תחרות השחקן של Asoccer!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏3/9/06.

1. GUTE Member

WTF????

זה כמו שתגיד עכשיו שגודיונסן מאיים על אטו בהרכב.
    קאקה הוא הטוב בעולם בתפקיד שלו, אין יישות שמאיימת עליו בהרכב של מילאן. אני מסכים שגורקוף הוא כישרוני מאוד.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרו את מוחמד זידאן ויכול להיות שהוא עבר בהעברה של מעל 2 מיליון אבל מצד שני הוא לא שחקן
    יותר מדי מוכר אבל הוא מאוד מאוד מאוד מוכשר.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

YYY, אני זוכר אותו בגלל שתונל כתב פעם בדיון כפילים שהוא דומה לי, וזה ממש לא נכון.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רעיון נהדר לדיון של אמפלמן, נראה אם ההצעות שלי ימצאו חן פה בעיני שאר החברים...

מבחינתי החממה מס' 1 לכדורגלנים צעירים באירופה היא הליגה הצרפתית. לא מדובר רק בכשרונות מקומיים, גם שחקנים אפריקאיים, מזרח אירופאיים וסקנדינבים באים לשם כדי ללמוד כדורגל בדרך שבא הוא באמת אמור להיות משוחק (לפחות בעיני), ואם הם טובים תוך שנה-שנתיים הם כבר מוצאים את עצמם באחת הליגות הגדולות של אירופה, חכמים יותר וטובים יותר מהנסיון שלהם בצרפת. עכשיו כשבערוץ הספורט מפנקים אותנו מדי שבוע עם תקצירים באמת נרחבים של הליגה הצרפתית אפשר לעקוב בצורה טובה יותר אחרי חלק מהכשרונות הנפלאים שיש שם. הנה כמה שעולים לי לראש:

במארסיי שווה לשים לב לשוער בן ה-24 סדריק קראסו, כבר לא ילד אבל סוף סוף מקבל את אפודת השוער הראשון שם אחרי תקופה בצילו של בארטז, ואני לא אתפלא אם הוא ינצל את זה כדי להגיע לנבחרת בקרוב. עוד שמות לוהטים בולודרום הם הבלם העצום פיזית רונלד זובאר, הר אדם אימתני שחוגג עוד מעט 21 וגם כן כבר שחקן הרכב קבוע, וכמובן גאוות המגזר, לוהט לא פחות מבנזמה ובן ארפה של ליון, הקשר בן ה-19 סמיר נאסרי, כוכב הנבחרות הצעירות של צרפת שמוסיף ניצוץ התקפי נהדר כשהוא משחק (בד"כ עולה כמחליף).

בליון ישנם שני צעירים מבטיחים שהם כבר שם דבר בכדורגל הצרפתי, כך שאני לא בטוח שהם מתאימים לתחרות הזו, אבל מחוץ לצרפת אני לא יודע אם הם כאלה מוכרים. מדובר בקשר האחורי האדיר ג'רמי טולאלאן שהגיע הקיץ מנאנט ובפליימייקר הגאון קים קאלסטרום, אגדת מנג'ר שעוד יהיה אגדי גם במציאות, שהגיע הקיץ מרן. שם קצת פחות מוכר ששווה לזכור הוא המגן הימני פרנסואה קלרק, בן 23 עם חוש התקפי מצוין שמתקדם מאוד תחת הוייה.

צעיר מעניין נוסף הוא החלוץ הצעיר והסופר-כשרוני של רן ג'ימי בריאנד, שאני בטוח שכל מי שראה תקצירים מהמחזור האחרון לא נשאר אדיש למראה השער הנפלא שלו במספרת, שמככב גם בנבחרת הצעירה של צרפת.

במחלקת השוערים שווה לשים לב לעוד 2 שמות: שארל איטנדג', פנתר שחור עם אינסטינקטים חייתיים, בן 23 מלאנס, שחקן הרכב קבוע שם כבר 5 עונות, שלדעתי בקרוב מאוד הוא כבר ימצא את דרכו לנבחרת הצרפתית ולקבוצה גדולה יותר, ולילד מניס בשם הוגו לוריס (אפילו יצא חרוז), השוער השלישי של הקבוצה שקיבל העונה צ'אנס בגלל פציעות ועד כה לפחות עפ"י התקצירים הוא לוקח אותו בשתי ידיים ומעורר אצלי התלהבות מכל זינוק שלו, נראה פוטנציאל ענק, נער גומי אמיתי (אם כי בוסרי מאוד ולא בטוח שגם הוא מתאים לפה).

5. Monkey D.Luffy Member

אין לי מושג אם הציעו כבר - סרחיו אגוארו.

6. roy_10 Member

יש את דויד סואזו (בן 26) ,החלוץ של קאלייארי האיטלקית, שחקן תותח שכל הקבוצות הגדולות באירופה עוקבות אחריו.
    כרגע בקאליירי הוא עם חוזה של פחות מ 650 אלף יורו.

יש גם את ג'ובאני דוס סאנטוס (בן 16) שמשחק כרגע בקבוצת B של ברסה והוא לדעתי הכישרון הכי חם באירופה כרגע

וגם יש את פרדי אדו (בן 17) שמככב בדי.סי יונייטד האמריקאית והוא נמצא גם בנבחרת ארה"ב

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/06
  7. Melixon 15 Member

אתה לא רציני, אריסמנדי הוא כלום של כלום, במקרה הוא שיחק עם אוואט ובניון גם בסנטאנדר

8. XabiAlonso Member

איך קוראים לשחקן שכבש לזכות ניס במפלה שהם ספגו נגד ליון בבית 4-1??
    כי הוא נראה לי גם שחקן כשרוני שווה לעקוב אחריו.

9. TariboWest Member

וינסנט קומפאני הבלגי בן ה-20 מהמבורג הולך להיות אחד הבלמים הטובים באירופה.
    2 שחקנים מהליגה הצרפתית שהם לא ברמה של אגווארו וכל אלה, אבל גם שחקנים טובים הם קאדר קייטה הקיצוני של ליל וחוף השנהב ועוד שחקן מחוף השנהב, באקארי קונה הננס מניס. שניהם בני 25.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף זה יהיה 'אייסוקר- הסגל המורחב' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. פול סקולס Member

גל, כשאתה אומר שאנחנו כביכול נוכל להגיד שגילינו את X (עד גבול מסוים כמובן),

אי אפשר בכלל להזכיר שם כמו סרחיו אגוארו.

על אותה מטבע אני יכול להזכיר את דויד אודונקור, אבל תראה איך הוא נחשף לאחר המונדיאל.

אני חושב ששחקן המתאים לרוב הקריטריונים ולא קיבל חשיפה יותר מידי גדולה הוא מולר.

אפשר גם את קיסלינג למרות שאני שונא אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. TariboWest Member

קיסלינג אחד המחטיאנים, אבל שחקן נחמד בכללי.
    יש גם את רודריגו פלאסיו מבוקה ג'וניורס, שחקן מצוין עם כשרון גדול מאוד.
    חליל אלטינטופ משאלקה, אבל הוא דיי מוכר. חלוץ מסוכן שבועט מכל מצב לשער.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפאלה פאלאדינו- תולים בו תקוות לדל-פיירו הבא.
    מטאו פארו- הדבר הבא בקישור האחורי באיטליה.
    ריי וולפטו-תזכרו את השם הזה,נחזור עליו עוד כמה שנים(הוא לא מתאים לקריטריון כי הוא פצוע עד אוקטובר.)

14. Butragueño מנהלים

זה שהקפיץ לפינה?
    זה מראמה והירואה (Vahirua)
    ואם אני לא טועה הוא בן 26

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/06
  15. Julian Joachim Member

ג'ימי בריאנד זו בחירה מעולה!
    האמת שנדמה לי שבמשחק עם המספרת הוא כבש עוד שער יפה, אבל יכול להיות שאני מתבלבל.

בכל אופן, נראה שמדובר בכישרון גדול שגם יקבל הזדמנות להוכיח את עצמו.