למעמד שלה, וסקאוטים כל קבוצה תקבל - 5.

מצפים לראותם נרשמים, לינק לפורום

http://2.bp.blogspot.com/_9gcceJohlAk/SxOzssUum9I/AAAAAAAAMlY/5oz5MD--6a8/s400/Ronaldo-Messi.Xxx
    הם כבר מחכים לכם.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה זמן לוקח כל אחד כזה? אני מניח שכשאנשים יראו מהצד מה זה ירשמו לזה יותר.

3. Sergio 4 Ramos Member

כמה זמן לוקח מה? עונה? משחק? תהיה ספציפי.
    אני יודע שאנשים יירצו להירשם לזה, שיראו את זה יבינו על מה מדובר אבל לצערי כבר כנראה לא יהיו מקומות, יש 12 מקומות למאמנים (הכרחי) ועוד 12 מקומות לעוזרי מאמן (לא הכרחי בעליל). נשארו 4 מקומות, אני ממליץ להירשם גם אם אתם לא יודע מה זה, אתם תאהבו את זה.

* הפורום התחיל להתמלא כבר בהמון מידע, והיום הכל צפוי לצאת לדרך.
    נשארו רק 3 מקומות פנויים : באיירן מינכן, מילאן, ויובנטוס. למה אתם מחכים?

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/11