תחרות השחקן של Asoccer!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏3/9/06.

1. Ampelmann Member

על סמך מה אתה קובע שהוא לא מתאים?
    ראית את המשחק?
    יש מישהו שראה ורוצה לתת ריוויו?

2. SeRgInHo Member

אני בטוח שאיסטלנד מהפורום האנגלי ראה. תשלח לו הודעה פרטית, כי אני בספק אם הוא יכנס לפה.

3. Juanito Member

אני יודע שלא שמענו עליו משהו מיוחד,מה גם שיותר מלהיב לעקוב אחרי שחקן התקפה,מה נספור למיקה ריצ'ארד את התיקולים?
    אני בעד להחליף לראפאל סוביס,3 שערים בשלוש משחקים בלה ליגה,ללא ספק פוטנציאל גדול שעוד נשמע ממנו הרבה כדאי להתחיל לעקוב אחרי מעכשיו כבר פספסנו שלושה גולים.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לעשות מעקב על 3 שחקנים,על אחד זה נראה לי מעט מדי.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שראה תקצירים של ליגה צרפתית השבוע ודאי לא פיספס את הילד בשער של ניס, הוגו לוריס, שהפליא גם השבוע בכמה זינוקים וירטואוזיים שרק הגדולים באמת יכולים לתת. רק תזכרו איפה שמעתם עליו לראשונה...

6. Ampelmann Member

הרעיון של השוואה בין שלושה שחקנים כבר עלה לא מעט פעמים, מה גם שלאור העובדה שהפרויקט לא זוכה ליותר מדי הצלחה בגזרת ריצ'ארדס, אני מאמין שהרעיון חיובי.

אתם מוזמנים להעלות הצעות למודל פרויקט חדש.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך כמה מכות חשמל בשביל להחיות את הדיון.

קיצור אולי אפשר לעשות כמו שעשו פעם במעריב מעקב אחרי 3 שחקנים:

שחקן מבוגר בסוף הקריירה,שחקן באמצע הקריירה ושחקן צעיר שמתחיל את הקריירה.

8. Ampelmann Member

אני בעד שלושה שחקנים, השאלה היא אם יהיה מעקב?
    אפשר גם, מצידי, לשנות את זה לשחקנים גדולים וזהו, וליצור מעקב אחרי כשרונות מוכרים שלפחות ימשוך יותר תשומת לב.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף..כמובן לא לתת את כריטיאנו רונאלדו..אבל איזה תותח מהליגה ההולנדית או משהו כזה יהיה נחמד..
    מה עם מרואן שמאק מבורדו?הוא יכול להיות אופציה?

10. BLUE MOON Member

ראיתי את מיקה ריצ'ארדס משחק הרבה פעמים. הילד הזה יהיה משהו גדול מאוד. מהירות מטורפת, נגיחה נהדרת ראיית משחק ומנהיגות. הילד עדיין לא עבר 20 אביבים וכבר הוא הדבר הגדול ביותר שצמח באקדמיה של סיטי, ככל הנראה, יותר משוני רייט. מיקה ריצ'ארדס פרץ כאשר נגח טיל לרשת אסטון וילה בשמינית גמר הגביע האנגלי בדקה התשיעים, והציל את הסיטי מהדחה. ללא ספק- פנומן. במשחק האחרון נגד ווסטאהם, ריצ'ארדס הצטיין יחד עם צעיר אחר בסיטי, נדאם אונוהה. ריצ'ארדס הצעיר פרץ מספר פעמים, וחתך את ההגנה של ווסטאהם.
    בחירה נהדרת שלכם, אני אומר לכם, הילד הזה הוא משהו מיוחד, השנה הזאת תהיה שנה גדולה במיוחד שלו.

11. BLUE MOON Member

ולכל האנשים שאמרו להחליף את ריצ'רדס. שטיות. לא ראיתם את ילד הפלא בעל הכישרון האין סופי הזה. עד שזה קורה, שתקו, באמא שלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/07
  12. BLUE MOON Member

13. BLUE MOON Member

עוד קצת מידע על ריצ'ארדדס, מהאתר הרישמי של סיטי:

Squad no: 2
    Date of birth: 24/06/1988
    Place of Birth: Birmingham
    Position: Defender
    Height (ft): 5.11
    Weight (st): 13.08
    International Caps: 0
    International Goals: 0

Micah Richards joined City from Oldham Athletic as a 14-year-old and has since progressed through the Club's successful Academy.

The 2005/06 season has brought good things for young Micah. He featured in many of the senior side's pre-season fixtures, even making the trip to Thailand and playing against Bolton and Everton.

On his first game back from Thailand, Micah went out and scored a hat-trick in the reserves 4-3 win at Stalybridge. His goalscoring form has continued into the season, scoring vital goals away at Wigan in a 3-2 win and Liverpool in November's 1-1.

Such as been his form, Micah was voted the Club's Reserve Player of the Month for October 2005.

Made his first team debut as a substitute in the 1-0 defeat at Highbury in October, and came close to scoring after being pushed forward as City sought an equalizer.

Called into the starting XI for the 3-2 win over Charlton as a right-back and made a great impression in an unfamiliar position. Followed that up by scoring in stoppage time in the very next match, a 5th round cup tie at Villa Park. He capped that by jumping into the City fans to celebrate, then swore live on national television when asked to describe how it felt!

Other fine performances followed as Micah remained in the City senior side until the end of the season.

Micah took the City number two shirt during the close season and made his England Under 21 debut against Moldova in August 2006.

14. BLUE MOON Member

לא מבקיע גולים. בנתיים מיקה ריצ'ארדס סתם לכוווווווווווווווווווווולם את הפה, גול בדקה 94 מעניק לסיטיזנס שלי 1-1 מול אברטון.

15. Ampelmann Member

בלו מון, אני לא חושב שהמבעיה עם מיקה היא שהוא לא שחקן טוב, נהפוכו, הוא זה שנבחר ברוב קולות. הצרה עם ריצ'ארדס היא שפשוט במודל הזה של הפרויקט הוא לא מושך התלהבות. מבחינתי אפשר את רפי אבוטבול ורק שיהיו תגובות ועניין, לכן ניסינו לשנות. בכל אופן, אם תמשיך לעדכן ולהביא חומר על מיקה אולי תוכל אתה להרים את הפרויקט...אני אישית אשמח.