תוצאות בינתיים של סקר האוהדים של "בטריבונה"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏23/12/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

אתה אשכרה אידיוט, נכון? אוהדי הצלחות זה לא מתבסס על היומיים האחרונים, זה מתבסס על התקופה האחרונה, וב-20 שנה האחרונות בית"ר הצליחה יפה מאוד והוסיפה לה הרבה מאוד אוהדים שאני בספק אם הם היו מפליצים כשהם היו שומעים את השם בית"ר. ואז אמרתי, והדבר היחידי שאפשר להגיד לזכותם זה שהם לא נטשו בהמוניהם בשלוש שנים האחרונות.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקרא שוב, התכוונתי שרוב אוהדי מכבי ת"א גרים בגוש דן, אבל אתה לא לפי מה שהבנתי, לכן תוך פניה אליך הדגשתי שרק רובם.

ובקשר למה שאמרת ניצן, אני לא ממש מסכים:
    ברור שעם האליפויות באים האוהדים, למה כמה אוהדים היו למכבי חיפה כשהם התיבשו בליגה א' (לא הייתה ליגת העל והארצית) בסוף שנות השבעים? אבל כמה שנים אחר כך אליפות ראשונה, שנה אחרי זה עוד אחת, ופתאום יש הרבה אוהדים. מי לא אוהב הצלחה? יכול להתגאות בעצמו מי שהלך לקרית חיים כדי לראות משחקים עוד בליגה השניה, אבל זה לא אומר שאני אוהד הצלחות למשל, כי לא אהדתי אותם כשהם היו בליגה השניה (מה גם שזה היה לפני שנולדתי).
    כשאמרתי אוהדי אידאולוגיה התכוונתי גם לפוליטיקה (עשה טובה לך למשחק של בית"ר לפני הבחירות ותראה על מה אני מדבר, מוות לערבים לא קשור לזה, זה קשור לקיצוניות שמאפיינת חלקים בימין מאז תחילת הפיגועים), אבל גם לאהבה של הקבוצה עצמה והיכולת שלה, דבר שמביא ילד קטן מנתניה לדוגמא להעריץ שחקנים שהוא לא יכול ללכת למגרש ולראות כי זה רחוק, אבל האהבה שלו לקבוצה גדולה למרות זאת, למרות שזה קשה בסביבה שבה כולם אוהדי מכבי ת"א ומכבי נתניה (לדוגמה).

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/03
  3. DadoN ReD Member

לא .. אבל יש הרבה אוהדים .. לא ממש שמתי לב כמה אחוזים רשמתי אבל תאמין לי הרבה אוהדים יש לנו.

והוחכנו את זה ב - 20,000 שהבאנו לגמר! ויש כאלה אומרים שהבאנו יותר ..

למה מכבי תל אביב מביאה 30,000 + למשחקי גביע ? כי פשוט רמת גן ליידם!

היית שם את רמת גן בבאר שבע..לגמר היו באים לפחות 30,000 !

אז בקשר לטריבונה תאמין לי אם כל אוהד של באר שבע היה מתקשר היה הרבה והרבה מאוד .. פשוט לא מתייחסים לזה .. וגם זה ילדותי כזה להתקשר ..
    זה מעפן..

4. DadoN ReD Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה מצחיק!!!!!

מה כאילו מכבי תל אביב מביאה 30,000 למשחקי גמר אז יש להם הרבה אוהדים!?!? אנחנו הבאנו לגמר 20,000 ועוד זה היה נסיעה של שעה ורבע!!!!

אצלכם הכל קרוב .. השכונה..אשדוד .. ירושלים .. חיפה גם .. בלומפילד נגד הפועל .. פתח תקווה .. נתניה ..

אצליינו הכי הכי קצת זה אשדוד שזה נסיעה 50 דקות! אז מה אתה מדבר בכלל .. שנדבר גם שהמיתון בבאר שבע גדול .. בקיצור יש את כל הסיבות למה רואים אצלכם במגרשים יותר אוהדים מאצלנו!

וגם כמובן יש לכם את בלומפילד .. וההצלחות שלכם! בקיצור אל תדבר שטויות! עלק 5 אחוז הרגת אותי עכשיו

5. ג'רי בית הלוי Member

אני לא מדבר על הכמות שבאה למגרשים, אני מדבר בראיה ככלית.
    בישראל יש בערך 3,000,000 איש שמגדירים את עצמם כחובבי כדורגל, אתה באמת חושב שיש לב"ש יותר מ-150,000 אוהדים?

6. Julian Joachim Member

ניצן מה שכתבת זה שטויות. לצערנו הקשר בין הקבוצה לקהילה התרופף בשנים האחרונות ולכן כמעט כל אחד יכול להיקרא כאוהד הצלחות (בין אם ההצלחה היא אליפות ובין אם הישארות בליגה). רוב האנשים מתחילים לאהוב קבוצה כי היא הצליחה בשלב כלשהו וזהו. מעטים האנשים שבאמת מקושרים לקהילה, ואם כבר זה קיים בעיקר באנגליה וספרד, ובטוח שלא פה.

7. MaDot Member

לכל קבוצה יש אוהדי הצלחות תגידו מה שתגידו לבית"ר יש הכי פחות טרמפיסטים

עם הקמת "הקופים הירוקים" באו מלא ילדים שלא ראיתי בחיים הם מתלהבים מהפירוטכניה
    לאט לאט הם נעשו אוהדים לא פחות ממני ..
    מה שחשוב זה האוהדים שבאים למגרש ומשפיעים ולא האוהדים שמתחבאים בבית ופתאום אחרי נצחון יורדים עם צעיף למטה.. זה לא אוהד בשבילי
    אוהד אורגינל זה אחד עם מנוי או אחד שלפחות מראה את עצמו 4-5 פעמים בשנה במגרשים

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא באשדוד יש המון המון אוהדי חיפה ואני לא אתפלא אם יש להם רוב..
    ובטח שלאשדוד אין רוב שם.

9. אלי מתחן Member

בית"ר ב30 שנה האחרונות היא הקבוצה הכי אהודה בישראל, דבר ראשון,
    בירושלים כמעט כולם אוהדי בית"ר ותומכים בה, אני מאמין שמתוך בערך חצי עיר שאוהבת כדורגל יש 80% בית"ר, 10% הפועל ועוד 10% קבוצות אחרות או נמנעים מלבחור.
    בדרום הארץ אני מאמין שלא כולל העיר ב"ש והבדואים יש לבית"ר בערך 50% שאוהדים אותה מכל עיירות הפיתוח, אני אישית יודע על אוהדים מקריית גת, אשדוד, אשקלון, אופקים וכל השאר...
    בצפון יש לנו הרבה אוהדים בקריית שמונה וכל האיזור שם של גם עיירות פיתוח.
    תתפלאו אבל לבית"ר יש הרבה מאוד אפילו אוהדים ערבים, מזרח ירושלים (בערך 300 אלף תושבים) כמעט על כל מכונית שנייה יש סטיקרים של בית"ר, במשחק מול סכנין ראיתי 4-5 מכוניות של אוהדי בית"ר בין כל המכוניות האדומות. מסתבר שהערבים גם מצטרפים לקריאות "מוות לערבים" בקול שלהם זה נשמע יותר כמו "מפת לערבים" אבל מצחיק ככל שזה ישמע זה נכון.
    בית"ר משכה קהל לא רק בגלל התצוגות שלה אלא גם בגלל הדימוי שלה כקבוצה של המקופחים והמזרחים.

10. DadoN ReD Member

אני אומר .. שלמשל תשאל כל אחד במדינת ישראל .. את מי אתה אוהד? ..
    עזוב אם הוא בא למשחקים או לא .. אני מאריך שלבאר שבע יש לפחות 100,000 אוהדים בישראל!

ועוד אין לנו כל כך הרבה הצלחות .. אין לנו כל שנה סיכוי ענק לאליפות ..
    אני מודה למכבי יש יותר מבאר שבע אוהדים .. גם לבית"ר וגם לחיפה .. אבל לא בהרבה .. !

11. Diego Maradona Member

להפועל באר אני מאריך שיש כמו שאתה אומר רק 100,000 זה הכי הרבה כי תחשוב אם למשחק שאתם בהצלחה מוכרים רק אלף כרטיסים אז אתם במצב קשה לבית"ר יש הכי הרבה ואחרי זה למכבי ת"א ואז חיפה ואין אפילו לבנאדם אחד זכות להגיד שבבית"ר זה אוהדי הצלחות כי אם אנחנו מקום מעל הקו האדום ומביאים לכל משחק בית ממוצע של 12.000 ואופילו יותר ובמשחקי חוץ יש לנו 6.000 במצב טוב אז זה אומר הכול לא לפא שבשלם וצפה כל פעם שבית"ר משחקת יש נתוני צפייה גבוהים ובגלל זה היא תמיד בשלם וצפה פעם אחת שהיא לא הייתה התחברו רק 45,000

12. DadoN ReD Member

חח אין ספק שביתר היא הקבוצה אם הכי הכי הרבה אוהדים בארץ מבל הבחינות.
    אבל אני מציע לך .. להיות ביום שבת הבאה.. ב - וסרמיל .. למשחק מול מכבי חיפה .. ואתה תראה שיש ה-מ-ו-ן אוהדים להפועל באר שבע.

דרך אגב מה שייגרום לכך .. זה המבצע של הכרטיסים שעושה זינו .. כי המצב הכלכלי בבאר שבע ( לא רק בקבוצה - אלא בעיר ) ממש לא טוב.

אנשים מעדיפים להשאר בבית שלהם ולשלם 20 שקל .. מאשל לשלם 70 שקל עליו ועוד 40 שקל על הילד שלו .. שזה 110 שקל!

בליגה הלאומית למשחקי חוץ היינו מביאים מעל 3,000 אוהדים . ובכלל למשחק העליה הבאנו 10,000 לרמת גן .. בקיצור מקווה שהמצב הכלכלי יישתפר! ובכלל מתקן האיצטדיון אם הוא יישתפר אז זה יביא אחריו עוד הרבה אוהדים .. כי להיות בחורף בוסרמיל זה לא הכי נעים ..

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שאי אפשר לדעת איזה קבוצה יש לה הכי הרבה אוהדים.
    מה שבטוח שיש שלוש שהם בראש-בית"ר חיפה ותל אביב[לא לפי הסדר...כי אין לי שמץ מה הוא] ואחר כך באות הפועל תל אביב באר שבע וכו..

14. Diego Maradona Member

וכמו שאתה אומר זה מחירי הכרטיסים אז בבית"ר אפשר להגיד שנטותנים לנו מחירים סבורים בטדי אבל בכל משחק חוץ שוחתים אותנו בכסף אני צריך לשבור 'קופת גמל למשחק מול בלומפילד

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא כזה קשור..זה קשור לבעלי הקבוצות ובכלל לעסקנים ה"חביבים" של הכדורגל שלנו שמאוד כואב להם על האוהדים..