תחילתו של עידן חדש- הפועל באר שבע, לסטר והיתר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏14/5/16.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלוקה במדינה היא כזאת:

צפון: מכבי חיפה
    מרכז: מכבי ת"א, הפועל ת"א, בית"ר ירושלים
    דרום: הפועל ב"ש

הפועל כפ"ס, הפועל פ"ת, מכבי נתניה, הפועל חיפה, בני יהודה, הפועל ירושלים הן מובלעות קטנות שאני לא רואה איך הן מתרוממות במצב הכדורגל העולמי שמוגדר כסדר החדש.

2. Love Is Red Member

קודם הקבוצה שלי חייבת המשכיות על מנת באמת להגיע לשם.
    אבל זה בדרך, הבטחת התואר בשני המשחקים שנותרו בהחלט יכול להיות התחלה של משהו שלדעתי התחיל בשני העונות הקודמות.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כתבתי מסכנים? למה אתה מכניס לי מילים לפה?
    אתה מחפש את הגזענות והמסכנות בכוח, לא אני!

אין לי מה להשאיר אותה בבית, כי אני מאמין בה בכל ליבי. מה לי ולהפועל ב"ש? איזה יריבות יש בינינו? מתי התחילה היריבות הזאת מבחינת אוהדי מכבי? אני יגיד לך יותר מזה, בעיניי היריבות האמיתית של מכבי ת"א זו עם הפועל ת"א, אחריה רק באות יריבויות עם בית"ר ומכבי חיפה.

"כל עוד אני לא מפסיד את האליפות להפועל או חיפה, ממש לא איכפת לי להפסיד אליפות לבאר שבע, זה לא יריבה שלי, היא גם לעולם לא תהיה יריבה שלי, קבוצה נחמדה, שמגיע לאנשים שם לשמוח על העונה היוצאת מן הכלל שהם חווים ובראש ובראשונה לאלונה ברקת, שלה מגיע לשמוח כי היא באה מהלב, ולא לטביב הזבל."

מסכנים? מסכן הוא אחד שעושה מעצמו כזה. אני לרגע לא אמרתי לך דבר כזה, ואני מציע לך שלא תכניס לי דברים שלא נאמרו במישורין או עקיפין, כי זה גם לא נכון.

אם אתה כבר מצטט, לפחות תלמד לצטט נכון.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אם ב"ש מבטיחה את זה במחזור האחרון זה לא בסדר? אליפות זו אליפות מה זה משנה אם היא מובטחת בדצמבר, מרץ או ביום האחרון של מאי.

5. Love Is Red Member

למה אתה מוציא לי מילים מהמקלדת?
    אמרתי שהבטחה של התואר בשני המחזורים הנותרים תתחיל משהו חדש שהחל בהדרגה לפניי שתי עונות.
    לא אמרתי שזה לא בסדר ממה לא.
    התואר אם יהיה (אני מאלו שמעדיפים לא להכריז עד שזה קורה רשמית) יהיה בין האליפויות היותר מרשימות כי זה יהיה מול קבוצה שאוספת נקודות בעצמה כמו אלופה, ועם שבירת שיאים רבים תוך כדיי עונה וכו'.

6. yakar Member

קודם כל לביתר יש בסך הכל 6 אליפויות , ואין ספק על כך שהיא קבוצה גדולה.
    לגבי כמות האוהדים שתגדל בצורה משמעותית , זה נכון , גם כמות האוהדים שלכם גדלה בצורה משמעותית בעונות האחרונות.
    זה לא שאנחנו באים לכל משחק עכשיו 5000 איש כן?
    טרנר סולד אאוט כל העונה , ולמשחקי חוץ אנחנו מביאים באופן רציף כמות מרשימה למרות המרחקים הגדולים יותר ( לעומת ת"א שכל משחק שני קרוב לבית)

ולגבי העתיד , למה שיבואו על חשבוננו? מה יש להם שלנו אין ? בהחלט יכול להיות מצב שניתן עונות פחות טובות , אבל מראש? אין לדעת.
    גם לכם יש סיכוי לתת עונות פחות טובות

7. hbs7 Member

"לעולם לא תהיה יריבה שלי"
    אכבר התנשאות ויהירות.
    אנשים מסכנים זה הסאב-טקסט שאתה מוציא גם אם תתעלם מכך.

yakar אוהב/ת את זה.
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליפות מרשימה בהחלט. גם אם לא היתה להפועל ב"ש יריבה, והיא היתה רצה לבד, השיאים נקבעים ונרשמים בכל מקרה.

9. HBS2208 Member

אל תתמם, המסכנות התווספה בכוונה, על מנת להדגיש את מה שהתכוונת לומר בחסות הפוליטקלי קורקט.

"מעולם לא תהיה היריב שלי", כי מכבי חיפה ואתם יריבים משחר ההיסטוריה.

שחרר מגישת הפטרון, זה שבחסות הכישלון (היחס כמובן, מכבי לא נכשלה בעניי), דואג על הדרך "להפריח את הנגב". בן גוריון מת ולא משתמע מדבריך שקם לו יורש.

באר שבע לקחה אליפות בזכות והיא לא זקוקה " למחמאות" שלך.
    "מגיע להם לשמוח"...פתאום אחרי הפסדים כולם נהפכו לאבא אבן, דיפלומטיים, דוגלים בצדק חלוקתי.

כמו שנאמר לא אחת באצטדיוני ארצנו,

יאללה, הביתה.

10. yakar Member

הלוואי ונמשיך לקחת מהם תארים בשנים הקרובות , ועדיין הם לא יראו אותנו בתור יריבה :) אין לי בעיה עם זה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אתה מבין דבר כזה? איזה התנשאות?
    הפועל ב"ש זה לא יריבה של מכבי ת"א, היא לעולם לא תהיה יריבה של מכבי ת"א.
    איזה יריבות יש בינינו? ספורטיבית? זה קיים בין כל קבוצות הליגה, כי זה כמו שמכבי נתניה תהיה במקום ב"ש ואז היא תגיד שהיא יריבה שלי.

12. Love Is Red Member

אם לא הייתה יריבה זה לא היה מרשים לדעתי, למשל האליפות של ק"ש מרשימה אותי כי היא הייתה עם שחקנים שהיום לא ברור איפה הם.
    לנו יש שחקנים שהם כדורגלנים מוכשרים, בין אם מאור מליקסון, או מאור בוזגלו, או ברדה או שהר או אוגו והובאן.
    אבל אליפות עם יריבה כמו מכבי תל אביב שנמצאת בעונה מטורפת גם כן היא אליפות גדולה.
    אבל קודם כל שזה יסתיים ואז אני אדבר עד כמה זה גדול בצורה נרחבת יותר.
    כרגע זה כל מה שאני רוצה, לראות את זה מסתיים.
    אחריי זה גם אני מקווה שזה ימשך כמובן.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין פה שום פוליטיקלי קורקט ולא נעליים, אתה רוצה להמשיך להיראות כמסכן אז תהיה המסכן, מי אני שיפריע לך?

הפועל ב"ש לקחה את זה בזכות, אני כתבתי את זה, לא אתה, אבל במפגשים מול מכבי, היא לא הוכיחה עליונות, וגם אני וגם אתה יודעים את זה, בניגוד למכבי שבשנים האחרונות הוכיחה עליונות גם על ב"ש, גם אם במשחקים בב"ש בסיבוב ראשון היא היתה זו שניצחה. אמרתי לך, וגם אם קשה לך לקבל את זה: לא תמיד הקבוצה היותר טובה לוקחת אליפות - לפעמים וזה קורה לא מעט, הקבוצה שרוצה יותר לוקחת אליפות. אחרת אם הדבר הזה היה נכון תמידית - אינטר שאני אוהד אותה באיטליה, לא היתה אלופת אירופה.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז איך אתה מסביר את זה שמסתכלים על האליפויות של מכבי חיפה באמצע שנות ה-2000 כמרשימות? הרי בעונת 04/05 אם אני לא טועה היא השוותה את השיא ההיסטורי של 11 נצחונות רצופים.
    אני לא חושב שמכבי נמצאת בעונה מטורפת, מתוך 4 השנים של ג'ורדי, רק עונה אחת היתה מתחת לסטנדרטים בשנת פאקו, ודווקא בה סיימנו עם כל התארים. העונה הזאת לא יוצאת דופן מבחינת מכבי מול עונת סוזה או מול עונת אוסקר הראשונה, להיפך, זה סוג של הנורמל הצבירת נקודות הזאת, ודווקא ב"ש היא זו היוצאת מן הכלל.
    האליפות של ב"ש גדולה כי היא הצליחה להישאר שם, עד הסוף, ולקחת אותה.

15. hbs7 Member

מספיק עם השטויות.
    ברור שהיריבות היא ספורטיבית.
    אם אתה מגיע למשחק נגד נתניה כמו למשחק נגד ב"ש אז אתה היוצא מן הכלל.
    וכן, אם נתניה תתן פה 3 עונות בצמרת, תבנה את הסגל השני בטיבו בבסיס הישראלי ותתן קרב על כל תואר או שחקן בשוק אז היא היריבה של מכבי ת"א.

עם השורה התחתונה שלך אני לגמרי מסכים. יש לב"ש עוד דרך ותארים נוספים לקחת כדי להפוך למועדון גדול גם בעוד שנים רבות.
    עם כל היחס המזלזל כלפי מי שהוא לא ב4 הגדולות, כאילו זה איזה מועדון סגור, ממש לא.