תופעת מכבי ת"א בכדורסל...

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏14/11/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון, אני מניח שבית"רי מלידה צודק ואם עורך דין הורשע בשוחד הוא לא יכול להמשיך ולשמש כעורך דין (ומזרחי עו"ד פעיל), ומשה בכלל עשה פה אינדוקציה (בעצם חבר שלו) והסיק שהוא שיחד גורמים נוספים.

דבר שני, אבא שלי סיפר לי פעם שבסוף שנות השמונים (אם אני זוכר נכון) הגיעה הפועל חיפה מול מכבי ת"א לסדרת הגמר, ומכבי ת"א הפסידה משחק אחד ובקושי ניצחה בסדרה 2 - 1 כשחיפה (עם שמות מוכרים כמו גודס הצעיר) הייתה קרובה לקחת ממכבי ת"א את האליפות. מאז סדרת הגמר היא של הטוב מ- 5.

2. John Barnes Member

כן נכון, וגם שנייסמית' המציא את הכדורסל ל-30 דקות. שמעון אמר לו שמכבי לא מצליחה לדרוס והוא שינה ל-40 דקות..... עד כמה אפשר להיות מגוכחים?

ולמשה אוחיון, בוא נעבור סעיף סעיף

1) וריאל מדריד קנתה את אואן ומושיבה אותו על הספסל, אז מה?. מישהו מתערב לרמון בשיקולים המקצועיים?.
    2) אולסי פרי סוחר סמים?! אתה בטוח שסוחר סמים?! המצאה של אדומים...
    3) מתי המקרה הזה קרה? יש לזה הוכחות?
    4) בימים ההם היה אסור להיות מקצוען- זה לגיטימי . אם במכבי היה מקצוען ולא היו פוסלים אותו הייתי מבין.
    5) לא ראיתי את המשחק, ואני בטוח שהכותב גם לא ראה. אם זה היה נכון היו מדברים על כך עד היום.
    6) ראה מקרה אדריאנו
    7) הסבר ונמק.
    8. הוכחות שזאת הייתה חתימה בבקשה.
    9. יכול להיות שאילה היו שיקולים של ערוץ 1, יכול להיות שהוא היה מסוכסך איתם.
    10. אולי יכול להיות שהוא לא ידע על זה?!
    11. אז שלח כותב, ואני כותב שצ'לסי יורדת ליגה השנה.
    12. חחח!!! שטויות במיץ עגבניות!.
    13. על הסעיף הזה אני אענה בהמשך, אני רוצה לברר פרטים.
    14. ואם זה לא היה נגד מכבי ת"א?
    15. ראה מה שכתבתי בתחילת ההודעה.
    16. מאיפה אתה יודע שזה היה אחרי החתמת שארפ?!
    17. אני אשתדל למצוא פרטים ולענות לך.
    18. מה זאת אומרת מונע? הוא עצר את המשחק? ואולי אולי אולי יכול להיות שמר. תומר החזיר למרסר?!
    19. חשבת על זה שהנקודה הגיעה למכבי?
    20. נו מה הבעיה פה?. מכבי רצתה את דרוקר, הוא היה חתום, נגמר העניין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/11/04
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים תוקפים אותי ולא מבינים שכל הדברים שנכתבו הם לא דברים שאני כתבתי.
    מכיוון שאני לא כתבתי את ההודעה, ואני לא אחראי על התוכן שלה, אני לא יכול להגיב.
    מה שכן, אני מבטיח לנסות להביא את האדם שכתב את אותם דברים לפורום כדי שהוא יגיב.

4. robson Member

משה אוחיון, תגיד לחבר שלך שהוא שכח לשים את המקרה שבו הראיס מזרחי איים על שחקן נוער ועל אימו שאם הוא לא
    יחתום בצהבת הוא יגמור לו את הקריירה או משהו בסיגנון.
    שלא לדבר על המקרה שקפטן הצהבת היכה ילד אוהד הפועל, ולא מעניין אותי מה הילד אמר לו. זה גועל נפש והוא היה
    צריך להיות מורחק לתקופה ארוכה, אבל נראה לכם שקפטן הצהובים יורחק?..מה אנחנו מדינת חוק?..
    אנחנו מדינה שמשתחווה לרגליהם של "המצליחנים" ונותנת להם לעשות מה שהם רוצים.
    חוץ מזה רוב המיקרים שהוא נתן הם נכונים בהחלט, אך לצערנו הרב הן היסטוריה עתיקה מהימים שעוד הייתה
    תחרות בעולם הכדורסל הישראלי. מה שניתן לומר שתוכניתו הזדונית של הראיס לשלוט בכדורסל הישראלי הצליחה
    ולא רק שהיא הצליחה אלא גם על הדרך הוא גם דרך על גוויותיהן של יריבותיו.
    כל מה שקשור בקבוצה הזאת מגעיל ודוחה, ומה שעוד יותר דוחה זה כל ההתלקקות סביב החור של התחת של הראיס,
    של כל התקשורת ופוליטיקאים מושחתים למיניהם.

בטח יבואו ויתקפו אותי ויגידו שאני אוהד הפועל מתוסכל או משהו כזה, אז אני לא אוהד הפועל וגם לא אוהד כדורסל אבל האמת חייבת להיאמר.

5. ג'רי בית הלוי Member

אתה לא אוהד הפועל ולא מתוסכל, אתה סתם קשקשן.

יש לך הוכחות למקרה שבו איים מזרחי על אותו שחקן ואמו, או שזו עוד שמועה מהסוג של "לעורך דין במדינת ישראל יש רישום פלילי"?
    ובוא נראה אותך אם חלילה אביך ימות ומישהו ילך אחריך לכל מקום רק כדי לצעוק לך עליו. אם אתה תצליח להתאפק כמו ששלף התאפק עד שהוא התפרץ על אותו טמבל, אתה צריך להיות ראש אמנסטי העולמי או משהו.

6. robson Member

ההוכחות הן שהמקרה פורסם בידיעות אחרונות, לא הוגשה תביעת דיבה מצד הראיס והכל הושתק על ידי כתב החצר
    הדגול מר רפאל נאה.{לקקן מספר אחד}.
    לא מעניין אותי מה הילד אמר לגור שלף, יכול להיות שהוא אמר דברים מזעזעים ואני יכול להבין את התגובה של שלף{כנראה שהייתי מגיב כמוהו} אבל זאת לא הנקודה..
    קיצפי יוצא על ה"עונש" שקיבל שלף. הוא קיבל בכלל משהו חוץ מזה שלקחו לו את סרט הקפטן בנבחרת?...

אני יכול להמשיך ולכתוב עוד ועוד סיפורים מסמרי שיער על מעשיהם של הצהובים, אבל כמו שכבר אמרתי זה לא משנה כלום.
    הקרב הוכרע! הצהבת יהיו אלופי ישראל ב50 שנים הקרובות. יש מישהו שחושב אחרת?..

7. John Barnes Member

לך על זה...

8. ג'רי בית הלוי Member

מזל שאתה לא עו"ד (סוג מסוים של אנשים שאם יש להם רישום פלילי אז רשיון עבודתם נלקח מהם), אחרת כל שופט היה צוחק עליך במקרה הטוב ומרשיע אותך ואת הלקוח שלך במקרה הרע.
    אז מה אם זה פורסם באידיוט אחרונות? אולי האמא הייתה מתוסכלת מזה שהבן שלה לא יודע לשחק כדורסל, אז היא הלכה ובכתה לעיתון? אם שמעון מזרחי היה מגיש תביעת דיבה על כל דבר שנאמר נגדו, היו קוראים לו לוני הרציקוביץ'.

ואיזה עונש בדיוק רצית ששלף יקבל? הרחקה ממשחק פעיל לכל ימיו? מאסר עולם בתא של ברגותי? אולי אתה רוצה שיחקק עונש מוות על קפטני נבחרת שנמאס להם שצועקים להם על אביהם המנוח?
    סרט הקפטן נלקח ממנו, נאמר לו ללכת להרצות נגד אלימות, מה אתה עוד רוצה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/11/04
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

העובדה היא שלמרות שיתכן ששמעון מיזרחי עוזר בצורה כלשהי לכדורסל הישראלי כשהוא עוזר למכבי ת"א, הוא גם פוגע בו.
    שמעון מיזרחי השתמש פעמים רבות בכסף שלו כדי ליצור למכבי ת"א שליטה מוחלטת בענף הכדורסל, גם בצורות לא חוקיות לדעתי.
    הדוגמא הבולטת שאני זוכר הוא שהוא פנה לפני סדרת הגמר מול הפועל י"ם, לכוכב של הפועל י"ם באותה עונה, צ'ורציץ' ודן איתו בצירופו למכבי.
    הדבר עשה רעש גדול שכן העיתונות הוכיחה שאכן פנאן נפגש עם צ'ורציץ' יומיים לפני מפגש מס' 2 בסדרה מול מכבי ת"א.
    צורצ'יץ אגב, שהיה המצטיין של הפועל י"ם בליגה, היה איום בסדרה ונראה כמו הצל של עצמו.

אני בטוח שיש עוד דוגמאות רבות לאיך מיזרחי ניצל את כספו כדי להפוך את מכבי ת"א לקבוצת הכדורסל המובילה בארץ.
    מי שמתעלם מכל מה שהוא עשה ואומר שבאים אליו בטענות רק כי הוא השקיע כסף במכבי הוא מסלף את האמת, כי שמעון מיזרח, גם לעניות דעתי, עשה הרבה מאוד דברים לא כשרים כדי לעזור למכבי.

אני אוהד את מכבי באירופה מהסיבות שכבר הושכרו כאן.
    כשאני רואה(זה בלט במיוחד במשחק לפני שנתיים וחצי) שלטים של יהודים החוצה, או דגלי פלסטין ביציע עם שירים מזעזעים, אני לא יכול שלא לתמוך במכבי.
    התופעה בולטת במיוחד בכדורסל, כי בכדורגל אין לישראל שום כוח.
    הקבוצות הגדולות באירופה והקהלים שלהם לא רואים בקבוצות הישראליות איום, אבל בכדורסל?
    כשמכבי רצו לארח את הפיינל פור קבוצות רבות התכנסו וניסו למנוע את קיום הפיינל פור בת"א, כולל שלטים בכל משחק של מכבי שקראו לא לארוח את הפיינל פור בת"א(השלטים היו בספרד, יוון, איטליה ועוד).
    מצטער, אבל אני לא יעודד קבוצה שצועקת יהודים החוצה וכדומה בזמן שהיא מנופפת דגלי פלסטין, ולא משנה אם הקבוצה מולה היא הפועל י"ם, מכבי ת"א או נהריה.

10. בית"רי מלידה Member

תגיד לי משהו, אדון אוחיון:

שמעת פעם על הכלל " אדם הוא זכאי עד אשר בית המשפט פסק אחרת "??

אם אתה כל כך בטוח שנעשה כאן מעשה פלילי , מדוע שלא תגיש תלונה על ניסיון לשוחד במשטרה? אולי תיפנה ללישכת עורכי הדין ותגיש קובלנה נגד עו"ד שמעון מזרחי?

על בג"ץ שמעת???

אז מה לעשות ושילטון החוק לא נתון לא בידיך ואפילו לא בידיו של בעל מועדון בתל אביב , שידוע כאוהד הבועל מתוסכל...

מה לעשות אדון אוחיון:

מכבי תל אביב מתנהלת בצורה מיקצועית, מצליחה ליצור לעצמה תקציב גדול, ומגיעה להשגים ענקיים, וכנראה שהיא לא מרגישה שום צורך להתנצל על כך שהיא גורמת לך לקינאה, שהפכה מזמן לשינאה.

אגב:

כמה זה 128 פחות 74 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. בכדורסל אין לי קבוצה.
    אני אוהד הפועל באר שבע, לא הפועל י"ם ולא הפועל ת"א.
    2. העובדה שאין לי קבוצה, בניגוד אלייך, אומרת שאני יותר אוביקטיבי מרוב האנשים, וגם ממך.
    העובדה שאני תומך במכבי באירופה אומרת שאני לא נגד מכבי כאשר הם אינם עוברים על החוק, אך כאשר לדעתי הם מנצלים את כוחם לרעה, כמו במקרה צורצ'יץ' שאני זוכר אישית, אני בהחלט אזכיר אותו.
    3. כניראה שיש לך קשיים בקריאה, ההודעה הארוכה בנושא אם כל הדברים שמכבי עשתה נכתבה על ידי חבר שלי, ולא על ידי.
    ההודעה שלי בנושא הייתה ההודעה הקודמת, ואני עומד מאחורי דברי, שמכבי ת"א ניהלו משא ומתן עם צ'ורציץ' , שחקן הפועל י"ם, זמן קצר לפני המשחק השני בסדרת הגמר מול הפועל י"ם.
    4. כניראה אתה אדם שתלוי לו פוסטר של ביבי על הקיר ומעריץ אנשים תמימים כמו יעקב שחר ושמעון מיזרחי שמעולם לא ניצלו את כוחם לרעה.
    אם אתה מעדיף להתעלם ממצב הכדורסל היום בארץ ולומר שזה הושג רק בגלל שלמכבי יש יותר כסף, שיבושם לך, אני אתריע על המצב כמה שאני ארצה, כי לדעתי המצב הנוכחי הוא ביזיון.

12. בית"רי מלידה Member

עניתי לך על עניין צ'ורצ'יץ:

יש משטרה, יש יועץ משפטי לממשלה, יש בג"ץ - אם יש לך הוכחות על שוחד, על ניסיון להטיית משחק, אז תתלונן ! בהצלחה ! ( קח את עו"ד ארי שמאי - הוא עורך דין מעולה! )
    ביבי? פוסטר? :

בוא אני אגלה לך סוד קטן - אין לי אף פוסטר בבית, אפילו לא של ז'בוטינסקי....

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מפתיע אותי שאדם כמוך יודע מי זה ז'בוטינסקי.

2. ועדיין, לא הגבת לי על שום טענה.

כמו בטופיק על מכבי חיפה, אתה שולח אותי למשטרה, לבג"ץ ולכל עבר בלי להגיב עניני לטענות שלי.
    כניראה שאתה לא יכול להגיב להם באופן עניני ולכן מה שנשאר לך זה לטעון שאני אוהד הפועל ת"א( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) או אחד ששונא את מכבי ת"א.
    כאשר אני לא אף אחד מהם, אני פשוט מישהו שרואה את הדברים כפי שהם, ולא חושב שפנאן דיבר עם צ'ורצי'ץ בזנו כדי לתכנן נסיעה ליגוסלביה, אלא הוא דיבר איתו על דברים אחרים.

אבל עזוב, אתה צודק, לא שחר ולא שמעון מיזרחי השתמשו בכוחם לרעה.

14. בית"רי מלידה Member

1. עכשיו העלבת אותי: אני בית"רי מגיל צעיר, ובן להורים שהיו אנשי אצ"ל, ככה שאני יודע " קצת " מי היה ז'בוטינסקי.

2. עניתי גם עניתי: אם יש לך ראיות על שוחד, ניסיון לשוחד, או נסיון להטיית משחק - לך על זה ! בהצלחה!

רק האשמה אחת חסרה לך כנגד שמעון מזרחי: שהוא שיחד גם את הסלים..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להגיב ל-2:
    תיקים במשטרה הם לא כלי להסמכה בין אם אדם פושע או חף מפשע. הם כן עילה להגשת תביעת דיבה - למשל אם היו מקרי שחיתות ואני צועק "שמעון מזרחי מושחת", אז אני חשוף לתביעת דיבה. בכל אופן, זה לא באמת אומר אם הם באמת פושעים או לא. פושע לא נקבע על פי תיקים במשטרה.
    יש לא מעט אנשי עולם תחתון בארץ עם תיקים נקיים לחלוטין.